Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Jazzay


Jazzay
újonc

Üdv, nekem lenne egy MSI Gaming X-es 1060-am ami 43-as hibakódot jelez, a driveres dolgokat megpróbáltam már, ddu-t is és kb mindent amit írnak, esetleg van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a baja? Vagy valaki aki ért hozzá?

Előre is köszi :R

Sajna nem vagyok elég Classy, de talán még lehetek elég Jazzay.

(#21952) Jazzay


Jazzay
újonc

Szóval, annyi tudok, hogy kb 5-10 percig telepíti az eszközt a windows majd azt akarja, hogy újraindítsam mert addig nem fog megfelelően működni, majd megteszem ujraindítom és ugyan úgy 43 és ismét ezt csinálja.

Sajna nem vagyok elég Classy, de talán még lehetek elég Jazzay.

(#21953) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
A fiamnak vettem használtan egy palit jetstream gtx 1060 6g. beletettem a gépébe probáltam felinstalálni a kapott cd t de nem sikerült. A device managerből ezért update -teltem, ami már felment szépen. Kell még valami programot telepítenem?

A másik kérdésem az lenne hogy a következő passmark eredményt kaptam: (tudom nem sokra valók ezek a programok de azért valami hozzávetőleges eredményt mutat arról hogy jól állítottam e be mindent)
A gép:

xenon 5650
dell T5500
36G Ram triple modban
120 G SSD
2x300G SAS raidban
palit jetstream gtx 1060 6g

Szerintetek minden ok, vagy a kártyának többet kellene mutatnia? Elnézést a láma kérdésekért :F

(#21954) Trailblazer válasza haligali72 (#21953) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jó lesz az a cpu Xeonnak is. :K Most mértem egyet, nálam i7 6700-zal ennyit tol a 3D graphics mark. Nálad biztos nincs kitaposva eléggé a gpu bele. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#21955) haligali72 válasza Trailblazer (#21954) üzenetére


haligali72
aktív tag

xeonnak indult az... :D
Ezek okésak?
Szerinted minden jó akkor? Ettől a konfigtól ennyi tellik?

[ Szerkesztve ]

(#21956) Trailblazer válasza haligali72 (#21955) üzenetére


Trailblazer
addikt

Minden bizonnyal ennyi.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#21957) Redneck válasza haligali72 (#21953) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Egy Superposition Extreme mérést, és egy 3DMark Firestormot, tudnál futtatni? Kíváncsi vagyok mennyit mutat.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21958) haligali72 válasza Redneck (#21957) üzenetére


haligali72
aktív tag

felrakom őket és futtatom

(#21959) haligali72 válasza Redneck (#21957) üzenetére


haligali72
aktív tag

eltartott egy ideig...
Ez rendben van?

(#21960) Redneck válasza haligali72 (#21959) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Kicsit melegnek tűnik, de nem vészes ha nem volt nagy légmozgás. Ha a hőmérsékletet lejjebb tudod vinni, egy kis hangerő árán, mehet még többet is, pláne kis finomhangolással. Ez a Jetstream ugyanaz mint a Gainward Phoenix, nem? Emlékeim szerint megegyeznek.

Ezeknél gyárilag az alacsony hangerőre mentek, ezért alapesetben jellemzően melegek, de a 77 fok szerintem kicsit sok. Mondjuk használt, lehet kicsit száraz már a paszta, illetve nem tudom milyen házba raktad.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21961) haligali72 válasza Redneck (#21960) üzenetére


haligali72
aktív tag

Nem tudom minek felel meg, most baratkozok vele. :K Milyen programot tegyek fel hozzá amivel tudom szabályozni a GPU hőmérsékletét ill a venti sebességét?

(#21962) Redneck válasza haligali72 (#21961) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Ez Time Spy, de nem baj, jó lesz a kártya. MSI Afterburnerrel tudsz egyedi hűtési profilt létrehozni, órajeleket állítani, és monitorozni.

Kis légmozgású házban van amúgy?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21963) haligali72 válasza Redneck (#21962) üzenetére


haligali72
aktív tag

Egy dell t5500 ban. Alig fért bele.... Lehet valamit még kezdeni vele?

[ Szerkesztve ]

(#21964) haligali72 válasza Redneck (#21962) üzenetére


haligali72
aktív tag

Ide préseltem bele..elnézést a dupláért!

