Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20551) tildy válasza elmoraan (r) (#20538) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát mert normális kapcsolatban az ember szeret a párjával lenni, a lehető legtöbbet.
Jó nem 20 éves korban, de 25 környékén már simán.

Más életébe felesleges belevauznom, de nekem ez akkor is furcsa, engem spec zavarna, ha 3 hónapon belül nem merülne fel egy pasiban az összeköltözés, ha kicsit is komolyabbnak tűnik a kapcsolat.

Amúgy nem a leírtak alapján reagáltam, hanem úgy általánosítva.
A kapcsolat elején nem tudom milyen volt a pasija...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20552) elmoraan (r) válasza tildy (#20551) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hát.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20553) fordfairlane válasza Borify Péter (#20547) üzenetére


fordfairlane
veterán

a hímnemű egyed szerint az orvosokkal együtt a pszichológus benne vannak a gyógyszermaffiában stb stb

Ja, a pénzhajhász dögök! Ellentétben a szcientológusokkal, ugye. :D

x gon' give it to ya

(#20554) Borify Péter válasza tildy (#20551) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

az elején
bűbájos
brokernetes üzleteket akart kötettni velem,vitaminokat vetetett velem(vitaminozott anno)
és addig nem is akart egy időben talizní amíg el nem kezdem szedni,mert hogy építsen így rám,hogy lesz így ccsaládunk stb
neki olyan nő kell aki kicsattan az egészségtől..mert ő jövőt tervez,családot stb
én mindenben követtem a rózsaszín ködtől nem láétva
aztán kiderült,hogy folyamatosan csalt

jujj most nagyon felhúztam magam olyan dolgok jutotak eszembe az elejével kapcs amit eddig el is felejtettem
pfffff
de ezt már gáz lenne leírni

[ Szerkesztve ]

(#20555) Cs.Orsolya válasza tildy (#20551) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tildy, nem mindenki kapcsolatfüggő... :U :D :P

BF: Hogy lehet lánynak férfi nickje, milyen ez már...? - No, ez csak mellékszál. Szóval, ha nem akarod több fájdalomnak kitenni magadat, akkor jobb, ha szembenézzel azzal, hogy ez a férfi nagyon kihasznált, és megvezetett, legalább is azok alapján, amiket leírtál. Sírasd el, és válj a fájdalmodon keresztül bölcsebbé, hogy legközelebb ne hagyd magadat így becsapni...

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20556) Leeza válasza Borify Péter (#20554) üzenetére


Leeza
tag

Áhh, ne mondj többet, mert megőrülök... :W

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20557) elmoraan (r) válasza Leeza (#20556) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Én hallani akarom!
Már úgy vagyok, mint Bödőcs: "Ki van fizetve, üssé' !!!!" :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#20558) tildy válasza Cs.Orsolya (#20555) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem gonoszkodik :P :DDD

Egy ember egy jó kapcsolatban megtalálja a saját kis egyéni útjait is. Amikor maga van, mikor egyedül van és jól érzi magát úgy. De mennyivel jobb már úgy hazajönni, hogy valaki vár :U Hogy van egy otthona az embernek, és azt az otthont meg tudja azzal is osztani , akit szeret.

Hjaj, na lelővöm magam, mert lassan már csöpög amit írok :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20559) cherilady válasza Borify Péter (#20533) üzenetére


cherilady
tag

Áhh én egy vadállat vagyok! :DDD
Néha szívesen lennék tigris h széttépjek pár embert LOL
De tényleg ne hagyd magad! A lelki terror a legrosszabb ezt én is tapasztaltam :(
Mikor megpróbálnak átformálni és én is hülye voltam mert hagytam magam, de nem tartott sokáig az a kapcsolat! Szal sztem lépj tovább mint egy büszke macska :D

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20560) Tim82 válasza elmoraan (r) (#20517) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként nőügye van valakinek? :U

