Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39751) fokukac válasza NoLF (#39750) üzenetére


fokukac
nagyúr

...ülünk a niagara vízesés partján, és együtt isszuk a peszikokakólát...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39752) NoLF válasza fokukac (#39751) üzenetére


NoLF
addikt

ok megvan, másra gondoltam :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39753) parandroid válasza Viszlát (#39746) üzenetére


parandroid
nagyúr

Amiben cukor van, az előbb-utóbb megerjed. Minél később, annál egészségtelenebb mennyiségű tartósítószer volt benne...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39754) tildy válasza concret_hp (#39714) üzenetére


tildy
nagyúr

asos

debenhams sajnos nem kuld Magyarorszagra: [link]

clarks: [link] ( meg mindig :R Nolfnak, mar a 3. cipom van toluk)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39755) Integra válasza fokukac (#39751) üzenetére


Integra
titán

és ád-air légitársasággal repültők :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39756) NoLF válasza tildy (#39754) üzenetére


NoLF
addikt

nekem is vennem kell, a legutóbbi most kibírt 1 évet is, maximális respekt a márkának :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39757) fokukac válasza Integra (#39755) üzenetére


fokukac
nagyúr

omg :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39758) ngabor2 válasza parandroid (#39753) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amelyik mikroorganizmus megél és szaporodik CO2-nyomás alatt, 1-es pH-n, foszforsavban, az meg is érdemli, hogy megerjessze azt a cukrot :D

(#39759) fokukac válasza ngabor2 (#39758) üzenetére


fokukac
nagyúr

1-es a ph!-ja? :)
az már igen...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39760) concret_hp válasza tildy (#39754) üzenetére


concret_hp
addikt

köszi megnézem őket :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39761) Mawyx válasza fokukac (#39692) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nőiben mi a jó ing márka, ami nem olyan mint egy tápos zsák, hanem van valami szabása, karcsúsított és nem vakarod szét magad az anyagától?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39762) tbs válasza Mawyx (#39761) üzenetére


tbs
addikt

Ne becsüld le egy tápos-zsákos nő vonzerejét... :K

Amúgy passz.

(#39763) concret_hp válasza Mawyx (#39761) üzenetére


concret_hp
addikt

sokan orsayes cuccokra vannak rápörögve úgy tudom, de majd mások megmondják a tutit :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39764) ngabor2 válasza fokukac (#39759) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, összekevertem mással. "csak" 2,4-2,6 közötti, tehát kevésbé savas. de ez se egy normál táptalaj-körülmény.

[ Szerkesztve ]

(#39765) concret_hp válasza ngabor2 (#39764) üzenetére


concret_hp
addikt

nem véletlen használják más dolgokra is. mint vízkőoldás pl ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39766) fokukac válasza Mawyx (#39761) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne haragudj, még sosem vettem női inget. Kicsit szűk vállban :DDD

concret_hp: felold az mindent... :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39767) NoLF válasza concret_hp (#39765) üzenetére


NoLF
addikt

Fenyes femfeluletek polirozasara is pompasan megfelel, meg meg ezer mas dologra :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39768) Mawyx válasza fokukac (#39766) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D
Gondoltam hátha valaki leírja milyen boltok előtt álldogál órákig amíg a csaja ingeket próbál :D

(#39690) EQMontoya: végre valaki akinél szintén combnál kopik a nadrág. Akárkinek mondtam, mind úgy néztek rám, hogy sose hallottak még olyat, hogy combnál dörzsölődjön ki egy nadrág.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39769) DeFranco válasza Mawyx (#39761) üzenetére


DeFranco
nagyúr

feleségem orsiba jár... amúgy érdemes nemzetiség szerint válogatni, van különbség... férfiban pl. a német márkák (diegel, C&A) pohosabbra vannak szabva, nekem mint pocakosnak jobban állnak, mint egy angol vagy francia gyártó ugyanolyan konvfekciómérete, nőiben a spanyol márkák csípőben erősebbek a franciák a filigránabbaknak állnak jól

ez persze nem aranyszabály, de iránymutatónak jó

[ Szerkesztve ]