[ Szerkesztve ]

(#21965) Redneck válasza haligali72 (#21963) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Egy kis huzatot ha tudnál csinálni a házban valahogy, az jó lenne. Plusz az egyedi ventilátor profil MSI AB-ben. Nem lesz gond ha 70 fok körül megy, nem kell stresszelni, de pár fokot még könnyen nyerhetsz, akár a ház baszkurálása nélkül is.

Plusz játékok alatt, jó eséllyel kevésbé lesz meleg, főleg ha az ember fps limittel vagy vertikális szinkronnal nyomja, és csak 60-75Hz-en. ;)

Trailblazer:
Zsúfolt, de abból kell főzni ami van. Azért egy 1060 nem egy kazán, főleg ha be van lőve. Szerintem simán 70 fok alatt lehet majd tartani, és süvítés nélkül. A megrekedő meleg levegővel azért jó lenne valamit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21966) Trailblazer válasza haligali72 (#21964) üzenetére


Trailblazer
addikt

Elég zsúfolt szegény... :N

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#21967) Viktor77 válasza haligali72 (#21964) üzenetére


Viktor77
titán

A pci takarókat törd ki. Ha jól látom, a procinál is van hely 1-2 ventinek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21968) Redneck válasza haligali72 (#21964) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Elnézést kérek, kicsit jobbra emlékeztem. A Tomshardware tesztje szerint is 75 fokon tetőzött a Phoenix GS gyárilag, szóval a 77 fok annyira nem is meglepő. Az megvolt hogy a hangerő oltárán, aránylag melegek, mondjuk egy Gaming X-hez képest, de max 70-72 fokra emlékeztem.

Szóval nincs gond, jó lesz az, kicsit belőve. Milyen a monitor képfrissítése?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21969) haligali72 válasza Viktor77 (#21967) üzenetére


haligali72
aktív tag

Ok. A gép elején van 2 hatalmas venti ami a ramokat (alagutas) és a cpu -t hűti. Nem bírom kinyitni a SAS -ok ajtaját, hogy megmutassam, mivel az egyiket már feltettem a dvd hez, a kábelokat pedig mind kötegeltem. A pci takarókat kiszedem, hátul a palit gtx 1060 alá még beférne 2 kisebb venti, tegyek bele? Ha igen akkor szívja befelé vagy huzza kifelé? :F

Redneck: 1680x1050

[ Szerkesztve ]

(#21970) Viktor77 válasza haligali72 (#21969) üzenetére


Viktor77
titán

Egyet tegyél és kifelé szívjon.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21971) NdrewSunix válasza Redneck (#21949) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Na tegnap kicsit tesztelgettem próbálgattam az Afterburnerben állítani a GPU és VRAM órajelét.
Azt kell mondjam az első próbálkozások elég ígéretesnek tűntek. 3DMARK Time SPy-ban 1080p-ben simán hott 10% többletet. És igazából pár kattintás kellett csak hozzá.
Persze majd kicsit hosszabb játék közben derül ki valóban stabil lesz-e.

(#21972) RetepNyaraB válasza NdrewSunix (#21971) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazából a gpu elég hatékony, ha 2000 felett marad. A ram tuninggal lehet "sokat" nyerni, amennyiben bírja. Viszont durván elkezd tőle melegedni a vrm rész, amit nem figyel semmi monitor program, arra figyelj.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#21973) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Van egy GTX 1060 6GB vidkártyám Ryzen alapú rendszerben. (Integrált Vega) Emellé egy Samsung C24F390 monitor. FreeSync-es.

Azt vettem észre, hogy néhol 75-nél nem ad ki több FPS-t a kártya, holott a terhelése még az 50%-ot veri alulról (hwinfo szerint).

Lehetséges, hogy működik a FreeSync? Mert a monitor 75hz max elvileg.
Ha igen, akkor ezt hol tudom megtalálni nvidia drivereken belül? Mert akárhogy kerestem nem sikerült a nyomára bukkannom.

Előre is köszönöm!