No hiszen, asszony meg is ölne. :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20561) tildy válasza Tim82 (#20560) üzenetére


tildy
nagyúr

Van asszony? És nem hívtál meg a lagzira...ijj...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20562) adalbert1 válasza Cs.Orsolya (#20555) üzenetére


adalbert1
veterán

BF: Hogy lehet lánynak férfi nickje, milyen ez már...? - No, ez csak mellékszál

Csak én gondolom akkor úgy, hogy ez egy szójáték a Péterfy Boriból kiindulva? :U :)

(#20563) Borify Péter válasza adalbert1 (#20562) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nagyon jól gondolod:DD

(#20564) Tim82 válasza tildy (#20561) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esküvő nem volt, nem is lesz egyhamar és ha lesz, akkor sem lesz felhajtás. :K

De nem nagyon van szükség papírra, ami elérhető. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20565) Cs.Orsolya válasza adalbert1 (#20562) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A szójátékokhoz én már nagyon fáradt vagyok. Az éjjel 3 órát aludtam csak, és mostanában nem vagyok eleresztve alvással ennél jobban, munkával annál inkább... :U Minden esetre, van, akinek legalább leesett ez is... :)

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#20566) Wolverine válasza adalbert1 (#20562) üzenetére


Wolverine
félisten

Amint ez ki is lett vesézve a mai termésben :DDD (igen, elolvastam az egészet vazze! ;])

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20567) adalbert1 válasza Wolverine (#20566) üzenetére


adalbert1
veterán

Oké, én nem jutottam addig hogy végigolvassam... :) Csak görgettem, de ezen kívűl sok más infót sikerült leszűrni. Röviden szólva gáz ez helyzet...

B.P.: Viszont ha úgy gondolkozol ami a karodra is van varrva (néha nézegetem a tattoo topicot :) ), akkor simán tipli...

(#20568) Borify Péter válasza adalbert1 (#20567) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:R köszönöm!
ezzel most emlékeztettél arra,ki is vagyok valójában:)

(#20569) cherilady


cherilady
tag

Na mi előbb verekedtünk össze :DDD Az egész súlyommal ráfeküdtem és "agyonnyomtam" LOL :DDD Ő meg ráült a kezemre :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#20570) fokukac válasza cherilady (#20569) üzenetére


fokukac
nagyúr

Haggyuk az erotikát a hanyatló Nyugat ópiumának, elvtársnő!
És máskor vegyen fel hosszabb szoknyát... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20571) MZsoltee válasza Tim82 (#20560) üzenetére


MZsoltee
veterán

Nő ügye? Hát... Kikészített egy. 24 együtt töltött óra alatt, de lehet hogy csak 5 másodperc kellett neki amikor először találkoztunk. Utána meg benyögte hogy neki nem megy a távkapcsolat: "Kérlek szépen, engedj el!"
Két dugást hagytam ki miatta, és depis vagyok! Amúgy nem, nincs! :DD

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#20572) Lirion válasza tildy (#20551) üzenetére


Lirion
addikt

Hát ez egy jó nagy bullshit. 3 hónap után összeköltözés, noooormális margit? Ennyire szükséged van validációra vagy mi? Majd pont 3 hónap után már eltartom a bnőmet, nehogy már úgy érezze, hogy nem veszem komolyan... Közös kocsit nem akarsz? Vagy még inkább saját kocsit..

(#20573) fokukac válasza tildy (#20551) üzenetére


fokukac
nagyúr

A tartós kapcsolat alapja a külön lakás.
Vagy ahogy Karinthy mondta vala, inkább a külön kontinens...
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20574) emmm


emmm
senior tag

Nőügyből mesélhetnék most, éppenséggel "megy a szekér": :D

De a lényeg az aktuális hódításom. Úgy gondoltam, pörgessük be az egész témát, ezért nem csak élőben, hanem rendes társkeresőn is kipróbáltattam magam. Nos, az illető pont onnan van. :) Minden oké a csajjal, nagyon csinos, vagány, beszólogatós humorú, mint én (nem csapunk át személyeskedésbe), és őszintén szólva, jó párszor ledöbbentünk eleinte. Ugyanis az életutunk gyakorlatilag ugyanaz. :) Ugyanazokkal a dolgokkal találkoztunk, pont ugyanúgy történtek meg, legyen az kapcsolat, család, munka, kollégák, olyan vele beszélgetni sokszor, mintha egymás gondolatait mondanánk ki. :) Volt már hasonló élményem más nővel is, de ennyire...sosem. :)

