Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#16022) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Először is Boldog Újévet mindenkinek!
Sajnos az első hozzászólásom egy rossz tapasztalat a laptopommal kapcsolatban, ezért is tévedtem ide.
Adott egy Asus ROG G751JY laptop, amiben egy Intel Dual Band Wireless-AC 7260 WiFi van.
Mostanában elkezdett rosszalkodni és folyamatosan megszűnik a WiFi kapcsolat. Hirtelen semmi előzmény nélkül egy sárga felkiáltó jel lesz a WiFi ikon mellett és megszűnik a kapcsolat, de ez teljesen random módon. Van hogy 5 percenként csinálja, de van hogy bírja 12 órán keresztül is. Úgy vettem észre ha valamivel játszok ami elég nagy internet kapcsolatot igényel pl GTA V akkor gyakrabban történik ez.

Magától persze nem kapcsol vissza, csak ha újra indítom a laptopot vagy ki-be kapcsolom a WiFi-t. De akkor valamiért picit szaggat az egész laptop pár mp-re. Próbáltam kikapcsolni már azt a lehetőséget is hogy energia megtakarítás miatt kikapcsolhatja automatikusan , illetve teljesítmény centrikusra van állítva a séma.
Már a drivert is frissítettem, sőt a windows is újra telepítettem már. Találkozott már valaki ilyen problémával?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.