Edit: Egy problémám is lenne, mégpedig minden egyes újraindításnál a letiltott HDMI audio kimenet megint aktív lesz, ráadásul default. Hogy lehetne végképp letiltani? (Próbáltam Nvidia control panel, hangeszközöknél is, eszközkezelőben is... mindig visszajön)

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#21974) Emu


Emu
őstag

Szerintem az eddigi legjobb kártyám ez a 1060 6Gb, amit most használok. Nem vagyok HC gamer, időnként tévedek csak fel kikapcsolódni, de pl. WOT magas graf. beállítások mellet szinte folyamatosan világít a kártyán a "Fan OFF". (1080p, vsync 60fps)
Egyébként annak ellenére, hogy világít a "Fan OFF" led, a vrm felőli venti 230-250 fordulat között forog...

(#21975) Winne


Winne
nagyúr

Használ itt valaki G-Syncet?

Engem nagyon zavar, hogy néha asztalon is be-bevillan egyet-egyet, mint ahogy játékban, ha kevés lesz az fps valami miatt.

Be lehet állítani, hogy a G-Syncet csak adott program alatt kapcsolja be?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21976) Redneck válasza Winne (#21975) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Én használok, de nekem modulos monitorom van, annál nincs ilyen gond. Sem játékban, sem a Windowsban. :N

FreeSynces G-Syncnél előfordulhat, de ezek szerint akkor nálad nem ajánlott használni. Havernál is ez volt 1060 + 75Hz-es Samsung monitorral, anomáliák léptek fel, ezért nem erőlteti.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21977) envagyok válasza racskobalazs (#21973) üzenetére


envagyok
veterán

Miért akarsz több mint 75fps-t egy 75Hz-es monitoron?
Az a monitor pont 75fps-t tud képveszteség nélkül megjeleníteni.
Egyébként a bekapcsolt vsync miatt lehet, azaz a monitor megjelenítési sebességéhez igazítja a maximális fps-t. Felesleges kikapcsolni, csak feleslegesen terhelnéd vele a számítógéped.

A hangkeverőben lehet megadni az elsődleges hangeszközt. Letiltani semmit se kell.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#21978) racskobalazs válasza envagyok (#21977) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Na akkor mégegyszer: Nem akarok többet, nincs vsync, és igen tudom, hogy nem tud többet megjeleníteni. A kérdés arra irányult, hogy HA a freesync működik, akkor ezt hol lehetne megnézni? Mert nem találok ilyen opciót sehol.

A másik része, pedig, mint írtam, hogy minden reboot után ÚJRA visszaállítja a monitort és azt szeretném, hogy NE kelljen folyamatosan minden alkalommal újra a hangfalra állítani, hanem le legyen tiltva a monitor mint olyan. De se eszközkezelőből, se nvidia control panelből, se hangeszközöktől, sehonnan nem tudtam elérni, hogy végleges legyen és úgy is maradjon.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#21979) envagyok válasza racskobalazs (#21978) üzenetére


envagyok
veterán

A freesyncet először engedélyezni kell.
Nvidia vezérlőpult: G-Sync beállítása
Ha látni akarod, hogy megy-e, akkor nvidia vezérlőpult: megjelenítő --> G-Sync kompatibilis állapotjelző: pipa

A vsyncet játékokban ÉS az nvidia vezérőpulton is lehet állítani, hatással vannak egymásra.

Nekem 144Hz-es a monitorom, és nekem sem megy 144Hz fölé kikapcsolt v-sync-nél, és bekapcsolt G-sync-nél.

Normális esetben ha letiltod az eszközkezelőből, akkor nem kellene újra engedélyeződnie.
Nekem sajnos nincs hangszóró a monitoromban, ezért nem tudom ezt csekkolni
Próbálj egy windows reinstallt. De okozhatja pl a házad füles csatija is, vagy az alaplapod, mert azt érzékeli hibásan, hogy kihúzták a fülest, és ilyenkor mindig az elérhető hangeszközre áll rá. Nézd meg esetleg a monitor menüjét is. Vagy próbáld lehúzni a házad hangcsatlakozóját a lapról.

A maximális FPS játékfüggően, de erősen függ a procidtól is. Mivel a Ryzenek elég gyengék 1 szálon, megeshet, hogy főleg nem sok magot használó multis játékokban, vagy rosszul megírt más játékokban nem lesz nagyobb, mint 75 fps.

