Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#64201) #35434496


#35434496
törölt tag

Aldis 1080 eladó csere strandpapucsra esetleg naptejre. :DDD

(#64202) Erdei88 válasza h1mpi (#64200) üzenetére


Erdei88
veterán

155 ezerért hirdette meg, gondolom nem alkudtak

(#64203) h1mpi válasza Erdei88 (#64202) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja az nem rossz ár :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#64204) #35434496


#35434496
törölt tag

Hüllő Észak-Koreai utat szervez. Még lehet jelentkezni Milka az idegenvezető és hupszi a másodpilóta. :DDD
Ui: tailor a szörp felelős. Repülő a Nimfas-Corporation tulajdona. :K

(#64205) keIdor válasza h1mpi (#64200) üzenetére


keIdor
titán

155, valszeg ma már jönnek érte.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#64206) Abu85 válasza keIdor (#64171) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy a Zen3-ig életben marad. Talán maga a foglalat igen, esetleges + jelzéssel, de az alaplapot mindenképpen cserélni kell, mert a következő körben, kb. egy év múlva a Vega 20 már PCI Express 4.0-s lesz, és ahhoz kell a prociba a PCI Express 4.0-s vezérlő is. Ergo még lesz a Pinnacle Ridge a Summit Ridge után és azzal vége a mostani alaplapoknak. Maximum korlátozásokkal mehet bele a következő körös fejlesztés.

Ugyanez lesz egyébként az Intelnél is, mert nekik is át kell állni PCI Express 4.0-ra.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#64207) DeckardCain válasza Abu85 (#64206) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Tehát a jövőre érkező zen+-hoz már lesznek PCI 4.0-s lapok ha jól értem?

(#64208) proci985 válasza Abu85 (#64206) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szoval a X390 es az X299 se lesz hosszu eletu.

bar anno az IB-E idejen kijott X79 lapoknal megcsinaltak, hogy az SB-E procik is vittek a 3.0at, bar hivatalos tamogatas nem volt (ellenben ment).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64209) VTom válasza #35434496 (#64204) üzenetére


VTom
veterán

Főnök, ki az a korporéjsön?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#64210) Abu85 válasza DeckardCain (#64207) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Úgy tudom, hogy a 7 nm-en érkező Zen CPU már PCI Express 4.0-s lesz, és a szintén 7 nm-es Vega 20 is. Egymáshoz tervezik a kettőt. Ezek 2018H2-ben jöhetnek. 2019-ben az xGMI-s integráció jön, tehát amikor már PCI Express 4.0 sem kell az összeköttetéshez, hanem ez az Infinity Fabricon keresztül valósul meg. Elvileg ez 4 GMI-vel lehetséges, tehát a GPU eléri a rendszermemóriát annak teljes sebességével. Hosszabb távon az AMD inkább ebben a formában gondolkodik, mint a PCI Express 4.0-sban.

(#64208) proci985: Az X399-be még egy frissítés van betervezve a most érkezőn túl. Az X299-nél egy rakás terv van, és senki sem tudja, hogy mi lesz. Lehet, hogy már októberben lesz LGA2066v2, de az is lehet, hogy marad a 165 wattos TDP.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#64211) DeckardCain válasza Abu85 (#64210) üzenetére


DeckardCain
senior tag

És akkor ez előtt még lesz egy zen+ még 14nm-en?
Vagy marad a jelenlegi felhozatal, 2018H2-ig?

Intelnél meg gondolom a pci express 4.0 az ice lake-el együtt érkezik?
(2018H2 ez is?)

[ Szerkesztve ]

(#64212) Abu85 válasza DeckardCain (#64211) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Pinnacle Ridge lesz előtte.

