Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Abu85 válasza Crytek (#5349) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ahogy én hallom lesz az több is. :) Persze a mögötte lévő poén jó volt. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5352) subaruwrc válasza Crytek (#5349) üzenetére


subaruwrc
félisten

1401

(#5353) ló úr válasza ToBeY (#5328) üzenetére


ló úr
őstag

AZ elős részre gondolsz Far Cry-ban?? :D Ha igen aklkor egy nemtom hány éves játékkal ne hasonlítsunk semmit össze. Ha az újabbikra,akkormeg szerintem a driverrel voltak hibák,nem a karival. Egy kari miatt nincsennek lilás foltok,max driverhiba vagy szar game miatt!! Énszerintem :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#5354) rumkola válasza ló úr (#5353) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem nvidia fx 5900-re gondol :)

(#5355) nkmedve


nkmedve
őstag

Itt is 1041-et ir, de persze ez is pletyka. Ha véletlenül igaznak bizonyul, az elég siralmas.

[ Szerkesztve ]

(#5356) Abu85 válasza nkmedve (#5355) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem az 1041 eléggé bullshit. Már csak a mag órajel miatt is. Semmi értelme nem volt így a textúrázókat a shaderbe építeni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5357) nkmedve válasza Abu85 (#5356) üzenetére


nkmedve
őstag

Március 26-27 előtt valószinűleg nem fogjuk megtudni biztosra. Itt pl. 1215-öt ir, van ahol 1401-et. Ahány oldal annyi adat.

(#5358) Abu85 válasza nkmedve (#5357) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az eddigi infók szerint 26-án leplezik le a technikai paramétereket szóval addig tényleg nem hivatalosak a találgatások. A review-ekkel lehet, hogy probléma lesz. Állítólag gyorsan összedobtak egy új drivert, így két napot csúszik a dolog. Valszeg 29-én lesz a tesztek NDA-jának lejárta.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5359) Iron Funeral válasza rumkola (#5354) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És mi köze van az FX5900-nak a HD58x0-hez? :)) Mert előtte arról volt szó :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5360) ToBeY válasza ló úr (#5353) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az első részére gondolok (akkoriban ez volt az etalon) és akkor jelent meg az FX5900 széria, ami szintén top-nak számított. :U

(#5361) Boxi88


Boxi88
őstag

Annyira titkolják a fermit, hogy már jobban várom mint a karácsonyt :K Kíváncsi leszek sikerül e túlszárnyalni az Atit... de még ha az 5850-5870et túl is szárnyalja, az 5970et szinte biztos hogy nem :N de majd kiderül!

(#5362) Haart válasza Boxi88 (#5361) üzenetére


Haart
addikt

Csak nehogy a nagy titkolózásból felsülés legyen... ;]

(#5363) Crytek


Crytek
veterán

Sparkle GeForce GT 220 2 GB-nyi memóriával Basszus ahelyett hogy valami normálisat csinálnának ilyenekkel pöcsölnek.
Legalább olyanra tennének 2GB-os memót amin mennek is a game-ek rendesen!

Next PC Upgrade: 2022

(#5364) azoli09 válasza Crytek (#5363) üzenetére


azoli09
tag

Mega LOL :DDD :DDD

(#5365) danati válasza Crytek (#5363) üzenetére


danati
senior tag

Sparkle... :o

(#5366) h.adam.92 válasza Crytek (#5363) üzenetére


h.adam.92
őstag

starcraft 2-t vinné maxon :DDD

(#5367) Def26


Def26
félisten

Még mindig ciki lenne, ha az aprón feladnám a hirdetést, hogy gtx260 -at cserélnék Fermire? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5368) loree69


loree69
aktív tag

Duplapontos számitásteljesitménye mennyi lesz a 2 jövevénynek? :R

ATI + NVIDIA (physx - miatt) valami müködő megoldás tud valaki adni? :R :R :U :U

loree

(#5369) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Most akkor a Fermik 470 és 480 néven fognak futni?
És milyen táp kell majd egy alap 470-eshez?

Live poor, die ritch.