(#39770) fokukac válasza DeFranco (#39769) üzenetére


fokukac
nagyúr

azt hittem, csak virslit gyártanak :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39771) Mawyx válasza DeFranco (#39769) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jajj akkor nálam ebben is a spanyolok nyernek :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39772) bobsys


bobsys
addikt

Mindig olvasom a totalcaron az autos javitos remtorteneteket, hogy a 4 eves autora csilliokat kellett rakolteni mikozben minden a gyarto altal eloirt szervizt megcsinaltak, markaszervizben. Ilyenkor nem az van, hogy beguritom a markaszervizhes es csinaljak meg, garanaciaban, mert meg csak 4 eves es nincs benne 100 000 km? Sohasem volt uj autom, de nekem ez lenne az elso otletem.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39773) concret_hp válasza Mawyx (#39768) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem ott dörzsölődik ki, ahol a 4 varrás összeér (gyakorlatilag ez is combnál van :D), bár öltönynadrágról nicns számottevő tapasztalatom :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39774) Tothgera30 válasza bobsys (#39772) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A márkaszerviz próbálja bebizonyítani hogy a vevőé a felelősség, vagy a vevő nem megfelelően használta, esetleg a használati útmutatóban leírtakat nem pontosan végezte el. A garancia sem minden esetben garancia, főleg a mai világban, ahol meg pláne nem akarnak fizetni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#39775) fokukac válasza concret_hp (#39773) üzenetére


fokukac
nagyúr

mik vagytok ti, valami csajok, hogy összezárt combokkall mászkáltok..?? :P
Egy rendes embert ebben megakadályoz egy bizonyos testrésze... :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39776) bandus válasza Mawyx (#39761) üzenetére


bandus
veterán

nézd meg az alleeban a mango, zara boltokban, ott most jelentősen levitték az árakat. ezeg elég jó minőségűek. 3-4k-ért már szép blúzokat lehet szerintem találni.

HP: nekem is ott szoktak tönkremenni a gatyáim, kivétel nélkül, mindegy, hogy 5 vagy 25k volt... persze utóbbi azért tovább bírja jóval. nadrágból főleg pepe jeans márkájút szoktam venni, meg van egykét levis, ez utóbbiak talán tartósabbak.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39777) bobsys válasza Tothgera30 (#39774) üzenetére


bobsys
addikt

De az, hogy a motorban all az olajos trutyi azt nehez megoldani nem megfelelo hasznalattal ha megvolt minden szerviz. Mert csak nem bontom mar meg a motort minden hetvegen es rakok bele sarat, csak ugy viccbol.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39778) Tothgera30 válasza bobsys (#39777) üzenetére


Tothgera30
Ármester

[link]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#39779) FehérHolló válasza bandus (#39776) üzenetére


FehérHolló
veterán

Inkább gondolkodj el ezen: [link]

3 férfi családtag - inkuzíve én - objektíven (a többiek által) mért, viszonylag nagy számosságú mintájából kiindulva a lévisz farmernadrágok nem bírták tovább az 5-8k hungárián egységvalutáért értékesített társaiknál.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#39780) tildy válasza bandus (#39776) üzenetére


tildy
nagyúr

Azokkal boltokkal csak az a baj, hogy normalis meretben nincs, csak vekony/alacsony lanykakra.
Orsay-el szinten ez a nota. tudom , egyeni szocproblem, hogy nincs 16os bluzuk, vagy ha van is, az se er be, pattognak mellmagassagban a gombok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39781) concret_hp válasza bandus (#39776) üzenetére


concret_hp
addikt

én mondjuk nem vettem farmert 1 jó ideje :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39782) bobsys válasza Tothgera30 (#39778) üzenetére


bobsys
addikt

Pont errol a cikkrol jutott eszembe

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39783) Tothgera30 válasza bobsys (#39782) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Olajos trutyira ráfoghatják hogy rossz olajat töltöttél bele, vagy nem cserélted megfelelő időben az olajat. Azután bevágják hogy volt hibakódod is (amit azóta rejtélyes módon eltüntettek), te meg nem vitted időben szervizbe és lám, te vagy a hibás! Szóval valamit kitalálnak.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#39784) Viszlát válasza Tothgera30 (#39783) üzenetére