Az Ice Lake eléggé átfogó fejlesztés. Az nem biztos, hogy ezekre gyúr. Még az 16 csatorna is kérdéses, hiszen kell egy rakás tranyó az ISP-re, a beépített DSP-kre, elvileg kap FPGA-t is. PC-ben ezeket nem fogod használni, de a tranyókat ettől elviszik. Az Ice Lake alapvetően egy mindenes lapka. Egy rakás olyan piacot céloz még, amelyeket az Intel korábban nem is célzott ilyen formában (drónok, autók, orvosi eszközök, stb.), tehát be kell építeni a hardvereket a lapkába, aztán piactól függően le kell tiltani ezeket.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#64213) Rasiel válasza keIdor (#64171) üzenetére


Rasiel
senior tag

Jómagam kb. ez év őszére ütemeztem be magam egy platform upgrade-t Sandy i5-ről, viszont a jelenlegi helyzetet látva, illetve Abu által vázolt jövőbeni esetleges változ(tat)ásokat, fejlesztéseket figyelembe véve elgondolkodtam, lehet várnom kellene vele még egy kicsit. :B Egyébként a cél egy most megjelenő 6/12-es (Intel) CPU lett volna megfelelő mennyiségű RAM-mal, illetve alaplappal.
Bár, ha azt nézem, hogy a legtöbb játék esetében mennyi különbség volt pl. a PCIe 2.0x16 és 3.0x16 között, akkor olyan sokat nem veszít az ember az újabb PCIe szabvánnyal. :)

(#64214) Abu85 válasza Rasiel (#64213) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem azt nézik a gyártók a PCI Express fejlesztésénél, hogy mennyi különbség van most, hanem hogy mennyi lesz. Például az AMD volt jellemzően az utolsó, aki az új PCI Express szabványok bevezetésével törődött, mert nem volt akkora előnye, de az explicit API megváltoztatja a terhelést és ezzel a rendszerlimiteket. Most az AMD az első, aki ezzel törődik, és nem csak ezzel, hanem a saját GMI-jükkel, mert úgy gondolhatják, hogy a PCI Express 4.0 sem lesz elég. Na meg ugye a PCI-SIG le van maradva a memóriakoherens fejlesztésével.

Egy rakás probléma jön szembe, és senki sem látja, hogy mi az iparági megoldás. Ezért mindenki csinálja a sajátját. És most itt nem csak a gamingre kell gondolni, hanem úgy általánosan a gyorsítókra és az ezekre épített teljes piacra.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#64215) proci985 válasza Rasiel (#64213) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent meg az r5 1600x ami ott erdekes, gyakorlatilag joval olcsobban ekelodik be a 7800x/6800x-6850x koze jellemzoen, a 7600k araban. alacsonyabb orajelen, de haromszor annyi threaddel.

mondjuk most szvsz nem szabad gepet fejleszteni a kovetkezo 2-3 honapban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64216) Devid_81 válasza Abu85 (#64214) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mikent fogja ez az uj szabvany erinteni a multi GPU-s megoldasokat? :F
Bar napjainban mar elegge melyponton van az egesz...nem biztos, hogy valaha ujra jon a fellendules.

...

(#64217) akoska07 válasza Devid_81 (#64216) üzenetére


akoska07
nagyúr

De miért őt kérdezed ? :DDD

Egyébként újra élni fog majd a több GPU,felélesztik,erről már régebben volt,cikk,természetesen nem itt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64218) Devid_81 válasza akoska07 (#64217) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elobb players111-et akartam, de O mar szerintem szetszorpozte magat :DDD

Szerk: az nem lenne hatrany, ha ujra mukodhetne. :K
Elvileg a DX12 is hozott volna valtozasokat, de valahogy megsem lett nagyon kisegitve vele a user.

[ Szerkesztve ]

...