(#5370) Abu85 válasza loree69 (#5368) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Geforce-on az SP teljesítmény nyolcada, Tesla és Quadro kártyán a fele.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5371) loree69 válasza Abu85 (#5370) üzenetére


loree69
aktív tag

köszi biztam benned :C :R

loree

(#5372) loree69 válasza Abu85 (#5370) üzenetére


loree69
aktív tag

bár párhelyen azt olvastam hogy az új Gef-eknél is 1/2 marad.
de lehet hogy csak szerették volna vagy kitaláció

[ Szerkesztve ]

loree

(#5373) ló úr válasza ToBeY (#5360) üzenetére


ló úr
őstag

Itt most ki beszélt rajtad kívül az FX 5900 ról?? Ez nem az a topik :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#5374) janos666 válasza loree69 (#5372) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom ez csak driver szintű butítás, szóval bármikor változhat bármely irányba...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#5375) siriq válasza Oliverda (#5325) üzenetére


siriq
őstag

Persze javul driverrol-driverre. Ez igaz a Nv-re is. Az hogy most jo vagy rosz oldal....
Szerintem mar 6 evesnel tobb itt mindenki. Mondom ezt ugy, hogy ott van a smile a vegen, annak amit irtal. Teljesen feleslegesnek erzem az oldalak emliteset is. Amugy is rengetegen off-jak a nem kivant tartalommal a forumot. (nem vagyok hsz gyujto, de szerintem ez latszik is). Az ATI-nak is meg van az elonye, meg az Nv-nek is. Ki ki mit tart elonyosebbnek.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5376) citrom904


citrom904
tag

Elvileg 26-27-én lesz már hivatalos teszt a fermikről?

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#5377) citrom904


citrom904
tag

Egyébként nem tudom miért aggódtok a melegedéstől ? Legalább a hosszú téli estéken egy Crysis után be lessz fűtve a szoba :C

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#5378) Crytek válasza citrom904 (#5377) üzenetére


Crytek
veterán

Crysis ugyanmá az már a múlté max a 2 helyre jó már,most a Metro 2033 ami szétzabálja a gépet maxon!

Next PC Upgrade: 2022

(#5379) viktor82 válasza Crytek (#5378) üzenetére


viktor82
őstag

Nvidia olyan szintre fejleszti a generációkat,hogy az előző generációs duplamagos vga teljesitményét hozza,tehát dx11-t nem érdemes a 295gtx-et lecserélni még jó darabig!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#5380) Crytek válasza viktor82 (#5379) üzenetére


Crytek
veterán

Én is ezt mondom már régóta.Pláne GTX 295-öt.
Sajna már gyűlnek a game-ek amik elég szarul mennek már 8800GT-vel.
(Just Cause 2,Metro 2033 hogy az újakat említsem) Ha most kéne váltani akkor biztos valami dx11-s csodát vennék.
De még nagyon drágák.

Next PC Upgrade: 2022

(#5381) viktor82 válasza Crytek (#5380) üzenetére


viktor82
őstag

Én most vettem egy 5850-es atit és a nagytestvér órajelén használom,de metro 2033 veryhigh beállitások mellett bizony elhasal,kivárom az nvidia csodafegyverét,ha nem lesz sokkal gyorsabb akor beszerzek mégegy 5850t és szerintem egy darabig elégnek kell lennie!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#5382) Crytek válasza viktor82 (#5381) üzenetére


Crytek
veterán

Tudom azért írtam. Maxhoz az 5850 nagyon kevés!

Ez a grafikon jól mutatja és ez nem is full hd még!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5383) RI/OS válasza viktor82 (#5381) üzenetére


RI/OS
őstag

Maxon még a kettő is épphogy csak elég lesz :)

(#5384) viktor82 válasza RI/OS (#5383) üzenetére


viktor82
őstag

Kiváncsi vagyok a 480gtx-re az ajánlott gépigényhez az van feltüntetve!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#5385) theniel válasza RI/OS (#5383) üzenetére


theniel
aktív tag

A topikjában az 5970 tulajok panaszkodtak, hogy kifekteti a kártyájukat, úgyhogy kettő sem lesz elég neki. Talán a fermi, ha meg az sem akkor egy darabig felejtős a pc-n ilyen játékokat futtatni,

(#5386) Crytek válasza theniel (#5385) üzenetére


Crytek
veterán

Olyan lesz mint a Crysis akkor hogy 2 év után lesz olyan hardware amivel csak csak megy maxon normálisan!

