Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31944) dh66e válasza Elims (#31942) üzenetére


dh66e
veterán

Azért ez nem ugyanazt jelenti hogy ne vegyenek oledet az emberek.Esetleg ha ezt szűrted le akkor nagyon félrement a mondanivalóm.
Akit mélyebben érdekli a téma az belátja ma a legjobb képminőséget az OLED TV adja.
Amiről én írtam az a mély analizálása a mikéntnek.Semmi olyan nincs ebben a technológiában ami miatt ne venném meg.A mostani problémák mind javíthatók pl.B8 elcseszett gammája,vagy az ARC probléma.Ez megint nem sok embert érint szabad szemmel az átlag észre sem veszi a fekete részleteket amik elvesznek.
Amikor LCD-m volt hagyományos vagy ledes ott is megvoltak a gondok kivétel nélkül.Az első lcd-k beégtek az első plazmák beégtek ha statikus tartalom érte hosszabb ideig.
Aztán ott volt a foltosodás,a sávosodás és egyéb bajok amikkel az emberek 90%-a simán elvolt a hétköznapokon.
Tv adásra minden megjelenítő megfelel azért nem kell oledet venni,de ha minőségi képet akarsz egy filmezésnél megfelelő alannyal akkor az OLED ma a legjobb.
Azt se felejtsük el hogy nekem is szerencsém volt egyesekkel ellentétben a homogén képpel.A fóumokon a probléma élvez priorítást akinek nincs gondja vele az minek írna be.
Szóval emiatt ne menj más vonalra.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.