(#64219) Abu85 válasza Devid_81 (#64216) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sehogy, se pozitívan, se negatívan. Igazából sokkal nagyobb problémáink vannak a multi-GPU-nál, hogy ezzel törődjünk. :D

Szabványosítás tekintetében most a legnagyobb probléma, hogy az NV-nek nincs x86 licence, így a GAB és az ARB is kerülőutakra kényszerül, pedig a legfontosabb az lenne, hogy legyen megoldás API szinten is a memóriát érintő pazarlásra. Még a licenc hiánya nem is lenne baj, de az Intel nyíltan kimondta, hogy aki emulál, annak nekimegy. Ez sokkal nagyobb para egy szimpla multi-GPU-s kérdéskörnél. Ezt kell valahogy megoldani, mert rosszul fogja érinteni a GPMP nélküli hardvereket, ha el kell kezdeni 32-64 GB-os VRAM-ban gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#64220) Puma K válasza Erdei88 (#64196) üzenetére


Puma K
veterán

"Kínlódás már nekem ez a számítógép..."

Nekem is kezd az lenni... csak és kizárólag a GTA miatt építettem a nulláról majd fejlesztettem eddig a gépet, de azt most a legújabb DLC-vel elkúrták (számomra legalábbis) és most mivel többet autózom így az fog inkább prioritást élvezni... bár egy P38A-t még el tudnék viselni:

Ezek voltak... vannak(?)... tervbe véve nagyjából ebben a sorrendben:

- CPU delid

- jelenlegi ház ventik cseréje (NB-eLoop B12-PS vagy Noctua NF S12A PWM)

- CPU hűtő terén EKWB-re vártam téltől kezdve mostanáig... de még mindig nincs új AIO megoldásuk... télen még tavaszt jelölték meg időpontnak, hogy akkora fognak érkezni az újdonságok. Mostanra már a szöveget is átírták... és semmi egyéb infó :C :((( lehet az Intel-AMD duóra várnak a szörnyeteg méretű CPU-ik miatt, hogy tudjanak AIO megoldást kínálni hozzájuk

- a házat cserélném Core X5-re, de ezt a lehetőséget sem vetettem el:

Corsair 200R Review & 360mm Radiator Modding Guide Watercooling

a Strix 1070 még pont elférne így push-pull ventikkel a radin vagy ha nem, akkor azon a részen kihagyok 1db ventit vagy csak a radiátor egyik oldalára mennének ventilátorok

- a mostani XFX Pro 450 táp helyett jönne egy EVGA G3 650 vagy 750 vagy még a monitorozás miatt tetszik a Corsair RM650i vagy 750

- minimum 1-2db 480-512GB-os SSD-t is pakolnék a masinába

Kb ezek voltak a tervek... de az autó fejlesztése mellett lehet veszek egy PS-t az exkluzív címek miatt és hozzá egy ilyet Tac Pro-t.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#64221) Devid_81 válasza akoska07 (#64217) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tenyleg, megvan meg az S8+ od? :)
Nalam most mar ket hete van a kistesoja, eddig egesz jo. :K
Eloszor hanytam ettol a kerekitett kijelzotol...most mar megszoktam.
Kicsit meg mindig fura ez az ajfonos "nyujtsuk meg a kijelzot" de amugy nem gaz az sem.
Nem mondom, hogy 10/10 nalam, de talan jobban jartam vele mint az HTC uj cuccaval.
Ott nagyon elszomoritott a jack hianya, meg az LCD kijelzo.

...

(#64222) akoska07 válasza Devid_81 (#64218) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szerintem is. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64223) Rasiel válasza Abu85 (#64214) üzenetére


Rasiel
senior tag

Javarészt érthető, amit írsz. :K Viszont a fogyasztóknak, felhasználóknak ez nem felétlenül lesz jó. A mondataidból leszűrve nagyon ködös még a jövő. :) Az alapján dönteni gépfejlesztés tekintetében, hogy a különböző gyártóknak, fejlesztőknek milyen tervei, elgondolásai vannak és még az is kérdőjeles, hogy ezek hogyan fognak működni, mennyire lesznek hatékonyak, eléggé nehézkes. Anno 6 éve, amikor vettem a Sandy platformomat, könnyebb volt dönteni. ;] :)