Next PC Upgrade: 2022

(#5387) Laraxior


Laraxior
titán

panaszkodnak..panaszkodnak..én very highon játszom vele, 4xAAval 1920x1200ben...
nehogy egy 5970 ne legyen erősebb egy 4890CF-nél.. :Y
tény hogy van ahol leesik 40FPS-re...de az is játszható még...optimalizáltságról ennyit. 40-140FPSig bezárólag van minden

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5388) Abu85 válasza Laraxior (#5387) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pakold rá a DX11-et. :P

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5389) RI/OS válasza theniel (#5385) üzenetére


RI/OS
őstag

Azért játszható.
ritkán esik 30 fps alá

(#5390) Oliverda válasza theniel (#5385) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy dob egy kövér uninstall-t neki és elfelejti az újabb csili-vili tucatjátékot ami után még mindig maradnak elég jó címek amik az egy kártyájával is tökéletesen futnak. Embere válogatja de szvsz ez a 4es metro eléggé gyenguszra sikeredett már ami az összhatást illeti.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5391) Crytek


Crytek
veterán

Szerintem nem lett rossz.Szép (igaz maxhoz nagyon erős és kurva drága gép kell),kellően hangulatos.
Az Ai az nagyon fos voltak olyan részek ahol kb escape-elnem kellett hogy kiröhögjem magam! 1-2 bug volt többet nem igen láttam benne.

Szóval optimalizálatlanság + szar ai miatt még is is simán megér 85%-ot lazán.

Next PC Upgrade: 2022

(#5392) Dabsol5


Dabsol5
tag

Szerintem meg nagyon rosszul van optimalizálva a metro játék. A bad company kidolgozottabbnak tűnik mégis jobban fut.

(#5393) Haart válasza Dabsol5 (#5392) üzenetére


Haart
addikt

Hát sztem meg a bc2 sehol sincs ehhez grafba. De sztem egyik másik játék sem. Ez eddig a csúcs sztem.

(#5394) Lauda válasza Haart (#5393) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem se. A kettonek koze nincs egymashoz. A bc2 inkabb far cry 2-hoz hasonlit grafban.

(#5395) Haart válasza Lauda (#5394) üzenetére


Haart
addikt

Hát igen, plusz a másik hogy elég a karakterek pixelszámát, kidolgozottságát megnézni, ez egy sokkal realisztikusabb game ilyen szempontból. Baromi jól néznek ki a csávók benne, az öltözetük, minden.

(#5396) Angel1981 válasza citrom904 (#5377) üzenetére


Angel1981
veterán

Nyáron viszont garantált a hőguta.... :D

(#5397) Angel1981 válasza RI/OS (#5383) üzenetére


Angel1981
veterán

És a látvánnyal magyarázható ez a gépigény? :F
Én nem tudom, azért kérdem!
Szebb annyival a Crysisnál, amennyivel nagyobb a gépigénye?

5385: Isten az égben!!! :(((

[ Szerkesztve ]

(#5398) Crytek válasza Angel1981 (#5397) üzenetére


Crytek
veterán

Teljesen más a kettő.Ez poszt apokaliptikus többségben zárt terekben, a másik meg pálmafás,óceános,dzsungeles.
Az hogy melyik szebb itt nem is tudom hogy kéne mondani nem összehasonlítható a 2!
A maga nemében mindkettő szép!

Next PC Upgrade: 2022

(#5399) nkmedve válasza Crytek (#5398) üzenetére


nkmedve
őstag

Éppen hogy a zárt terek nem kéne olyan megeröltetőek legyenek hardverileg. Itt is ugyan az a helyzet ami a Cryostasis-nál volt. Brutális gépigény pedig ott is alig láttál valamit a sötétben s amit láttál az se volt valami szép (a játék ettől eltekintve tetszett).
Ki fogom a Metro-t próbálni, de eddigiek alapján a gyengécske optimalizáción kivül nem láttam semmi magyarázatot a nagy gépigényre. Persze ha ennél is (mint Crysis-nál) megoldható, hogy beállitások variálásával jó minőséget el tudsz érni elfogadható gépigény mellett akkor nem szoltam.

[ Szerkesztve ]

(#5400) Haart válasza nkmedve (#5399) üzenetére


Haart
addikt

Hát nemtudom mi számít nagy gépigénynek de nálam pl a laptopon is fut normálon a geforce 240M-el. 1366x768-ban. Úgyhogy nem tudom mit siránkozik mindenki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.