Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20351) BloodRay válasza Csakénvagyok (#20347) üzenetére


BloodRay
veterán

Engem nem könnyű csőbe húzni. :P
Két szép lány közül igen, inkább a kisebb mellű kellene mint a "bögyös". :)
Sajnálom ilyen korcs vagyok. :DDD
Persze nem azt mondom azért, hogy lapos legyen a nő mint a deszka, a félreértés elkerülése végett.

Leeza -> Teljesen igazad van. Ennyi erővel én meg kérdezhetem, hogy csöcsök/kannák, vagy 2 "hetyke" cici.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20352) Borify Péter válasza BloodRay (#20351) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

végre egy igazi férfi:DD
aki nem csak a nagy melleket szereti:)
a pici is lehet formás:)

(#20353) Tim82 válasza Wolverine (#20336) üzenetére


Tim82
nagyúr

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20354) McKane


McKane
senior tag

Tiszteletem!

Most elsösorban tanácsra lenne szükségem. Komolyan!
Adott egy helyzet, miszerint a kiszemeltem, úgy szingli,hogy elméletileg van neki pasija,de az Németországbeli kölyök, és hát egy kicsit messze van,és össze is vesztek, már több hete nem beszélnek egymással. A lány,mikor rákérdeztem,azt mondta,hogy szereti a srácot,de a barátnői szerint nem.. Szerintetek megéri ráhajtani, mármint a csajra?

Üdvözlettel: McKane

(#20355) BloodRay válasza McKane (#20354) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha neked tetszik és úgy érzed lehet belőle valami, mi vesztenivalód van?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20356) Csakénvagyok válasza McKane (#20354) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Röviden vagy szájbarágósan?

Szerinted ha neked azt mondta hogy szereti, biztos hogy akar tőled valami?

(#20357) Bubu79 válasza Tim82 (#20353) üzenetére


Bubu79
addikt

"Vérszagra gyűl az éji vad"? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20358) BloodRay válasza Csakénvagyok (#20356) üzenetére


BloodRay
veterán

Lehet, hogy csak komoly nőnek akar tűnni. Ki tudja, hogy mondta azt a szereti-t és mennyire gondolta komolyan...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20359) Leeza válasza McKane (#20354) üzenetére


Leeza
tag

Szerintem próbáld meg, tényleg, mit veszíthetsz?
Egyébként te a barátnőivel beszéled meg, ő mit érez? :DD Vicces...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20360) Leeza válasza Bubu79 (#20357) üzenetére


Leeza
tag

Kíváncsi lennék, Tim82 mire adta válaszként az aláírásod... :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20361) McKane válasza Leeza (#20359) üzenetére


McKane
senior tag

nem,csak utánakérdeztem a barátnőinél.. :)

Amugy köszi a válaszokat.. :R

Üdvözlettel : McKane

(#20362) hoffman_ válasza McKane (#20354) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez nem kérdés. Próba - siker. Így állj hozzá. De ne éld bele magad. Ím a recept :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20363) Goose-T válasza McKane (#20354) üzenetére


Goose-T
veterán

Úgy látom, te még nem ismered a topik mottóját: csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek! :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20364) Bubu79 válasza Leeza (#20360) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó nyomon jársz - a hosszúkörműekkel kapcsolatos :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20365) McKane válasza Goose-T (#20363) üzenetére


McKane
senior tag

Kösz, jó tudni! :DDD

de ez nem az én műfajom.. nem így vagyok nevelve.. :(

(#20366) Mawyx válasza Goose-T (#20363) üzenetére


Mawyx
senior tag

Úgy látom ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20367) fordfairlane válasza McKane (#20354) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem nem. Hosszabban: Most nem.

