Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) psg5 válasza tibiniki (#8650) üzenetére


psg5
veterán

Második foglalat ezek szerint rossz/koszos. Nem volt még benne memó?

F.K.T.

(#8652) tibiniki válasza psg5 (#8651) üzenetére


tibiniki
tag

Nemrég van meg a gép, most akartam bővíteni.

(#8653) psg5 válasza tibiniki (#8652) üzenetére


psg5
veterán

Várj meg egy szakit és elmondja, hogy a rossz foglalattal mit érdemes csinálni, szerintem valamilyen takarítással menthető.

F.K.T.

(#8654) tibiniki válasza psg5 (#8653) üzenetére


tibiniki
tag

Köszi, akkor szakihoz fordulok.

(#8655) dfdfdf válasza tibiniki (#8654) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ajánlom hogy "fogkefével óvatosan dözsöld át a rossz slotot :)

(#8656) derapo válasza tibiniki (#8654) üzenetére


derapo
tag

Megpróbálhatod porszívóval vagy sűrített levegő sprayvel is.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#8657) dfdfdf válasza psg5 (#8644) üzenetére


dfdfdf
őstag

Valószínűleg valamelyik csati az oxid réteg hatására szigetelővé vált a ki és bedugdosástól az oxid réteg lejött és így újra vezeti z áramot és ezért megy a gép.
SM és raid nincs feltelepítve de nem is fontos

df

(#8658) psg5 válasza dfdfdf (#8657) üzenetére


psg5
veterán

Nos kiderűlt!
Meg van törve a tápkábel. tesztelni,máshol egy másik tápkábellel teszteltem,ott azért ment a régivelújra meg sem nyikkant!

Másik géppel:
Indítás után kék képernyő alábbi szövegek valamelyikével:

Page_fault_in_nonpage_Area
vagy
ahdr.sys

1 hete lett memória cserélve. 2gb-os 1600 kingmax helyett, 2 db 2gb-os 1333-as.
Bios defaulttal gyönyörűen ment, stabilan. Aztán most ez van. (erről vettem le a tápkábelt kipróbálni ezé jó volt és amikor visszaraktam már kékhalál.

F.K.T.

(#8659) dfdfdf válasza psg5 (#8658) üzenetére


dfdfdf
őstag

a memnek adj egy kisfeszt hátha

(#8660) psg5 válasza dfdfdf (#8659) üzenetére


psg5
veterán

Gondolkodtam rajta,hogy memón állítsak, de közben lehúztam az 5.1-es régi hangfalszettet és a net kábelt és így oké volt.
Net kábelvissza most is jó.
5.1 vissza most is jó.
Hogy mostanában mik vannak...
Ha fenn állna a hiba akkor állandóan kellene csinálnia nem?

F.K.T.

(#8661) psg5 válasza dfdfdf (#8659) üzenetére


psg5
veterán

Feszültségre visszatérve. Olyan létezik, hogy ha a gép áram/feszültség nélkűl van egy ideig(tápkábel nincs rajta) utána ha újra kap áramot, idő kell egyes alkatrészeknek a megfelelő feszültség, áram szint eléréséhez?
Félek feltenni ezt a kérést mert lehet, hogy nagyon láma, de hátha.

F.K.T.

(#8662) derapo válasza psg5 (#8661) üzenetére


derapo
tag

Senkinek nincs ötlete erre a 12v indulok-nem indulok problémára?
Nem válasznak szántam:)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#8663) psg5 válasza derapo (#8662) üzenetére


psg5
veterán

Hát lehet azért nincs arra sem válasz,mert ez a feszültségdolog sok esetben "megmagyarázhatatlan" :) Mint nálam is.
Egyébként meg szerintem nagyon 31.-e van már és kevesebben jönnek fel...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#8664) teve27


teve27
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy gépem, ami random időközönként újraindul. Szerintetek mi lehet a hibaforrás?
(Megnézem a konfigot nemsokára, azt majd később posztolom.)
Én a tápra, vagy a ram-ra gyanakszom.
Előre is kösz a segítséget!

(#8665) awokado


awokado
tag

Erre valaki? [link]
Az még érdekes hogy úgy indul ha a boot logónál lekapcsolom a tápot majd újra bekapcsolom szabályosan.Azért nem szeretném mindig így indítani,gondolom nem használ.

PSN ID: RoolandX

(#8666) Dänielsson válasza teve27 (#8664) üzenetére


Dänielsson
csendes tag

Hali!
Táp biztos nem lesz mert akkor kikapcsolna ram a legtöbb esetben kék halál után indul újra tehát szerintem winyó mert az szokott ilyet csinálni. De mivel részleteket nem írtál bármi lehet az is, hogy egy egyszerű windows újratelepítés a megfelelő driverekkel megoldja a problémát. :)

(#8667) Cor-Angar


Cor-Angar
csendes tag

Sziasztok!