Persze minden dolognak két oldala van. Mondhatni egy komoly probléma van jelenleg: ő pápai, én meg Pesten vagyok. Ami viszont biztató, az az, hogy már eleve fel akar költözni Pestre, ezt már a levelezés során is többször szóba hozta. egyszerű az oka: a környéken gyakorlatilag nincs munka. Tanult csaj, egy rossz környéken.

Elég sokat beszélgettünk, először holnap délelőtt fogunk találkozni. Hamar megbizonyosodtam, hogy tényleg ő van a képen, hosszú-hosszú órákat kameráztunk a skype-on, szóval nem átverés a dolog. Egyelőre az az érzésünk van mindkettőnknek, hogy megtaláltuk a másik felünket. :) Ezt se mondtam még sose egy nőre. Kíváncsi leszek a holnapi napra, képzeljétek, nem szarozik, mondta, ő bizony feljön Pestre, ha hajnalban is kell elindulnia, mert látni akar. :DD

Bennem is működik a vészcsengő, meg azonnal szól, ha van valami gáz, és mindig igaza van. Most ez a csengő - néma, mint a sír, emiatt egyelőre nagyon optimista vagyok! :)

(#20575) tildy válasza Lirion (#20572) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel az első hónapban jelenlegi pasimat én tartottam el, a beszólásod így baromira rosszul esik.
Köszönöm, de meg tudok állni a saját lábamon, el tudom tartani magam is, ha a helyzet úgy hozza a párom is, annak a feltételezése, hogy a párom ezt azt vegyen nekem pedig egyenesen felháborító.
És igen, nekem jólesik, ha a párom részéről felmerül az összeköltözés, jön magától 3 hónapon belül.
Exemnél is így volt , akkor 20 év körül voltam, ott koliban költöztünk össze , most meg albiban.

Párom egyébként hozzám költözött.... Ennyit az eltartásról

Rossz emberen próbáltál és bunkó módon fogást találni :((( :((( :((( Még ha feltételezés, az is üti nálam a biztosítékot.
Saját kocsim meg volt , de eladtam, közös kocsit meg nem akarok :P Amit elértem azt önerőből értem el, és erre valamennyire büszke is vagyok.
A hétvégente találka (nagyon messzi laktunk egymástól ) és szex meg így majd 30 éves fejjel kösz de kevés. :P Kizárólag ezen(és nem az általad felsorolt) a téren kicsit nagyobbak az igényeim. :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20576) emmm válasza tildy (#20575) üzenetére


emmm
senior tag

Valószínűleg csak erősen fogalmazott, de majd ő megmondja a véleményét a dologról.

Az az igazság, hogy szerintem minden itt lévő hímnemű tudna pár sztorit mesélni egyes nők pénzéhségéről, amit rafináltan igyekeznek elrejteni. Sajnos, az utóbbi két hónapban kapásból három ilyen nőbe is belebotlottam, az egyiket még le is buktattuk kollégámmal, annyira gusztustalanul csinálta (msn beszélgetések lementve, bizonyíték megvan, mert éreztem, hogy ez lesz belőle).
Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy statisztikailag azért kevés az ilyen nő, tehát alapvetően én is pozitívan állok a dologhoz. Amit érzek egy normális nőnél, az az, hogy csak annyira fontos nekik a pénz, hogy azért ne kelljen azon agyalni állandóan, hogyan fizeti ki az ember a havi számlákat, közösen; valamint ha kevés ezen felül a lóvé, akkor olcsóbb programokat választ az ember, hosszú séták a parton, stb. :) Ez pedig azért nem hinném, hogy olyan egetverő nagy elvárás lenne, pláne, ha közös a kassza. :) De véleményem szerint, a pénzéhes nőket azért elég gyorsan ki lehet szűrni, gyakran azért már az első pár találkozásnál is. Azokat hagyni kell a p*csába. Tehát ez a dolog szerintem túl van kissé lihegve a férfitársadalomban, pont úgy, mint a méret és hasonlók. :)

