Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39101) föccer válasza ToBeY (#39100) üzenetére


föccer
nagyúr

A producer megtudta, hogy félredug az asszony, a lánya rúdtáncos lett és a fia homokos. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#39102) ToBeY válasza föccer (#39101) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem ez a helyzet sajnos. :N

"Az utolsó évadban a tervezett 22 rész helyett csak 19 került legyártásra a sorozat megszűnése, és a forgatókönyv-írok sztrájkja miatt. Az utolsó rész – mivel nem teljes – sok lezáratlan szálat hagyott a történetben" NBC 2008 február 20-án levette a műsorból a sorozatot.

Miért kell nekem olyan sorozatba belefognom ami ilyen szerencsétlenül ér véget :U
Ja a Las Vegas című sorozatról van szó

[ Szerkesztve ]

(#39103) fokukac


fokukac
nagyúr

MAtolcsy kitüntette ByeAlexet.

Nem tudom, mit mondjak, egy mnb-elnöknek mi köze a zenéhez, de hát eddig is sejtettem, hogy szereptévesztésben van a csávó...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39104) föccer válasza fokukac (#39103) üzenetére


föccer
nagyúr

Félrenézte a jelentkezési lapját.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#39105) EQMontoya válasza fokukac (#39103) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azzal a két szemmel mindenre rálát. Még ByeAlex sapkáján és szőrzetén is átlát. :)

Same rules apply!

(#39106) concret_hp válasza fokukac (#39103) üzenetére


concret_hp
addikt

pont ugyan annyit ért hozzá, mint a gazdasághoz. de lehet hogy többet :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#39107) fokukac válasza concret_hp (#39106) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Ezután az énekes bejelentette, hogy emelni fogja a jegybanki alapkamatot."

(Hírcsárda - ezen most felröhögtem, pedig már igazából alszom :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39108) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na. Akkor most lassan elég is az őszből, már van elég sár a csapadékra, de lehet hogy fordítva, elment szépen a kánikula, faszán 12-14 fok van 5 napja, kiélvezkedte magát mindenki más, most lehetne megint nyár a nyárban...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39109) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A feltételeket még ki sem hirdették, ő már megfelelt

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39110) parandroid válasza BlacKSouL (#39108) üzenetére


parandroid
nagyúr

Így van, a hideg miatt eleget sírtál, most halljuk, került-e új panaszfolyam a repertoárodba a meleggel kapcsolatban. Komolyan olyan vagy, mint az egszeri földműves, aki már a népdalban is megjelenik:

télen nagyon hideg van,
nyáron nagyon meleg van,
sohasincs jó idő,
mindig esik az eső

Jó, értem én, hogy itt hetente van változás, de érjünk el inkább oda, mint a britek, hogy bármikor elbeszélgetünk az időjárásról kulturáltan egy tea és egy gintonic mellett, és hagyjuk meg az állandó panaszkodást félázsiának.

@39109: Fizesse csak a nép a közgép-adót, ismertebb nevén a simicska-tizedet, ezért kapott pártunk és kormányunk négyharmadot. ByeAlexes cikket meg elvből nem olvasok, de ha nem szólt be a gyurkának a kitüntetés kapcsán, akkor ő is csak egy olcsó ribi.

@39111: Mondjuk fent északon, Starjánban ez mindennapos utcakép...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39111) fokukac válasza BlacKSouL (#39108) üzenetére


fokukac
nagyúr

[link]konkrétan nekem nem hiányzik a kánikula, de csak neked:
:-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39112) Tim82 válasza fokukac (#39111) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor hétvégén te mégsem akarsz strandolni. :P

Nekem jó, ha egyelőre így marad: szombaton meló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39113) BlacKSouL válasza parandroid (#39110) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemtom olvastad-e egyszer is hogy melegem van, vagy zavar a napfény. Szerintem nem, mert eddig az évben durván 7-8 olyan nap volt, mikor egy kicsit melegebb volt, mint ami előtte hónapokig.
Úgy látom, hogy a többség (100 emberből 99) inkább elvan esőben, hóban, fagyban, szélben, ködben, mint napsütésben, melegben. Végülis inkább jégkorszak közeledik, tehát örülök, hogy a többségnek, vagyis mindenki másnak jó lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39114) Tim82 válasza BlacKSouL (#39113) üzenetére


Tim82
nagyúr

örülök, hogy a többségnek, vagyis mindenki másnak jó lesz.

