Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) antikomcsi válasza RI/OS (#4345) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Bocsi, de nagy örömet okozhat, ha az ember megvesz egy 80-100K-s kártyát, illetve kettőt, és az egyiket le kell tiltani. ;]

Egyébként úgy látszik, ha valami friss pletykát akarok megtudni a feriről, mehetek máshova, mert ez itt átvedlett valami más topikká. ;]

Viszont megnyugtató, hogy Abu nem csak nekem nem arra válaszol, amit kérdezek Tőle. ;] :P

(#4352) RI/OS válasza antikomcsi (#4351) üzenetére


RI/OS
őstag

Jah, igaz sorry az offokért.

(#4353) Sonja


Sonja
veterán

GeForce GTX 400 Series Performance Expectations Hit the Web

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4354) RI/OS válasza Sonja (#4353) üzenetére


RI/OS
őstag

Ha a 480 gtx 295 szinten lesz, akkor igencsak 5870 közeli lesz a teljesítménye..

(#4355) RI/OS


RI/OS
őstag

Egyébként nem akark senkit elkeseríteni, de ha 700 dollár lesz, akkor itthon 175.000Ft+ tól fog indulni.

(#4356) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#4353) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyjából erre számítottunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4357) antikomcsi válasza RI/OS (#4354) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na ja, viszont azért meg irreálisan sok a 700 dolcsi.

Képtelenség, hogy csak a névvel akarják eladni ennyiért.

Elvileg még kb. egy hónap, és mindenre fény derül. Bár kb 3 hete is pont ezt hittem. :DDD

(#4356) TESCO-Zsömle

Legalábbis Te/Ti, mert én legalább 40-50% pluszra számítottam 5870-hez képest. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4358) Thrawn válasza TESCO-Zsömle (#4356) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem itt sokan arra számítottak, hogy a HD5xxx sorozatnak befellegzett, de ha igazak ezek a teljesítménnyel kapcsolatos tippek akkor itt baj van. Nagy baj...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4359) cwn válasza RI/OS (#4354) üzenetére


cwn
tag

yessss, csak jojjon mar, mert bizserget a penztarcam

egyebkent csak 500$ lesz szerintem ,de majd kiderul

(#4360) GabN73 válasza Thrawn (#4358) üzenetére


GabN73
addikt

túl nagy ha nem fogja verni az ATi-t... :( :(

(#4361) RI/OS válasza antikomcsi (#4357) üzenetére


RI/OS
őstag

Ja, ennyiért még az extrákkal együtt se fogják eladni.

Ha olyan +50% lesz az 5870-hez képest, az más.

Egyébként nem tudom mennyire lehet hinni a cikknek, mert a 470-re írnak 300W fogyasztást.
a 480 meg kiadják mondjuk 400w-al? Kizárt dolog, hogy átlépik a 300W-os szabványt.

Kezdem tényleg elhinni, hogy az 5-ös széria csúnyán odabaszott az nv-nek..

[ Szerkesztve ]

(#4362) cwn válasza RI/OS (#4361) üzenetére


cwn
tag

elkepzelheto hogy jatekok alatt az ati gyorsabb lesz , de a fermi nem is jatek architectura, vagyis nem a mai jatekokhoz van tervezve hanem a jovo jatekaihoz
annak aki nem jatekra hanem rendere´lesre munkara hasznalja az nvidia az egyetlen lehetoseg
amugyis milyen pc jatekokrol beszelunk, nincs is ra jatek , arra ott a konzol

(#4363) RI/OS válasza cwn (#4362) üzenetére


RI/OS
őstag

Munkára ki vesz geforceot?
Arra ott a quadro.
Normális cégek, workstation-t vesznek munkára, abban pedig quadro van.

A Geforce játékokra készült.

Szóval ez nem érv.

(#4364) Oliverda válasza Thrawn (#4358) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért lenne baj? Lassabban fognak amortizálódni a kártyák. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4365) cwn válasza RI/OS (#4363) üzenetére


cwn
tag

nem tudom mi kell ahhoz hogy belassd hogy a pc-s jatekbiznisz romokban hever, a jovo nem a pc-je, 1 ev mulva az ipad lesz a legfontosabb jatekplatform
utana a konzolok, a pc meg megy a kukeszba

(#4366) tome.jr válasza Sonja (#4353) üzenetére


tome.jr
addikt

Hát ebben semmi konkrétum nincs, csak meg nem erősített nemzetközi pletyka.

