Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1560) marcee válasza Vangelis (#1555) üzenetére


marcee
addikt

Sajnos nem olyan egyszerű. A nem anyagi jellegű céges támogatást ''Axelero internet''-re kértük a teljes 2005-ös évre melóhelyen, miután tavaly okt közepe felé megrendeltük az adsl-t. (ugye az év végéig ingyen lett volna, és 2005-ben 7990ft 384/64-es) Erről 90-100 nap alatt kiderítették, hogy nem megy. Addigra már habzott a szám. Hivogattam őket, e-mail-eztem, anyáztam, semmi. Ja, és nem hasraütésre rendeltem, hanem egy korábbi telefonhívásukra, miszerint elérhető már nálunk is, ha kell.
Minthogy a cégnél már nem lehetett visszavonni a támogatáskérés célját, úgy tűnt egy nem semmi összeg ugrott az ablakon. Ekkor jött az ötlet, hogy csak annyit kellett megadni a cégnél, hogy ''axelero'' a szolgáltató és ''internet kapcsolat szolgáltatás''. Úgyhogy megrendeltem a kábelnetes csomagot. Ezt persze már 9990ft-ért kellett, mert ugye egyre olcsóbb a net ~#>#&^ˇ˘ ssza meg! Úgyhogy most ez utóbbit fogják kötni, bár a vicc az, hogy nemrég megint az adsl-megrendelésről küldtek levelet, miszerint ''határidőre már sajnos nem fog menni ((tavaly decemberre nehezen)), de 60 napon belül bekötik'' Akkor majdnem leestem a székről, de helpdesk szerint retorzió nélkül lemondhatom az egyiket, ha a másikat bekötötték.

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.