Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Tosee válasza belaazallat (#4450) üzenetére


Tosee
őstag

csak kép nincs! A ventik pörögnek...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#4452) Dalai Láma válasza Tosee (#4449) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ha nem ad hangjelzést sem, akor még valószínűbb hogy az előttem felsorolt 3 alkatrész valamelyike hibás. RAM, videokártya esetén sípjelek jelzik a hibát. Ha alapból nincs kép, az bajos, könnyen proci hiba lehet.

Sőt, ha az alaplap él, a proci hiányát is sípjellel kéne közölnie. Bár halott procinál nem mindig sípol.

[ Szerkesztve ]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#4453) Tosee válasza Dalai Láma (#4452) üzenetére


Tosee
őstag

hangjelzés sincs...
elég régi gép és nem mindenből van itthon, hogy teszteljem őket de körülnézek és meglátom mit tehetek vele

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#4454) Csaby90


Csaby90
csendes tag

üdv mindenkinek!!! van egy olyan problémám hogy a gép első indításkor mindíg működik rendesen de amikor újraindítom se kép se hang minden hűtő felpörög meg a vinyó is bekapcsol és világít folyamatosa a ledje és kb 5 percet kell várni hogy újra próbálkozzak és akkor bekapcsol! először a hűtésre gyanakodtam hogy azért kell várni hogy vissza hűljön a gép de ma reggel kicseréltem a hűtőt és ugyan az a hiba lép fel!
Előre is köszönöm a segítséget!

konfigom: intel celeron 776 2.6Ghz, 2x 512Mb RAM , alaplap ASUS P5P800 ,videókártya : ATI hd 2600 pro, wincseszter Sata Seagate 160GB , tápegység 400W

(#4455) gyga


gyga
senior tag

üdv. népek.
vettem új vgat x1950gt, kicseréltem a régivel és... müködött minden. addig míg az a hülye ötletem támadt hogy vissza pakolom a nagyházba (casetek) az egész cuccost a jobb szellőzés véget.
Át is raktam és nem ért meglepetésként de nem indult el csak ventik felpörögnek (mintha elakarna szálni, ha nem kapcsolom ki nyilván el is repül)nincs pittyenés nincs kép, ám de hogy bonyolítsuk a dolgot elekezdtem 1esével belepakolászni és inditó próba és néha elindult néha nem, volt hogy 2 reset után beindult volt amikor 5reset kellet, volt hogy indult elsőre. végül is belepakoltam mindent és most müködik mert erről írok de amikor holnap bekapcsolom tuti hogy megint a resettel kell majd szórakázni . Ami érdekes, hogy ha most winből azt mondom hogy restart szónélkül ujraindul mintha semmi gáz nem volna de ha leállítom és várook 1 kicsit akkor néhány resetet bekell nyomni mire pittyen és indul. Tudom az ilyet marha nehéz megoldani, de hátha van vkinek ötlete.

ui: ha beindul akkor atom stabil a cucc most is felhuztam a procit is 3,7-re +fesszel meg a vgat is +15%-kal, hogy hátha ki jön vmi. de semmi minden müködik lehet jáccani stb és nem melegszik.

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4456) KubanitoS válasza gyga (#4455) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érintkezési hiba talán? Én erre gyanakodnék... Nézd körbe alaposan azt a gépet!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4457) gyga válasza KubanitoS (#4456) üzenetére


gyga
senior tag

ja én is erre tippelek de vajon hol, végig néztem meg mozgattam nem 1szer mindent de nem bírok rájönni, na majd du neki ugrok még1szer addig is hátha jön még tipp.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4458) gyga válasza gyga (#4457) üzenetére


gyga
senior tag

up

hátha van vkinek még ötlete...