[ Szerkesztve ]

(#4367) zuchy válasza cwn (#4362) üzenetére


zuchy
őstag

Magadat cáfoltad meg ebben a hozzászólásban. :)

Azt mondod, hogy a Fermi a jövő játékaira lesz jó, utána meg hogy haldoklik a PC-s játékipar.
És a következő hsz-edben is temeted a PC-t. :U

(#4353) Sonja: Ez nem hangzik túl jól, persze semmi sincsen megerősítve, de a tippem az, hogy annál azért erősebb lesz. Valamivel. :o Az alacsony Core/Shader freki nem tesz jót a teljesítménynek. :(

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#4368) DemonDani válasza cwn (#4365) üzenetére


DemonDani
addikt

ipad? az ipari hulladék, nem igazán hinném...
inkább a tegra alapú eszköz amiben elég kraft is van már, hogy az igazi komoly fejlesztők is neki lássanak, de még abban sem ezekben a generációkban, hanem inkább majd pár év mulva. Bár a mostani 2. generációs SoC kapcsán már Unreal motorral dolgozó fejlesztő pozitívan beszélt róla. De egyenlőre ez nem alap.
(Mjuk röppentek fel olyan hírek, hogy az Apple valamely eljövendő eszköze már a Tegrára épül, de mint mindent ezt sem erőssítette meg az Apple, bár egyáltalán nem lenne meglepő lépés)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4369) Thrawn válasza Oliverda (#4364) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ez az :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4370) Oliverda válasza Thrawn (#4369) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem mindenkinek rossz ez ám. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4371) cwn válasza zuchy (#4367) üzenetére


cwn
tag

nem cafoltam meg magam, mert a kovetkezo konzolban fermi lesz

a pc mint jatekplatform halott, ezert is a game bizniszt az nvidia magasrol leszarja, vannak ott jovobelato emberek

(#4372) cwn válasza DemonDani (#4368) üzenetére


cwn
tag

lehet hogy az ipad ipari hulladek hardverileg, csakhogy 100 ezer fejleszto van mogotte, ahogy az iphone mogott is
es ma mar ott tart a telefon ipar hogy az osszes ceg egymassal szovetkezik az apple ellen, mert kicsinal mindenkit

persze ez a szovetseg se lesz sikeres az apple ellen, az ipad a jovo platformja, a kolkok iskolaban azon tanulnak, azon jatszanak azon olvasnak stb...
de majd kiderul kinek is lesz igaza, vegulis a fermi szempontjabol mindegy , a pc mint gameplatform mar nem megy feljebb csak lefele

(#4373) rup1u5 válasza cwn (#4372) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4374) janos666 válasza rup1u5 (#4373) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

So say we all. ~ ~

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4375) VinoRosso válasza Abu85 (#4318) üzenetére


VinoRosso
veterán

Konkrétan mely fizikai featureökre gondolsz, amikor ezt mondod?

Azt a két játékot azért hoztam fel, mert a legjobb fizikával rendelkeznek, mely reálisan beleszól a teljes játék egészébe, így nem csak látványelem. Amíg ilyet nem látok más API-tól, vagy GPU gyorsítással addig nincs miről beszélni.

Az API meg csak akkor ér valamit, ha ki is használják a tudását a fejlesztők.

Tehát akkor a havok sem ér semmit, mert a 2 játékon kívül a másik N+1 -ben nem használják úgy. Meg a dx10.1 sem ér semmit, mert azt se nagyon használták. Pedig mennyit kardoskotál mellette régen...nem tudtam, hogy az értéktelen dolgokat szereted :U

(#4376) RI/OS válasza cwn (#4372) üzenetére


RI/OS
őstag

Majd leülök az ipad elé starcraftozni.
Egy élmény lesz

[ Szerkesztve ]

(#4377) cwn válasza RI/OS (#4376) üzenetére


cwn
tag

jol jegyezd meg a mostani allapoteredet hogy tudd mekkorat fogsz tevedni
jatek forradalom elott allunk, de nem pc-n:D

(#4378) janos666 válasza cwn (#4377) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Áhááá! Mindig is tudtam, hogy 2012 a monocrome tetrisz kézikonzolok újbóli felvirágzásának éve lesz. (Csak azt hittem ehhez előbb kell majd valami "világégés" is.) :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4379) DemonDani válasza rup1u5 (#4373) üzenetére


DemonDani
addikt

ezt el fogom lopni... csak hogy tudd ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4380) proci985 válasza RI/OS (#4361) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a kevesebbet fogyasztók mennek 480nak, a többet 470nek (letiltott részekkel, hogy még beférjenek). így több kártyát lehet eladni, mintha pl a 280ba bele nem férő kártyákat tovább kéne butítani.