Én nem állnék mostanában födém/plafon alá a helyedben. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39115) ToBeY válasza BlacKSouL (#39113) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is jobban szeretem 40 fokhoz közeli időjárást,csak éppen nem adok hangot annak ha hideg van.
Most is éppen pulcsiban ülök és fázom.Közben azon gondolkodom,hogy fűtsek-e a klímával. :U

[ Szerkesztve ]

(#39116) BlacKSouL válasza ToBeY (#39115) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nálunk a társasház fontolóra vette, hogy ismét bekapcsolják a központi fűtést...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39117) Integra válasza BlacKSouL (#39116) üzenetére


Integra
titán

lol

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39118) BlacKSouL válasza Integra (#39117) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A napi maximumhőmérséklet 16 fok alatt van már legalább 3 napja, ami a szabályzat szerint a fűtés bekapcsolására ad lehetőséget, sőt, javaslatot.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39119) tildy válasza BlacKSouL (#39116) üzenetére


tildy
nagyúr

Uristen!
Pulover!
Csak szolok, itt 13 fok van, nyaron rendszeres a 13-20 fok kozti ido, es abszolut jo. Hideg? Nem ez a hideg, hanem ami telen odahaza van sokszor.
Amugymeg idojarasilag legrosszabb helyen laksz Magyarorszagon, a panaszkodas helyett el lehet siman koltozni delebbre. Napi ajanlatom Szeged, a napfeny varosa.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39120) venember83 válasza BlacKSouL (#39116) üzenetére


venember83
nagyúr

Puhány népség.

(#39121) Integra válasza BlacKSouL (#39118) üzenetére


Integra
titán

ez akkor is vicc, két csepp eső, kis hűvös és már mindenkinél pisi-kaki egyben... :))
klíma nélkül már meghal és cselekvőképtelen az emberek 95%-a nyáron.. lehet, hogy pont ez lenne jó a világnak.
soha semmi sem jó, főleg ha időjárás van :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39122) BlacKSouL válasza Integra (#39121) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tévedés, nekem jó ha meleg, napsütés van, mindenki másnak az a jó, ha esik, és hideg van.
Múlt héten egy merő boldogság voltam, állítólag meleg volt, szerintem csak nyár.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39123) Integra válasza BlacKSouL (#39122) üzenetére


Integra
titán

cudar lehet neked hallod, ha téged az időjárás ennyier megfeketet :U csak piszkálódom :))
de tényleg, időjáráson hisztizni.. népbetegség. minden időjárásban megvan a jó :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39124) fokukac válasza BlacKSouL (#39118) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne sírjál már, amint kisüt a Nap, egyből megint 30 fok lesz.

Arról nem mi tehetünk, hogy ott a messzi északon, (a magos hegyek mögött, hol a tenger hupikék) ritkábban süt ki a Nap.

Mellesleg elég szar lehet a lakásod hőszigetelése, nálam még most is 24 fok van otthon.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39125) EQMontoya válasza tildy (#39119) üzenetére


EQMontoya
veterán

Te is nyilvan a jobb idojaras okan koltoztel Londonba. :U

Same rules apply!