Az összeköltözés...én így sosem néztem, mennyi idő, de visszagondolva, pont három hónap elég volt, hogy én saját magam javasoljam az exnek, hogy költözzünk össze. Az pedig, hogy kinek mikor jön el...egyénfüggő. Én is arra vágyom, hogy ott legyen mellettem az illető, pedig még nem vagyok 30-as pasas. :D

[ Szerkesztve ]

(#20577) tildy válasza emmm (#20576) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet magából indult ki :DDD
Bár pont ő beszél, aki arra sem képes, hogy a saját italát kifizesse, és ezért csajokkal hívattatja meg magát :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20578) Sárpac válasza emmm (#20576) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen sajna a nőknél a pénz az erősen motiváló tényező.:)
Csakhát az a pasi akinek pénze van épp ebből kifolyólag sok nője is lehet.:D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20579) Sárpac válasza tildy (#20575) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Üdv a 30as klubban!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20580) emmm válasza tildy (#20577) üzenetére


emmm
senior tag

Az egyébként nem rossz taktika, de érettebb nőknél már nem hiszem, hogy beválik. Azért a harmincasok már nem..."pályakezdők": :DDD A korombeli huszonéveseknél viszont ez egy teljesen jól működő dolog, előfordul. Nem kell egyből furcsán nézni, arról van szó csupán, hogy úgy adod elő magad, hogy a csaj kezdjen el érdeklődni irántad, és néha tiszteletből, meg is hívják az embert egy italra. :) De amúgy "régimódi" vagyok, azért a pasi hódítson...eleinte ő fizet, aztán már felváltva...(ha meg a csaj elvárja, hogy folyton fizess, hát akkor red bullt neki :DDD )

(#20578) Sárpac

Mint a viccben, mitől sikeres egy férfi? - Attól, hogy több pénzt keres, mint amennyit a nője el tud költeni. És mitől sikeres egy nő? - Hogy fog magának egy ilyen pasit. :DDD

Amúgy ez csak vicc, nem kell komolyan venni senkinek ;)

[ Szerkesztve ]

(#20581) Sárpac válasza emmm (#20580) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Fogni és megtartani két különböző dolog.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20582) emmm válasza Sárpac (#20581) üzenetére


emmm
senior tag

Nem vitás. :)

(#20583) essexboy válasza Borify Péter (#20398) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Te bámulatos nő vagy... :K
Más nő már úgy otthagyta volna a pasit mint a sz@r de te próbálod megmenteni és magadban keresed a hibát...mikor nem magadban van a hiba :( sok lány egy kapcsolatból azért nem mer kilépni, mert akkor mi lesz..bizonytalan jövő...ki fog szeretni...fog-e egyáltalán valaki mégegyszer rámnézni szerelmesen...ki lesz melettem ha valami történik majd velem..(egyébként most sincs melletted mikor valami történik veled..) és hasonló kérdések...kedveseim...merjetek erősek lenni és megmondani a véleményeteket..szakítsatok, ne szenvedjetek egy olyan kapcsolatban amit ti már próbáltatok rendbehozni, de a másik a füle botját sem mozgatja. :( Ezernyi másik pasi van aki meg tud becsülni egy nőt... :K

(bocs, ha valakinek belegázoltam a lelkébe) :B

Hopsz, elmaradt egy F5

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#20584) Csyppa válasza Csakénvagyok (#20242) üzenetére


Csyppa
senior tag

Még senki nem szólt érte.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#20585) Borify Péter válasza essexboy (#20583) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

Jó Reggelt Mindenkinek!