(hasonló játszódik a 5830asoknál és hasonló volt anno a 4730asoknál is).

ha tényleg nagyon kevés chip lesz, akkor simán elképzelhető, hogy megpróbálják az összeset eladni, még ha emiatt a TDPt növelni is kell.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4381) MPowerPH válasza cwn (#4362) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, úgy mint anno az R600 is, nem? :) Az is egy ütős chip volt, csak nem arra lettek irkálva a játékok.Azt mondták, hogy majd az új game -ek alatt... És mi lett belőle?
Itt nincs olyan, hogy több évre terveznek egy sorozatot, 1 év múlva már jön az új széria, ami megint egészen mást tud. Itt olyan nem létezik, hogy a jövőbe.
PC -s játékpiac meg nem hever egészen romokban, csak sok a warez. ;] És PC -re van játék, nem tudom mi a gond vele. Le nem ülnék konzol elé, nekem nem jött be. HD -ban nézve egy azonos game, Xbox -on csúnyább mint egy pc -n. A Fermi meg pont a gamereket célozza meg, a munkaállomásokra ott a quadro széria. ;)

De elég érdekesen fogod fel a dolgokat, inkább nyomok egy popcorn -t. :DDD

Más: Jól veszem ki, Fermi nagy bukta lesz? :U Egyáltalán nem értem mit titkolóznak, semmi nem szivárog ki. Rosszat sejtek. Bár ha igaz a 700$, akkor hiába várom, hogy csökkenjen az 5000 -es széria ára, talán még emelnek is rajta. :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4382) gbors válasza Abu85 (#4336) üzenetére


gbors
nagyúr

Semmi gond a Cryostasis-nál a CF-fel, nekem nagyon szépen ment a két 5770-nel. A CPU-limit már nagyobb probléma...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4383) TESCO-Zsömle válasza antikomcsi (#4357) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Álmodozás az élet megrontója, mely kancsalul festett egekbe néz." ;]

Thrawn: És mi alapján? Nyilt titok, hogy az első két revizió lesült órajelek tekintetében, és nagy esély volt rá, hogy a harmadikkal is ez lesz. Nos, úgy tűnik ez is lett. Másrészt azt is tudtuk, hogy drága lesz, köszönhető a méretnek és a TSMC problémáinak, de az utóbbit akár ki is vehetjük a képletből, mert az a konkurenst is éppúgy sulytja.

A befellegzett amúgy is relatív. Ha olyan jó lenne a fermi, alávágnak árban és nV-nek nem marad egy megvetekedett buznyákja sem, amit haszonént könyvelhetne el. Tavaj is ezt csinálták, és bejött.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4384) Thrawn válasza TESCO-Zsömle (#4383) üzenetére


Thrawn
félisten

Az első két verzióról semmi konkrétumot nem olvastam, a felbukkanó 'infókat' meg nemigen vettem készpénznek. A TSMC-problémát nem húznám ki azonban a számításból, az AMD bevallottan sokat tanult a HD4770 esetéből, az NV-ről ez nem igazán mondható el. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az első tesztchipek állítólagos órajelgondjai mellett sokkal komolyabb problémájuk (is) volt és nem csak a méretükből adódóan.

Az NV-t szerintem vajmi keveset érdekli mennyit hoznak a GeForce-ok, nem ebből élnek, egész más irányban építik fel a GPU-ikat. Az, hogy játszani is lehet rajtuk csak egy dolog, úgymond kellemes mellékhatása a chipnek, plusz a GeForce brand még mindig elég erős hogy el is adja őket. Nem féltem én őket.

