Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20701) elmoraan (r) válasza AMD Power (#20699) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Manapság elterjedt nézetek szerint:
1. nincs is barátja, elb'sztad
2. van barátja, de akkor is első pont, második rész
3. meghívott már valamire? Ha még nem, akkor első pont, második rész.
4. első pont, második rész.

Függelék:
I. mi az, hogy hölgy? Csaj, ribanc, esetleg, ha nagyon finom akarsz lenni, akkor nőstény.
II. további kérdések akkor merülhetnek majd fel, ha már megdugtad.

(Jelenleg nem vagyok beszámítható, de amúgy kb. ez van.)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20702) frame>24 válasza elmoraan (r) (#20701) üzenetére


frame>24
addikt

Milyen bort szoktál inni? :)

Amúgy felette pontos :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20703) Nowhereman válasza AMD Power (#20699) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egy nővel kapcsolatban ugye fenn áll az a kockázat, hogy belezúg az ember. Aztán "A jelenleg faszim jobb" alcímmel kapni kosarat, miközbem úgy féltucatszor eltiborckodta már neked a szomorú házonbelülit, mert borify esete elég gyakori - no, 1-2 alkalom után már a lehetőségétől is retteg az ember...

Utánam a kondenzcsik!

(#20704) elmoraan (r) válasza frame>24 (#20702) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Csakis sajátot. Aranyérmes. ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20705) naam


naam
csendes tag

Kérdés: ha három csaj elhív négy skacot bowlingozni (mindannyian ismerik egymást), és az az eredeti felállás, hogy a kemény 1000 ft/óra díjat dobják annyifelé, ahányan vannak, illik-e mégis inkább a négy skacnak magára vállalnia a költségeket?

Egyébként én is a négy skac tagja vagyok, és eléggé kapóra jött a dolog, mert így elhívhattam a kiszemelt lánykát is, aki egyelőre biztosat ugyan nem mondott, de elképzelhető, hogy eljön, és ő is ott lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#20706) cherilady válasza AMD Power (#20699) üzenetére


cherilady
tag

Én erre egy storyt tudok mesélni. Jöttem haza melóból (szakadt vászonnadrággal tök mocskosan ugyanis futottam a busz után és megbotlottam egy kőbe és szépen letérdeltem a betonra úgy h még csúsztam is rajta egy kicsit, szal nem voltam szép látvány :D)
és elhaladt mellettem egy autó, ami nem is lenne annyira érdekes, de fogta magát és megfordult és megint elhalladt mellettem aztán megint. Szépen jött mellettem és megszólított, h elmennék e vele bulizni. Mondtam neki, h enm vagyok bulizós és amúgy is van barátom. Erre kérdi és az zavar téged? Mondtam neki az h van barátom egyáltalán nem zavar. Erre közli h akkor menjek vele. Felvilágosítottam még1x h van barátom és h nem szeretnék tőle semmit se. Erre közli h ne legyek már ilyen. Mondtam neki sajnálom de én nem vagyok "olyan" fajta. Bocsánatot kért és elment.
Amúgy a csávónak gyerekülés volt hátúl a kocsijában!
Mondjuk azt nem értem h mért nem lehet 1x megérteni h bocs haver van barátom stb és ezek után is még próbálkozik.
Azt meg főleg elitélem ha vki oylan nőre vagy ffira hajt akinek van vkije és ezt az illető ráadásban még tudja is. De azt is elitélem ha vki képes megcsalnia párját és másnap mintha mise történt volna megy minden tovább.
Mégis mért jók ezek az 1éjszakás dolgok? Ha nem megfelelő a partner akkor inkább szakítson vele, de az h játszik a másik érzéseivel azé az durva és fájdalmas dolog :(
Fura a mai világ, pedig nem vagyok egy "öreg" ember ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20707) PMT válasza cherilady (#20706) üzenetére


PMT
csendes tag

"Azt meg főleg elitélem ha vki oylan nőre vagy ffira hajt akinek van vkije és ezt az illető ráadásban még tudja is."

