Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) Ciccuka válasza eszgé100 (#22747) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hasonlítsd össze evvel: Galax/KFA2
Red Edition
Lehet a hűtő és más át lett rajta cserélve.
3DMark FireStrike mennyi pontot ad?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22752) eszgé100 válasza Ciccuka (#22751) üzenetére


eszgé100
őstag

letöltöttem és RUN, nem állítgattam semmit.
Eredmény:

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22753) Ciccuka válasza eszgé100 (#22752) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jónak tűnik.
Valószínűleg Galax-nak valami távolkeleti kiadás lehet.
Esetleg nézd meg azt is programjaiban mit ír ki.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22754) eszgé100 válasza Ciccuka (#22753) üzenetére


eszgé100
őstag

Semmit, GPU[1] GEFORCE GTX 1060 6GB, valószínű örök rejtély marad a gyártója, de legalább 30 fonttal olcsóbb volt a többinél, amik a watchlistemen voltak.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22755) MiniXD55


MiniXD55
tag

Sziasztok!
FPS probléma miatt kereslek fel titeket. Egyik barátommal szoktunk játszani PUBG-t, mindkettőnknek 1060 6GB-ja van. Neki MSI Armor nekem Palit Dual, Processzorban is jobb az enyém,i5 (7600k vs 4590) , 16gb ram a 8 helyett. Ugyan azon beállításokkal azonban 20-30fpsel kevesebbem van. Mi lehet a probléma szerintetek?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#22756) RetepNyaraB válasza MiniXD55 (#22755) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ezt így kb. lehetetlen megmondani.
Tuning program van fent? Nincs benne lekorlátozva?
Driverből nem toltál rá valami gpu zabáló dolgot?
Egyáltalán: a gpu 100%-on pörög?
Stb stb...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22757) Redneck válasza MiniXD55 (#22755) üzenetére


Redneck
Topikgazda

A driverek és a beállítások egyformák? Hőmérséklet miatti throttling nem lép fel? Az OS verziók és a háttértárak között van különbség?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22758) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok ma vettem egy Gigabyte 1060 3gb G1 Gaming kártyát, amint felrakom az aorus enginet kifagy a rendszer. Minden más megy, csak így nem tudom állítani az rgb-t a kártyán? Valakinek volt már hasonló problémája? Legfrisebb driver és Win 10 Pro 20H2, i5-4590, 8gb ddr3 és egy Asus Z97 Pro Gamer lap. Válaszotok előre is köszönöm.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#22759) Glaz-dozfhut válasza n0is3es (#22758) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Az AppCenter-t is felraktad előtte? Mert az az előfeltétele a program működésének.

- Glaz-doz-fhut -

(#22760) n0is3es válasza Glaz-dozfhut (#22759) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Az app centert honnan tudom letölteni? Már régen volt gigabyte kártyám.

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#22761) Glaz-dozfhut válasza n0is3es (#22760) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Minden gigabyte alaplap támogatási oldalán ott van. De megkerestem: [link] . Igazából nem tudom asus lappal, hogy fog működni. Mondjuk az általános letöltési oldalon, semmi egyéb feltétel nincs. Gigabyte lapnál írják, egyébként nem tudom. Máskor nekem sem működött tökéletesen és a másik, Xtreme Engine nevű programot használtam, ami ugyanonnan letölthető. Majdnem ugyanazt tudja, mint az aorus engine. Kép

- Glaz-doz-fhut -

(#22762) n0is3es válasza Glaz-dozfhut (#22761) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Oké közben én is megtaláltam, még annyi lenne mivel tudom tesztelni a kártyát egyébként?

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#22763) Glaz-dozfhut válasza n0is3es (#22762) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Én régen ezzel a programmal néztem. Vannak ott összehasonlítási alapok, de ne nagyon kínozd vele sokáig. Ha még nem tesztelted.

- Glaz-doz-fhut -

(#22764) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, OC beállításokkal kapcsolatban. MSI AfterBurner alkalmas progi rá? Jelenleg ezeken a beállításokkal fut mennyi amennyit biztonságosan elbír?

Köszönöm előre is!