Privát vélemény, kéretik nem megkövezni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4385) antikomcsi válasza TESCO-Zsömle (#4383) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Becsokizok, egy kultúrember a dühöngőben. ;]

Szerintem még várjunk a temetéssel, hisz itt már legalább egy éve megásták az nv sírját, de ennek ellenére tartja a részesedését, és növeli bevételeit, hasznát.

(#4386) DemonDani válasza TESCO-Zsömle (#4383) üzenetére


DemonDani
addikt

HD5800 mennyi ideig nem volt a boltokban a rajtot követően? (illetve néhe feltünt majd gyorsan eltünt)

(Szept 23.-Dec H2)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4387) Angel1981 válasza cwn (#4365) üzenetére


Angel1981
veterán

Tényleg ennyire borús lenne a PC jövője játékok tekintetében?
A PC, mint játékplatform, valóban hanyatlik, de szerintem ez még egy hosszú folyamat.
Túl sok pénzt hoz a hardvergyártóknak (nem csak a VGA gyártóknak!) ahhoz, hogy ilyen könnyedén hagyják elsüllyedni...

(#4388) GuB3Ra válasza DemonDani (#4386) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

És a fermi még mennyi ideig nem is lesz ;] :DD

Daark minimalism

(#4389) rup1u5 válasza Angel1981 (#4387) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nagy lótúróst hanyatlik!
Már vagy 15 éve ezt hallgatom.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4390) DemonDani válasza GuB3Ra (#4388) üzenetére


DemonDani
addikt

kb 3 hónapja van arra, hogy stabilan elérhető legyen a megjelenés után :P
Sajnos még csak nem is vicc ez a 3 hónap... Atinak ennyi idő kellett egy 330mm2es csiphez úgy hogy előtte volt egy rv740 majdnem fél évvel.
Itt az nv oldalán meg 5hnapja van a gt210/220, tapasztalatuk már biztos van, de a Fermi sokkal nagyobb lesz pontosan nem tudni mennyi de 550körülire számolják.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4391) rup1u5 válasza DemonDani (#4390) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó lesz villanyrezsónak.
Lekapod a hűtőt aszt mehet a GPU-ra a lábos a lecsóval.
Ez akár egy Bacsis féle kerti-lecsós-lanparty keretében még meg is történhet a jövőben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#4392) zoltanz válasza Thrawn (#4384) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mindenki mást mond, van aki szerint PC gamer irány nem nem nyerő valaki szerint meg igen. Szerintem az NV túl sok lovat akar megülni egy (kis)seggel. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#4393) TESCO-Zsömle válasza Thrawn (#4384) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Agree. De az most már tisztán látszik, hogy nem úgy sikerültek a dolgok, ahogy azt ők elképzelték.

antikomcsi: Én nem vagyok sírásó, se temetkezési vállalat. Egyiket sem temetem, mint ahogy ATI-t sem temettem a G80 érában. Mindenki ilyen nagy drámát vár. Arra senki sem gondol, hogy szépen összesimulnak majd az árak, ha piacra kerül...

DemonDani: Ezért mondtam, hogy mindkét gyártót súlytja a dolog. Legalább ennyi szabit a fermi is kivesz, de legalább drága lesz gyártani a mérete (és egyéb okok) miatt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4394) DemonDani válasza TESCO-Zsömle (#4393) üzenetére


DemonDani
addikt

Valószínűleg a rajt még olyan sem lesz... Jelenleg eléggé úgy néz ki a dolog, hogy kevés gyártó indítja meg a szállítást, és jó eséllyel nem is mind 2 kártya lesz egyből elérhető a nagyközönség számára.
Reméljük azért vmi csoda folytán legalább pár napig elérhető lesz a fejes.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4395) Thrawn válasza zoltanz (#4392) üzenetére


Thrawn
félisten

Tekintve, hogy PC-s piacon mekkora verseny szokott lenni és emiatt mekkora a begyűjthető haszon, szerintem a seggük nagyobb részével a jobban fizető lovat ülik meg :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4396) Abu85 válasza Raymond (#4339) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - itt van egy jelentés (nem régről), hogy mi az AMD-nek a terve az adósságokkal. Ha jól értelmezem, akkor valamivel több, mint 2 milliárdos adósságuk marad. De ha nem jól értelmezem. Leírhatnád. :R

VinoRosso: [link] , [link]. Itt van két videó. A káprázatos fizika lélegző része a játékmenetnek. Valami ilyesmi kellene szerintem.

