Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) hbala válasza mexel (#15697) üzenetére


hbala
aktív tag

Itt is próbálkoztál? [link]

(#15702) Ezekiel Ston válasza hbala (#15701) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Itt mik vannak? Milyen tarifák? Megosztanád priviben ha nem publikusak?

(#15703) LoOsEr 01 válasza gboszi (#15700) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

Én ezt kaptam tőlük:

Kedves Ügyfelünk, Ajánlatkérők!

Megérkezett 2015 eddigi legjobb flottás ajánlata : Flotta16

Előnyök :

- 2 féle díjcsomag /egy kisebb és egy korlátlan/
- hívószám tulajdonjoga marad önnél
- a szolgáltató közvetlen ügyfeleként önálló ügyintézés
- teljesen lebeszélhető / leforgalmazható havidíj
- másodperc alapú számlázás
- hűségkötelezettség és telefonadó mentes
- 10 Ft -os percdíj minden irányba a kisebbik csomagnál
- 6900 Ft -os havidíjért teljesen korlátlan csomag
- kedvezményes készülékvásárlási opció

A flottához csatlakozhatnak : Cégek, egyéni vállalkozók, Őstermelők, Egyesületek, Alapítványok és adószámmal rendelkező magánszemélyek.

(#15704) Soma01 válasza Zeki (#15690) üzenetére


Soma01
veterán

Nem onnan van!

Nem tudtok olvasni? :N

(#15705) LoOsEr 01 válasza Zeki (#15690) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

[link]
Erről van szó! ;]

(#15706) Soma01 válasza LoOsEr 01 (#15703) üzenetére


Soma01
veterán

Simán magánszemélyek nem köthetnek ilyet! Kell adószám!
Amúgy szerintem nem olyan nagy durranás a 13 forintos percdíj. Meg a 8.000 belépés... Meg a minimum 3200 alapdíj is magas, úgy hogy nincs net és ha kell net az meg elég drága.

(#15707) LoOsEr 01 válasza Soma01 (#15706) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

Adószáma még az 1 napos csecsemőnek is van.......
13 Ft-nál bárki számára elérhető flottánál jobbat Trében nem találsz! Sztem meg jó! Ok, hogy net drága....de akkor ha kell.
Bruttó 3175 Ft (nettó 2500 ft) az alap havidíj.
8000 ft a belépés. De nincs hűség és ha 10 évig ebben a flottában maradsz, akkor miért ne érné meg?
Ha vkinek sok a belépési díj, akkor legyen dominos.

(#15708) Soma01 válasza LoOsEr 01 (#15707) üzenetére


Soma01
veterán

Adóazonosító jele van, nem adószáma!!!

Én sem találtam jobbat a T-nél. De máshol azért nem ritka a jobb. De ha valakinek a T a fontos akkor nem tudok most jobbat.

"MOBILFLOTTA D" sem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#15709) Soma01 válasza Soma01 (#15708) üzenetére


Soma01
veterán

mobilflotta.net
Csak az első perc mindig ki van számlázva, csak onnantól másodperc alapú.

... :F T egyáltalán?

(#15710) zoli62


zoli62
addikt

Miért fontos annyira sok embernek, hogy a szám a nevén legyen? Ezek a flották sokkal könnyebben megszűnhetnek, a percdíjaik sem annyira jók,, cserébe azért az előnyért hogy elő- és számlafizető ugyanaz a kiemeltek jobb feltételeket tudnak kiharcolni, hároméves stabil, egyoldalúan nem felmondható szerződést. Cserébe a hátrány csak annyi, hogy nem saját neveden van az előfizetés, de hozzájárulhatnak ahhoz is, hogy átirasd, ha találsz ennél is jobbat..

(#15711) Viktor0610 válasza zoli62 (#15710) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor én a jelenlegi flotta mellett döntöttem, az a példa volt a szemem előtt, amivel ha nem is sűrűn, de találkoztam.
Nevezetesen az, ha bedől a flotta, és az előfizetés nem a nevemen van, akkor igen könnyen elveszíthetem a számom, mert nem én vagyok a rendelkező...
Ezt én nem szeretném... :N

Samsung Galaxy A54

(#15712) zoli62 válasza Viktor0610 (#15711) üzenetére


zoli62
addikt

A több ezres létszámú nagy flották jellemzően nem dőlnek be. :) Ha viszont saját neveden van, akkor meg igaz, hogy a szám a tiéd, de nagyobb az esélye annak, hogy bármilyen változás esetén kiraknak valami "jó kis" publikus díjcsomagba, vagy ha nem vállalod, akkor meg vagy megszünteted, vagy megpróbálod átvinni másik, kedvezőbb feltételűbe. Ez meg vagy engedélyezett, vagy nem, lásd pl. DPI.

