Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) csibuka85 válasza westlake (#648) üzenetére


csibuka85
senior tag

Ok rendben van. Majd meglátom , lehet kipróbálok egyet.

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#652) Abu85 válasza Dare2Live (#642) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ne keverjétek össze a TIER_2 dolgokat. Minden funkcióhoz tartozik egy TIER szint. Például a bekötési modellnél a TIER_2 mást jelent, mint a konzervatív raszterizációnál.
A TIER_2-re azért kellett előrelépni, mert maga a konzervatív raszterizáció igazából semmit sem ér a post-snap degenerates nélkül. Tehát a TIER_1 egy teljesen halott szint, amire nem éri meg programot írni. Ez a szint igazából csak a mozaikos leképezők esetében segít, de oda számtalan egyszerűbb alternatíva van. A TIER_2 azért fontos, mert post-snap degenerates mellett megoldható a voxelizáció gyorsítása például. A TIER_3 pedig még jobb, mert segíthet az occlusion culling esetében, de utóbbi sem annyira fontos manapság, mert ezt meg tudja oldani a prociban az IGP is, ha valami nagyon extrém problémát kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#653) Németh Péter válasza csibuka85 (#643) üzenetére

UHD és Full HD között ott van a WQHD, amire ez a kártya pont jó.

(#654) Assdak


Assdak
őstag

Aki 4K ban gondolkodik, annnak a Ti lesz a kártyája. G-sync képes 4K monitorral, már élvezhető sebességet fog hozni, közel maxon.

(#655) dungeon21


dungeon21
újonc

Szerintetek megéri megvenni a Founders Editiont, vagy megéri várni a customra? Mennyi idő,amíg nem csak Founder lesz a boltokban?

(#656) Vigilante válasza westlake (#648) üzenetére


Vigilante
őstag

Biztosan biztos!? :DDD

Igaz, van ahol még 10 FPS sincs. :K

Bocsi a hosszú hsz-ért, csak gondoltam rendet rakok a fejekben. :R

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#657) he7edik. válasza csibuka85 (#643) üzenetére


he7edik.
addikt

Égő szöveg a flém vázon

(#658) keIdor válasza dungeon21 (#655) üzenetére


keIdor
titán

FE nem ér 260 ezret, szerintem.
Computex után szállingózni fognak a customok is. Szép lassan, júliusra lehet szép választék már. (1070-ből is)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#659) westlake válasza Vigilante (#656) üzenetére


westlake
félisten

De ez megint az az "állapot", amit már korábban említettem. Beállították a 4K-t, és mindent maximumra állítottak. De minek? :O

#660: Szándékosan túloztam. Olyan is maximumra van állítva, ami felesleges 4K mellett.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#660) Vigilante válasza westlake (#659) üzenetére


Vigilante
őstag

Élsimítást nem hinném. Hát 4K mellett nem tudom mi a felesleges az élsimításon kívül? :U Mert, hogy az MSAA full fölösleges azt még megértem. :K

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#661) kwzatz válasza Vigilante (#656) üzenetére


kwzatz
őstag

Lehet, hogy csak 8-10 FPS, de inkább azt kell nézni, hogy ez így is 20-30% plusz a 980Ti-hez képest, a 980-ról meg ne is beszéljünk. Nem mindegy, hogy 140 vs 150 fps vagy 30 vs 40. :)

[ Szerkesztve ]

(#662) ÁdiBá válasza blu79 (#611) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem :) Tetszik. Nagyon jol sikerült de nem cserélek 1080GTX-re.

ÁdiBá

(#663) Dyingsoul válasza Vigilante (#656) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azt vágod, hogy 34 és 44 fp-s között a 10 fps 30%-ot jelent? :U

Most komolyan nem vagytok elégedettek a tesztekkel? Azokkal a tesztekkel, amik csak alátámasztják azokat amiket az nvidia a prezentációiban is elmondott korábban? Komolyan nem értem mi a bajotok.
Ahogy előttem is írták ez a 980 utóbja.
De ne is törődjetek vele, inkább gyertek majd vissza ha kijön az 1080 Ti és az új Titan, az majd talán kiszolgálja az egyszerű igényeiteket... vagy vegyetek VGA-t a másik oldaltól. Tessék? Nincs alternatíva? hoppszi

