Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-03 08:23:58

LOGOUT.hu

Modst3R fórumtársunk részletes cikke: [link]
2016 májusában az nVidia bemutatta a(z) GeForce GTX-1080 és GTX-1070-es újgenerációs termékét, ami már a Pascal architektúrára épül. A GP104-es maggal van dolgunk, ami fölfogható a GP102 kistestvérének, erre épül majd a Quadro P5000-es termékük is.
A teljes GP104 2560 CUDA maggal rendelkezik, azonban ennyi csak a GTX-1080-ban aktív, a GTX-1070-nek 1920 aktív egységgel kell gazdálkodnia. A lapka mérete: 314 mm², TSMC gyártja 16nm FF+ -on.
Figyelem! Ezek az órajelek csak a Founder's Edition-re vonatkoznak, ettől a különböző gyártói, ún. custom kártyák eltérnek, a fogyasztás szintén eltérhet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#692) Cole86 válasza hszilard666 (#686) üzenetére


Cole86
senior tag

Szeva! :) Kiváló kártya, ezt nem vitatom én sem, valóban letett valamit az asztalra végre az Nvidia , ekkora perfomance boost még nem volt talán soha, reméljük maradni fog a tendencia és olcsóbb és jobb hardverekkel fognak minket elárasztani ,de minimum ugyanolyan áron sokkal erősebbek! :))

Dare2Live : mint írtam is, a fanatikusoknak kötelező darab! :P

A másik dolog ,h magas felbontásban vártak nagyobb különbséget, egyesek számára talán ez add okot némi csalódásra ,de nekem nincs gondolom a karival, sőt... ;] Ellenben hallom az emberek véleményét és ilyen áron azért nem egyértelmű a dolog mindenkinek! :U

Ha már 70.000 körül lesz 970es , ő pedig 270.000 + körül, nos így már talán tudod miről van szó. :U
Az emberek többsége még mindig jelenleg max full-hd felbontást használ, ez is tény!

Az árával kapcsolatosan, remélhetőleg csak a legelején lesz ilyen elképesztő szabad rablás és hamar mérséklődni fog ,ahogy egyre több helyen lesz kapható (én meg majd megpróbálom leszorítani az árakat, szorítsatok! :DDD :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.