Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20651) And01 válasza Borify Péter (#20650) üzenetére


And01
aktív tag

Igyekszem! :)
Bár most ittam nehezen megy!
Egy Ady veszett el bennem :DDD

(#20652) Borify Péter válasza And01 (#20651) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én is írok:)

(#20653) aphra2 válasza Sipi (#20646) üzenetére


aphra2
aktív tag

Külvárosban lakom, úgy van ahogy írtad,... minden szavad arany :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#20654) Bubu79 válasza Borify Péter (#20634) üzenetére


Bubu79
addikt

Tiszta lap - új esély a boldogságra :)

Ne felejtsd el, amit ebből a kapcsolatból megtanultál ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20655) adalbert1 válasza Borify Péter (#20634) üzenetére


adalbert1
veterán

Jól tetted! :K

(#20656) Wolverine válasza Borify Péter (#20634) üzenetére


Wolverine
félisten

Helyes. (azért a biztonság kedvéért tényleg cseréltess zárat, mielőbb)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20657) Borify Péter válasza Wolverine (#20656) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:):):)
erre azért nem lesz szükség

(#20658) adalbert1 válasza Borify Péter (#20657) üzenetére


adalbert1
veterán

Azért ki tudja hogy egy 3 napos non-stop party után milyen elmeállapotban lesz...
Főleg ha felfogja hogy tényleg vége.

(#20659) Borify Péter válasza adalbert1 (#20658) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát még nem fogta fel,mert írt egy smst,hogy szerencsésen megérkeztem édes:S

(#20660) Mawyx válasza Borify Péter (#20657) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tehát akkor buli után megy haza hozzád? Ez volt a kirúgás szted?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20661) Wolverine válasza Borify Péter (#20657) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne legyél optimista :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20662) Borify Péter válasza Mawyx (#20660) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

dehogy jön haza hozzám
egyrészt nem lakunk együtt
másrészt befejeztem
csak nem hiszi el szerintem

bár mondjuk valamit biztos érez
valsz ezért kaptam az smst
egyébként nem szokott ienkor írni,ha megérkezik valahova
múltkor is volt egy kis vita ebből,mert mikor épp beszéltünk akkor sétálni indult,aztán napokra eltünt,tel lemerült,és én már azt hittem baja esett,mert senki se tudott róla semmit
aztán most szerintem kicsit figyelmeskedni akart,de lesz@rom

[ Szerkesztve ]

(#20663) fokukac válasza Sipi (#20636) üzenetére


fokukac
nagyúr

vérszagra gyűl az éji vad...

Te, hiéna, Te! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20664) Integra


Integra
titán

ehh...
ülünk egymással szemben.
-gyereket szeretnék hamarosan
-én meg karrierista vagyok
hát ebből nem lesz semmi, pedig igazi belevaló nő volt...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20665) fokukac válasza Integra (#20664) üzenetére


fokukac
nagyúr

és meg se dugtad? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20666) Kokkantas válasza Borify Péter (#20595) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Hát baszki...ilyenkor igazán megérdemelnél egy észheztérítő pofont.

Miért nem látod a fától az erdőt? Nem fog megváltozni. S honnan is veszem ezt? A válasz egyszerű... Sajnos tapasztalok a környezetemben hasonló eseteket (ettől enyhébbek, de a lényegük ugyanaz) ha mondana is akármint vagy meg is "változna" az csak átmeneti lenne, nagyon rövid időre. kis idő múlva ua. lenne, mint ami volt.

(#20667) emmm válasza Borify Péter (#20638) üzenetére


emmm
senior tag

Főzök-mosok-takarítok! :)) :DD

Amúgy gratula, jól tetted, nem fogod megbánni! :C

(#20664) Integra

Na igen...én szerdán a buszon találkoztam egy csajjal, elég csinos volt és szemeztünk. Odamentem, kis duma, majd elkértem a számát. Tanárnéni, épp javította este a dolgozatokat, mikor felhívtam. Persze egy randi kedvéért egyből otthagyta a javítandót. :D Viszont...a randin este, még a kávéházba sem értünk, már azzal kezdte, "imádom xy koktélt...úgy innék egyet! De első alkalommal talán mégse kérem...!" - és nézett rám nagyképűen. Az jutott eszembe, hogy mikor kérdezi meg, van-e saját lakásom. Mire leültünk, azt is megkérdezte. :D Na, mondom, ebből max pár éjszakás kaland lesz, már bukta a csaj. 10 perc múlva smár, majd rákérdezett: "hány éves is vagy?" - 25. A csaj néz rám elkerekedett szemekkel: "húúú...azt hittem, olyan 29 körül vagy...:S" - Kiderült, hogy ő meg 30 éves. Na, kb. ott döglött be az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20668) Borify Péter válasza Kokkantas (#20666) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

most lezártam!
akkor viszont tényleg megérdemlem,és várom is mindenkitől,ha vissza akarnék táncolni.