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4459) gyga válasza gyga (#4455) üzenetére


gyga
senior tag

up mert még mindig nincs meg a hiba :(

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4460) BluEyes válasza gyga (#4459) üzenetére


BluEyes
őstag

Hiába uppogsz, nincs emberfia rajtad kívül, aki képes lenne megtalálni a hibát. Működött - szétszedted - összeraktad - nem működik. Ebből szerinted ki fogja megmondani a hiba okát? Hm? Max a Gyurcsók a tévéből.
Süsd ki a biost, mert egy húzott gépben a júzer hülyeségét kitalálni nem e fórum feladata.
Az összes eszköz kábelét húzd le a lapról, vga-n kívül az összes kártyát - ha van benne - vedd ki.
Alaplap csavarjait lazítsd fel annyira, hogy a lap tudjon kicsit lötyögni, ne feszülhessen meg az esetleg deformált kaszni miatt.
Kezdjed előlről összerakni a gépet. Proci kifele, megtakarítod, megkened,
rá a hűtőt, memória, vga bele, tápot neki oszt hadd szóljon.
Ha nem megy, a tápcsatlakozót párszor rádugod-lehúzod, memóriákat egyenként kipróbálod, több foglalatban is. Vga ki-be párszor, hátha valami kosz miatt nem érintkezik. Egyszer csak el fog indulni. Amíg nincs boot képernyő se, kb. ezek a módszerek. Ja, monitort kapcsold be :).

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#4461) gyga válasza BluEyes (#4460) üzenetére


gyga
senior tag

ó je kösz majd követem tanácsaid.

majd gyurcsit azé még megkérdem :D

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#4462) KubanitoS válasza KubanitoS (#4445) üzenetére


KubanitoS
veterán

Update az idézett hozzászólásomhoz.

A VGA-t alaposan körülnéztem, kivettem, majd visszatettem a helyére, hogy ne mozogjon egyáltalán.

A gép most is hasonló tüneteket mutat. Annyit sikerült kiszűrnöm, hogy most minden 3. próbálkozásra indul el normálisan.

1. indítás -> teljesen szétcsúszott lépek

2. indítás/reset -> félig elcsúszott képek

3. indítás -> tökéletes minden

Haverom azt mondta, hogy elképzelhető, hogy a táp nem képes elég áramot leadni a VGA-nak az első indításkor, a harmadikra aztán "bemelegszik" vagy a kondik feltöltődnek és ezért indul el. Lehet, hogy értelmetlen az utóbbi mondat, de nem tudok sajna másként fogalmazni, mivel nem értek hozzá. A lényeget meg lehet érteni belőle.

Egy két javaslatot várnék Tőletek is...

előre is köszi mindenkinek!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4463) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Egy kis segitségre lenne szükségem.

Adott egy lap és egy vinyó. Összekötöm a kettőt beinditom a gépet és semmi. olyan mintha nem is lenne bedugva a vinyó. mind a 4 helyen NONE vagy mit ír ki. Viszont, ha lehúzom az Ide kábelt a vinyórol, akkor felpörög(csak 4 pines csati van bedugva)

Jumpert, tépot próbáltam, de semmi..

Jah igen! A DVD-rw-t meg felismeri, pedig ugyan oda dugtam be :U

ilyenkor mi a teendő? választ előreis köszi :R

(#4464) robekri


robekri
addikt

Hi!

Van itt nálam egy PC! Sempron konfigS754! Nem írok pontos típust mert nincs a lapon semmi!

Bekapcsolom tápot egyből indul és nem ad képet! Maxon pörög venti!
VGA memória és tápcsere megvolt! Egyikkel sem volt siker! VGA is jó és a többi cucc is!

Én az alaplapra gyanakszom, proci nem hiszem, hogy gáz lenne. Sajna nem tudom másik lapban kipróbálni. Szerintetek?? :F :F

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4465) macimeister


macimeister
aktív tag

Hello

Az elég nagy gáz ha van egy MSI P965 Neo alaplapom és az MSI nek van egy ilyen progija ami magától bekeresi a frissitéseket és telepíti ha akarom.
Én leszedtem ezt a progit elinditottam talált is be frissitéseket. Ebből nekem csak a bios frissités kellett nekem. Mikorrányomtam,hogy rakja a biost rákérdezett, hogy DOS ban akarom e kislemezel vagy ablakban
Mondtam neki, hogy ablakba frissitsen. Kérte hogy lépkedjek ki a progikból.
Elindult a frissités de 56% nál frankón meg is állt, majd se előre se hátra.
És most mikor bekearnám nyomni a gépet csak egy feketeség és nem történik semmi.