Elég érdekes problémával fordulok hozzátok, hátha tudtok nekem segíteni.

(remélem a megfelelő topicba postolom a dolgot)

A lényeg: pár napja öszeállítotam egy konfigot, felinstalltam a rendszert, és minden drivert.

A rendszer tökéletesen működik mindaddig amíg egy komolyabb 3d terhelést nem kap.
Tehát internetezni, szövegszerkeszteni, zenét hallgatni, filmet nézni lehet, de amint elindítok pl egy 3d mark-ot az indítás után 3d terhelés hatására pár másodperc után lefagy a rendszer és nem reagál semmire csak a reset gombra.

A konfiguráció az alábbbi:

LAP: ASROCK sAM3 770 EXTREME3 usb3 sata3
CPU: AMD AM3 Phenom™ II X4 955 BOX Black Edition
RAM: Kingston DDR3 1333MHz KIT 4GB CL9
VGA: Gigabyte PCIe GV-N460OC-1GI - GTX460 1GB
HDD: Samsung SATA2 1TB 7200rpm/32MB
TÁP: Chieftec 500W CTG 50080PB AktivPFC 12cm OEM

Minden az alap órajelen ketyeg, semmi sincs tuningolva.

Prime 95 gond nélkül fut huzamosabb időn keresztül is.
Memtest 85 végigfutott, nem talált hibát.
3d mark elindulás után 2-3 mp el kifaygasztja a rendszert

Ezekből VGA problémára gyanakodtam ezért a gtx 460 ast átcseréltem egy barátom HD4870-ére ezzel a hardwerrel gyönyörűen ment a 3d mark is és stabil volt a rendszer.

Ezután a gtx460-at átraktuk egy harmadik gépbe, ahol egy high end asus alaplap és egy 3.7ghz en ketyegő 2 magos intel proci dolgozott. ezen a konfigon a crysis 1280x1024 ben max részletességgel zökkenőmentesen futott, és a 3d mark is végigment simán.

Tehát a kérdés: Ilyenkor mi a helyzet?

A válaszotkat előre is köszönöm!

B.U.É.K. Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#8668) Воланд válasza Cor-Angar (#8667) üzenetére


Воланд
titán

Szvsz kevés a táp a videokártyának.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8669) Attila432


Attila432
tag

Sziasztok!

A következő problémám lenne:
Adott egy PIV-es gép DDR400-as 2 512 memóriával, amik dualban mennek, vettem bele még 2x512-őt ugyanazt a típust, nem tudtam rájönni miért fagy a frissen húzott windows, aztán meg már el sem indult. Most kivettem két memória kártyát, ugyebár adott négy slot, és újra megy gond nélkül. Hogyan tudnám megoldani, hogy mind a négy benne lehessen egyszerre, hiszen nem hiába vettem, milyen beállításokkal tudnék játszani a biosba?
Előre is köszönöm!

(#8670) stargazer


stargazer
senior tag

sziasztok!

elég nagy bajban vagyok.
új a konfig:

AMD AM3 Phenom™ II X4 945
GA-MA78LMT-US2H 3.4
2x2gb corsair ddr3 1600 xms3 dhx
gainward gtx460 1gb

a helyzet az hogy feltettem a win 7-et, próbáltam 32 és 64 bitest is, aztán alaplapi drivert a gigabyte oldaláról, aztán vga drivert, legfrissebbet a gyártó oldaláról, aztán a legújabb directx-et.

alapból be se kapcsolja az aero-t a rendszer, már ez gyanús. aztán amikor értékeltetni szeretném a rendszer teljesítményét akkor kék halál. wow-nál kb 1 perc után game crash, deathspank-nál kék halál. valami furcsa hangot ad ki a gép de nem tudjuk mi. mintha túlpörögne valami. talán kicsi a gyári hűtő a procira és az túlmelegszik? vagy a ramokkal van a gond? már volt egy vesszőfutásom egy másik gigabyte alaplappal előtte. az fel se ismerte hogy mennyi fesz kell nekik, bebootolni se nagyon akart. ez legalább felismeri hogy nem standard ramokról van szó és ad neki 1.6-ot a normál 1.5 helyett. de igazából 1.65 kell neki de úgy is fagy a gép. már próbáltam ganged és unganged módban is a ramot, sehogy se jó. mi lehet ez?

előre is köszi!

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#8671) thurands


thurands
csendes tag

Sziasztok!