(#22765) RetepNyaraB válasza Bitpalace (#22764) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a ram +700-on meg lennék lepve, ha nem hasalna el játékban fél órán belül. Ha nem, akkor egy kivételes példányod van. A gpu +200 garantáltan nem fog menni, asszem. A 92 fok limit is nagyon sok, mert a vrm-et nem csekkolja; az lehet 120 is, mikor a gpu 90. Az meg ugye nem egészséges kicsitsem. Arról nem beszélve, hogy a kártyák sweet spotja 70 fok alatt van. Felette egyre agresszívebben veszik vissza a teljesítményt. Persze ha kinyomod a szemét, akkor gyorsabb marad, csak nem tudni meddig bírja mindezt.
Én lefuttattam az afterburner gyári oc tesztjét, elmentettem egy profilba, ott ráküldtem +500-at a ramra és általában nem fagy ki, de csak általában. Így a gpu mindig 2000 felett tanyázik kicsivel - én semmi difit nem vettem észre a 2100 és a 2000+ között, a melegedésen kívül.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22766) Bjørgersson válasza Bitpalace (#22764) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen típus? Nekem anno a Gaming X-nek 1700 / 2500 MHz volt a vége, és általában itt van a 1060-ak vége, a tied biztosan sok lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22767) Bitpalace válasza RetepNyaraB (#22765) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Szia!

Nekem az AterBurner OC teszt olyan mintha nem csinálna semmit! Rányomok hogy start és kb 1mp után kirajzolja a grafikont de kb semmi adat. Viszont csináltam a gyári funmark rog benchmarkot, ezekkel a beállításokkal és 60C-nél tovább nem ment a hőmérésklet! Nem tudom melyik a legjobb benchmark, ahol a legjobban le tudnám tesztelni, de huzamosabb ideig te mit mondanál akkor mennyit lehet húzni rajta hosszútávon?

svensson: Nekem is gaming x van!

(#22768) Bjørgersson válasza Bitpalace (#22767) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na szuper, akkor a GPU-t lődd be 1700 MHz-re, azt még bírnia kellene, viszont én fölé már nem mennék, az a +0,3 FPS nem ér annyit szerintem. :N A RAM-ot pedig az alapórajelhez képest emeld fokozatosan 100 MHz-cel. A Samsungoknak általában 9000 MHz körül van a vége, a Micronoknak valamivel lentebb, de ezt neked kell kitapasztalnod.

Tesztelni pedig játékkal, gondolom azért vetted a kártyát, nem benchmarkokat futtatni. :) Ne benchmarkban legyen stabil, hanem játékban. ;)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22769) RetepNyaraB válasza Bitpalace (#22767) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az OC scant kell lefuttatni, nem a tesztet; kb. 10 perc lesz. A végén pedig elmenteni profilba. A teszthez a ramot hagyd békén, power csúszkát feltolhatod 116%-ra nyilván. Feszültséget se piszkáld, nem hoz a konyhára, ellenben lehet instabil és fűteni is fog.
Vagy svenssonra hallgatsz, vagy mindkettőnkre :)) Én mindig a boost értékekkel számolok, nem az alappal. Ezért írtam, hogy AB-ben a ramra +500 a csúszkán, az nagyjából 9000 effektív lesz a végére. De ez a max, nem feltétlenül fogja bírni. GPU-ra vagy az OC scan görbe (ez esetemben max. 2075Mhz, de valóságban mire beáll, az 2025-2038Mhz, kb 70°C), vagy +100 a csúszkán (ez esetben a ram OC-vel együtt ez szinte biztosan sok lesz a cuccnak és előbb-utóbb black screen következik, vagy kifagy a pics@ba)

Más: játszik valaki ilyen kártyán Cyberpunkot? Érdekelne, hogy közepes settingsen (plusz extrában anizotróp 16X) mennyi az átlag fps? Nyilván gyenge a procim is, érdekelne, mennyire.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22770) Bjørgersson válasza RetepNyaraB (#22769) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt ultrán futtatták, úgyhogy mediumon ennél több FPS-re számíthasz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22771) RetepNyaraB válasza Bjørgersson (#22770) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Oh. Kösz, nem is csekkoltam, hogy van már ilyen összehasonlító oldal :R
Hát, a kövület 2600k, meg a retek ddr3 ramok mellett fhd ultra nincs 26fps, az már fix. A mászkálós részeken talán, de amint jön egy csihi-puhi, úgy lefossa a bokáját, hogy öröm nézni...
Én végül szégyenszemre leraktam lowra, (amit lowon offra tesz, azt átkattintottam on minimumra, az arcfizikát felhúztam, hogy ne legyen olyan gáz a sok párbeszéd, meg ugye 16X anizotróp.). Így talán nem megy 30 alá, beltéren 45-60 között, de főleg az előbbi. Ennyit tud az öreg vas.

