Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#95372) Devid_81 válasza proci985 (#95366) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hehe, van egy ismeros storym erre...mondtam mar? ;] :DDD
En sem szeretem az ilyet, nem is csinalom ill nem is tamogatom :N
Probaltam a hangulatjelekkel kifejezni az ironiat :B

Viszont olyat mar en is csinaltam Amazonnal, hogy amikor akcioztak a 9900K-t akkor rendeltem, de nagyon rosszat kaptam, kuldtek egy ujat es az meg rosszabb volt, igy ment minden vissza es megtartottam az eredetit amim elotte is volt, es azota is az van a gepben.
Mondanom sem kell nalam barmi jar es esetleg megy vissza az olyan allapotban megy vissza mint ahogy jott.
Mindig vigyazok mindenemre amim van :K

Masik erdekesseg, tegnap jatek kozben (Borderlands 3) 75 fokon ment a procim...meg aztan 80 es csucsokban 95...
Mondanom sem kell, hogy infarktust kaptam, vegre eljutottam oda az uj vizzel, hogy jatek kozben 50 max 65 fokos csucsok vannak nyaron amikor a szobaban 23-25 fok van...
Oldal uveg le, csovek tele bubikkal, nah mondom levegosodunk, valahol van egy kis bubi a rendszerben es csinalja a bajt.
Gepet az oldalara fektettem, szivo oldalra vigyazva legyen viz, tartalyban volt viz stb, megakartam nezni mekkora a flow a csoben, kek folyadekkal, szerencsere elegge lathato.
Es konkretan allt csoben a viz, nem mozdult meg.
Onnan kezdett el csorogni... csepeges szint szo szerint, amikor a pumpat belottem full sebessegre...
Dugulas vagy pumpa halal...nem jutottam a vegeig az este.
Konkretan 1 honapos a D5... :O
Komolyan mondom en megvagyok atkozva ezekkel a sz@rokkal, ki kell deritsem mi lett :W

Szerk: jah persze a taraly tetejen a feltolto nyilasok kozul az egyiket le szedtem, gondoltam hatha valamit furcsasag van a rendszerben, egyet szusszant, de nem javitott semmit a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.