Mondjuk én Ryzennel nem foglalkozom, pont a fent említett dolgok miatt. Jelenleg játékra legjobb az Intel.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#21980) racskobalazs válasza envagyok (#21979) üzenetére


racskobalazs
senior tag

A poén, hogy nincs hang a monitorban :D HDMI-VGA konverterrel van bekötve, 10+ éves LG.. másodlagos monitornak hagytam meg. Lehet a konverter zavarja össze?

Még mindig nem találok ilyen menüpontot.

Azért vettem építéskor ryzent mert 45k volt és volt egy gtx 650 szintű igpu is benne... Most már mindegy, hogy van mellé dedikált, de eddig azon éltem.
+az idei Computex után már nem tudni mi a jobb. Majd ha jönnek a független benchmarkok :D

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#21981) envagyok válasza racskobalazs (#21980) üzenetére


envagyok
veterán

Próbáld ki a másodlagos monitor nélkül.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#21982) Speed® válasza envagyok (#21979) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ne temessük azt az IPCt..nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy írod (1700at használok 3.7Gn, 4.2Gs Haswell után is jobb, azóta meg nem történtek csodák.

(#21983) wwenigma válasza envagyok (#21979) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

"elég gyengék"

LOL? :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21984) Redneck válasza racskobalazs (#21978) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Nézd meg a monitor menüjében, be van e kapcsolva a FreeSync, illetve driverben a G-sync és a 3D profilok között valamelyik vertikális szinkron. Esetleg próbálj meg egy DDU-s clean installt.
Átalakító nélkül is arra a monitorra akarja küldeni a hangot?

envagyok:
A Ryzenek generációról-generációra egyre jobbak. Azoknál a motoroknál, amik már nem maximum 4 magra íródtak, elég jól teljesítenek. Szerencsére egyre több ilyen motort használó cím van a piacon, és egyre több lesz.
Plusz ha igazak a Computexen elhangzottak, az Intelnél kezdhetnek aggódni a jelen, és a jövő miatt, ha játékosoknak akarnak, korszerű CPU-t eladni. Állítólag egy szálon is odavernek az Intelnek.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21985) envagyok válasza Redneck (#21984) üzenetére


envagyok
veterán

Lehet, csak az a probléma, hogy akkor ugyanolyan drágák lesznek majd mint az Intel. Meg sok játék 1-4 szólnál többet nem használ.
Nem hülyék a nagy tech cégek, az AMD se azért adta annyiért a ryzen procikat, hogy Pistikének jó legyen, hanem azért, hogy feledtesse ezt a problémát.
@speed nekem az E5-1650v2 6/12 szálas proci 3000 feletti pontot ad cpu-z Multicore tesztben. Havernál a húzott ryzen 5 se tudott többet, és a procim kb 7 éves :D
2005-ben is ugyanez volt, mikor az AMD kihozta a socket939 2 magos procikat, amik jobbak voltak a Pentium4-nél, egyből drágábbak lettek.
Most se lesz másképp.
https://prohardver.hu/teszt/athlon_64_x2_ketmagos_tronkovetelo/athlon_64_x2.html

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#21986) wwenigma válasza envagyok (#21985) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

3600x 250$, nem lesz ugyanolyan drága...kb. 40%-kal drágább inteles párja...

Nem kell semmilyen problémát feledtetnie. Mivel IPC-ben is beéri-megelozi. A prociddal kapcsolatban meg nézzük már meg az akkori árát... ;)

A gyász első szakasza a tagadás. Itt prohardveren sokan már a harmadikba léptek, lement a harag és az alkudozás fázisában vannak, lásd teszteredmények felhozatala hogy "rosszul mérjük". Intel is itt tarthat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21987) Viktor77 válasza wwenigma (#21986) üzenetére


Viktor77
titán

Én már az elfogadásban vagyok. :)

Meg sem várom az új Ryzeneket. Már elkezdtem a cserét egy 2600-ra, a ramokat már megrendeltem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21988) Speed® válasza envagyok (#21985) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Most akkor multi vagy IPC? :) Multiban egy X3470el is tolom a 2kt, de eddig IPCről volt szó, az meg a single. Bár nem egy CPUz alapján ítélik a procikat meg szerencsére :)

(#21989) Redneck


Redneck
Topikgazda

A továbbiakban koncentráljunk a GTX 1060-ra, ez nem az Intel vs AMD topik. Részemről annyi, hogy nem érdekel mi van ráírva. Ha egy termék jó ár/érték arányt képvisel, akkor szívesen megveszem. VGA fronton is többször ajánlottunk már a topikban RX-et, pláne korábban, amikor a FreeSync monitorok csak AMD-vel mentek.