(#39126) fokukac


fokukac
nagyúr

na, más téma.
MEgszűnik a magánnyugdíjpénztáram (Aranykor), pedig nem működött rosszul... :(((

Kivéreztetnek itt mindent, bazzeg. Aprópénzért. Egyszerűen nem hiszem el, hogy annak a párezer mnyp-tagnak a járulékfizetése rendszerszinten értékelhető hiányt generálna... A cél itt a kivéreztetés volt, well done, Mato, you succeeded admirebly. :W

faszom.
kivan.
ezzel az országgal.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39127) Integra válasza fokukac (#39126) üzenetére


Integra
titán

nekem axa-ban van, az még él. hova viszed át?
asszem 73ezren maradtunk összesen a végén, akik nem ették meg vitya szarát.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39128) EQMontoya válasza Integra (#39127) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mi 73 ezren fogunk kovet fejteni meg a nemzeti onkentes munkataborban? :D

Same rules apply!

(#39129) Integra válasza EQMontoya (#39128) üzenetére


Integra
titán

a narancsligetes gulágon? simán :)) trianon pólóban, nemzeti érzelmű dalokat kántálunk, este pedig az alaptörvény megmaradt könyveivel fognak verni :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39130) Viszlát válasza fokukac (#39126) üzenetére


Viszlát
addikt

Na basszus, en is naluk vagyok. Sejtettem amugy, hogy valami keszul, par honapja kuldtek egy adomanykero levelet, hogy tamogassam a mukodesi alapjukat...

Az tuti, hogy addig huzom az allamiba visszalepest, amig csak lehet. Te hova tervezel atlepni?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#39131) fokukac válasza Integra (#39127) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem tudom, fogalmam sincs.
vagy átlépek egy másikba, ami talán nem szűnik meg (de lehet, hogy mind lehúzza a rólót), vagy visszaraknak az államiba.
Mivel állami nyugdíjat ígyse, úgyse kapok, igazából tökmindegy.

Egyszerűen csak megloptak, hiába próbáltam védekezni ellene.

A NER túl hosszú ahhoz, hogy túléld.
A NER túl kapzsi ahhoz, hogy élni hagyjon.
Az anyjukat eladnák két fillérért...

A teljes pénztár vagyona 9 milliárd Ft, 2800 tagra. Mennyi lehet a tagok járuléka? Évi ~ 600-800 millió Ft, amit az állam ellop. Ennyi hiányozna a rendszerből, ha hagynák élni a pénztárat.
Orbán postaköltsége az elmúlt 3 évben 3,4 milliárd Ft volt, ennyiért levelezett velünk.
Miről beszélünk? aprópénzes lopás.

Ui. ja, és úgy hozott ~fél milliót a pénztár az elmúlt 3 évben, hogy 2010 novembere óta egy fillér járulékot sem kaptak... ez mégis kevés volt :(

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39132) Integra válasza fokukac (#39131) üzenetére


Integra
titán

"Az anyjukat eladnák két fillérért..." - sajnos itt nagyot tévedsz. a te anyádat adnák el bármikor, az övék már multi milliomos :))

most is csak azt tudom javasolni, tanuld a németet az angol mellé. a legjobb biztosíték arra, hogy ha szar van, könnyedén találj melót máshol. :U

engem sokkal jobban aggaszt ez
nagyon átkell gondolnom, mit, hogyan és merre csinálok

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39133) EQMontoya válasza Integra (#39129) üzenetére


EQMontoya
veterán

Legalabb jo lesz a tarsasag. :D

Same rules apply!

(#39134) tbs válasza EQMontoya (#39133) üzenetére


tbs
addikt

Jah, meg edzhetünk naphosszat. :K

(#39135) zolynet válasza Integra (#39132) üzenetére


zolynet
addikt

erről ez jutott eszembe


kieg:
vegye fel két részletben és akkor még szarabb :(((

Life is too short to stay stock!