emmm
Köszönöm!
hát mit ne mondjak,gyors és lényegretörő volt a a tanárnéni

[ Szerkesztve ]

(#20669) Integra válasza fokukac (#20665) üzenetére


Integra
titán

nem. de ez a része még képlékeny lehet:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20670) aphra2 válasza Integra (#20664) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nem neked kell szülni ha jól tudom :D , attól még Te karriered szaladhat.....
Inkább a házasságtól parázol nem?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#20671) Integra válasza aphra2 (#20670) üzenetére


Integra
titán

legkevésbé se parázom ilyenek miatt, mert egyszer már itt tartottam, nem rajtam múlott, hogy nem így lett. ha akkor sikerült volna, most két éves kiskölköm lenne :K
egyszerűen arról van szó, hogy nem szeretnék most családot még egy ideig. amúgy is kényes a dolog, mivel könnyen lehet, hogy sok évre megyek külföldre megbízatásokba.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20672) aphra2 válasza Integra (#20671) üzenetére


aphra2
aktív tag

"egyszerűen arról van szó, hogy nem szeretnék most családot még egy ideig"

Ezt azért meg lehetne beszélni, értelmes időkeretek közé szorítva, ha komoly a kapcsolat.
A külföld az viszont nehéz ügy.... :F

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#20673) orbano válasza Kokkantas (#20666) üzenetére


orbano
félisten

vigyázz, ne beszélj csúnyán, ne teremtsd le szegényt, mert jön bubu79 a nők védőszentje és megdorgál :D még a végén eljutna szegény csajhoz egy őszinte jószándékú vélemény arról, amit csinál.

A vér nem válik VAZZE!™

(#20674) Integra válasza aphra2 (#20672) üzenetére


Integra
titán

hidd el, nem lehet.
az ilyen nőnek, aki ilyet mond, minden éjjel egy szenvedés, hogy nem terhes, annyira erősen anya szeretne már lenni. hiába mondja esetleg, hogy rendben, de már aznap vágja a centiket és ha eljön a nap (feltéve, hogy nem szöksz meg inkább) és akkor valamiért még nem szeretnéd a gyereket, akkor nagy gondok lesznek, ráadásul a folyamatos feszültség is ott van, hát lehet így egy jót kefélni, pár évet kettesben eltölteni?
nem igazán
hacsak nem 10000%ra pontosan ugyanúgy vagy mint ő és minden adott..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20675) lorcsi válasza Integra (#20674) üzenetére


lorcsi
veterán

mennyi idős ?

kissé fura, mostani nők később szeretnének gyerkőcöt...de ezért is más mindenki :)

[ Szerkesztve ]

(#20676) Integra válasza lorcsi (#20675) üzenetére


Integra
titán

28

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20677) aphra2 válasza lorcsi (#20675) üzenetére


aphra2
aktív tag

Sztem megszólalt benne a biológiai óra, ami érthető, (bár lehet kicsit korán), a Nők jellemzően nem 34-38 éves korukban szeretnének gyereket, hanem hamarabb.
Nemrég egy 33 éves hölgy ismerős mesélte, szinte felháborodva saját magán is , hogy a netes társkeresőre fanyalodott, mert már nagyon nincs sok ideje a gyermekvállalásra,
míg a Férfiak ezt megtehetik 40-45 éves korukban is.
( a kövezést megelőzendő, a fent leírt általánositás nem vonatkozik a kivételekre :D )

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#20678) SzalaiG válasza Integra (#20676) üzenetére


SzalaiG
addikt

És Te?