(#664) Citroghost: Elég csak párat feljebb olvasnod és látod, hogy nem mindenkinek sikerült megértenie a korábbi hivatalos prezentációkat.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#664) Citroware


Citroware
addikt

Csak szerintem nagyobb ugrás ez erőviszonyban, mint amire számítani lehetett? :DD

Szerintetek az 1070 egy a 100%-nak tekinthető 1080 erejéhez képest hány %-os lesz kb? :))

[ Szerkesztve ]

(#665) mlinus válasza Citroware (#664) üzenetére


mlinus
őstag

Megmondom őszintén én is csodálkozom hogy ennyire jó lett. 980ti tulajként csak legyintettem rá a tesztek előtt, de most már elég irigy vagyok :D

(#666) rambustibi válasza Dyingsoul (#663) üzenetére


rambustibi
őstag

Azért azt is említsük meg , hogy az a +30% növekedés (9-10fps) 4K felbontásnál van, ami szerintem brutális teljesítmény növekedés. Azt pedig sokan kifelejtik a képletből, hogy mind ezt 70W TDP-vel kevesebbel tudja. (ugye 250W-ról 180W-ra csökkent) ;)

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#667) keIdor válasza Citroware (#664) üzenetére


keIdor
titán

80% kb.

2560 vs 1920 Cuda Core
320GB/s vs 256GB/s (tuninggal is megmarad a különbség szerintem)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#668) Citroware válasza keIdor (#667) üzenetére


Citroware
addikt

Szóval 130k körül jön egy kártya, ami még a Titan X-nél és a 980Ti-nél is egy kicsit jobb? Be fogok nevezni rá. :K

(#669) Dyingsoul válasza keIdor (#667) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha az 1070 hozza az 1080 teljesítményének 80%-át, akkor

Egyébként én is így saccolom. Nagyon jó vétel lesz az 1070 szvsz.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#670) Citroware válasza Dyingsoul (#669) üzenetére


Citroware
addikt

Gyakorlatilag szinte megfeleződik az ár/teljesítmény arány (vagy megduplázódik a teljesítmény/ár arány, kinek hogy :B ) a kategóriájában ezzel az eljövetellel. Mikor volt utoljára ekkora előrelépés etéren? Nem csoda, hogy mindenki szabadul a kártyájától hardveraprón. :C

[ Szerkesztve ]

(#671) ÁdiBá válasza rambustibi (#666) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Itt a felhasználók 99% kakil a fogyasztásra... Csak legyen gyors a VGA... na jó elég volt a 1080GTX ből. Jöhet a Ti jelzés. :D

ÁdiBá

(#672) cyberkind válasza Citroware (#670) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem szabadulok, ha megvettem az 1070-et (vagy ha hülye leszek 1080-at) se fogom felrakni, csak ha mérséklődtek az árak, szarért-hugyért nem fogom odaadni a 970-et az tuti. :)

(#671) ÁdiBá
Jöhetne de nem fog, el kell 250k-ért a simát. :((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#673) Dare2Live válasza Dyingsoul (#669) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

+alacsonyabb freki és diszipáció keret.

inkább 75%. De így is meglesz max kis tuningal alap titan x teljesítménye. 130-140Kért elég jó? :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#674) Ren Hoek válasza keIdor (#667) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mondjuk a jövőállóság miatt ez érdekes lehet, hogy csak GDDR5 van rajta.

Lehet most tarol szakít, de később nem jöhetnek nagy sávészéligényes játékok, ahogy Abu beharangozta a HBM-et felvezetve?

Azért egy 1070-et nem csak fél évre venne meg az emberfia.

(#675) keIdor válasza cyberkind (#672) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem a (nem Titan) nagy Pascal lesz 300k feletti is már, de kívánom, hogy tévedjek...