(#64215) proci985: Az előzetes terveim úgy szóltak, hogy kb. október, de inkább november környékén kezdenék valamit a gépfejlesztéssel, tehát ez a nyári, kora őszi időszak nálam semmiképp sem játszol ilyen tekintetben. Úgy gondoltam, az új AMD és Intel processzorok megjelenése után addigra tisztul a kép, illetve valamelyest az árak is beállnak egy bizonyos szintre, így könnyebb lesz döntenem. Hosszabb távra terveznék az új platformmal, azt szeretném, ha nem is eddig (6 év), de sokáig ne kelljen hozzányúlnom a konfighoz (természetesen ide a videókártya nem tartozik bele :)). Nagyobb volumenű kiadás lenne, éppen ezért nem is szeretném elkapkodni, ebból kifolyólag is szívesen meghallgatok minden ötletet, véleményt, elgondolást. :K

(#64224) akoska07 válasza Devid_81 (#64221) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen még meg van.

Mondtam,hogy majd akkor lehet csere,ha megfogdostam az U11-et.
De eddig még nem került sor rá.

Nekem sincs bajom az S8+-al,el vagyok vele,de nincs az a huuubammeg érzésem,mint a HTC(k)-el volt.

Megy müxik,teszi a dolgát,egyébként sokszor belassul.

Ami a legjobban zavaró az az,hogy megnyomom a képernyő nyitó gombot az oldalán,és majd ő reagál amikor akar.

Ma reggel amikor fel akartam volna oldani a képernyőt...
Amikor be szkenneltem a szemem,akkor gondolom más fény viszonyok voltak.
Ragyogó napsütésben asse tudta hány óra van délben,nem oldotta fel,ami máskor szemvillanás alatt meg van.
Be kellett menjek vissza a házba,hogy feloldja,mert draw,kit érdekel,nem azért van benne iris scanner. :D

talan jobban jartam vele mint az HTC uj cuccaval.

Addig amíg nem próbáltad az új HTC-t ne mondj ilyet. :P

Én ki fogom próbálni és elég sanszos,hogy csere lesz,akármilyen káva van a HTC-n.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64225) Devid_81 válasza akoska07 (#64224) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah az enyemnel nem lottem be az iris scan-t :N
Nem kell, foleg, hogy konnyen at is verheto.
Nalam alap pin-es kepernyo zar van, a regin is csak az volt.
Felebredni most meg felebred mindig :D
Ha nem akkor eccer rabacok, mert en sem fogok cserebe felebredni, es akkor nem jovok meloba idoben :D
De persze ertem mire gondolsz :K

Lassulasok, neha neha, a Note4 esen teljesen friss androiddal ehhez kepest teljes leallasok voltak. :W
Nem mondom, hogy nem akad meg neha neha, foleg ha telepitett app-okat akarnam bongeszni, de amugy eleg jo eddig.
Akkuja nem egy vilagbajnok, egy napot szukosen kibir nalam, ha epp nem megyek sokat autoval stb.
Mondjuk van charger/kabel mindenhol, szoval nagyon nem lenne baj, ha epp lemerulne.
Gondolom a Samu itt nem akart robbanos telokat, inkabb vmi kisebb kapacitasu akku jott szoba.

Ami engem pl zavar meg az a bal oldali Bixby gomb... :U
Nem eleg, hogy nem is mukodik (meg), de most komolyan ennyire megyunk a butavilagba, hogy a telora mar felkerul egy extra gomb, es azzal lehet aktivalni a helyettunk gondolkodo sz@ros app-et?! :F :W

...

(#64226) akoska07 válasza Devid_81 (#64225) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én nem használnék mást,mint az iris scanner-t,mert senki sem tudta átverni.
Legalább 60 embert kértem meg,hogy próbálja meg feloldani a képernyőt (simán megállítottam embereket az utcán is).
Senkinek nem sikerült.