Konfig:
Alaplap: Asus P5B
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E2200 2,2Ghz
Merevlemez: SAMSUNG 250GB 7200rpm 8Mb SATA2
Memória: KINGMAX 2x1GB DDR2 800Mhz
Videókártya: Sapphire Radeon HD 2600XT 512MB
Táp: valami 350 wattos

2 éves a gép.

A problémám az, hogy mikor bekapcsolom a gépet, bejön szépen az alaplap képe, majd ezt írja ki a gép: A disk read error occurred
Press Ctrl+Alt+Del to restart

Ugye hiába nyomom meg, újraindul is ugyanúgy kiírja.
Úgy kezdődött, hogy délután játszottam (Battlefield: Bad Company 2-vel), majd el kellett mennem, kikapcsoltam a gépet. Néhány óra múlva visszaülök és a fent leírt probléma jött elő.

Mi lehet a probléma?

(#8672) stargazer


stargazer
senior tag

na úgy néz ki hogy most jó, de csak annyit csináltam hogy feltelepítettem minden frissítést a 764-hez... hogy ezek között mi olyan lehetett ami kék halál ellen jó rejtély...

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#8673) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Sziasztok!

Felvázolnám röviden helyzetem. Van egy P4 netezős konfigom.

Nem ad képet. Két VGA-val próbáltam, és egyikkel se, pedig mindkettő ventilátora pörgött. Próbáltam másik alaplapon is a két videókártyát, nem volt jó (a videókártyát később működésre tudtam bírni egy harmadik gépben, de nekem azóta se ad jelet. Ha bekapcsolom, a proci nem melegszik (hűtés nélkül, a teszt erejéig), de a BIOSig eljutna proci nélkül is nem? Egy másik proci melegedett, de azzal se adott képet. A gép többi alkatrésze tesztjeim alapján jó. Remélem érthető voltam. Mi baja lehet és mennyit kéne belekölteni?

(#8674) derapo válasza szentkuti11 (#8673) üzenetére


derapo
tag

Próbáltál esetleg tápot cserélni? Lehet meghalt a tápod. Ha nem az a ludas akkor a lappal lesz valami.

Amúgy ha nem jó a proci,vagy ahogy te fogalmaztál "proci nélkül" nem indul el a gép,tehát a biosig sem jut el.

Mennyit kellene rá költened? Háát ha nem i7-est akarsz helyette hanem egy egyszerűbb gépet olyat mint a tied,akkor össze-vissza olyan 5-6.000 körül,ha kell proci+lap is.Abban az esetben ha csak táp kell akkor olyan 3.000 környékén lehet itt találni.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#8675) derapo válasza derapo (#8662) üzenetére


derapo
tag

Ide visszatérve. Nagyítóval végig kukkoltam a lapot. Sehol egy gyanús folt,sehol egy érdekesebb kondi. Egy jelenség viszont felkeltette figyelmem. Ha a gépet úgy indítom,hogy nem dugom rá a 12V-os atx csatit ugye írtam,hogy ventik pörögnek..mintha menne a gép.Azt csináltam,hogy amikor látszólag elindult a ketyere akkor dugtam rá a +12v-s csatit. Abban a pillanatban leállt egy szikra kíséretében. Többször megismételtem a műveletet mindig ugyanúgy viselkedett.

Lehet-e,hogy egy kondi ment ki? Cserélgessem-e ki az alaplapi csatlakozó környéki kondikat vagy daraboljam fel a lapot apró kockákra?

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#8676) agemate


agemate
addikt

Üdv!

Ma kicsit tuningoltam, 3.8-on stresszeltem épp a procit 1.45V-on, mikor hirtelen (10 perce futott a teszt), leállt a gép, nem kékhalál és restart, hanem kikapcs. Azóta nem tudom visszakapcsolni, pedig csináltam CLEAR_CMOS-t, az elemet is kivettem, pihentettem áramtalanítva 20 percig a gépet.
A bekapcs. gomb megnyomására annyi történik, hogy felvillannak a ventik ledjei, de aztán nem megy tovább. Ez is csak akkor megy, ha előtte pár percig áramtalanítva volt a gép.

A gép az adatlapomon.

[ Szerkesztve ]

(#8677) Csab0


Csab0
csendes tag

Hali!