Landon: Én is...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#676) FollowTheORI válasza ÁdiBá (#662) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ti-ről nem is éri meg szerintem váltani. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#677) Landon


Landon
őstag

En vagyok az egyetlen aki meg van elegedve a tesztekbeb leirt teljesitmennyel? En ezt vartam kb. :B

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#678) blu79 válasza Landon (#677) üzenetére


blu79
addikt

szia, nem csak te hanem én is meg vagyok elégedve a tesztekben látott teljesÍtménnyel :K

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#679) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon meggyőzőek a tesztek de komolyan, :) viszont hosszas gondoskodás után én még is arra jutottam, hogy most inkább ebbe (a házba) fektetek és megtartom a 970-et. ;] FHD elleszek még egy évig a mostani VGA-val is :K

Persze valahol belül irigy vagyok ám a sok leendő 1080 tulajra :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#680) Ijk


Ijk
nagyúr

Belepillantva a tesztekbe elég jó kártya lesz ez. Aki mostanában akart csúcskártyát venni annak érdemes volt várni, 980 és r9 nano-t illetve a felettük állóknak most csúnya értékcsökkenést okozhat a pascal, bár akik abban a kategóriában keresgélnek azoknak aligha okoz nagy érvágást.
Ezzel a fogyasztással ilyen teljesítmény, még SLI-ben sem kell erőmű hozzá. Már nem bánom hogy pár hónapja "csak" 650W-os tápot vettem.
Ár/teljesítmény mutatóban felső kategóriában továbbra is messze az r390/gxt970 a bajnok, remélhetőleg a Polarisok megjelenéséig. Más kérdés hogy a teljesítményük fullHD felett egyre kompromisszumosabb.

Kíváncsi leszek az AMD válaszára év végén, HBM ott még kecsegtető lehet, remélem hozzák a kártyák ezt a teljesítményt és kialakul majd az árverseny. Jelenleg a 980Ti 200k felett van újonnan, nem látom hogy mi motiválná addig az NV-t hogy 200k körülire vigye le az 1080 árát.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#681) keIdor válasza Ren Hoek (#674) üzenetére


keIdor
titán

Én az Abu kijelentéseire - és nem szeretnék senkit megsérteni, nem célom - nem sokat adok már régóta, nagyon elfogult és alap közgáz dolgokon buknak az elméletei, ért hozzá az látszik, de sok mindent nem vesz figyelembe.
A Volta-ig biztosan "elég lesz". 2 év mire lesz GV104, szerintem addig simán megállja a helyét. Sőt utána is, csak gondolom akkor majd Pascallal lesz tele az apró.:) Itt az a kérdés, hogy arra megy-e már HBM2, de ez már találgatósba való. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#682) Cole86


Cole86
senior tag

Szép estét az Uraknak!

Jó hírekkel nem szolgálhatok, arany ár közelében fog mozogni még megjelenés után is pár héttel, ameddig nem lesz kereskedelmi forgalomban kapható széles körben idehaza, a nagykerek és a kiskerek is le kell még verjék a saját extra felárukat, hiába a 600-700dolláros fogyasztói ára (amcsiban) ,230-240 ezres nettó árakról hallottam nemrég a 1080ast illetően.... :Y :Y :Y

Remélem azért én tudok szolgálni kedvezőbb árakkal is majd! :U

A személyes vélemény az ,hogy sokan többet vártak volna a kártyától (mivel nagyon be lett harangozva) ,de azért egy komolyabb előrelépés tett az nvidia, nyilván az AMD oldalról is valami kemény készül, tudnak egymás fejlesztéseiről és nem hagyhatják meglépni a másikat (ezért is jó és kell a piaci verseny mindenképpen) !

Egy ilyen erősségű kártyát (ahogy egy 980 ti-t is) már nem Full-Hd felbontásba szánnak , ergo 2560as felbontás felett érdemes nézni a számokat és DX12 alatt like this ( 8. perctől érdemes nézni) :P , az a jövő és már minden új game abba az irányba mutat.

Ilyen áron csak a 980 TI-vel lehet össze hasonlítani, bár ennek azért referencia hűtője van, ami azért meleg és hangos, bárki is bármit mondd, egyetlen komoly előnyre SLIben érvényesül egy zárt gépházban ,hogy nem fűt be..

Az ára a Costume hűtőknél jelenentősen talán nem fog változni ,de később fognak kijönni és az áruk ennek fényében tovább fog maradni a" természetes" szint felett sajnos.