(#39136) FehérHolló válasza fokukac (#39126) üzenetére


FehérHolló
veterán

El lehet költözni külföldre, junó. Asszonyostul, határhoz közel. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#39137) bobsys válasza fokukac (#39131) üzenetére


bobsys
addikt

2011ben a feleseg penztara szunt meg -> ING
2012ben az enyem -> ING
Talan kibirja az ING, de en is addig fogom huzni amig tudom, meg amig tudom innen intezni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39138) Tim82 válasza bobsys (#39137) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én tavaly nyáron feladtam, amikor megszűnt az Aegon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39139) bobsys válasza Tim82 (#39138) üzenetére


bobsys
addikt

En ugy voltam, hogy magyar nyugdijam nem lesz, mert nem elek mar ott es nincs 10 (15?) ev magyar munkaviszonyom, hogy barmit is kapjak barmikor, igy az a penz ami ott van a penztarban legalabb maradjon meg. Kb $10 000 amit nem hagynek veszni, mert... mert nem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39140) Tim82 válasza bobsys (#39139) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk nekem önkéntes nyugdíjpénztárba több pénz van betolva, mint magánnyugdíjpénztárba, egyelőre reménykedem (a remény hal meg utoljára), hogy azt nem akarják einstandolni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39141) fokukac válasza Integra (#39132) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ja. Londoni állásokat nézegetek, és már ott is egy csomónál kéne tudni németül :)
mondjuk, az a legszebb, hogy én tudtam már egyszer németül, csak 9 éve nem használtam, max jégert kértem a hüttében :)
De írásban azért most is sokat értek.

Tim: szóval aszongyátok, hogy ING?
útálom az ING-t az életbiztosításos tapasztalataim alapján...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39142) Tim82 válasza fokukac (#39141) üzenetére


Tim82
nagyúr

szóval aszongyátok, hogy ING?
útálom az ING-t az életbiztosításos tapasztalataim alapján...

Lila lövésem sincs, miért nekem címzed, nem javasoltam az ING-t, nekem sincsenek velük jó tapasztalataim. Én kényszerből visszatértem nyáron az állami nyugdíj "megnyugtató akolmelegébe", ez van. Majd az önkéntesbe tolt pénzre jobban vigyázok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39143) bobsys válasza fokukac (#39141) üzenetére


bobsys
addikt

en csak azert dontottem mellette, mert nekik van a legnagyobb tagsaguk es talan ok azok akik kibirjak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#39144) Tim82


Tim82
nagyúr

Na most vagy a telefonom nem hajlandó felmenni 3G-re, vagy a Telenornál van szolgáltatáskiesés, csak épp arról nincs infó sehol.

Oké, kb. hetedik újraindítás után van mobilnet. Azt hiszem, júliusban lecserélem ezt a telefont...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39145) fokukac válasza Tim82 (#39144) üzenetére


fokukac
nagyúr

SZerintem a Telenor se teljesen kóser.
Nekem 2G-vel sokszor nem hajlandó semmit se csinálni, és hát vidéken csak az van :(

Ja, Blekinek pedig üzenem, hogy annyira van hideg, hogy a Szabadság téren az angolszász turiszták miniszoknyában, rövidnadrágban, pólóban, papucsban érzik jól magukat. :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39146) Tim82 válasza fokukac (#39145) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen, hallod.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39147) NoLF válasza fokukac (#39145) üzenetére


NoLF
addikt

Jol latod :) itt most 19 fok, szakado eso -> mindenki papucsban, rovidgatyaban/szoknyaban, esernyovel az utcan :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#39148) parandroid válasza fokukac (#39126) üzenetére


parandroid
nagyúr

És amikor már azt hiszed, nincs lejjebb, akkor jön ez. Igazából olcsón megúszták, közéjük is lövethettek volna. Méghogy krétával firkálni a járdára...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39149) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mekkora szar ez a Cougar Town. Pedig ezt is a Bill Lawrence rendezte aki Scrubs-t is ami igen csak jó volt.

(#39150) concret_hp válasza BlacKSouL (#39118) üzenetére


concret_hp
addikt

lol a falak még full melegek nálunk, pedig éjjelnappal nyitva van bukóra 2 nagy ablak.

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.