Valami ötlet?

Előre is köSzia :)

(#4466) KubanitoS válasza macimeister (#4465) üzenetére


KubanitoS
veterán

Tudtommal ilyenkor azt lehet tenni, hogy a letöltött biost kiírod CD-re vagy floppyra és arrol bootolsz, ekkor fel kell telepíteni az új bisot.

Ha ez nem megy, akkor sajna mehet a kukába az alaplap...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4467) robekri válasza macimeister (#4465) üzenetére


robekri
addikt

Nem kell azt kidobni!! BIOS chipet kiveszed és elviszed szakihoz, aki ráteszi neked újra a BIOSt

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4468) _Fonzy_ válasza KubanitoS (#4466) üzenetére


_Fonzy_
tag

dvd-röl is lehet bootolni? vagy kizárólag cd-floppy?

(#4469) levill


levill
tag

Hi all. haverom venni akart mos 1 giga ramot és megakarta nézni hogy neki hány Mhz-es ramja van. gép szétszed ,megnéz. gép összerak indit : nincs kép. minden venti pörög (VGA,CPU,HDD hűtő). nyomunk egy CMOS clear nemjó állandón újraindul de kép még mindig nincs. (abbol tudom hogy újraindul hogy ha kihúzom CD-t visszahúza).utána kábelek VGA-RAM kihúz bedug. elindit hosszukat sípol. speaker kihúz mert már idegesitett:D most már nem indult újra. mit nézzek meg? mitöl sípolhat? miért nincs kép?

(#4470) Flow


Flow
senior tag

Hi! Balfasz voltam :W és véletlenül átkapcsoltama 230-110 volt kapcsolót a tápon. Hogy miért? nincs mentség, de annak az okát kerestem, hogy miért van kb 5~11 volt váltóáramom a gépházban! villanás, azóta sötétség.. Kimértem a molexeket, mindegyikben 5v van most. :Y Van esély, rá, hogy a táp nem dobta be a törülközőt?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#4471) _Fonzy_ válasza Flow (#4470) üzenetére


_Fonzy_
tag

Nekem is volt már ilyen. Nem vettem észre hogy átlett kapcsolva.. kuka ucca volt :O

(#4472) szem-y


szem-y
csendes tag

hi all!
kaptam egy régi compaq deskpro 2000-es gépet
amibe egy 6,4-es winyó lapul, gondoltam kicserélem
egy 3,2-re és arra tolok fel valamit. a cseréig nincs gond
de sehogysem tudok bejutni a gép biosába,h
bármit is beállíthassak. valakinek valamilyen 5let
a del-t és az össze "F" billentyűt végig nyomogattam
előre is köszönöm a válaszokat
üdv,
szem-y

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

(#4473) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok!
Elindul a gép, kiírja hogy nem lett szabályosan leállítva, felajánja csökkentett módot, a legutolsó helyes beállítás de egyi sem műxik mert újraindul... Valamivel lehet ezt orvosolni,
újratelepítés nélkül? :F :F :F :O

(#4474) robekri válasza szem-y (#4472) üzenetére


robekri
addikt

Gép szétkap és CLR CMOS jumper lesz megoldásod!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4475) robekri válasza Jarod1 (#4473) üzenetére


robekri
addikt

MiniPE-vel boot-olj be és chkdsk c: /f, ha ez nem segít akkor reinstall lesz! :O

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4476) mezis válasza Flow (#4470) üzenetére


mezis
nagyúr

Én amikor ilyen kapcsolóval találkozom itt az EU-ben, akkor a 230 V-os állásban gondosan leragasztom egy darab szigetelőszalagga, celluxal, vagy valamiről leválasztott öntapadó fóliával. :K

A táp bedobta a törölközőt - okos enged.