(#20679) emmm


emmm
senior tag

Na, ahogy sejtettem, nem volt gond a csajjal, pont olyan volt, amilyet elképzeltem :) Ő is ezt mondta. Nem sok kellett az első csókhoz se, a dolog sínen van :DD :DD Tényleg nagyszerű Nő :)

(#20680) Mawyx válasza Integra (#20674) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az a baj, hogy ha te 40évesen akarsz majd gyereket, akkor a nő már nem lesz képes erre és ha akkor dobod, akkor jogosan érzi úgy, hogy rádpazarolta a fiatalságát meg mindenét, kezdhet előről párt keresni és hiába akarna már egyből gyereket az új párja is, már ha egyáltalán találna valakit, de ő már nem képes ugye kihordani.
Gyerek meg csak kell, mert mi értelme a menő karriernek, a sok pénznek, ha nem vár haza senki, avgy mindig más "vár", mindig mást sikerül egy bárban felszedni pár órára. Úgy a jó, ha van kivel együtt élvezni, netán utazgatni, gyerkőccel a papa-mama megy hétvégi programokra. Külföld se lehet para, te jól keresel, a párod is talál melót, éhenhalás nem hajtja majd. Jó érzés lehet minden szart megvenni a párodnak és a leendő gyerekednek.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20681) carrot


carrot
tag

Nekem először 25évesen ébredeztek az apai "hormonjaim", egy hosszú kapcsolatban, aztán vége lett, s egy ideig teljesen kialudtak. Vannak olyanok is akiknél be sem gyulladnak. Nálam most is csak nehezen, de amikor bemegyek az elsősökhöz angolt tanítani, akkor néha elakadok...s nemtom mi van velem.

(#20682) orbano válasza Mawyx (#20680) üzenetére


orbano
félisten

"mást sikerül egy bárban felszedni pár órára"

ez idézet valami filmből?

A vér nem válik VAZZE!™

(#20683) Mawyx válasza orbano (#20682) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem tudok róla, de éppen lehet.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20684) Integra válasza Mawyx (#20680) üzenetére


Integra
titán

persze, világos, tisztában vagyok vele, belekalkuláltam már rég, hogy 5-8-10, netán 15 évvel fiatalabb lesz a kölkeim anyja. ilyen az életem. így alakult.
mint mondtam, nálam már majdnem házasság volt és szerelemgyerkőc.
de erre most, hogy újra így álljak a dolgokhoz hozzá, totálisan alkalmatlan vagyok és képtelen. és a legkevésbé sem bánom.. egyszerűen nincsen napirenden még jó pár évig. meló van, vadászás van, élet van. és így jó:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20685) tildy válasza Integra (#20684) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt azért kalkuláld bele- bár nem tudom késői "gyerek" vagy-e - , hogy ha mondjuk az első gyereked 40 -45 éves korodban születik, és netán ő is hasonlóképp gondolkodik, akkor vajon láthatod-e az unokáidat , vagy ha láthatod is mennyi időt tudsz eltölteni az életükben.Félre ne érts , ezt csak így megemlítettem, ahogy változnak a nők, változnak a férfiak is, és van aki 40 éves kora előtt élni, utazni, dolgozni, stb. akar , nem pedig esetleg gyereksírásra ébredni hajnal.
Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha most akarsz összejönni komolyan gondolkodó (ez a nehezebb) 20 éves csajjal , aki kb 10 évig még nem akar gyereket (ez a könnyebb), az nem lesz egyszerű móka. Oké, ha 10 év múlva akarsz megállapodni, az már más.

Érdekes dolog ez a kor , kölök téma, nálunk is felmerült, ugye én is benne vagyok a korban(Na ezért Orsi lecsap) , Esm meg azért fiatalabb, szerencsére meg tudtuk beszélni ha így alakulna: 2-6 éven belül az első.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20686) Integra válasza tildy (#20685) üzenetére


Integra
titán

természetesen ez is benne van. de nem tudom megerőszakolni magam mindenféle társadalmi beidegződések miatt :N
nincsen rajtam kapuzárási pánik, erős, egészséges vagyok és 40 évesen is lefogom mosni a fiatal kölköket fizikailag könnyedén. nem fogok hülyeséget csinálni csak azért mert úristen most már gyerek kell, de izibe:DDD ilyenekkel rám nem nagyon lehet hatni
nekem a para máshol van..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20687) tildy válasza Integra (#20686) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké , értem én :) Társadalmi konvencióknak kevésbé, sokkal jobban saját igényeinknek érdemes megfelelni.