Simán benne van a dologban,hogy azért nem sikerült senkinek,mert az én két szemem nem ugyanolyan színű (imádják a csajok,és egyből észre veszik :D ).

A lényeg,hogy jelenleg senki nem tudja feloldani rajtam kívül.

Akksira nem panaszkodom nálam jól teljesít,pedig van minden,skype,viber,jutyub,böngészés,telefon hívások (több óra).
Nálam is van autósd tartó töltő,kötelező,sokat autózom,munkám része.
De nem igazán volt rá eddig szükség.
GPS-t nem nagyon használtam rajta,az estek többségében tudom hová megyek.

Bixby-t kb az első pár napban nyitottam meg véletlenül.
De arra is van lehetőség,hogyan programozd be más funkcióra,mert van rá lehetőség.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64227) akoska07


akoska07
nagyúr

Ha érdekel valakit... biztosan sok embert érdekel.

OnePlus 5 - Launch Live Event & GIVEWAY

Nedves PH,mehet róla a cikk,ha eddig nem tudtátok volna... ;]

Vagy még sem,inkább nyomjuk előre az új robbanós Note8-at. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64228) Devid_81 válasza akoska07 (#64226) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A Brexit gombot en is csak veletlenul nyomkodom neha :D
Nem csak fozott rom-al lehet mas funckiot adni neki? :Y
Lehet googlozneom kelllllllll :D

...

(#64229) akoska07 válasza Devid_81 (#64228) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azt már nem kell nyomkodni. :D

Nem,nem csak azzal.
Sztem a topikjában linkeltem is hogyan lehet megváltoztatni a gomb funkcióját.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64230) Devid_81 válasza akoska07 (#64229) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah azt mar megnyomtak itt ezek :D
Maris ranezek, engem erdekelne vmi mas funkcio :K :R

...

(#64231) akoska07 válasza Devid_81 (#64230) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mindjárt mutatom.

---------------

[link]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#64232) Devid_81 válasza akoska07 (#64231) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ah kozben google-el en is ezt a BixRemap cuccot talaltam, maris ranezek. :K
Koszi a segitseget! :R

...

(#64233) TTomax válasza akoska07 (#64227) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ennek szépen felment az ára ...ha jól emlékszem 300dolcsi volt az első oneplus...most meg már 500...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#64234) cyberkind válasza TTomax (#64233) üzenetére


cyberkind
félisten

És ha kijön az új a régit nem támogatják, nekem ez volt az az infó ami után már tudom, hogy biztosan nem lesz ilyenem.

(#64187) stratova
Ő is kocka, meg ami érdekel játék annál ez van, és van egy jó pár még manapság még az ínséges időkben is, meg ott a sok régi, úgyhogy csak a játék! :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#64235) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nagyon begorombult a Giga ezzel az "uj" Aorus design-al.
Amugy nem olyan rossz toluk ez a probalkozas.

...

(#64236) Habugi válasza Devid_81 (#64235) üzenetére


Habugi
addikt

Naneeee, hogy néz már ki?!

Anélkül a szivárványban pompázó bazári műanyag nélkül még el is adná magát a narancs/fekete kombó de így.., elég ízléstelen. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#64237) proci985 válasza Habugi (#64236) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg hol a tobbi sata port? oke most eppen nekem se kell 7nel tobb, de azert a korabbi lapokon megvolt a 10 altalaban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64238) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#64239) Devid_81 válasza Habugi (#64236) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csillamponi Edition...most mi bajod van? ;]
:DDD

Hogy lesz igy neked villam edition kartyad, ha nem szereted a szivarvanyt? :D

Szerk: inkabb vki azt mondja meg nekem mijaza a sok tap csatlakozo ezen a lapon? :Y

[ Szerkesztve ]

...