Kicsit buzeráltam az afterburnert is, ha már. A fesz növelés (csúszka 50-70 között) hozott kb 25Mhz-et (2025->2050, nulla érezhető fps hatás, tehát nem is erőltetem). A ram +600-on már érezhető, a legfosabb részeken is kihúzza 30fps fölé, úgy nézem. Persze lehet, hogy hosszabb távon ki fog fagyni.
Alapvetően mivel single player, elég jól el lehet lenni alacsony fps-sel is, főleg, mivel ha besz@arok se lesz konstans 60, de még 50 se :))

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22772) Bitpalace válasza RetepNyaraB (#22769) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Rendben, köszönöm a sok segítséget! Megfogadom a tanácsod, nyilván én is tisztában vagyok vele hogy nem egy mai GPU, de szerintem egy elég jól sikerült darab a kategóriájában! svensson-nak is köszönöm a helpet a kettőtök tanács között megtaláltam az arany középutat. Doom Eternal-al jatszottam 1órát és nem fagyott ki bírta a hangolás után.

Más: Én is Cyberpunk miatt kérdezem, most sajnos nem fér bele az évbe egy új VGA meg amúgy készlethiány van nVidianal, szóval addig megpróbálom a maxot kihozni a vasból.

Kérdésem megy annyi lenne hogy a 1060 mellett egy Intel Core i5 8500 @ 3.00GHz CPU van ami BIOS szerint 3.9-en ketyeg, ez a boost érték lenne? Nyerek vele ha elkezdem őt is piszkálni? FSP Windale 6 hűtő van rajta picit biztosan elbírnia melegedés szempontjából, csak nem tudom érdemes és hogy nyerek vele annyit?!

Köszönöm előre is! :R

(#22773) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Ilyen értékeket sikerült produkálni.
[kép] [kép] [kép]
Azért vettem le a Game módban a Shaders-t mert úgy volt néha képtörés és már zavaró volt. Viszont az átlag fps úgy is 30 felett volt. Így hogy lejjebb vettem így elég smooth. Motion blur-tól meg hányigerem lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22774) Bjørgersson válasza Bitpalace (#22772) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, a 3,9 GHz a proci boost orajele, viszont elobb nem artana kideriteni, hogy van-e egyaltalan procilimited, kulonben nem sok ertelme lesz megpiszkalni. Raadasul 2-300 MHz-nel tobbet szerintem nem is fogsz tudni kihozni belole, az meg nem sokat szamit. :)

Nem latom az adatlapodon, milyen konfigod van pontosan?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22775) Bitpalace válasza Bjørgersson (#22774) üzenetére


Bitpalace
senior tag

CPU: i5 8500 3.00GHz
CPU hűtő : fsp windale 6
RAM: 2x8gb Hyper X 3000mhz ddr4
Alaplap: gigabyte z390 gaming x
Vga: ASUS ROG STRIX GTX 1060 GAMING
Táp: Fsp 600w hyper m
2db Samsung evo plus m.2 ssd

[ Szerkesztve ]

(#22776) Bjørgersson válasza Bitpalace (#22775) üzenetére


Bjørgersson
félisten

MSI Afterburnerrel vagy valami hasonlóval monitorozd játék közben a processzor és a videokártya kihasználtságát is, de én továbbra is úgy gondolom, hogy az utóbbi lesz a szűk keresztmetszet és nem kell a procit piszkálni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22777) RetepNyaraB válasza Bitpalace (#22772) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vedd le tökminimumra a grafikát és nézd meg mennyire pörgeti a procit valami cpu igényes játékban/teszten. Cyberpunkban beülsz egy autóba és nekiállsz száguldozni a városban; az megeszi a vasat. Ha felmegy a kihasználtság max környékére, sanszos a procilimit (is). Egyébként a 1060 alá nem hiszem, hogy gondja volna, hisz a kártya maga nem egy Izomtibor mára már.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22778) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok!

Tegnapelőtt költöztettem a gépem végső helyére, ennek érdekében ugye ki kellett húznom az összes táp+usb+hdmi+dvi kábelt.