Más:
Tolja valaki a Forza Horizon 4-et GTX 1060-nal? Ha igen, mik a tapasztalatok, melyik a legjobb driver hozzá? Nekem jelenleg 419.35 van fent, de nyitott vagyok másra is, ha van jobb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21990) racskobalazs válasza Redneck (#21984) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Nem látok G-Sync-es menüpontot, mint a fentebbi képemen látszik.

Monitoron be van kapcsolva a FreeSync.

Átalakító nélkül nem tudom kipróbálni, mert nem tudom hova dugni a gépben :D

A DDU-s install lehet jót tenne, mert nem rémlik, hogy megcsináltam volna már.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#21991) Redneck válasza racskobalazs (#21990) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Első körben DDU-s driver clean install, aztán FreeSync kikapcsolás, és szerintem meglesznek azok az fps-ek, és pluszban kiszámolt képkockák. Aztán lehet belőni a jó kis Free-G-Syncet és örülni hogy megy, már ha megy, hiba nélkül. ;)

A hangra nem tudok mit mondani, szerintem az átalakító kavar be, de hátha azt is megoldja a DDU.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21992) racskobalazs válasza Redneck (#21991) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Oké köszi.
Jó lenne, ha a hang is megoldódna.

Nem feltétlen a plusz fps kell, mert ha nincs meg a frissítési ráta hozzá akkor mindegy. Csak furcsállom, hogy sehol nem írja egyértelműen :D

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#21993) Ciccuka válasza envagyok (#21985) üzenetére


Ciccuka
veterán

A legújabb 1.89-ben? :Y

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#21994) |AP|


|AP|
veterán

gondolkodom valami ilyesmi cucc legyártásán 3D nyomtatóval az MSI gaming X-emre.
Épp csak a kártya oldalára cuppanna fel valamennyire (ez a rész még nincs teljesen kitalálva :) ), úgy hogy a ventikig már ne érjen el.
A hőcsöveket vajon mennyire kellene szabadon hagyni? Elég lehet ennyi perforálás?

(#21995) laskr99 válasza |AP| (#21994) üzenetére


laskr99
addikt

Hát mire jó ez egyáltalán? :))

(#21996) |AP| válasza laskr99 (#21995) üzenetére


|AP|
veterán

azon kívül, hogy egységesebbé teszi a belsőt természetesen semmire :)
kicsit szöszölni, hobbiból. Miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#21997) Redneck válasza |AP| (#21994) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Ha nem forrók a hőcsövek, és az áramlásba nem kavar be akkor miért ne? Egyébként szerintem nem kavar be, elvégre akkor is le kéne hűtenie ha egy dobozba zárod. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#21998) rasotamas válasza |AP| (#21996) üzenetére


rasotamas
veterán

A 3d nyomtatás drága. Egy lemezt 2 él mentén meghajlítani, fúrni rá pár lyukat és lefújni fehérre megvan egy ezresből.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#21999) bobalazs válasza Redneck (#21887) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nálam ez a szutyok csak nem megy le.
Utánaolvastam vagy 20 helyen, nem egyedi a problémám.
Annyi megoldást találtam hogy Nvidia Inspector Multi Display Power Saver funkcióját bekapcsoltam.
[link]
Így még mindig jobb mint 1000 mhz. körüli alapórajellel.
[link]

Nálad is 144 és 60 hz a két monitor?

(#22000) Redneck válasza bobalazs (#21999) üzenetére


Redneck
Topikgazda

144Hz és DP a monitor, 60Hz HDMI a TV. 419.35-tel és a legújabbal is visszavesz Win10-en. Win 7 alatt 378.92-vel szintén. Rádugom holnap másodiknak a DVI-s 60-75Hz-re képes monitort a TV helyett, és megnézem azzal.

Nem lehet, hogy a dual-DVI port, valamilyen szinten 3 kijelzőnek számít, és ezért ilyen? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.