Ezt személy szerint kicsit korlátolt gondolkodásnak tartom, vagy merev vagy nem is tudom mi lenne a legmegfelelőbb kifejezés.

Tudok én azzal foglalkozni, hogy kinek van párja és kinek nincs?
Tudok én azzal foglalkozni, hogy ki milyen kapcsolatban van (boldog-e már, még, esetleg kihűlt-e a dolog, vagy hiányzik valami stb.)

Tudnék...ha nagyon akarnék, de nem tudok és nem is akarok. Foglalkozzon vele az, akit ez érdekel / érint / van rá kapacitása stb.

Egy ember (én) nem tud felborítani egy harmónikus kapcsolatot, értelmes, kiegyensúlyozott, boldog szereplőkkel. A döntéseket nem én hozom, hanem azok, akik benne vannak, pl. a lány, aki elvileg foglalt, de én mégis próbálkozom nála.

Úgyis el leszek küldve, ha nem férek be a képbe, de miért ne próbálhatnám ki?

Egy kapcsolatban nem csak két véglet van, hanem végtelen féle állapot.

Honnan tudjam én, hogy a "kiszemeltem" épp hol tart az aktuális párjával, hogyan reagálna-e a közeledésemre, nem lenne-e jobb neki és legfőképp nekem, ha velem lenne stb.
Nem jelent semmit, hogy valakinek épp párja van. Volt már másik, lesz majd másik. (ez persze kicsit sarkítva van :) )

(#20708) cherilady válasza PMT (#20707) üzenetére


cherilady
tag

Jó jó! Ebben igazad van! De ha pl van egy kiszemelt csaj akinek van vkije, de már nincsenek oylan jóban a párjával akkor nem az lenne a korrekt h elöszőr a párjával rendezi le a dolgokat és utánna kezd el pasizni? Én ezt így értem. Lehet kicsit kacifántosan írtam le a dolgokat :D de nem szép egyik félről sem az ha már nem okés a kapcsolatruk vagy másra vágynak akkor megcsalják a másikat akkor üljenek le beszéljék meg h vége és mindenki megy az útjára. Hát nem?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20709) tildy válasza PMT (#20707) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen tudsz: egy szavadba kerül, megkérded.
De biztos nagy élmény lehet olyan nővel szexelni, akibe lehet ugyanazona napon más is lógatja a micsodáját :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20710) SzalaiG válasza tildy (#20709) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ráadásul szemét dolog, mert amikor így jártam elvileg még a barátnőm volt a lány, mégis képes volt reggel vele, délben velem.... :(

(#20711) fordfairlane válasza PMT (#20707) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyetértek, bár ahogy elnézem, sokan összekeverik az ismerkedés dimenzióit a megcsalással.

x gon' give it to ya

(#20712) PMT válasza tildy (#20709) üzenetére


PMT
csendes tag

Ez ennél bonyolultabb (a számomra), de veled amúgy sem kívánok túlságosan vitába bonyolódni, mert bár szeretek vitatkozni, meg eszmét cserélni, a túl "abszolút" látásmódú emberek hergelnek.

(#20711) fordfairlane: Igen, pontosan, szerintem is ez lehet a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#20713) tildy válasza fordfairlane (#20711) üzenetére


tildy
nagyúr

Figy, ha ismerkedés alatt hidegen hagyja , hogy van az embernek párja, akkor akár ezt is el tudom képzelni.
Persze ez csak feltételezés.

Nem azt mondom, hogy elítélem, fiatalabb koromban én is csináltam ilyen melegváltást, azóta viszont azt hiszem ilyen emberrel nem foglalkoznék addig , míg a másik kapcsolatát le nem zárja. Ha emgtörtént kereshet, de nem leszek másodhegedűs, mégha a végén én is vinném a prímet.
Amúgy a mai felgyorsult világban akár 2 hét ismeretség után is lehet ágyban kikötés, az meg hamar elröpül.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20714) Kokkantas válasza tildy (#20709) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"De biztos nagy élmény lehet olyan nővel szexelni, akibe lehet ugyanazona napon más is lógatja a micsodáját :U"

Na, az ilyet hívom én kurvának.