Nekem egy Gigabyte GA-M55S-S3 lappal van gondom. Nyomom a bekapcsoló gombot, semmi. Aztán nyomkodom, bepörög kicsit a venti, majd várok, vagy akár nyomkodom és egyszercsak beindul. Ha megy, gyönyőrű képet ad. Ám most a nehézkes indulás mellé társult más is. Egy napon rendszertöltés közben megállt. Elszállt egy ramom és a dvd íróm. Azóta istenért sem adott képet. Nemrég jött egy új processzor, beraktam, gyönyőrűen ment.De a processzor nem lehet. Viszont átmozgattam a kondikat is. Ment egy darabig, de utána megint nem ment. Szerelő kollégák szerint : ramvezérlő(volt,hogy képet nem adott, de ott más volt a probléma szerintem), valamint kiszáradt vagy kimozdult kondik. Szerintetek a kondi csere megoldja a problémát? Üdv

(#8678) joe2005 válasza Csab0 (#8677) üzenetére


joe2005
senior tag

Szerintem nem oldja meg.
A lap viszonylag új, nem garis még?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#8679) Oczu válasza agemate (#8676) üzenetére


Oczu
senior tag

Ez egyértelműen táp gond, lehet elszállt a +12V

(#8680) agemate válasza Oczu (#8679) üzenetére


agemate
addikt

Remélem én is, tápra legalább még van garancia. Mondjuk ha elszállt volna a +12V, akkor nem indítaná be a gépet a cpu nélkül.

(#8681) dfdfdf válasza agemate (#8680) üzenetére


dfdfdf
őstag

Lap vagy CPU ne adj isten mind2 :S

(#8682) agemate válasza dfdfdf (#8681) üzenetére


agemate
addikt

HERR Z kolléga szerint a lap VRM-je adta meg magát, nem bírta a magas cpu feszültésget. Eddig ez a legszimpatikusabb. :)

(#8683) derapo válasza derapo (#8675) üzenetére


derapo
tag

Nos,a retkes 6.3v-os kondikat mind kicseréltem a lapon a 12v-os csatlakozó mellett.10 voltosokat raktam be helyettük.A jelenség ugyan az. A mos fetet ki lehet valahogy buherálni?Vagy annak az egész "feje" le van forrasztva? Hátha az a rossz.

Ha ez sem megy akkor marad a miszlikre szeletelgetés.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#8684) Csab0


Csab0
csendes tag

Nem garis már. Lejárt a gyártói is, mindent próbáltam. A tápom tökéletes, annak nincs baja, más táppal sem ment. Ha nem kondi, mi lehet a baj? Akkor felesleges lenne kicserélni. De mégis, átmozgattam és ment egy darabig.

(#8685) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Vettem új alkatrészeket új konfigomhoz. Gondoltam majd most én rakom össze hiszen van leírása meg hát a youtube is tele van oktató videókkal. Minden a helyére is került. A bekötéssel viszont meggyűlt a bajom. Azt hittem jól kötöttem be mindent így kipróbáltam. Be kapcs gomb semmi nem történt egy venti sem pörgöt fel semmi. Viszont hallottam egy ilyen magas hangot mikor valamilyen eszköz meg szívja magát árammal. Nagyon halk volt de figyeltem. Egy 4 pines lapos ' P20 ' van rádugva azt nem kötöttem be mert nem tudtam hol a helye. Holnap viszem be szervizbe felhívtak őket ők majd megnézik. Nagyon remélem nem lett semmi zárlatos vagy leégett mert akkor ugrott a gari is. Az biztos hogy tanultam ebből az esetből és addig nem rakok össze gépet ameddig meg nem tanulom mit hova kell kötni :W

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#8686) Воланд válasza Butcher-HUN (#8685) üzenetére


Воланд
titán

Majd írd meg, hogy mi volt a baj.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8687) dfdfdf válasza Csab0 (#8684) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ma is beindult mozgatás közben? Ha igen akkor "fogkefével" óvatos takarítsd át a vga, mem foglalatot. és a jól porold le hátha csak eloxidált 1-2 láb valahol. Az ATX csatiknál is pucold le valamivel.

(#8688) psg5


psg5
veterán

Ha a tápkábelt valamiért kihúzom és egy idő után visszadugom, újraindításkor egy pár alkalommal kék halál van, azzal a szöveggel (microsoft oldalán megtaláltam a hivatkozást), hogy az utoljára telepített eszköz nincs rendben. Ezt egy pár újraindításkor eljátsza (mindig másra hivatkozva) utána tökéletes a gép. (nem telepítettem semmilyen eszközt) Idáig két alkalommal is (szükségem volt egy másik géphezn a tápkábelre ezért vettem ki, de csak a kábetl a gépbe bele sem nyúltam)
Mi lehet az ok?
Gép:
AMD Phenom II X2 545, 3000 MHz (15 x 200)
Gigabyte GA-MA770T-UD3P
Gigabyte Radeon HD 4850
Apacer 2x2GB DDR3 1333
Corsair CMPSU-400CXEU
HDD WD5000AAKS-00A7B2
32 bites Win 7

F.K.T.