x gon' give it to ya

(#20368) Tim82 válasza Bubu79 (#20357) üzenetére


Tim82
nagyúr

Döghúst nem eszem. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20369) fordfairlane válasza Leeza (#20360) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egy élet munkája lehet az ilyen meglátásokban. :)

x gon' give it to ya

(#20370) Bubu79 válasza Tim82 (#20368) üzenetére


Bubu79
addikt

Kegyetlen vagy :P

fordfairlane: :K

Leeza: De a miértjét nem tudod ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20371) Leeza válasza Bubu79 (#20364) üzenetére


Leeza
tag

Úgy tudtam... :U

Fordfairlane: az tuti. ;)

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20372) Leeza válasza Bubu79 (#20370) üzenetére


Leeza
tag

Akkor talán avass be! ;)

Úgy még on is lehet belőle... :)

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20373) Bubu79 válasza Leeza (#20372) üzenetére


Bubu79
addikt

Ebből nem hiszem - magánbeszélgetés van a hátterében, de privátban megsúgom Neked :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20374) Nowhereman válasza tildy (#20330) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tenyérnyi: a mell esetében nem azt jelenti, hogy jól elfér egy tenyérben, hanem azt, hogy kellemesen elfér egy-egy tenyér rajta!

Ha arra az exre gondosz, akivel kapcsolatban azt a fagyis álmod volt, akkor megnyugtatlak, semmilyen gömb és nyeregfelület kombinációval sem tarthattad volna meg.
1/ még barátok sem voltatok - mikor 10-es listát kértem tőled, hogy mit szeretek csinálni qráson kívül, akkor egyetlen lelki intimitást jelző tevékenységet sem soroltál fel(a bújás a 3. volt). Röviden: csak haverok voltatok.
2/ a barátod ahogy eddig a fórumon leírtad egy olyan örök gyerek, aki fél attól, hogy lemarad a tutiról, miközben nincs annyi a kurázsia, hogy megfogalmazza magának, mi a tuti. Röviden akkor fog leragadni egy nőnél, ha már belefáradt a lecserélgetésbe.
3/ nem gondolod, hogy az -ex helyett már egy "A"-n kellene elmélkedned?

Utánam a kondenzcsik!

(#20375) Leeza válasza Bubu79 (#20373) üzenetére


Leeza
tag

:R

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20376) Timocicu válasza Leeza (#20350) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Számosítani is lehet! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20377) Leeza válasza Timocicu (#20376) üzenetére


Leeza
tag

Minek??
Ez az általánosítás egy baromság, vannak persze, akiknek elsődleges és kizárólagos elvárás a nagy mell, de általában az összhatás a lényeg úgyis, nem ez a részlet, az arányok a fontosak...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20378) Bubu79 válasza Leeza (#20377) üzenetére


Bubu79
addikt

Baromság bizony - ha ténylg lehetne általánosítani, már csak a perfektnek tartott arányokkal rendelkező női egyedek rohangállnának az utcán, mert a többiek kihaltak volna.

Emberek vagyunk, különbözünk - van akinek a modellalkat jön be és olyanok, is akadnak, akik a kissé teltebb amazonokat kedvelik.

És ez így van jól ;)

Legyen formás és nem túl nagy - hogy ez milyen? Azt döntse el mindenki maga - hogy milyet szeretne a kezében tartani.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20379) Timocicu válasza Leeza (#20377) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Félre ne érts! :(

Csak gondoltam, így könnyebb a pasiknak is, mert relatív, hogy mi a kicsi és mi a nagy. :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20380) Csakénvagyok válasza BloodRay (#20358) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Rá lehet arra jönni.

(#20381) tildy válasza Nowhereman (#20374) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen arra.
Amúgy szégyen gyalázat de a 10es listára nem emlékszem :B :B
Barátság az megvolt ez igaz, haverság is talán.

Egyébként ezek amolyan régifajta sérelmek , amik néha baszarintják a csőrőmet. Néha előjönnek , ez van, nem tagadom, még nem takarítottam ki mindent .

