Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) kistocso válasza Uyuarasy (#7998) üzenetére


kistocso
tag

az egy másik topik.
itt pikk pakk a ph kedvencek meg a nagyurak meg a tagok azonnal lehurognak.
ide nem linkelek dx-es motyot

A gyorsabb ügyintézés miatt keress telefonon: 06703106312

(#8002) Uyuarasy válasza kistocso (#8001) üzenetére

Nekem masik topikban is jo... :))

(#8000) deicide: +1 :D

(#8003) LLKobe válasza Dyingsoul (#7975) üzenetére


LLKobe
veterán

:R:R
Akkor asszem jövő hónapban befigyel egy:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8004) Hmmm1 válasza nyulnyulu (#7976) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Úgy van, kettesével vegyed te is. Me az olyan jó... :F :N

[ Szerkesztve ]

(#8005) Dyingsoul válasza LLKobe (#8003) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szívesen! :) Egyébként ha nagyon szemezgetsz a kártyával és érdekelnek a külsőségek közelebbről is ajánlom korábbi hozzászólásomat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8006) Lotus_Omega válasza kistocso (#7965) üzenetére


Lotus_Omega
tag

SLI lesz?

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#8007) kistocso válasza Hmmm1 (#8004) üzenetére


kistocso
tag

hogy mi mennyiért vettük meg a két két darabot az titok marad mindenki számára

A gyorsabb ügyintézés miatt keress telefonon: 06703106312

(#8008) LLKobe válasza Dyingsoul (#8005) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi ezt megskubizom:R Igazából már most is tudnék venni egyet a félretett pénzemből (igazából 19,6 DB-ot :D) de várok nyaralás utánig, addig talán még kicsit csökken az ára.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8009) Dyingsoul válasza LLKobe (#8008) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Árcsökkenés sztem nem reális, az viszont reális lehet, hogy elérhetőbb lesz a kártya azaz több boltban is kapható lesz. :K Mostanság elég nehéz lelőni a Pascalokat, bár a helyzet kezd normalizálódni.

Egyébként kellemes nyaralást kívánok neked! Nekem sajna nem lesz nyaram mert elmegy minden másra, pont azért is vettem a kártyát hogy legalább a meló utáni időmben tudjak kicsit kikapcsolódni ha otthoni pihenésről van szó. :B

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8010) mlinus válasza Dyingsoul (#8009) üzenetére


mlinus
őstag

iponba mar eleg konnyen vehetsz custom 1070/80at.

(#8011) mlinus válasza ates85 (#7981) üzenetére


mlinus
őstag

high dpc latencyt okoz nehany embernel az nv driver pascallal. elvileg mar tudja az nv mitol, kov driverben igy feltehetoleg javitva lesz

(#8012) salvation


salvation
aktív tag

SLI csak nagy ferlbontáson meg 4k -ra G-SYNC-re 144-165 hz jó sima full hd-ra nem kell akkor egy gtx 1080 inkabb magába :B :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8013) LLKobe válasza Dyingsoul (#8009) üzenetére


LLKobe
veterán

Jelenleg 153K-ért láttam, jó lenne ha bemenne 150 alá, az a lélektani határ, erre is már 130-ról kúszott fel...
De kifejezettem megtetszett ez a VGA, előtte az MSI gaming volt a favorit, de ezen mintha még nagyobb hűtő lenne, és ha halk is, engem megvett kilóra. Illetve az 1db 8 pines tápcsati is tetszik.

Köszönöm! Mi is csak a SZÉP kártyás lét csapjuk el, azzal úgyse nagyon lehet mást csinálni.
De amennyit szivoláztam az elmúlt időkben a melóban, úgy érzem megérdemlem:)

(#8014) salvation: Gainward Phoenix 1070

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8014) salvation válasza LLKobe (#8013) üzenetére


salvation
aktív tag

Milyen kártyát szeretnél venni? :B

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8015) nyulnyulu válasza BiP (#7982) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Hasonlitsd össze a 2 autót. egyik egy micu másik egy paszuly.

privátra illik válaszolni

(#8016) imi123


imi123
őstag

doom-vulkan-patch-released

Megnéznék egy 980TI vs 1070 összehasonlítást.
Kíváncsi vagyok mennyire jön ki a Pascal ereje.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#8017) Fr3eWar válasza nyulnyulu (#8015) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Egy utolsó off-ot megengedek magamnak.
Nem mintha számítana, de a te két képed amit a korábbi hsz-ben posztoltál ugyanabban az autóban készült. A spanod képével együtt. Látszik kezelőpanel stb a fenti képen, a lábközötti kártyás képen pedig látszik kesztyűtartó íve a váltó irányában.

Ez amit most posztoltál egy másik autó. De a korábbi 3 képetek ugyanaz.

(#8018) pokers


pokers
senior tag

Srácok, lemaradtam valamiről? Ingyen osztogatják a GB G1-et, hogy kettesével viszitek? :DDD

Röccenések!
Sajnos vannak röccenések, nem is kicsik :W
De ez szvsz nem a kártya, vagy a pascal hibája, hanem a trehány grafikus motor, vagy hanyag programozók.
Két olyan játéknál is tapasztaltam kemény röccenéseket, amikre over-overkill a 1070, nem is megy csak harmadgőzzel a kártya. Az egyik a Farming Simulator 15, a másik a Spintires.

(#8019) daveoff válasza imi123 (#8016) üzenetére


daveoff
veterán

Megcsinálom, amint megjön a kártyám!;)

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8020) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok.En egy Palit Super Jetstream-et hasznalok par napja es megvok vele elegedve! 😊 Csendes huvos max 67 fok terhelesen es 1987MHz-ig boostol es bitang eros!Sztem senki nem jar vele rosszul ha ilyet vesz! 👍

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#8021) imi123 válasza daveoff (#8019) üzenetére


imi123
őstag

Köszi!