véletlenül átkapcsoltama 230-110 volt kapcsolót a tápon. Hogy miért? nincs mentség, de annak az okát kerestem, hogy miért van kb 5~11 volt váltóáramom a gépházban! villanás, azóta sötétség.. Kimértem a molexeket, mindegyikben 5v van most. :Y Van esély, rá, hogy a táp nem dobta be a törülközőt?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#4477) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Ilyen problemam van hogy, a windows minden program telepitesekor veletlenszeruen ilyen hibauzeneteket ad hogy bizonyos allomanyt nem talal vagy esetleg korrupt az allomany.
Memoria teszt volt, hdd teszt volt, 3dmark volt tobbszor is.
Amig nem frissitettem a windowsot(a netrol) addig mintha nem lett volna ilyen gond, megjegyezem hogy licenszes windowsom van.
Viszont meg 2 tok ugyanilyen konfigon is csinaltam windows update-et de azoknal nincs semmi gond.
Erdekes hogy egy windows repair utan egy darabig mukodott a gep.
Szerintetek szoft problema?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4478) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Tegnap este történt, hogy CloneCD-vel való DVD-írás közben váratlanul kifagyott a gépem. A Reset gombot nehéz használni (nagyon pici), ezért hosszan nyomtam a bekapcsoló gombot, amire kikapcsolt a gép. A gomb nyomása közben hívtak mobilon ami a géptől kb. 15 centire volt és a hangfal is a megszokott prüttyögő hangot adta ki. Ezután nem indult a gép. Kép nincs, felpörögnek a dolgok, de nem tölt. Kb. 2 mp-enként sípolt egyet a hangfal. Gondoltam hátha a DVD-író nem tetszik neki, lehúztam az IDE és tápkábelt, utána már nem sípolt de ugyanúgy nem indult. Mi lehet a gond? Lehetséges, hogy interferencia a mobilhívás miatt esetleg valami vírus? (NOD 32-m van, állandóan frissítve) Konfigom a profilomban. Légyszíves segítsetek, ha tudtok!

(#4479) robekri válasza Matt-OPT (#4478) üzenetére


robekri
addikt

Telefontól vírus ez LOL!!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4480) sgergi válasza Matt-OPT (#4478) üzenetére


sgergi
veterán

Szerintem először is áramtalaníts, cosmos reset, és alaplapi elem kivétele, majd egy óra múlva újrapróbálkozás.

(#4481) Turmoil


Turmoil
senior tag

Nem kérdezek, mert megy, de tapasztalatom van, megosztom, látva, hogy néha nincs válasz. Lehet, hogy LOGOUT-olnom kellene inkább, de annyit nem írok. :)

Első nemindulásom memória elhalálozás miatt történt (SD RAM korszak), egy tartalék darabbal (32MB! :) ) kipróbálva ment, úgyhogy irány a bolt...

A második fájdalmasabb volt, kedvenc Matrox G400-am lelte halálát, azóta is féltve őrzöm porhüvelyét. Itt egy külcsön kártya bizonyította az esetet, aztán szintén irány a bolt...
Ez már a jelenlegi lapomban történt, de már ez is van 6 éves (Chaintech Zenith 7NJS)... Így kora alapján már nem meglepő, hogy nemrégiben teljes áramtalanítás után CMOS üres... ill. szeméttel van tele. Újraindítás és BIOS beállítás után ismét nem indul, a beállítások érvényesítése után megáll az egész. Újra CMOS reset, plusz a lapon van egy Jumper, amivel az FSB sebességével lehet játszani (100 vs. 133-166-200). Ezek együttesével sikerült beindítani és egy kényelmes-öreges tempóval elindult ismét a gép.

A legutóbbi eset - és ez gyakran ismétlődik mostanában - már a Windows környékén akad. A loader előbb a karakteres képernyőn végignyomja a "progress bar"-t, majd átvált grafikusra és az MS logo fade-in közben megáll. Ilyenkor reset, és hangulattól függően 2., 3., 4., stb. próbálkozásra elindul rendesen. Megjegyzem a Windows reinstall is van vagy 5 éves, szóval itt sem érdemes csodálkozni.
Ami még érdekes volt, hogy olyankor csinálja, amikor pl. egy dvd marad a gépben. De lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

Ajánlataim:
memóriacserére:
- csere előtt bios-ban valami nagyon barátságos időzítés beállítása
- vásárlás előtt alaplap kompatibilitás (méret, memória-konfig) ellenőrzése

VGA csere:
1. régi kártyával driver leszedése
2. új kátrya driver előkészítése (kicsomagolni hdd-re, stb..)
3. kártyacsere
4. új kártya beszerelése
5. driver telepítése
6. directx ellenőrzése/újratelepítése

Hirtelenjében ennyi, jó szórakozást!