(#15713) Ezekiel Ston válasza zoli62 (#15712) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Szerintetek ebbe a listában ami nem hűségidős érdemes belépni? Ezek között van vodás csomag? Tudja valaki?

(#15714) zsambek válasza Ezekiel Ston (#15713) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia!

"Melyik szolgáltatónál vannak a mobilflották?
Ezt az információt a flottába lépés folyamatának kezdeti szakaszában (a szolgáltatók kérésére) sajnos bizalmasan kell kezelnünk. Legyen elég annyi, hogy szolgáltatóváltás nélkül is élvezni tudja majd a flottás tarifák előnyeit, ha ragaszkodik mostani mobilszolgáltatójához. "

BTW, nézd meg, hogy mennyit telefonálsz, netezel, és ha passzol hozzád a csomag, illetve tudod vállalni a kezdeti belépési költséget, akkor hajrá! Még esetleg megnézheted a DPI Alap csomagot, az is 3500-4000 körül van, mint a Te hűség nélkülieid, Ja, és ott nincs belépési díj!

Kellemes napot,

(#15715) Ezekiel Ston válasza zsambek (#15714) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Köszönöm az infókat. Igazából tetszik ez, és DPI-be nem akarok átmenni amíg az asszonynak van hűsége a vodánál...Majd ha már letelik az Ő hűségideje is akkor elkezdek gondolkodni melyik szolgáltatót preferálom...
Egyenlőre Voda vonalon maradnék.
Az a csomag ami 5k alatt van és hűség nélküli már tetszik. Net nem is kell hozzá egyáltalán nekem.
-az van...
Mennyi a belépési díj? 8k?

(#15716) zsambek válasza Ezekiel Ston (#15715) üzenetére


zsambek
aktív tag

Szia!

Én azt ajánlom, hogy hívd fel őket, és kérdezd meg, annál nincs egyszerűbb! :)
A pranadi-t esetleg mar megnezted? Keress ra, az Vodafone-s.

(#15717) Soma01 válasza zsambek (#15716) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem e-mail-ben is válaszoltak. A Prananadi-s sajna hűségszerződéses, de amúgy jó csomag és tényleg Vodás.

(#15718) cserix


cserix
tag

Sziasztok!
Szeretném az egyik családtagomat is bevinni dpi-be. Kérem küldjön valaki a belépéshez egy aktuális kontaktot privátban. Előre is nagyon köszönöm. :R :R :R

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#15719) liquivent


liquivent
csendes tag

Sziasztok!

DPI ügyben lenne kérdésem, ha tudtok sejteni.
Az illetékesnek nagyon köszönöm a segitséget, aki segitett bekerülni.

A mai napon megérkezett a kártya a Telenortól.
Az időablak, azaz a számhordozás 04.13-án 22-24 óra között lesz.
Tehát addig él a jelenlegi szolgáltatómnál a hordozni kivánt számom is, beszéltem is velük, kb fél hónapot fognak számlázni, addig él.
A Telenoros kártyán addig egy ideiglenes számom van.

A Telenor irányából ez hogyan működik?
Mikortól számláznak?
A szerződés aláirásától, vagy akkortól, amikor a kártyát beteszem (ideiglenes számmal), vagy teljes havi összeget számláznak ki, teljesen függetlenül attól, hogy mikor mit csinálok?

A másik kérdésem a Roamingra vonatkozik, erről nem találtam semmi infót.
Mi van akkor, ha külföldön vagyok és telefonálni szeretnék?
Milyen árak érvényesek a külföldi beszélgetésekre?

(#15720) Ezekiel Ston válasza Soma01 (#15717) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Néztem már a pránát...tetszik is meg minden de nem jön be a két év hűség...hűség nélküli vodát tudtok flottában?