Fura de lehet most sem tudnék több olyan dolgot felsorolni , amit mások intimitásnak vesznek, pedig nincsenek párkapcsolat téren problémáim :) Sőt.:)

Ja egy pici van, de ezt már írtam is: utálom ha megnéznek.
Ma egy bkv-s bizt- őr szólt utánam, hogy óóó , bárcsak 20 évvel fiatalabb lennék

3asra: Már nem kell elmélkednem :o :B

Timocicu:
Minap írták velveten egyik cikkben egy tök szép svéd bemondócsajra, hogy kisebbítette a csöcseit.Mondom WTf? Egy oldalon ilyet leírni.
Amúgy míg világ a világ, akinek kicsi van annak nagy kell, akinek nagy van annak kicsi, férfinak nő, nőnek férfi(általában, elnézést a homoszexuálisaktól), stb....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20382) orbano válasza Leeza (#20348) üzenetére


orbano
félisten

mindent :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#20383) Leeza válasza orbano (#20382) üzenetére


Leeza
tag

Mindeent? Hajjaj... Itt egy tökéletes példány... :DD
Mondjuk itt a csajok még nem mondták el, nekik mi a minden. De te biztos tudod. :P

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20384) Borify Péter válasza Leeza (#20383) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

minden?
a minden,a semmi ellentétje
ugyanígy a valami is
szóval nem kell minden,már valamivel is beérik a nők:D

(#20385) Leeza válasza Borify Péter (#20384) üzenetére


Leeza
tag

Beérik, persze, látszólag. Előbb-utóbb úgyis kiharcolják maguknak, amit akarnak. Ha meg nem, nem lesz nagy jövője a dolognak.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20386) Borify Péter válasza Leeza (#20385) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

háááát...
harcolják?
én hiába harcoltam...maradt a semmi
és a dolog tart:S elég hosszú ideje
egy pasi ugyanannyit adjon meg a nőnek,mint a nő a pasinak
ezért kapcsolat a kapcsolat
asszem eztán én is minimálisra csökkentem az odaadást

a pasik szeretik,ha egy nő
"SEMMIÉRT EGÉSZEN" van velük
de jó lenne ha rájönnének,hogy semmiért bizony semmi jár

(#20387) tibi666


tibi666
senior tag

mióta az új lakásomban élek, hülye álmaim vannak.
kivétel nélkül minden éjjel, mikor ott alszom.
a totális baromságoktól eltekintve (pl. partizánokat végzek ki a második világháborúban, stb) van egy visszatérő motívum. minden éjjel álmodok egy-egy csajjal. régi nagy szerelmekkel, vagy olyanokkal, akikkel a munkám miatt napi kapcsolatban vagyok, de komolyabb kapcsolatot is el tudnék képzelni velük, vagy például ma éjjel a tőlem 100km-re lakó lánnyal álmodtam.

visszatérő motívum az is, hogy ugyan mindegyikkel összemelegedünk, egyik sem biztos magában. vagy a jelenlegi barátja, vagy valami más visszatartja őket, hogy szorosabbra fűződjön a kapcsolatunk, úgyhogy összebújás és csók és ennyi.

bárhol máshol alszom, ilyen nincs. se a régi lakásomban, se a szüleimnél, se mondjuk egy barátnál, vagy csajnál. de az új lakásban mindig. és már nagyon zavaró egyrészt az a sok zagyvaság is, amit összeálmodok, másrészt meg ez az összebújunk téma is, aztán reggel felébredek és rájövök, hogy az egészet megint csak álmodtam. na most ez vagy valami feng shui dolog lehet, hogy rossz helyen van az ágy esetleg az új lakásban (páran ezt mondták, de ebben én nem igazán hiszek), vagy a tudatalattim jelzi egyre erősebben, amit nyilvánosan igyekszem azért magamba fojtani, hogy most már tényleg nagyon vágyik a lelkem egy komoly kapcsolatra. szeretetre.