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#4482) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv

Lenne egy problémám,amivel már pár napja küzdök. Adott egy Gigabyte GA-MA69G-S3H alaplap, Be-2300 as procival, 2x1 gb Geil Ultra 800-as rammal. Winfos XP SP2,összes frissítéssel fennt van.

Azt csinálja,hogy bedob egy ilyen ablakot , többször is...van ,hogy a "written"-t írja,nem a Read-et vagy épp a Firefoxxal van ilyen problémája... Össze vissza cserélgettem már a ramokat. Régebbi lapomban hiba nélkül mentek.

Ma dobott két kékhalált is :IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Bios-t is frissítettem, csináltam,hogy bios default után használtam...semmit nem állítottam...mégis csinálja. Ha mindent belövök a biosban, akkor is.

Mi a bánat baja van? (amikor épp nem hülyéskedik,akkor minden megy normálisan)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4483) robekri válasza V.Stryker (#4482) üzenetére


robekri
addikt

Egyszerű kis memória hiba!! (IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL)

Giga hajlamos Geil ramokkal baxkódni! Kingmaxot beleraksz és már menni is fog.

Üdv.: Robe

[ Szerkesztve ]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4484) V.Stryker válasza robekri (#4483) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

hát ezzel csak annyi bajom van, hogy ilyen lapban többeknek van ilyen memójuk, haveromnak is ez volt és soha semmi ilyen bajuk nem volt vele. :(( Most lehetséges,hogy pont egy ilyent kifogtam?

Ugyanezek a ramok voltak az előző szintén giga,de inteles lapomban és semmi gond nem volt velük.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4485) robekri válasza V.Stryker (#4484) üzenetére


robekri
addikt

Pedig ez az lesz! Havertól kérd kölcsön a ramját, vagy vidd el te az őő lapjukba!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4486) V.Stryker válasza robekri (#4485) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát szerencsére úgy néz ki, hogy nem volt igazad. :D Rákerestem a hibára és a microfos oldalán írták,hogy nem tom milyen frissítést kell feltenni ilyen esetben,mert winfos probléma...."Ez a probléma a memóriakezelőben kialakult versenyhelyzet miatt jelentkezik."

Na a lényeg,hogy délután ötkor feltettem, azóta lemezt írtam, installáltam,uninstalálltam,közben zenét nyomtam és folyamatosan böngésztem és mindeközben megy a bittorrent és volt egy kis zeneszerkesztés is....és hát, le is kopogom se kékhalál, se hibaüzenet. :C

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4487) robekri válasza V.Stryker (#4486) üzenetére


robekri
addikt

Ok, ez a lényeg!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4488) Matt-OPT válasza sgergi (#4480) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Heló! Megcsináltam, nem indul. Egyéb ötlet?

(#4489) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Hello egy kérdésem lenne. 2 napja olyat csinál a gépem, hogy ha este kikapcsolom, majd reggel kapcsolnám be, ráadom az áramot a tápból(világítanak a ledek), erre indítanám a gépet de semmi...majd táp kikapcs, majd vissza, és benyomva az indító gombot megy minden(ez mitől lehet?).
Azt tudni kell, hogy a gépem eg jóideje azt csinálja, hogy terheletlen állapotban egyszer csak lekapcsol minden hibaüzenet nélkül,aminek talán megtaláltam az okát, mégpedig az ide-s DVD-rw miatt csinálta(létezik ilyen vagy csak kezd elszállni a lap és azért csinálja ezt, hgy nem megy az ide-s dvd-vel, meg csak másodjára indul?

Előre is kössz!