(#20715) PMT válasza Kokkantas (#20714) üzenetére


PMT
csendes tag

Miért van az, hogy mindig a nőket emelik ki egy ilyen példából, holott egy férfi is ugyanúgy a szereplője?

Miért van az, hogy a nőket mindig lekurvázzák egy ilyen példában, de ha egy férfi teszi, arra még kifejezés is alig van, de ha van is, nem szokás használni, sőt, ha férfi teszi, az még "sikeres" is?

Aztán meg sokan nem értik, hogy miért viselkednek úgy a nők, ahogy, meg miért épül majdnem egy fél tudományág a csajozára, stb, pedig mehetne ez sokkal természetesebben is. De nem, ebben a társadalomban a nő az kurva.

(#20716) Kokkantas válasza PMT (#20715) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"Miért van az, hogy mindig a nőket emelik ki egy ilyen példából, holott egy férfi is ugyanúgy a szereplője?"

Minek? Annak, hogy a nőt 2 csávó is megdugja tfh 1 napon belül?

Miért lenne "sikeres"? Ugyanúgy lenézem a férfit aki ilyet tesz, mint a nőt.

(#20717) fokukac válasza Kokkantas (#20716) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy napon belül?
ugyanmár... egyszerre, v. egymást váltva.
de nem tudom, ez miért baj, a macskák is így csinálják... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20718) bandus válasza Kokkantas (#20716) üzenetére


bandus
veterán

és egy férfinak honnan kéne tudnia, hogy előtte 3 órával valaki más lógatta a csajba? :F

meg ilyesmiért miért is nézel te le bárkit? :U ennyi erővel sokkal lenézendőbb az akinek csak a wow létezik, és mindenféle mondvacsinált indokokkal nem közeledik semmiféle nőhöz, hogy keféljen végre egy jót..:U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20719) fordfairlane válasza tildy (#20713) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szó sincs arról, hogy mindig hidegen hagyna, de ez számomra nem egy ökölszabály. Mondok két példát.

Egyszer régen voltam koncerten, ahol összegabalyodtam egy nővel. Rövid, de lényegretörő kapcsolatunk folyamán, ami kábé 3-4 órát tartott, én nem kérdeztem, hogy van-e barátja, ő pedig nem említette. Gőzöm sincs, hogy volt-e neki vagy sem, és nem is nagyon érdekelt, az ő dolga.

Másik: Korábbi munkahelyem egyikén volt egy kolléganőm, aki tetszett nekem. Volt barátja is, és azt is tudtam róluk, hogy sok problémájuk van a kapcsolatukat illetően. Nem jöttem össze ezzel a nővel, de éreztettem vele, hogy nem közömbös a számomra, és úgy éreztem, hogy ő is szimpatizált velem. Kvázi ismerkedtem vele, ill. udvaroltam neki. Úgy voltam vele, ha esetleg rájön, hogy másra van szüksége, akkor megadom az esélyt annak a lehetőségnek, hogy én legyek az, aki az elsőnek eszébe jut.

Sőt, említhettem volna egy harmadik példát, amikor a nő úgy szakított velem, hogy már alakulófélben volt az új kapcsolata. És nem ítélem el érte, akkor már hetek óta rossz passzban voltunk, kvázi itt sem lehet megcsalásról beszélni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#20720) Kokkantas válasza bandus (#20718) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Azért nézek le valakit, mert kurválkodik(nőt/férfit). Nem arra a félre gondoltam aki nem tudja, hogy az akivel van, az pár órája mással volt, hanem azt aki tudja, és csinálja. Remélem érthetően fogalmaztam.