(#20388) orbano válasza Leeza (#20383) üzenetére


orbano
félisten

persze, nem mondjátok el előre. menet közben teljesítek :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#20389) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

elegem van a pasikból(legalábbis az enyémből)nem lelkiszemetesládának akarom használni vagy ilyesmi,de jólesne,ha kicsit most mellettem lett volna(meghalt egy barátom..és ki vagyok)
többször mondtam neki,hogy nagyon rossz,nem tudom feldolgozni
erre semmit se reagál
viszont azt meséli,hogy tegnap éjjel a buliban mit mesélt neki egy csaj
és jajj szegényt így hagyta ott a pasija stb
na sajnáljuk már:S
olyan mintha én nem is lennék:S

(#20390) tildy válasza Borify Péter (#20386) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom nehéz , de ha te úgy érzed mindent megtettél, őneki meg ennyit se számítasz, akkor miért vagy még vele? :F
Mondjuk én beszélek, hányszor mondták itt nekem a ph-n hogy... De én makacs és önfejű voltam...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20391) Borify Péter válasza tildy (#20390) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nem tudom,talán mert néha úgyérzem,hogy talán nagyok az elvárásaim és egyedül kéne ezen is túllenem
a baba után is mikor depis voltam és beszélni akartam vel inkább kinyomkodta a telefont,mert ő épp haveri társasággal volt és nem akarta hogy negatív energiát sugározzak felé
most már úgy érzzem igaza van
csak negatív tudok lenni

(#20392) tildy válasza Borify Péter (#20391) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet sokat szóltad le , és beszólsz néha neki , de ez a depis voltam, és kinyomta a telefont a részéről kőbunkóság.

De inkább azt hiszem csendben maradok. Najó, egy jótanács: tűzz ki céldátumot, tégy meg addig sokmidnent érte, de ha akkor is még ilyne marad, akkor próbálj más útra lépni, magyarán hagyd ott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20393) frame>24 válasza Borify Péter (#20391) üzenetére


frame>24
addikt

Elnézést kérek, de akkor mi a Jó Drága Édes Atyaisten(bocsánat!) haragjáért vagy még ott mellette???

Miért, kérdem én, MIÉÉÉRT vannak a nők a címeres balfaszok mellett?

Szép új(?) világ...

Ezért "érdemes" volt "művelődnöm," tanulnom, finomítani a stílusom :U Mindehol ezt látom: Síró nők a tukkadék világfiak oldalán
-----> jah, vagy ez csak egy kategória, de ezzel megsértelek

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#20394) Borify Péter válasza frame>24 (#20393) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

talán azért,mert nem vagyok biztos benne,hogy igazam van
valószínű túl lassan teszem magam túl a dolgokon

és ha már egyszer valaki meghalt akkor ha bocsánatot kér akkor azzal elvan rendezve
többet ne is beszéljek róla,mert akkor negatív vok:(
és félek hogy tényleg negatív vok
vagy már lehet azért vok az mert annyira belém beszéli
szimplán csak hülye vok hogy nem hagyom a p-ba ott:S

(#20395) tildy válasza frame>24 (#20393) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a baj, hogy igazad van :( És mindezek mellett én úgy látom , mindkét fél "hibás" valamennyire.
Az egyik , mert hagyja magát, a másik meg mert azt teszi amit. :(((
A kommunikáció elutasítása egyébként szerintem egy intő jel.
Ja és piszoksz@r szenvedni egy kapcsolat elmúlásakor, még akkor is, ha az ember agya tudja, ez volt a legjobb döntés/szituáció, amit tehetett/történt vele.

Remélem Orsi hamarosan megjelenik, tudna szerintem mesélni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20396) Bubu79 válasza Borify Péter (#20394) üzenetére


Bubu79
addikt

Abból amit eddig leírtál az látszik, hogy Te teszel meg mindent a kapcsolatotokért, ő pedig le sem tojja, hogy mi van Veled.

Közben szépen lassan felőrli az önbecsülésedet is azzal, hogy elbagatelizálja a problémáidat és éli az életét, ahogy neki jól esik.