Viszlát
addikt

Én ezt nem értem. A szalon csak közvetíti a garanciát, azt a gyár adja, nem? Miért kötekednek akkor a szervizek? A munkadíj miatt?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#39785) Tothgera30 válasza Viszlát (#39784) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ha a hibát a szerviz véti, akkor ő fizet, legalábbis a tuti elesik egy kevés bevételtől. Illetve szokták még anyaghibára is fogni a gondokat, mikor esetleg rosszul mozdítanak meg valamit, esetleg eltörnek egy-két drágább alkatrészt. Vicces hogy sokszor ki se cseréleik azt amiért fizettem, nah mindegy.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#39786) Viszlát válasza Tothgera30 (#39785) üzenetére


Viszlát
addikt

Értem. Nekem csak egy tapasztalatom volt, lerobbantam Linztől nem messze, kijött az ÖAMTC, kód alapján EGR szelep szállt el, elvezetett a legközelebbi Fiat szervizhez. Megnézték, leellenőrizték az autó adatait, megrendelték az alkatrészt, kicserélték és már mentem is utamra, csak egy aláírást kértek.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#39787) DeFranco válasza bandus (#39776) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Utálom magam, hogy megint okoskodok, nem akarok bambanoitiszt kapni, de a mango meg a zara az pont nem a minőségéről híres... tipikus fast fashion boltok, ez a modell arra áll rá, hogy olcsó, vedd meg, hordd el egy szezon alatt és vedd meg az újat. Éppen ezért nem is örök darabok amik ott vannak, jó ha két szezont kibírnak.

Tiszta sor, meg is mondják előre, hogy így van, nincs átverés, de ez nem a minőségről szól (hanem a mennyiségről).

(#39788) emvy válasza DeFranco (#39787) üzenetére


emvy
nagyúr

Igaz, de a mango es a zara kozott azert van egy-ket (nem tobb) szint azert. Annyi, amennyi arban is.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#39789) DeFranco válasza emvy (#39788) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem voltam eléggé tárgyilagos, igaz. :B

(#39790) bandus válasza DeFranco (#39787) üzenetére


bandus
veterán

Persze, de azert eleg jo minoseguek a cuccaik ahhoz, hogy kihuzzanak par evet. Baratnom foleg innen vasarol, rengeteget, foleg amikor hasonlo akciok vannak mint most. Minosegi gond nem volt veluk, egy kinai piacosnal joval jobbak, es mivel nem reg irta h sajnos kb 100k korul keres, akkor nyilvan mast nem ajanlhatok. Tisztaban vagyok en is a fast fashion dolgokkal, de jelen esetben szerintem ez a jo valasztas. Plusz meg c&a vag h&m esetleg.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39791) DeFranco válasza bandus (#39790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem nem húzta a zara sokáig, a fekete nadrágom bebarnult, meg ilyenek, de ha jó vele a tapasztalat, azzal nem tudok vitatkozni, örülök neki :)

A c&a-val meg vagyok elégedve, a h&m-el meg kifejezetten jó a tapasztalatom, főleg, hogy náluk legalább lehet feles méretet kapni nadrágból, van onnan pár jó farmerem. Én kis költségvetésre ezeket ajánlanám, illetve még ahol nagyon jó cuccokat vettem, az a Reserved, példásan masszív és piszok jó fazonú cuccokat találtam ott, sajnos az elmúlt évben nagyot romlottak és sok a mindenhol kapható műgyűrött rongyáru... pedig van onnan olyan kapucnis pulcsim, mint amit Viszlát emlegetett, négy éve hordom, a feleségem kispárnának használja utazásokkor, olyan puha, és nem kopott nem nyúlt egy fikarcnyit sem. Tavaszi kabát, nadrág dettó.

[ Szerkesztve ]

(#39792) bandus válasza DeFranco (#39791) üzenetére


bandus
veterán

Nekem kivetelesen jo tapasztalataim vannak vele. regen, folegy egyetem elejen sok ruhat vasaroltam ott. a gatyaik nem koptak ki, mint a 20+ ezres farmereim, a polok tartjak a szinuket, formajukat. Oltonyom is van onnan, szeretem, ha bar minosegben, anyaghasznalatban nem hasonlithato ossze a dragabb darabokkal. Ugy mondanam h akciosan megerik az arukat. Most pl minden zako 17k, voltak amik egeszen jol alltak, de megsem annyira tokeletesen, mint a super 100 anyagu joop, vagy a masik boss, ami kozt vacillalok. es az eredeti aruk meg 35k. Tehat ugy latszik annak az arnyalatnyi tokeletessegnek igen borsos felara van, holnapig kitalalom h meg akarom-e fizetni :)
cipot is vettem a zarabol, a ket par nem birt osszesen egy honapot, szal azt soha tobbet!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39793) tildy válasza DeFranco (#39787) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint irtam, nem csak ez a baj veluk. Hanem az, hogy ha egy kicsit is kilogsz a sorbol, mar akkor sem kapsz ruhat. Multkor neztem szet a mango oldalan. XXL-es ruhajuk nincs is. XL-es vagy ramjon vagy nem. Valoszinuleg nem, mert itteni meretben 14-esnek felel meg az XL. En meg 16 vagyok.