4 napja nem WoW-oztam, és nincs is tervben, hogy a közeljövőben visszatérek Azeroth-ra. Attól sokkal jobb elfoglaltságot találtam... :DD (vagyis inkább ő talált rám.)

ja és wowozni egyszerűbb, mint csajozni... :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#20721) Leeza válasza bandus (#20718) üzenetére


Leeza
tag

Ott a pont! :R

Egyébként meg tényleg nem fair ez a megítélés, ha egy nő csinálja ugyanazt, rögtön rásütik a bélyeget, ha a pasi, mindenki csodálja... Vicces.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20722) cherilady


cherilady
tag

Mind2 fél számára nem fer ha megcsalja a másikat!

Mikor aikidozni jártam akkor volt egy nős pasi asszem 31-32 éves volt és nemrég nősűlt.
Én akkor voltam 20 éves. Jókat beszélgettem a csávóval, volt humora és én szeretem a humoros embereket. Egyik nap megkérdezte h nincs e kedvem elmenni vele egy étterembe. Nekem kicsit kinyílt a szemem. Mondtam neki, de hát nős vagy meg hát mit szólna a felesége és h biztos rosszúl esne neki.
Azt mondta h ő szereti a feleségét de hajtja a vére és a munkahelyén is csapja másoknaka szelet. Nekem leesett az állam.
Mondtam neki h nagyon kedves, de én kihagyom ezt az ajánlatot.

Szal én ezt nem értem...ha 1x megnősűl akkor mért keres kalandokat? Vagy akkor az ilyen egyáltalán ne állapodjon meg...
Nem? :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20723) tildy válasza Leeza (#20721) üzenetére


tildy
nagyúr

Férfiban sem jobb. :U
Amúgy ebben én egy dolgot nem csipázok: a hazudozást. Merthogy a legritkább esetben tud a nőnek/férfinak a párja arról, hogy mással is próbálkozik a kedves.

Cherylady: egyetértek veled.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20724) Leeza válasza tildy (#20723) üzenetére


Leeza
tag

A hazudozásra én is felettébb ki vagyok élezve...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20725) cherilady válasza tildy (#20723) üzenetére


cherilady
tag

Köszi! :DDD
Amúgy régen is ilyen lehetett a világ csak akkor nem volt így nagydobra verve, vagy nem beszéltek róla? :F

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20726) Csakénvagyok válasza Csyppa (#20584) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Látom te is rendesen visszaolvasol

(#20727) fordfairlane válasza cherilady (#20722) üzenetére


fordfairlane
veterán

A férfiak mind disznók, vonjuk le a tanulságot. Látom a nők jól elterelték a megcsalás irányába a témát, bizonyára azért, mert nem kétdimenziós a gondolkodások. Ebben igaza van Lirionnak, ti nők semmit nem tudtok a férfiakról, meg arról, mit jelent a nőknél próbálkozni, vagy ha van is, leginkább egy rózsaszín mályvacukorra hasonlít. Ti lennétek a legjobban felháborodva, ha nem próbálkoznának nálatok, bezzeg ilyenkor megy a képmutató süketelés. Sajnáltassátok csak magatokat, látom az nagyon megy.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#20728) cherilady válasza fordfairlane (#20727) üzenetére


cherilady
tag

no comment

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20729) fordfairlane válasza cherilady (#20728) üzenetére


fordfairlane
veterán

A férfiak mind disznók, mondom.

x gon' give it to ya

(#20730) Tim82 válasza Leeza (#20721) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha a pasi, akkor általában női körökben a "szemét strici" jelzőt kapja meg, tehát ebben is elég komoly eredményeket értek el a nők a kitűzött egyenjogúság felé haladva. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20731) cherilady válasza fordfairlane (#20729) üzenetére


cherilady
tag

Nem sajnáltatjuk magunkat! És én azt vallom nemcsak a ffiak a disznók ugyan úgy a nők is! Mind 2 nemből van jó és rossz! Nem mindenki ku...va meg mocskos disznó!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20732) Leeza válasza Tim82 (#20730) üzenetére