bámulatos nő?..inkább bámulatosan hülye liba:)
nem attól félek,hogy kapcsolat nélkül maradok,fogalmam sincs mi a baj..
mindenesetre az,hogy tegnap itt leírtam a dolgok egy részét kicsit rádöbbentett dolgokra
nem mondom hogyrászántam magam a szakításra,de jó úton haladok
már az se érdekel,hogy tegnap rájött,hogy alkoholfüggő(nem szóltam rá semmit)
és arra se hogy ezt egy 3 napos bulival akarja orvosolni(NEM ÉRDEKEL!)
bármit is mondanékra úgyis rossz válasz lenne
úgyhogy én már nem mondok semmit
nem rám tartozik,nem az én dolgom
mint ahogy az se hohgy lejárt kaját kénytelen venni a boltban
meg se hallom már
mondogassa a bulis haverjainak
pfff:S

(#20586) emmm válasza essexboy (#20583) üzenetére


emmm
senior tag

Okos nők hülye döntései... :U
Mondjuk sok nő képtelen arra, hogy otthagyja a pasiját, miközben tök rossz vele, még a szex is pl. De nem, nem és nem...azért is hisz benne, akár évekig is mehet ez a hülye játék, mert nem képes belátni, hogy nem működik a kapcsolat. Csak akkor hajlandó továbblépni, HA van olyan pasi, akiért elhagyná a másikat, ergo egyből ugrik bele a következő kapcsolatba. Na, ezt a viselkedést sosem fogom megérteni...illetve értem, csak nem fogadom el.

Bár inkább mondja meg az ember, mintsem hülye illúziókat kergessen...nincs rosszabb, mint mikor halál feleslegesen húzzák az ember idejét. :U

(#20587) SzalaiG válasza essexboy (#20583) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ezt már mondtál nekem:

"Még mindig jobb egy rossz kapcsolatban, mint egyedül..."

(#20588) SzalaiG válasza emmm (#20586) üzenetére


SzalaiG
addikt

A nők ilyenek: csak cipőből - cipőbe.... :U

Majom effektus, mert azok csinálnak ilyet: indáról - indára. Sajnos ezt már velem is eljátszotta valaki.... :(

(#20589) SzalaiG válasza Borify Péter (#20585) üzenetére


SzalaiG
addikt

Személyiség zavar ez a kettősség, miszerint fiú nicknév - női arc??? :F

(#20590) Borify Péter válasza SzalaiG (#20589) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nem
szójáték egy kedvelt énekes nevéből
Péterfy Bori:)
és nem minden nő..én pl nem szoktam kapcsolatból,kapcsolatba ugrálni

(#20591) essexboy válasza Borify Péter (#20585) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Hát, most hogy megnéztem a későbbi hozzászólásokat...egyre az jön le hogy te szeretsz szenvedni, szeretsz egy ingyenélőt tartani, szereted magadat ostorozni, és szereted a hülyéket.

Én soha nem emelnék kezet egy nőre, mert aki nőre kezet emel az egy gyáva alak.

Ha nem tudsz szakítani vele, akkor keress egy másik pasit aki legalább értékel és az legyen a barátod, hogy meg tudjon védeni az ilyen esetektől...

Fentebb említette egy hölgy, hogy csinálj egy pozitív meg egy negatív listát a pasiról, én elkezdeném ha nem haragszol...

Ami jó benne:
hmmm..most hirtelen nem jut eszembe semmi :U
de mégis:
-azt mondja hogy szeret
-szeretne családot, de mikor teherbe ejtett, akkor elszaladt és ha megint az lennél, megint elszaladna...

Ami rossz benne:
-nem foglalkozik veled
-eljár nélküled bulizgatni
-más lányok ágyában alszik
-más lányokkal alszik
-nem akar dolgozni
-elvben scientológus, de a gyakorlatban csak akkor mikor neki jó
-megütött téged :(((
-nem értékeli amit te teszel érte
-nem mindig az igazságot mondja
-képes magát eltartatni egy nővel
-lány lakótársat akar
-nem akar veled összeköltözni
-többre tartja a haverjait mint téged
-nem tud kommunikálni
-alkoholfüggő (úgy kell neki) :DDD