(#8689) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy (vagy a lap lesz a rosz, va a proci, minden más tesztelve, és jó) bekapcsolom a gépet, felpörög a cpu hűtés, majd fokozatosan leáll, és kb 3-4 másodpercenként megpróbálja elindítani, de csak megugrik kicsit a venit, és megint 3-4másodpercet áll, majd megint próbálja, se kép, se hang...

MSI k9ag neo2-digital alaplap és AMD phenom x3 8650 cpu, minden más tesztelve, rendben...

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8690) psg5 válasza N-vidi-A (#8689) üzenetére


psg5
veterán

Másik tápot is raktál bele, hogy azzal is ez van?

F.K.T.

(#8691) N-vidi-A válasza psg5 (#8690) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Igen, minden más alkatrészt megnéztem, sajnos nem volt hajlandó úgy sem.

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8692) psg5 válasza N-vidi-A (#8691) üzenetére


psg5
veterán

Hát akkor nincs más hátra,mint letesztelni a lapot is külön és a procit is.
Szerintem a lap nem oszt elég áramot a cpu-nak, vagyis a lapon lesz a gond. De a külön próba úgyis ,megmondja.

F.K.T.

(#8693) N-vidi-A válasza psg5 (#8692) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Rendben, az lesz, köszönöm.
üdv :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8694) psg5 válasza dfdfdf (#8635) üzenetére


psg5
veterán

Én meg köszi dfdfdf-nek és Dänielsson-nak is a multkorit.
Az alaplap volt a ludas.

F.K.T.

(#8695) mijos


mijos
senior tag

Na tesóm vinyóján 2 partíció volt. Az egyik a win volt, de mivolt nem volt jó, a másik üres partícióra feltettem megint csak az xp-t aztán oda át az adatokat. Miután a másik partíción megvolt minden adat és működő win, ezért a C-t töröltem mert nem volt úgyse jó, így gondoltam minek foglalja a helyet. Töröltem. Most meg nem akarok betölteni a gép. Mit tegyek ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8696) Воланд válasza mijos (#8695) üzenetére


Воланд
titán

Azzal, hogy törölted a c meghajtót valószínűleg törölted a boot sectort.
How to Repair the Boot Sector
A linkelt megoldásban annyit kell változtatni, hogy a c-t helyett a másik partíció betűjelét kell írni, amit nem töröltél. Így elsőre ez lenne a tippem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8697) bazsikaaa


bazsikaaa
csendes tag

Üdv!

Nagy problémám van!
Van nálam egy gép...
Bekapcsolom, felpörög a venti, 2 mp és kikapcsol...
Cseréltem alaplapot, ugyanazt csinálja!
Cseréltem tápot, ugyanazt csinálja!
Új alaplap, új táp, ugyanaz...
Másik proci, még mindig kikapcsol...
Memóriavariálás, még mingig...
véletlen próbálkozás: kiszedett procival nem kapcsol ki...
Tehát, ha nincs benne a processzor, akkor nem kapcsol ki egyik alaplappal sem!
Két különböző processzorral, amiből az egyik biztosan jó, is ezt csinálja.
Ötlet??
Jah, 462-es foglalatú amd procikról van szó, alaplap pedig: MSI KM2M COMBO 462
Ha tudtok segítsetek légyszi, fontos lenne! Előre is köszönöm!

Bazsiiii

(#8698) Vapor


Vapor
aktív tag

Hali!

Most raktam össze az új gépemet, és a következő a problémám:
Amikor megnyomom a bekapcs gombot szépen elindul, de nincs kép, megnéztem, a videokártya ventije felpörög kb 15 mp-re aztán leáll. És utána semmi...
Kipróbáltam, hogy a régi gépem videokartyáját tettem be, akkor volt képem, illetve ha az új videokátyát tettem a régi gépbe akkor az is működött.
Van valakinek ötletete mi lehet a hiba?

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#8699) Vapor válasza Vapor (#8698) üzenetére


Vapor
aktív tag

Az jutott eszembe, hogy ezt okozhatja-e az, hogy kevés a táp?
A konfig: asus p6t prof ws, i7 950, 80gb SSD, 1tb hdd, sata dvd, gtx460 (ami helyett ha 7950gt-t teszek akkor működik a dolog) a táp hozzá pedig egy 620W-os corsair.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#8700) psg5 válasza Vapor (#8699) üzenetére


psg5
veterán

A táp biztosan elég...

F.K.T.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.