Hát akkor biza ez a csaj tényleg felejtős lesz neked hosszútávon.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20688) Integra válasza tildy (#20687) üzenetére


Integra
titán

persze, de nem is adom alá a lovat, hogy..
nem játszom ilyen nővel, tiszteletben tartom.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20689) tibi666 válasza Mawyx (#20680) üzenetére


tibi666
senior tag

a második bekezdéseddel nagyon egyetértek, mert én is ebben a cipőben járok.
eddig csak a pénzt hajtottam, mint a hülye, csak a pillanatnak éltem. örültem, élveztem azt, amiért dolgoztam. élveztem az autóm, élveztem, hogy bárhová elmehetek nyaralni. élveztem, hogy ezt szeretik a csajok is. de nem engem szerettek igazából, hanem amiben éltem.

de most már rossz, hogy 3 hetente elmegyek kirándulni valahova, és nem mondhatom a mellettem ülőnek, hogy emlékszel, mikor tavalyelőtt spanyolországba mentünk autóval, mert nekem az autózás a mániám és nem akartam repülni? nem mondhatom neki, mert nem emlékszik rá. nem vele volt. 2 hete se ismer és 2 hét múlva se fog már rám emlékezni.

és rossz, hogy egyedül jövök haza, nincs itthon senki. lehet kertvárosba kellett volna költöznöm, akkor vehettem volna kutyát, legalább az örülne, ha hazaérnék. most már az autómnak se örülhetek igazán, az újat ugye ellopták, a régivel meg ma szembesültem, mikor láttam egy lakodalmat... hatalmas roma lagzi lehetett, a társaság fele ugyanolyan w210es mercedessel utazott, mint az enyém. na, mondom fasza. jól leértékelődött az évek során.

eközben meg rettenetesen zárt vagyok, senki nem tud igazán megközelíteni, mert féltem saját magam. és érzem, hogy hatalmas érzelmek tudnának kitörni belőlem, de félek az újbóli pofáraeséstől. nincs igazi barátom, akinek kiönthetném a lelkem. a nagy haveri társaságból egy van, akit talán barátnak neveznék, de neki is csak nagyon fokozatosan adagolom az érzéseim. persze nyilván ez azt hozza magával, hogy hozzám is így viszonyulnak. de olyan érzésem van, ha végre jönne egy nagy, viszonzott szerelem, olyan, mint ami 4 éve véget ért, akkor nagyszabású jellemfejlődésen esnék keresztül és kinyílnék.

de nem reménykedem már, mert félek a pofáraeséstől. az a csaj is, akiről írtam, hogy 3 hét múlva majd egyeztetünk, attól tartok, elkönyvelte úgy, hogy kajáltunk egy jót, beszélgettünk egy jót, végülis egész jól telt a nap, de többet ilyet nem. egyszerűen nem tudok már optimista lenni. kegyetlen szar érzés, hogy egyből arra gondolok, hogy kizárt, hogy sikerüljön, áhhh, biztos nem lesz folytatás. és ez sajnos minden nővel így van, aki nem csak a demegdugnám effektust váltja ki belőlem.

(#20690) aphra2 válasza tibi666 (#20689) üzenetére


aphra2
aktív tag

"akkor vehettem volna kutyát, legalább az örülne, ha hazaérnék"

Több éves házasság után, ezt mint magvas alapigazság, nyugodtan kilehet jelenteni,
illetve megerősitem.... :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#20691) Integra válasza tibi666 (#20689) üzenetére


Integra
titán

ezen csak saját magad tudsz változtatni :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20692) orbano válasza Mawyx (#20683) üzenetére


orbano
félisten

úgy látom a szarkazmus nem ment át írásban :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#20693) fokukac válasza Integra (#20664) üzenetére


fokukac
nagyúr

Küldjek neked egy csajt, aki nem szeretne gyereket...? :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20694) Nowhereman válasza carrot (#20681) üzenetére


Nowhereman
őstag

Sőt van olyan is, akinél 25 éves korára véglegesen és teljesen kialudnak...

Utánam a kondenzcsik!

(#20695) Integra válasza fokukac (#20693) üzenetére


Integra
titán

van pár, de ha jó csaj, akkor miért is ne.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20696) Bubu79 válasza orbano (#20673) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugyan már method igéjének hirdetője - csak irántad oly erős a szerelmem, hogy megpróbájalak kibillenteni a szürke hétköznapokból egyszerű szavaimmal :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20697) Tim82 válasza Bubu79 (#20696) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez ilyen "igazgyöngyöt a disznók elé" jelenség? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20698) Bubu79 válasza Tim82 (#20697) üzenetére


Bubu79
addikt

Tulajdonképpen jogos a kérdés - de él még a remény, hogy esetleg eljut hozzá mindaz, amit mások írnak :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20699) AMD Power


AMD Power
titán

A mai világban már ugye az a furcsa ha valakit zavar az ,hogy egy hölgynek van barátja és ezért nem akarja jobban megismerni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20700) Tim82 válasza Bubu79 (#20698) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne becsüld alá a funkcionális analfabétizmus hatalmát. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.