Es az osszes tobbi hasonlo bolttal is ez a baj.
Es a vicc, hogy nem dagadt vagyok, csak szimplan nagy.

Azota mar be sem megyek ezekbe a boltokba. Bar neha elkap az ingerencia, hogy benezzek a Victoria Secretbe is, es bemondjam a meretem.... Vajon kirohognek?

Na c&a, es h&m is hasonlo okokbol esnek ki. Bar mawyx joval vekonyabb nalam, de nem hinnem, hogy ezek a boltok az o vilaga. Ezek a ruhak, amik az altalad emlitett boltokban vannak, kb csak a manokenalkatuaknak allnak jol.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39794) fokukac


fokukac
nagyúr

basszus, ennyi férfit, aki ruhákról beszél egy napja...
nem vagytok semmik :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39795) Viszlát válasza fokukac (#39794) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak, hogy rátegyek egy lapáttal: ha igazi outlet élményt és árakat akartok, és németben jártok, akkor két helyet érdemes betervezni.

Az egyik Metzingen Stuttgart alatt kicsivel, konkrétan az egész belváros egy outlet, olyan árakkal, hogy az első fél órában csak keresgéled az állad és nem CundA szintű márkák. Például a Hugo Boss Factory Outlet is itt van.

A másik kicsit messzebb van, a francia határtól nem messze, Zweibrücken mellett, komplett outlet falu, mindennel mi szem-szájnak ingere.

Édes szájúaknak Metzingentől csak egy köpésre van a Ritter Sport gyára, a főépületben van egy kis boltjuk, szinte ingyé' adják a jó kis csokikat, hasadékot is vettem (amit lecsapnak, hogy négyszögletes legyen a becsomagolt), 5 EUR volt 1 kg. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#39796) bobsys válasza fokukac (#39794) üzenetére


bobsys
addikt

en probalom terelni a kocsik fele, de latod, hogy nem megy

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39797) Integra válasza bandus (#39792) üzenetére


Integra
titán

20ezres farmeroknak 2 életük van ám.. egyszer megveszed és hordod, amíg ki nem lukad a seggénél, ilyenkor elkezded foltoztatni másik farmer anyaggal varrónőnél. aztán lassan elkopik a combja is és kiszakad.. kezdesz menő lenni és megkezdődik a nadrág igazi élete. 30 rugóért ez a minimum a gas-nél tapasztalataim szerint, most amúgy is trendi szakadt rongyokban rohangálni ahogy látom :DDD

bobsys:
a hüvelygombáról mindig lehet beszélgetni :K
tegnap előtt amúgy ledudáltam egy idiótát a vácin, nem értette miért, 40-nel csorgott a középső sávban a 70-es úton, aztán a teremgarázsban utána este meg leüvöltöttem teli torokból a hülye tuning kipuffos srácot, amiért még túráztatta is a golfját, hogy milyen fasza hangja van.. köpni-nyelni sem tudott, de kiszálni sem, olyan idegből üvöltöttem rá. azóta nem hallani sem reggel sem este, hogy ha jön-megy. megtanulta.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39798) fokukac


fokukac
nagyúr

annak a kib...tt új nemzetidohányboltbak az új riasztóha egész éjjel szól. Mindjárt lemegyek egy fejszével, és leszerelem.
Már most imádom ezt a csodát...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39799) bandus válasza bobsys (#39796) üzenetére


bandus
veterán

ha már autók, akkor egy ilyet rettentően meghajtanék egyszer: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39800) Csyppa válasza bandus (#39799) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nyilván ízlés kérdése, de akkor már egy Ariel Atom.

"Basically, a computer is a very fast moron."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.