(#64240) stratova válasza Devid_81 (#64239) üzenetére


stratova
veterán

CPU+GPU extra nafta?
Sok tápcsati HOL? :DDD Az sok, akkor ez mi?

(#64241) #35434496 válasza Devid_81 (#64239) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#64240) stratova Ezt már be kell jelenteni az elektromos műveknél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64242) Devid_81 válasza stratova (#64240) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Majd kernek egy hasonlot Vega-val is...ha ott 375Watt a TDP a vizesen...akkor abbol az X2 ordog edition milyen lesz? ;] :DDD
Gyanitom a kartya felso resze teljes hosszaban csak 8 pines csatikbol fog allni :DDD

...

(#64243) VTom válasza Devid_81 (#64242) üzenetére


VTom
veterán

Igen, meg lehet hozzá némi felárért olyan backplate-et rendelni, amin lesz két bilincs, és rá lehet erősíteni a porral oltót. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#64244) proci985 válasza stratova (#64240) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jo de ez egy 290X CF volt egy nyakon (szandekosan nem 295x2ot irtam), avagy mernoki bravur es "jo jo de ezt igy miert" 2in1.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#64245) Devid_81 válasza DeckardCain (#64238) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megneztem, a video az nem rossz most sem. :N
Ami erdekesebb az a hozzaszolok.
Nem olvastam sokat beloluk, de eleg sokan AMD partiak ott.
Valahol ertheto, mert amit az intel csinal az arazassal, az mar eleg meredek. :W

Ez az egesz "uj szeria" szinte teljesen felesleges volt.
Osszesen ket ertelmes proci lesz az egesz termekskalan, az nem mas mint a 6 magos es a 8 magis i7.
A tobbit lehet/ne kukazni. :U

...

(#64246) cyberkind válasza Devid_81 (#64245) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább jöjjön az asztali 6 magos amit delidelni kell! :K

Paranormal Cocktivity

(#64247) stratova válasza proci985 (#64244) üzenetére


stratova
veterán

Csak poénból linkeltem :) de valóban nem piskóta, úgy rémlik 2x R9 390 csücsül rajta, de látom volt 2x R9 290X is. PowerColorból mondjuk simán kinézem, hogy csinál léghűtéses "2 kiló lett, maradhat?" kivitelt Vegából is.

Mondjuk engem sokkal jobban érdekelne, mennyire skálázódik lefelé Vega. Avagy tényleg be lehet-e pattintani notiba akár egy jobban vágott verziót (56CU) úgy hogy versenyképes legyen. Biztosan mem menne ott 1400-1600 MHz-en ez világos mint a Nap, de ahol nem kell akkora ALU kapacitás, ott legalább a lekapcsolt részegységek mllett vmi NV-t közelítő (ahol ugye lényegesen kevesebb az ALU/TMU, de magas az órajel) működésű turbó működhetne.

(#64248) Milka 78 válasza #35434496 (#64182) üzenetére


Milka 78
nagyúr

AMD .exe-ének üzenem,hogy egy olyan "hüje" nevü faluról ahol ő lakik csak ne faluzzon és örömmel jelentem,hogy végeztem a 4-es út aláaknázásával is és viszlát is! :D

(#64249) stratova válasza Milka 78 (#64248) üzenetére


stratova
veterán

Jártál Sárbogárd-Pusztaszabolcs útvonalon is? A vonatpótló busszal még nem is lenne baj, de a csodálatos úminőségnek hála (nem, nem az M6-on megy), ha ettem volna valamit utazás előtt, nem csak a gyomorsav csiklandozza meg a garatom.

(#64250) keIdor válasza Devid_81 (#64245) üzenetére


keIdor
titán

Inkább csak ne lennének ennyire drágák.
Egyébként a 12-14-16-18 magos i9-ek már a várhatóan alacsony órajelek miatt nem kellenének. Munka más tészta, oda a több mag kell. A 7900X még oké lenne, de a 400k is sok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.