Leeza
tag

Igen, csak: a nők egymás között is úgy emlegetik az "ilyen" nőket, ahogy, ez egy sztereotípia, akarhatja valaki szimplán jól érezni magát komolykodás, kapcsolat nélkül, nehezen elfogadható...
Viszont ezzel szemben férfiak egymás között, ugyanebben a témában: inkább hagyjuk... :U

Az, hogy a másik nemmel szemben ki hogy gondolkodik éppen, élethelyzet, tapasztalat, lelkiállapot kérdése...

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20733) Tim82 válasza Leeza (#20732) üzenetére


Tim82
nagyúr

Viszont ezzel szemben férfiak egymás között, ugyanebben a témában: inkább hagyjuk... :U

Valószínűleg totálisan ellentétes viselkedésű XY-kromoszómásakat ismersz Te és én. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20734) fokukac


fokukac
nagyúr

keziccsókolom, nőügye van-e valakinek?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20735) fordfairlane válasza fokukac (#20734) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nős férfiak bepróbálkoznak ártatlan kislánykáknál, pedig nem kéne. Ez jutott mára.

x gon' give it to ya

(#20736) Leeza válasza Tim82 (#20733) üzenetére


Leeza
tag

Lehetséges... Nem bánnám, ha nem veregetnék egymás vállát egy félrelépés után...

De még él bennem a remény, hogy valahol ott mélyen bennük is lakozik valami más... ;]
Jó, nem akarok általánosítani, nem ilyen rossz azért a véleményem, de a hajlam az elég erőteljesen megvan...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20737) Kokkantas válasza fokukac (#20734) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ammegmi?

(#20738) tildy válasza fordfairlane (#20727) üzenetére


tildy
nagyúr

Én spec baromira nem szeretem sem azt ha megnéznek, sem azt , ha próbálkoznak nálam, HA nem adok megfelelő jelet erre. Sőt kifejezetten zavar is. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20739) fordfairlane válasza tildy (#20738) üzenetére


fordfairlane
veterán

És ez miért kellene, hogy érdekelje a férfiakat?

x gon' give it to ya

(#20740) TexT-BoY válasza fokukac (#20734) üzenetére


TexT-BoY
addikt

csak az van
Emese: tegnap előtt nálam akart aludni

Évi: lement balatonra, és mégiscsak ő vala a barátnőm mostan.

Rita: szombat este vele buliztam, aztán faszán lehányt.

Stanci: csesztet hogy aludjak jakabszálláson nála, a szülei nem esznek meg.

Andi: már vagy 10sms-t irt, morri2be sikerült összetáncolunk magunkat pénteken.

Laura: szakitani készül a barátjával, teljesen padlón van, sajna messzelakik, de ha igy folytatódik leköltözök hozzá:D.

Zsani: megsértődött, mert szerinte pokróc voltam vele szex után

Orsi: ugyancsak besértődött mert csütörtök óta nem szakítottam rá időt, pedig szeretett volna itt aludni.

Fruzsi: asszem valami többet szeretne ő is, de olyan mintha az anyám lenne, hazatámogat ZP-böl meg minden, nem akarom én ezt másképp, még akkor se ha részegen a kezét kérem.

Zsuzs: ma nálam alszik reményeim szerint, ha nem akkor Évi.

Jessy: lehet elbasztam, tul nyers voltam vele, és nagyon sérte érzi magát, mert multhéten még igértem neki pár csillagot.

Ella: jogsijával van elfoglalva, amugy meg 2percre lakik de sose tudunk összefutni.

aztán lássuk kik nem jöttek össze:

Bogi: Morri2be haverommal jött, másik haverommal ment.

