Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9109) envagyok válasza Joshi (#9104) üzenetére


envagyok
veterán

"A 65"-os mérettől mindig is drágák voltak a készülékek, aránytalanul drágábbak és ez nem holnaptól fog megváltozni.“

Itt határozottan állítasz vmit. Kíváncsi lennék mire alapozod, hihetően, tudományosan, igazolhatóan, ha kérhetném.

Nekem 2004 óta vannak laposaim. Egy 40 colos HD Ready samsunggal kezdtem, ami több mint 600000Ft volt, most ugyanazt 80 körül simán meg lehet venni, és messze jobb a képe. A 24-es monitor is 140 körül volt, most annyiért 32-es van. Kb így fog lemenni ennek a méretkategóriának is az ára.
Itt az, hogy milyen gyorsan megy le a nagyobb kijelzők ára, egy dologtól függ: lesz-e az LG-nek konkurenciája oled képernyő gyártásban, vagy nem.
Szerintem lesz, vagy valamit kitalálnak majd, ha nem 1-2, akkor 4-5 éven belül.
Egyébként 500-ért van már 75-ös Samsung LCD tv.
https://www.majdic.at/samsung-ue75mu6170uxzg-flat-uhd-tv-171485.html

Plusz 1-2 hónap, és jönnek a HDMI 2.1-es modellek, amik egyrészt nagyon hasznos többletet adnak, másrészt pedig majd lelökik rendesen a millás "régi" modellek árát 600 magasságára. Én a 300ezres tv-mmel nem fogok sokat bukni ha lecserélem majd egy nem túlárazott 65-77-es modellre. De aki 1 milláért vett tv-t elad 2-3 éven belül, 600-700 körül bukik. Akkor inkább olcsóbb minden mozipremiert megnézni moziba taxival popcornnal. :)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.