Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) ledgeri válasza Bjørgersson (#23050) üzenetére


ledgeri
nagyúr

De, de nem 6-7 éves VGA eladásával, 5-6 évnyi globális bányászlázat követően.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23052) Bjørgersson válasza ledgeri (#23051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyrészt, a kettőnek semmi köze egymáshoz: ilyen alapon senkitől nem szabad használt videokártyát venni, regisztráció óta eltelt időtől függetlenül bárki bányászhat(ott).
Másrészt, ha bányászeladóról lenne szó, valószínűleg nem egy darab szerencsétlen 1060-at hirdetett volna meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23053) Redneck válasza Bjørgersson (#23052) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Maradjunk annyiban, hogy általában érdemes olyantól vásárolni, akinek sok pozitív értékelése van, és egy ideje már tag ph-n. Ettől még egy 5+ éves kártya lutri lesz mindenképp. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23054) Ciccuka válasza ledgeri (#23049) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hát ez alap

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#23055) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Hát, kicseréltem a ventiket a Gigabyte G1-en, meg újrapasztáztam, hőfokban nyertem is +6°C-t :)
Unigine Heaven Benchmark-ot futtattam 23C szobában, előtte 72C utána 78C (Δ 49 és 55). Érdekes az FPS meg magasabb lett [kép]

Játékban (BeamNG.drive, 99-100% GPU használat) fix 77C. Végülis probléma nincs vele, hozza ugyanazt az FPS-t mint előtte, csak melegebben. Idle 40C (Δ17C). Ezek még tűrhető hőfoknak számítanak?

Hűtőpadok állapota amit nem cseréltem: [kép] [kép]
Mondjuk a paszta sem épp minőségi, Cooler Master HTK-002

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#23056) ledgeri válasza tonyrulez (#23055) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen a procikihasználtságod beamNG alatt?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23057) Redneck válasza tonyrulez (#23055) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Lehet kicsit túl sok lett a paszta, vagy a rosszul felfekvő régi gap padek miatt ilyen a hőmérséklet. 80 fok alatt nincs nagy dráma, de jobb pasztával, és passzentos padokkal valószínűleg 70 fok körül megállna. A ventiket ugyanolyanokra cserélted?

Használtam már egész jó CM arany pasztát, de inkább az MX2/MX4 párost favorizálom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23058) tonyrulez válasza Redneck (#23057) üzenetére


tonyrulez
őstag

Venti ahogy néztem eredeti, adatcímkéje is megegyezik. Max 77C-on áll meg, ha 80 alatt ok, akkor nincs kedvem még egyszer szétszedni +jobb pasztára és gap pad-ekre beruháznom.

4 8 15 16 23 42

(#23059) tonyrulez válasza ledgeri (#23056) üzenetére


tonyrulez
őstag

60-80% között mozog

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#23060) ledgeri válasza tonyrulez (#23059) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23061) sanca72


sanca72
csendes tag

Sziasztok Fiam kártyája felszabadult 1060 és szeretném az én 1060 mellé sli-be kötni. Van értelme? A házat is faragnom kéne. AMD x570 lap van bent és elméletileg kezeli. Lesz e érezhető teljesítmény növekedés? Vagy, ne foglalkozzam vele.

(#23062) Bjørgersson válasza sanca72 (#23061) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 1060 nem támogatja az SLI-t.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23063) sanca72 válasza Bjørgersson (#23062) üzenetére


sanca72
csendes tag

Akor lesz belőle tari kártya, köszi az infót

(#23064) Redneck válasza sanca72 (#23061) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Ahogy írták, nincs SLI, de nem nagy kár, mert amúgy is elég gyenge hatásfokkal működött. Kb. mindig megérte egy erősebb kártya, mint két gyengébb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23065) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok
Vettem egy 1060 3gb-os kártyát. Driver frissítés óta, ha eléri a 40C-fokot, az egyik ventilátor elkezd maxon forogni, a másik áll. AB-ben nem lehet szabályozni, csak az újraindítás segít. Szétszedtem, el tisztítgattam, MX4- gyel pasztáztam.
Olvastam, hogy másnak is volt ilyen gondja, de megoldást nem láttam.
Valakinek esetleg ötlet?
Köszönöm

(#23066) Csupingo válasza rolio1 (#23065) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán hibás az egyik venti.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#23067) Bjørgersson válasza rolio1 (#23065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem anno egy MSI Gaming X csinálta ezt, ilyenkor kézzel óvatosan meglöktem a ventit, amelyik nem pörgött, majd mindkettő beállt normálisan az aktuális sebességre.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23068) rolio1


rolio1
tag

A venti meglökése nem segített, azt nem értem, afterburnerben miért nem lehet szabályozni...

[ Szerkesztve ]

(#23069) Bjørgersson válasza rolio1 (#23068) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen típus pontosan? Küldj egy GPU-Z screenshotot is, hogy látszódjon a BIOS verziója.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23070) rolio1 válasza Bjørgersson (#23069) üzenetére


rolio1
tag

Szia?
Itt vannak a képek...lenne rá másik firmware?
[kép] [kép]
Köszi a segítséget

(#23071) rolio1


rolio1
tag

Úgy tűnik, a ventilátor vezérlő része lehet rossz, megcseréltem a két ventit, úgyanúgy csak az egyik megy. Az ASUS GPU Tweak-kel tudom szabályozni, de így egy ventivel elég hangosan jár.
Javítani gondolom nem érdemes, eladni itt esetleg van esély szerintetek?

(#23072) RetepNyaraB válasza rolio1 (#23071) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Gombokért, alkatrésznek. De így is jobb, mint otthon álljon porfogóként.
Persze nem tudom mit takar a vezérlő rész. Fő panelen van, vagy külön pár kondi meg tekercs. Ha utóbbi, akkor tuti van utángyártott alin.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23073) ledgeri válasza rolio1 (#23071) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyen esetben nem mindegy hogy csere után ugyanaz a venti, vagy ugyanarra a kimenetre rakott venti ami nem mozog.... (úgyanúgy csak az egyik megy)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23074) rolio1 válasza ledgeri (#23073) üzenetére


rolio1
tag

Ugyanazon a kimeneten levő venti megy. Viszont ezt lehet szabályozni.

(#23075) Oetker


Oetker
csendes tag

Sziasztok!

Van egy gtx 1060 6gb gainward phoenix kártyám, amit szeretnék alaposabban megtisztítani, de a ventik csatlakozója annyira be van szorulva, hogy mar attól félek a nyákról jön ki az egész, erre van valami bevált trükk vagy tipp, hogyan tudom épségben leszedni?

(#23076) Glaz-dozfhut válasza Oetker (#23075) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

A konkrét terméket épp nem ismerem, ami a hozzáférhetőségét illeti. De nagyobb változatoknál, mint az alaplapi ventilátor csatlakozó, egy lapos csavarhúzót nyomok közé. Elforgatom és távolodik a két elem. Kisebb eszközzel odaférhetsz.

- Glaz-doz-fhut -

(#23077) ledgeri válasza Oetker (#23075) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az ilyen dolgok tisztogatására alkalmas folyadékokkal is megpróbálhatod lazítani.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.