Szerintem 980 TI-ről nem is kérdés, nem érdemes váltani, lejeb lévő kártyáknál pedig már erősen meg kell gondolni, mivel a piac beárazza magát nemsokára és nagyon komoly áresések fognak bekövetkezni, főleg a 1070es megjelenése után.. nyilván az újdonság varázsa/aranylázat érdemes kivárni és utána normalizálódik a piac és azt követően a használt piac is, addig meg lesz 1 kis káosz.. :U

A kérdés csak, kinek kell ilyen vadállat erő.. A fanatikusoknak kötelező darab, az már biztos! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#683) cyberkind válasza keIdor (#681) üzenetére


cyberkind
félisten

A 8GB vram is?
Mert a Doom már most 5-öt kér, és a Titan X meg a 980TI-n kívül nincs más(jelenleg ami jó lenne), az 1080 és 70-et azért nem írom mert még nem lehet venni, ja és FHD-n kéri az 5-öt, érdekes történet lesz ez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#684) keIdor válasza cyberkind (#683) üzenetére


keIdor
titán

Ő úgy kér annyit, hogy lefoglalja magának, de azt nem látod, hogy valóban mennyit használ. Elég jól megy egyébként 980-on is a játék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#685) Ijk válasza Cole86 (#682) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ment a nyálcsorgatás de a 240k-s nettó az borzasztó sok, az még az én realista-pesszimista becslésem is túlszárnyalja. 300k nagyon sok ezért a kártyáért, akármilyen ütős is.
Lesz itt még koppanás azoknak akik 100-120k-s 1070-ről vizionáltak. Én 150-160-at mondtam pár emberrel de akkor még az is lehet hogy 180-200-ig meg sem áll. :Y

De az ittlévők 95%-a FHD-n játszik, ha eddig nem majd a megjelenés után realizálódik hogy tökéletesen elég nekik a gtx970/r390. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#686) hszilard666 válasza Cole86 (#682) üzenetére


hszilard666
veterán

Szevasz Mester!
Volt olyan aki ennél tőbbet várt? :D Brutál teljesítmény, a fogyasztás meg full jó! Mondjuk a ref hangos és meleg, de annyi baj legyen.
Szerintem szuper kis kártya lett a 80 as, már csak a kistesóra vagyok kíváncsi! :K

Ijk:
Szerintem a szar ár az "acélos" valutánknak tudható be, szorítsunk hogy erősödjön egy picit, és máris barátibb lesz a kártyák ára. :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#687) Dare2Live válasza Cole86 (#682) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az 1 honapban csak FE van + importőr/nagyker/kisker mindig rárakja az extrahasznot így persze drága lesz 1-2hónapban.
Mindig így volt semmi extra, lehet lépni.

"A személyes vélemény az ,hogy sokan többet vártak volna a kártyától"

CEO annyit mondott, hogy 1080 gyorsabb lesz mint titan x, gyorsabb mint 980 SLI. Ez lett beharangozva. Gyorsabb lett? Az, nem is kevéssel.
Hogy akárki mi mást képzelgett oda az más kérdés.

FPS meg baromi szubjektív dolog, sokaknak még FHDban is van értelme. Ugyanez a váltás, nagyon szubjektív. (pl Akinek ez a fő hobbija és keres 400K+t annak az mért ne váltson 980TIről?)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#688) Ijk válasza Dare2Live (#687) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi a fő hobbija, videokártya vásárlás? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#689) Dare2Live válasza Ijk (#685) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha visszaszámolod jelenlegi árakat, kb 340Ft/$ jön ki. kb meg is van a 140Ks 1070ár és a 200-210 körüli 1080 ár.

Természetesen 1-2hónapban csak FE lesz meg rárakja mindenki az "extra profitot". Mindig is ez volt.