Összerakás után azt vettem észre, hogy nincs POST screen, és a dvi-re kötött monitor csak a windows bejelentkező képernyőjénél kapcsol be. Miközben ellenőriztem a hdmi-re kötött tv-t, hogy van-e kép és hang, újraindítottam a gépet, és akkor láttam, hogy a POST screen és windows betöltőképernyő is a tv-n van megjelenítve. Míg ki nem húztam a kabeleket minden normálisan működött.
Mindent ugyanúgy kötöttem vissza, ahogy eredetileg volt. Ráguglizva, a boot order elvileg DVI > HDMI > DP, mégis a hdmi-re van kiküldve a jel még a windows betöltése előtt.

Hol tudom ezt a sorrendet ellenőrizni illetve hogyan lehet ezt megváltoztatni?

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22779) RetepNyaraB válasza eszgé100 (#22778) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Recoveryben keresd a boot opcióknál, illetve post alatt elképzelhető, hogy kiírja külön a gyorsbillentyűt a boot eléréshez (F8, F12 pl.).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22780) eszgé100 válasza RetepNyaraB (#22779) üzenetére


eszgé100
őstag

Nem az a baj, hogy nem erem el a boot opciokat, hanem a tv-n jelenik meg minden a monitor helyett, amig az nvidia driver be nem tolt windowsban.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22781) eszgé100 válasza RetepNyaraB (#22779) üzenetére


eszgé100
őstag

Ok, tárgytalan, megint normálisan működik. Nem jöttem rá mi a volt baja, nem találtam semmi állítási lehetőséget sem, egyszercsak visszaállítódott a monitorra

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#22782) KoPiati84


KoPiati84
tag

Helló!

Olyan problémám van, hogy:
Bekapcsoláskor előfordulás, hogy nem indul el a gép, a monitor kiírja, hogy "going to sleep" a gép megy tovább de a képernyő teljesen elsötétedik.
Szerintetek mi lehet a probléma?

Lelkes amatőr

(#22783) Csupingo válasza KoPiati84 (#22782) üzenetére


Csupingo
veterán

Néha csinálja, vagy már mást nem is tud produkálni? Ha elindul, akkor kapcsold ki a win-ben a gyors rendszerindítást, hátha segít. Ha a későbbiekben is előjön, akkor esetleg még másik tápegységgel lehetne próbálkozni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#22784) KoPiati84 válasza Csupingo (#22783) üzenetére


KoPiati84
tag

KB minden 2. indításkor, de most frissített a win és közben elment a kép azóta már 5x próbáltam, de nem indul el.

Lelkes amatőr

(#22785) Csupingo válasza KoPiati84 (#22784) üzenetére


Csupingo
veterán

A többi kimenetet nem tudod kipróbálni a kártyán? Pl. egy tv-t rákötni hdmi-vel, hátha másik porton ad ki képet.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#22786) RetepNyaraB válasza KoPiati84 (#22784) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha van onboard gpu a prociban, azzal megy-e?
A hidegindításkori táp túlterhelés általában komplett lelövi a gépet, nem csak a monitor kimenetet. Én talán inkább vga hibára gyanakszom, de ki kell zárni a többit. Debug led nincs esetleg az alaplapon?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22787) Redneck


Redneck
Topikgazda

A Win10 elhalasztott verziófrissítése beütött nálam, és orvul frissítette a drivereket, köztük a VGA drivert is 456.71-re. Megmondom őszintén, tök véletlenül vettem észre. Az mondjuk feltűnt, hogy mintha tovább menne a VGA hűtése, terhelés után. Megnéztem pár újabb drivert, és azt tapasztaltam, hogy a régebbiekhez képest, pár fokkal magasabb az idle hőmérséklet. Nem tudom mi az oka, hiszen az órajel, változatlanul 139/202.5 Mhz.

DDU után visszaraktam egy jól bevált régebbit (441.20). Azzal hűvösebb volt, viszont beragadtak a 3D órajelek, és 48-50 fokon maradt a kártya, 20% körüli ventilátor sebességgel, amin a manuális órajel váltás, és a reset sem segített.