:R

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#8022) daveoff válasza imi123 (#8021) üzenetére


daveoff
veterán

Plusz megnézem TR, AotS, Hitman, BF1-et is, hogy Maxwell-hez képest mennyivel jobb/rosszabb a Pascal DX11, és DX12 alatt. Igazából ez érdekel engem is szóval készítek egy átfogó tesztet, amit szívesen megosztok veletek.:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8023) killer095 válasza daveoff (#8022) üzenetére


killer095
őstag

:R :C

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#8024) salvation válasza Solesz84 (#8020) üzenetére


salvation
aktív tag

Én azt vennék csak itthon sehol nem lehet kapni vagy 1080 is jó lenne de az sincs Palit SJS -ből :O :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#8025) tome.jr


tome.jr
addikt

Iponban van 10 db Palit 1070 GameRock

(#8026) ScomComputer válasza daveoff (#8022) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én csak benned bízom... :K :R

(#8027) warcat válasza tome.jr (#8025) üzenetére


warcat
veterán

Annyiért megtarthatják ;] Az olcsóbb verziók közé kellene tartoznia erre Asus strix/ Msi Gaming felár :N

EA: It's in the crate!

(#8028) Anubris válasza daveoff (#8022) üzenetére


Anubris
őstag

Kíváncsi leszek a tesztedre. Találtam egyet, igaz nem X hanem a Z-ről, ahol több custom 980Ti-vel is összehasonlították, eléggé szoros, hol egyik hol másik jobb. [link]

Aztán persze lehet, hogy majd szoftveresen reszelnek még rajt.

(#8029) Szakiii


Szakiii
addikt

Na ma csatlakozok egy msi x8 1070el :)

(#8030) VTom válasza Anubris (#8028) üzenetére


VTom
veterán

A vs topikban már beszélnek a vulkan-ról 980Ti-el, titan X-szel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#8031) Lotus_Omega válasza Dyingsoul (#7766) üzenetére


Lotus_Omega
tag

Koszi a kielegito valaszt! :)
Ki fogom probalni, kivancsi vagyok nalam mi a helyzet.

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#8032) kistocso válasza Fr3eWar (#8017) üzenetére


kistocso
tag

itt figyel kettő, ott figyel kettő

A gyorsabb ügyintézés miatt keress telefonon: 06703106312

(#8033) nyulnyulu válasza kistocso (#8032) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

ez lennr az ott? Tocsó?csak ki ne takálja vki hogy egy gép,az alaplap is.más,meg a ramok szine is,meg a tápkábel szine is

[ Szerkesztve ]

privátra illik válaszolni

(#8034) slick-adam válasza kistocso (#8032) üzenetére


slick-adam
aktív tag

:C

(csak az a "fan stop" felirat nem tudom minek kellett ra...)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8039) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Uraim! A cicaharcot be lehet fejezni, aki pihenni szeretne az nálam jelentkezzen.

[ Szerkesztve ]

(#8041) Landon válasza nyulnyulu (#8033) üzenetére


Landon
őstag

A kepek helyett inkabb valami infot is lokjetek hogy van e ertelme az SLi-nek. Teljesitmeny, hofok, skalazodas? Es lehetoleg ne a 3DMarkba meruljon ki a dolog mert azzal csak keveset jatszom. :) :R

Most akarok utana olvasni, hogy mennyi ertelme van az 1070 SLi-nek mert lehet akkor inkabb en is arra valtok inkabb minthogy meg heteket varjak a egy kartyara...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8042) kistocso válasza Landon (#8041) üzenetére


kistocso
tag

nincs értelme.
felesleges. egy is nagyon erős és tuningban korrekt. amikkel én játszom oda ez sok.
én már árulom a vgá-t amiket ma vettem.
1080 xtreme lesz belőle!

A gyorsabb ügyintézés miatt keress telefonon: 06703106312

(#8045) keIdor


keIdor
titán

Kevesebb OFF-ot, a témáról meg szálljatok le, köszönöm!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8047) Landon


Landon
őstag

Hm. Hat akkor varok meg az Xtreme Gaming-re... Az a gond, hogy ismerem magam es ahogy retailt er az 1080Ti ugy is arra fogok valtani. 2 1070-est meg macerasabb lesz eladni mint egy 1080-ast...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8048) nyulnyulu válasza Landon (#8047) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Szerény véleményem, vigan elég egy db 1070 is,division bench fullra huzva 96 fps,ha ezzel nem lehet élvezetesen játszani,akkor nem tudom mivel,szerintem az 1080 már csak pöcsméregetés.

privátra illik válaszolni

(#8049) Landon válasza nyulnyulu (#8048) üzenetére


Landon
őstag

Hat nekem 1450-re huzott 980Ti lehallt a Division alatt 1440p-n. Igaz maxra huzva (ha mar ennyi penzt koltok valamire akkor igen, nekem megnyugtatja a lelkem ha mindent maxra tudok huzni) de akkor is egy-ket helyen csunyan megolte a 980Ti-m. 30-40FPS-nel meg mar erezhetoen microlaggol a jatek. :( Szerintem Division kimaxolashoz kell az 1080-as 1440p-n.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8050) nyulnyulu válasza Landon (#8049) üzenetére


nyulnyulu
senior tag

Azt elfelejtettem oda írni,hogy full HD Ben egy 40" tvn tolom,legdurvább részeken sem esett be 80 alá,de a beépitett bench 96-97 fps értéket hozott.

privátra illik válaszolni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.