IJK: Játék

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#690) Dyingsoul válasza Ren Hoek (#674) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha jön a HBM2, akkor a GDDR5X-et is le lehet húzni a klotyón. Már ha értelmes GPU van mellette. Pont ezért vennék az 1070-et: az ára miatt. Sokkal kisebbet buksz majd rajta, mint egy 230-260k-s gpu-n. Én addigra tervezek 1070-nel amíg szélesebb körben el nem terjed a HBM2. 8GB VRam elég lesz egy darabig, főleg ha úgy nézed, az elődjének a duplája. Én azt tippelem, hogy az 1080 Ti is csak GDDR5X-szel jön, talán csak az új Titan kap HBM2-t, vagy az sem. Nagyon beindult a GDDR5X memóriagyártás és sokat kell majd eladni belőle, kicsit kitolták a DDR5 élettartamát, de szerintem többet nem érnek vele. Azok a hírek amik még tavaly decemberben és év elején keringtek a HBM2-ről... Na azok alapján tökmindegy, hogy GDDR5 vagy 5X, a HBM megeszi majd reggelire.

Mellesleg én is azon kevesek közé tartozom, akik elégedettek a teszt eredményekkel, sőt kicsit meg is vagyok lepve (azon, hogy igaznak bizonyultak a hivatalos slide-ok). ;]

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#691) Dare2Live válasza Dyingsoul (#690) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

4Kban lehet kijön GDDR5X sávszél problémája DE 4Kra igazából nem alkalmas 1080.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#692) Cole86 válasza hszilard666 (#686) üzenetére


Cole86
senior tag

Szeva! :) Kiváló kártya, ezt nem vitatom én sem, valóban letett valamit az asztalra végre az Nvidia , ekkora perfomance boost még nem volt talán soha, reméljük maradni fog a tendencia és olcsóbb és jobb hardverekkel fognak minket elárasztani ,de minimum ugyanolyan áron sokkal erősebbek! :))

Dare2Live : mint írtam is, a fanatikusoknak kötelező darab! :P

A másik dolog ,h magas felbontásban vártak nagyobb különbséget, egyesek számára talán ez add okot némi csalódásra ,de nekem nincs gondolom a karival, sőt... ;] Ellenben hallom az emberek véleményét és ilyen áron azért nem egyértelmű a dolog mindenkinek! :U

Ha már 70.000 körül lesz 970es , ő pedig 270.000 + körül, nos így már talán tudod miről van szó. :U
Az emberek többsége még mindig jelenleg max full-hd felbontást használ, ez is tény!

Az árával kapcsolatosan, remélhetőleg csak a legelején lesz ilyen elképesztő szabad rablás és hamar mérséklődni fog ,ahogy egyre több helyen lesz kapható (én meg majd megpróbálom leszorítani az árakat, szorítsatok! :DDD :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#693) Citroware


Citroware
addikt

Lehet, hogy azért vállalt be most ekkora sebességnövekedést az Nv, ilyen áron, mert tudnak valamit a konkurenciáról... csak egy lépéssel eléjük vágtak. :))

[ Szerkesztve ]

(#694) Assdak válasza Ijk (#685) üzenetére


Assdak
őstag

Azok, akik itt most nagy arcal mondják, hogy 1070-et vesznek majd, az ára miatt, azok még 4 hónap mulva, is igp-el fognak játszani. Ha csak nem nyernek a lotton..

(#695) pohár válasza he7edik. (#645) üzenetére


pohár
félisten

és ez biztos? mert én itt nem boosttal megtoldott órajelet látok a játékoknál, hanem kőkemény tuningot (vagy én lennék a vak?)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#696) pcguru23


pcguru23
aktív tag

Qrva jól sikerült!
Ahogy a teszteket nézem az 1080,2K-ban és felette hozza és tartja az előnyét hatalmasan.Full HD-ben viszont az 1070 lesz az igazi választás,de szerintem még 2K-ban se fog szégyenkezni.Szó mi szó,1080 vétek fullhd-re. :) Ugyhogy várom az 1070 teszteket.

(#697) blu79 válasza Assdak (#694) üzenetére


blu79
addikt

- és akik 1080-at mondják hogy vesznek? azokkal mi lesz :)) ?

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#698) cyberkind válasza blu79 (#697) üzenetére


cyberkind
félisten

1070-et vesznek mint jómagam is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#699) Assdak válasza blu79 (#697) üzenetére


Assdak
őstag

Azok közül nem nagyon láttam olyat, aki álomvilágba élt volna, árazást,teljesítményt nézve.

(#700) FollowTheORI válasza blu79 (#697) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azoknak a bőre alatt is pénz van... ;]

Nem kár értük. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.