Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31382) Mankó válasza PuMbA (#31377) üzenetére


Mankó
veterán

Többféle lejátszóval is próbáltuk már. 2 különböző Beelinkes box, Himedia 10 Pro, PC, Netflix. - nem a forrással vagy a lejátszóval van a gond.
Kikapcsolt IFC-vel homályos recegő élek vannak, pásztázáskor is. Ez az a 24p, amit eddig a régebbi technológia elkendőzött. Ezt láttam én hibának, mert eddig nem volt vele tapasztalatom. Ezt el kell fogadnom, mert mindegyik mostani technológián meg van/lesz ilyen olyan mértékben (lásd qled). Vagy marad az IFC-vel való szórakozás annak összes hibájával együtt. A jelenlegi Egyedi 5/5 kis kompromisszumokkal megfelelőnek tűnik.

Hogy most ehhez a felismeréshez le kellett cserélnem a Qledet egy Oledre? Szerintem nem csináltam rossz vásárt. A megjelenítés pazar, a mozgás megjelenítés jobb, az okos funkciók meg nem hoznak annyira lázba, ami kell az itt is meg van.

A több gari viszont jó lenne. Tud valaki róla, hogy a Panasonicnál lehet e kiegészítő garit vásárolni? Az edigitálét rablásnak éreztem, a feltételek se voltak megfelelőek.

Partizan182: Az egyedi beállítások nálam is tesztelés alatt vannak még. Játszogatni kell még vele, köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.