Te pedig simán együttműködsz vele - mert már eljutottál oda, hogy abban is kételkedsz, ami az eddigi írásaidból totál egyértelműnek látszik, hogy elhanyagol Téged.

Az, hogy az embernek vannak negatív érzései, az természetes, de nem az az alap, hogy elbagatelizálom a másik fájdalmát, mert nem akarok foglalkozni vele...

Azok alapján, amit leírtál erősen úgy tűnik, hogy neki ez így kényelmes, de nem igazán kötődik Hozzád...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20397) Kokkantas válasza frame>24 (#20393) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"kell a jó? ugyanmár, minek, kiszámitható, "unalmas..." kell a rossz? naná, 2 kézzel"

(#20398) Borify Péter válasza Bubu79 (#20396) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szerinte ezt azért csinálja,mert mondogatom neki
pl hogy múltkor kórházba mentem és előtte napokig mondtam,hogy szeretnék beszélni vele fontos dologról
négy napig bulizott
idegen nőknél aludta,persze ne legyek féltékeny
és ne ilyenkor zaklassam ha bulizik,majd később megbeszéljük,elmondom pontosan mikor megyek és hogy mikor látogat meg
később persze fáradt volt
este megint buli
aztán megint fáradt
kiakadtam és mondtam hogy úgy érzem akkor soha se beszéljük meg
erre persze..mert nem ér rá

valentin napra is befizettem magunkat egy wellnes hétvégére
aztán mikor közöltem vele,mondta hogy ő egy olyan helyre akart elmeni ahol a valami színjátszósnapok lesznek és menjünk oda mert ott lesznek a haverjai
jajj,de hát valentin nap lesz
felhúztam magam és mondtam ok akkor külön leszünk
este telefonál,mert meggondolta magát
mert rájött hogy a haverjai se lesznek ott mind,mert más progijuk van szal menjünk a wellnesre
én annyira felhúztam magam ezen
hogy elpasszoltam egy barátomnak és a barátnőjének
erre hogy vegyem tőlük vissza akkor
meghogy most mien negatív vok hogy haragszom rá emiatt
ehelyett inkább lennék pozitív és mennénk el a wellnes hétvégére
szal vásároljam vissza a jegyeket

pfff

[ Szerkesztve ]

(#20399) Bubu79 válasza Borify Péter (#20398) üzenetére


Bubu79
addikt

Pff...

Nem tudom mennyi idős a jóember, de nem kifejezetten úgy tűnik, hogy komolyan foglalkozna a kapcsolatototkkal...

Ha tudom, hogy a másik készül kórházba, vagy meghalt valakije, akit szeretett, vagy csak egyszerűen látom Rajta, hogy pocsék napja volt, nem az a megoldás, hogy elvonulok bulizni a haverokkal és inkább haza sem megyek, csak hogy ne kelljen látnom a "savanyú" képét...

"négy napig bulizott
idegen nőknél aludta,persze ne legyek féltékeny
és ne ilyenkor zaklassam ha bulizik,majd később megbeszéljük,elmondom pontosan mikor megyek és hogy mikor látogat meg
később persze fáradt volt
este megint buli
aztán megint fáradt"

Ez nagyon szép - érző ember ilyet nem csinál.

Látom szerkesztettél közben - ez a srác nem szeret Téged... Elvan Melletted - ha kell, ott Vagy, de ennyi.

Ha maradsz ebben a helyzetben, akkor még sokat fogsz sírni miatta...

Nézz szét a környezetedben - tutira akad valaki, aki csak Téged vár és a tenyerén hordozna ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20400) aphra2 válasza frame>24 (#20393) üzenetére


aphra2
aktív tag

Egy barátom kedvenc mondása jut erről eszembe, hogy milyenek a Nők?

"kell a jó (?) Nem, kell a sz@r (?) az kétkézzel"

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.