Brigi: Szombaton vele induzltam bulizni, de aztán hamar rájöttem hogy nem az én esetem, vagyis én nem vagyok az ő esete.

Ildi: ugyan az a szombat, felvettem tegnap msn, vázoltam hogy kiprobálhatnánk egymást, de mondta kedvesen hogy ő belőlem nem kér.

Szandi: hohóó koleganőre soha többet:D.

Szandi2: bepasizott? pedig 2hete még nagyon felhőtlenül dumáltunk a szexuális szokásokról...

Az elmult 1honap...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#20741) fokukac válasza TexT-BoY (#20740) üzenetére


fokukac
nagyúr

vaze, Te kaszanova... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20742) TexT-BoY válasza fokukac (#20741) üzenetére


TexT-BoY
addikt

1. tavasz van
2. keresem a helyem
3. nem találom
4. emese ugyebár nem jött ugy össze az 1év alatt ahogy szerettem volna, mert nagyon fura volt a lelki világa. Rita maradt 1 honapig azthittem hogy jajdejó megvan, aztán megcsalt egy ZX-12R-el. Azóta picit fordult a kocka aztán most épp itt járok.

De ez legkevésbé sem kaszanova, ez a lányok hibája mind...
Mennyire lennék én kaszanova ó istenem:D. :C

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#20743) tildy válasza fordfairlane (#20739) üzenetére


tildy
nagyúr

Te írtad , hogy baromira meg lennénk sértődve, ha nem csapnátok a szelet.. Én nem lennék megsértődve, sőt örülnék neki.

Miért kéne hogy érdekelje a férfiakat? Majd ha a nemiszervükhöz kapnak a túl illetlen viselkedésükből kifolyólag, akkor megtudják. ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20744) fokukac válasza TexT-BoY (#20742) üzenetére


fokukac
nagyúr

Emese jött, és megállt... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20745) fordfairlane válasza tildy (#20743) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ja értem, egyrészt legyenek gondolatolvasók, másrészt akik az igényrangsorban nem érnek el eléggé előkelő helyet, azok lehetőleg ne is próbálkozzanak, vagy inkább ne is nézzenek rátok. Reális elvárás.

x gon' give it to ya

(#20746) tildy válasza fordfairlane (#20745) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem egy arckifejezésből , meg a beszédből le lehet venni, hogy oké-e a próbálkozás, nem?

Nem gondolatolvasónak kell lenni, hanem szenzitívnek, a kettő közt van egy kis különbség:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20747) orbano válasza TexT-BoY (#20740) üzenetére


orbano
félisten

"Rita: szombat este vele buliztam, aztán faszán lehányt."

Beindult a szekér rendesen :DDD

Vaze és nemsokára Hondád lesz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#20748) frame>24 válasza TexT-BoY (#20740) üzenetére


frame>24
addikt

Hmmm, látom, nem vagy otthonülős typus, azért egy kombinált Hepatitis A+B oltást javaslok... :DDD

(#20745) fordfairlane: bár nagyon negatív vagy ma :D , ebben a leírásban sajnos igen jó közelítéssel igazad van, nem egyedi eset

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20749) fordfairlane válasza frame>24 (#20748) üzenetére


fordfairlane
veterán

azért egy kombinált Hepatitis A+B oltást javaslok...

:))

ebben a leírásban sajnos igen jó közelítéssel igazad van, nem egyedi eset

Direkt sarkítok, de látom, van aki érti a dolgot. Az a véleményem, hogy a nők tanulják meg kezelni ezeket a helyzeteket, ennyi, ne arra várjanak, hogy a férfiak majd hirtelen mesebeli hercegekké vedlenek át, ennyi.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#20750) TexT-BoY válasza frame>24 (#20748) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ááá no para, 90Ft-ért veszem a lifestyl ultravéknya veldemi eszközt ;) .
hát most egész erőteljesen bulizós volt az elmult pár nap..
engedelmeddel ezt aláirsba teszem:D

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.