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de ha valaki tud még folytathatja...(másold át hogy meglegyen az egész egyben, mikor kiegészíted :P )
(ne vedd sértésnek kedves Péterfy Bori)

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#20592) Borify Péter válasza essexboy (#20591) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát már csináltam ilyen listát,nem is egyszer
de valami súlyos gondok vannak az agyamban az tuti
persze,könnyű lenne csak az ő hibáiról beszélni
bennem is vannak
és azokon is változtatni kell
pl:amikor újra kibékültünk bizalmatlan voltam és megnéztem a telóját párszor
vagy nem kéne kérdeznem annnyi hülyeséget
meg nem kéne megsértődnöm,ha elfelejti megkérdezni mondjuk hogy mi volt apu katéterezésénél,és amikor megemlítem,hogy ez kicsit roszzul esett
azt mondja,tudom,hogy ez volt
de ma rossz passzban vagyok
majd holnap megkérdezem
kilátástalan helyzetben van ..elkéne fogadnom és nem akaratoskodnom

(#20593) Mawyx válasza Borify Péter (#20592) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha így látod, akkor tulajdonképpen mit vársz? Nyiss egy blogot, naplót, amihez nem lehet hozzászólni, írd bele minden nap és ennyi, minden marad a régiben.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20594) essexboy válasza Borify Péter (#20592) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szerinted neked ezt el kellene fogadnod???? Nehogy már a befőtt tegye el a nagymamát! De ha elfogadod, akkor azt mondom meg is érdemled hogy így bánjon veled...

essexboy

(#20595) Borify Péter válasza essexboy (#20594) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nem kell elfogadnom,hanem azt hogy most nehéz helyzetben van és stresszes
majd ha jobbra fordul a helyzete és akkor sem változik a dolog,akkor kell lépnem

(#20596) Leeza válasza essexboy (#20594) üzenetére


Leeza
tag

Teljesen egyet értek, de szerintem hagyjuk már ezt a hülyeséget, ha valaki szenvedni akar, kínozni akarja magát, TEGYE! Rengeteg hozzászólás érkezett a témában, fiúk-lányok egyaránt, ugyanazon a véleményen, ha neki ez nem elég, nyaljon sz@rt...
Bocsánat, de már nagyon irritál ez a dolog. Főleg, hogy még mindig nem vagyok biztos benne, hogy ez igaz-e egyáltalán. Végülis vannak áldozat típusok, de ez már több annál...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20597) Leeza válasza Borify Péter (#20595) üzenetére


Leeza
tag

Neked orvosi segítség kell, sűrgősen. Teréz anya.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#20598) Borify Péter válasza Leeza (#20597) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

jó..tudod mit..
az egész akkor nem igaz
csak hogy megnyugodjon a lelked
ilyeneket találok ki szabadidőmben és ezzel kínzom magam
vedd az egészet mesének
téma lezárva

ja..és nem érzem magam áldozatnak..az áldozat ártatlan,nem tehet róla..én viszont tudom,hogy nekem is vannak hibáim..és egy hibás soha nincs

[ Szerkesztve ]

(#20599) Sárpac válasza Borify Péter (#20595) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csakhogy amíg pátyolgatod a helyzete se fog változni, mert neki ez így jó, de neked láthatóan nem.:F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20600) Borify Péter válasza Sárpac (#20599) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nekem már az is sokat segített,hogy kibeszélhettem végre magamból a dolgot
megkönnyebbültem
és nagyon köszönöm a tanácsokat,mert igenis sokat segítettek,mert az elején tényleg úgy éreztem,hogy lehet hogy mindenben neki van igaza
igen ,tudom hülye vagyok..de kezdem megtalálni magam újra..és lehet,hogy idő kell..és még mindig próbálok bízni,de már nem leszek olyan naív és türelmes
az én hibáimat kijavítom,amik állítólag az övének a kiváltói és ha így se változik akkor ennyi..vége
lehet hogy teréz anya tipus vagyok
de azt akarom,hogy úgy gondoljak rá vissza hogy én mindent megtettem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.