Mivel Windowst újratelepíteni nem akarok, ezért felraktam a legfrissebbet (361.09). A hőmérséklet ezzel is magasabb kicsit, de játékok alatt jónak tűnik, nem érzékeltem teljesítmény problémát. Ha befejezem a Gears 5 DLC-t, jöhet a CP2077. Kíváncsian várom, hogy muzsikál.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22788) RetepNyaraB válasza Redneck (#22787) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kilóg a bele CP alatt.
Nekem afterburner oc profillal 2025Mhz gpu-t tart bemelegedve, erre +500 ram van tolva csúszkán.
Ultrán játszom (fények pszihón), de dynamic renderinggel, amit leengedek 50%-ig (és többnyire ott is van :DDD). Így tartja a 30fps-t. Lowon meg 40-45-öt, de sokkal bénább kinézet mellett.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22789) Redneck válasza RetepNyaraB (#22788) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Nem várok extrákat, 5 éves lesz a kártyám. Mediumot célzok meg 30-40 fps-sel, natív felbontáson. Ha nagyon pocsék, akkor megnézek valami custom beállítást.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22790) papirzsepi93 válasza Redneck (#22789) üzenetére


papirzsepi93
tag

Youtube-on van pár 50-60 fps-t célzó cusom beállítás, ha gondolod szemezgess :K

(#22791) RetepNyaraB válasza papirzsepi93 (#22790) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nincs olyan, csak render módosítással. Natívban ez a vga nem húzza el a 60fps-t lowon sem. Illetv persze lesz olyan beltér, ahol igen, amennyiben egyedül sétálsz, harc és bármi interakció nélkül :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#22792) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Szervusztok,

van egy nVidia GTX1060 6GB, amit DP kábellel csatlakoztatok 75Hz monitorhoz. Viszont a színbeállítással problémák adódnak. Egy ideig ment a 75Hz, RGB Teljes kimenet, majd egy játék indítása után (beamNG.drive) már csak YCbCr422 Korlátozott az egyetlen választható opció 75Hz-en, ami hígfos. 60Hz-en válaszható RGB teljes. És valami oknál fogva HDMI-n is működik 75Hz RGB Teljes, csak DisplayPort-on keresztül nem. Miért? Van erre megoldás? :R

4 8 15 16 23 42

(#22793) Ciccuka válasza tonyrulez (#22792) üzenetére


Ciccuka
veterán

Legfrissebb driver? Kábel milyen fajta és a monitor?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22794) Redneck válasza tonyrulez (#22792) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Valami ott szoftveresen megkavarodhatott, esetleg a kimenettel vagy a kábellel lehet gond. Első körben DDU-val letörölném a drivert és felraknám újra, tiszta telepítéssel. Melyik driver volt?

Nem vagyok a legújabb híve, pláne ilyen régi kártyánál, de az új bevált. Gears 5, FH4, Control, jól futnak vele. DP monitor és HDMI TV van csatlakoztatva, mindkettőn játszom.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22795) tonyrulez válasza Redneck (#22794) üzenetére


tonyrulez
őstag

+Ciccuka
Nem a legfrissebb volt, ezért frissítettem 461.09-re, hátha megoldja, de nem történt meg. Kábel gyári Dell kábel (monitor pedig Lenovo). Megnézem DDU-val.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#22796) tonyrulez válasza tonyrulez (#22795) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sajnos nem nyert, DDU-val letöröltem a driver-t, telepítőben tiszta telepítést választottam, Displayport 75Hz esetén csak és kizárólag YCbCr422 Korlátozott választható. Kipróbáltam Linux-on is, ott hibátlanul működött 75Hz-en, alapból RGB Full-on volt a beállítás. Úgyhogy a kábellel nem lehet gond. Windows miatt visszatettem HDMI-re, így már megy a 75Hz RGB Teljes :(

4 8 15 16 23 42

(#22797) Bjørgersson válasza tonyrulez (#22796) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Be tudsz rakni egy screenshotot az nVidia Control Panelről?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22798) Ciccuka válasza tonyrulez (#22795) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nvidia DisplayPort Firmware Updater

Ezt próbáltad esetleg?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#22799) tonyrulez válasza Bjørgersson (#22797) üzenetére


tonyrulez
őstag

Erre gondolsz? Csak ez ugye most HDMI-vel van.

Ciccuka: azt néztem anno, de a telepítő konkrétan lefagyott, nem tudtam feltenni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#22800) Ciccuka válasza tonyrulez (#22799) üzenetére


Ciccuka
veterán

Próbáld meg friss OS-en is.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.