Sonja: Ha jól lesz árazva, akkor nem lesz itt semmi probléma. Az a baj, hogy sokan túlzott elvárásokat gerjesztenek, de egy termék akkor is sikeres lehet, ha a teljesítménye nem alázza a konkurens csúcsmegoldását. Az árcédula nagy fegyvertény szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4397) Raymond válasza Abu85 (#4396) üzenetére


Raymond
félisten

Az csak egy par honapos cikk. Miert nem a legjobb forrasbol szeded az infokat? Eleg kinyitni a 2009-es jelentest itt: [link]

Ott van a 40. oldalon (PDF 44) a tablazat aljan:

Long-term debt, capital lease obligations and other, less current portion and other long-term liabilities = $4,947 millio

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4398) VinoRosso válasza Abu85 (#4396) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hát szép megfogalmazás ez részedről, csak éppen semmi konkrétum nincs benne :D Amúgy ezt a fajta merevtest fizikát a Cell Factor már 2006-ban tudta[link], igazából nem ez igényleg erőművet. De vannak más kifejezetten fizikára építő játékok is, furcsa, hogy csak ezt a kettőt ismered.Nem beszélve arról, hogy mondjuk egy folyadék fizika ( megfelelő felhajtó erők szimulálása, közegellenállás, viszkózitás, tehetetlenség, hullámterjedés ), vegetáció fizika ( bending, procedural breaking ), járműfizika ( törésmodellek, surlódás( felületi, tapadási ), rezgések ) és még nagyon sok minden más éppen olyan szerves részei a játékoknak ( úgy általában mindegyiknek ) mint amilyen ez. Az hogy mennyire domborítják ezt ki az abszolút game design beli kérdés, 0% köze van a technológiához, de adott esetben akár magához az egingehez is. Az, hogy te a merevtest fizikáért rajongsz egy dolog. Más meg a rally-t szereti, ő a jármű fizikért lesz oda, a harmadik az ARMA-ért rajong, annak meg a ballisztika szimuláció fog kelleni, és nem fog tetszeni neki a Red faction túlzóan giccses nem túl realisztikus világa, a negyedik megy dzsungelmókus, neki a vegetáció kell és így tovább. Nincs olyan játék a világon, meg nem is lesz amiben minden benne van, mert a játék mindig egy célközönségnek készül, és arra hegyezik ki az egész fejlesztést, amit ők szeretnek, és ennek megfelelő súlyú és típusú fizika lesz benne. Red Factiont is lehetne szidni ilyen alapon, hogy miért nincs benne víz, miért nem látni egyetlen növényt sem, miért nem törnek a járművek, de tök fölösleges lenne, mert ez nem olyan játéknak készült. Ha technológi megközelítésben akarunk érdemben beszélni a fizikáról, akkor játékok viszonylatában a fizikai motor képességeit kellene górcső alá venni, nem dizájn beli kérdéseket feszegetni, mert azok teljesen irrelevánsak. A RF féle játékot meg meg lehetne csinálni akár 3.- 4 másik engine-el is, ha nem többel, és mégcsak nem is újdonság az amit tud, hiszen ilyen játék volt már előzőleg ( tehát még dizájnból sem újítottak semmit ). Az meg hogy ez miként jöhet érdemlegesen szóba egy Havok vs Physix kérdéskörben végképp nem értem, mert amit az egyes enginek megvalósítanak a lehetőségekből, az csak egy egy kis szelet a tortából. Ezalapján megítélni egy API képeségeit erős csúsztatás, hogy mást ne mondjak hazugság, hamis színben való feltüntetés. Ez olyan mintha valaki leírna egy szót, amiből hiányzik az az ábécé 20 betűje, és azt mondanád: "Nézd ez milyen hülye, még az ábécét sem ismeri". A másik meg leír egy hasonló szót, amiből szintén hiányoznak betű a teljes palettáról, és azt mondanád: " Ó ezt nézzétek, ő az igazi profi".

(#4399) Abu85 válasza VinoRosso (#4398) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hiába tudja a PhysX ezeket, ha nem látom játékokban. Ami most van az látvány. Semmi köze a fizikához. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4400) VinoRosso válasza Abu85 (#4399) üzenetére


VinoRosso
veterán

Miért is :U ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.