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#4490) macskajancsi


macskajancsi
aktív tag

sziasztok!

adott a kovetkezo problema: IBM T20as laptopom nem indul.
nem volt semmi lathato elojel, egyszercsak ilyen lett. ha megnyomom a bekapcs gombot, csak a power led gyullad fel egy tized masodpercre. se venti nem porog fel, se egy csippanas, semmi eletjelet nem ad ezen kivul.
kb 200+szor nyomogattam, az a vicces hogy egyszer az elejen sikerult elinditani, azota semmi.

amiket probaltam: kiszedni belole mindent, ami viszonylag konnyeden kiszedheto (ram, winy, dvd, aksi). eredmeny semmi.

en az alaplapra gyanakszom.
lehetseges hogy kiszaradtak a kondik? (2001es, felujitva nem volt)
vagy valami taparamkor fikkant meg?

par otletet begyujtenek meg mielott kukaba dobom... :))
minden otletet megkoszonnek..!

[ Szerkesztve ]

coito ergo sum...

(#4491) Dr Smoke válasza macskajancsi (#4490) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Esetleg a bios elemet próbáltad cserélni?

(#4492) macskajancsi válasza Dr Smoke (#4491) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

egyelore nem, meg nem tudtam beszerezni. de kiprobalom mindenkeppen.
de nem is tunt valoszinunek, hogy az okozhatna ilyen problemat. :U
legalabbis desktop pc-s tapasztalataimbol kiindulva.

[ Szerkesztve ]

coito ergo sum...

(#4493) Dr Smoke válasza macskajancsi (#4492) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Sok furcsa dolgot láttam már, úgyhogy nem lepődnék meg rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4494) r-chee


r-chee
őstag

Hy all.
Egyik haverom vett egy new konfigot (Gigabyte P35 ... alaplap, E4400 CPU, 2*1GB Geil Black Dragon RAM, 7300GS VGA (egyenlőre)) és amikor beindítjuk a gépet, a CPU-n a venti csak 'zökkenik' egyet-egyet, de nem forog, ill. a monitoron is csak bevillanik a LED zölden, majd vissza is áll készenléti állapotra, szal képernyőn nem jön be semmi. Sztem az idézi elő a dolgot, hogy a tápja egy 350W-os noname, ami kb 250-280W-ot tud leadni. Lehet hogy ez a baj v. alaplapi hiba?? ( Próbáltuk úgy is indítani, hogy RAM, Winyó lehúzva de a fenti probláma ugyanúgy fent állt. Holnap lehet hogy megpróbáljuk az én tápommal, addig is gondoltam írok ide) Válaszokat előre is thx :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4495) Jarod1 válasza robekri (#4475) üzenetére


Jarod1
addikt

BIG BIG THANX Robekri, Ez a megoldás bejött.!!!!!

(#4496) Jarod1 válasza r-chee (#4494) üzenetére


Jarod1
addikt

Az alaplapon világít a LED? Hasonló probléma volt Asus k8N-el, Noname 350-es táppal,
De ott az alaplap Szállt el!! Ha nem világít akkor táp Ha világít, alaplap, húy le a monitor tápját is úgy nézd meg hátha beröffen....

(#4497) r-chee válasza Jarod1 (#4496) üzenetére


r-chee
őstag

Kösz a választ.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4498) #07901184


#07901184
törölt tag

Segítség!
A P5W DH Deluxe lapom beadtta az unalmast! Böngészés közben lefagyott, (siutakat nézegettem, friss Nod32)) restart után csak felpörgeti a prociventit, a többi áll, de a bios-ig el sem jut. 6320-as proci dolgozik benne alapon, 2gb Corsair Dominatorral. Nem volt húzva!

(#4499) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hali all!
Lenne 1 olyan problemam hogy,gameles kozbe lefagyott a gepem,kaptam 1 kekhalalt,pontosan nemtudtam elolvasni mi a hiba oka,mert eleg gyorsan restartolt a gepem,de annyit kitudtam olvasni belole hogy vmi ati dll-el volt a baj.
Ez eddig meg nem is olyan nagyproblema,csaka restart utan mikor tolti be a dolgokat kiirja hogy:
Grub loading,please wait....
Error 17.
Ezt nemtudom hogy mi lehet az az error 17.
Elore is koszonom a segitseget!

[ Szerkesztve ]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#4500) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#4499) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Most annyiban valtozott a dolog hogy kihuztam az eggyik vinyom hatha attolvan,es miutan kihuztam azota error 22-t ir ki.Visszadugtam a vinyot es tovabbra is error 22.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.