(#15721) Peter.70 válasza zoli62 (#15710) üzenetére


Peter.70
őstag

Pl ha nem a Te neveden van az előfizu, bármikor vehetnek a tudtod nélkül készüléket az előfizudra, hűséggel.
Vagy ha éppen nem tudod elérni a flottakezelőt, és valamit akarsz intézni az előfizuval kapcsolatban, akkor bukta

[ Szerkesztve ]

(#15722) Sayuar


Sayuar
őstag

Kérek szépen egy dpi árlistát: a net érdekelne.
Pl. az, hogy a 200 MB-ot kötelező igénybe venni?
Nekem 1GB-ra lenne szükségem.

(#15723) fila válasza Sayuar (#15722) üzenetére


fila
senior tag

Kötelező, de ha magasabb csomagot választasz, csak azért kell fizetni. :)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#15724) Sayuar válasza Sayuar (#15722) üzenetére


Sayuar
őstag

Megtaláltam a kérdésemre a választ, csak 2014 aug-ig kellett visszaolvasni... 13835-ös hsz.

(#15725) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Na reggeltem a honlapon, kíváncsian várom milyen ajánlattal tudnak számomra előállni. Reménykedem hogy jóval.... :D

(#15726) MADcat válasza Peter.70 (#15721) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ha bizonyítja bárhogyan is hogy aláírtam bármit is... nem eszik azt olyan forrón :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#15727) mexel


mexel
veterán

Olyan flotta van ami nagyon olcsó havidíjas ( 1-2000ft), másodperc alapú-lebeszélhető és nincs hűség? Ja és nevemen marad a kártya. ( Lehetőleg ne DPI legyen az ajánlat. )

(#15728) Vangelis válasza mexel (#15727) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sokan várunk egy ilyenre..... :O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15729) tomchy válasza liquivent (#15719) üzenetére


tomchy
tag

A szerződésed attól a naptól él, amikor aláírtál. Van egy fordulónap megjelölve a szerződésben, az alapján számláznak.
Lehet, hogy több napos időszakot, lehet, hogy csak 1 napos. A telefon havidíj tört részét és a havi internet költséget számlázzák majd ki. Ha 1 napot számláznak ki, akkor lehet kérni méltányosságot, hogy ne töröljék az internet havidíját, ekkor ezt jóváírják.

Roamingban sajna nem tudok segíteni, de szerintem 1220 tud :)

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#15730) mexel válasza Soma01 (#15709) üzenetére


mexel
veterán

Ennél a mobilflotta.net-nél kinél marad a telefonszám? Regisztráltam, kaptam sok csomag árat, sok minden le van írva ( a belépési díjak magasak csak szerintem), találtam is olyan olcsó csomagot ami alacsony havidíj, választható nagy net, mp alapú stb, csak nagy a belépés, 7000-15000ft, de azt nem írták meg hogy ki nevén lesz a telefonszám. Erről van tuti infód? A többi flottás oldalnak szerintem rosszabb árai vannak.
Gyanús hogy van adatlap a szerződéshez, ez azt sugallja hogy nem a szolgáltatóval kötöm meg a szerződést, különben nekik minek kellenének az adatok.

[ Szerkesztve ]

(#15731) Soma01 válasza mexel (#15730) üzenetére


Soma01
veterán

Minden flotta más. Rá kell kérdezni email-ben. Amiket én küldtem, ott oda van írva, hogy a te neveden marad.

(#15732) mexel válasza Soma01 (#15731) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, közben találtam én is annyit, hogy flottánként változik, valóban. Talán még náluk vannak a legjobb flottacsomagok.

(#15733) NorbiG2 válasza zoli62 (#15712) üzenetére


NorbiG2
tag

Mire gondoltál a DPI-ben ami vagy engedélyezett, vagy nem?

(#15734) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Ez nevetséges. Kértem tőlük információkat, kaptam, természetesen olyan hogy hűség nélküli, nincs, legalábbis válaszlevelemre azóta sem méltattak. 2 évet most nem áll szándékomban aláírni sehol, mert ki tudja hogy mi lesz még itt...Srácok...Vodás nem feltöltő kártyás csomag hanem előfizetés ami nem hűséghez kötött milyet tudtok?

(#15735) Ezekiel Ston válasza Ezekiel Ston (#15734) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Folytatás következik hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#15736) LoOsEr 01 válasza Ezekiel Ston (#15734) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

Mi a baj ezekkel???

(#15737) mike1334


mike1334
veterán

Nem semmi a DPI ügyintézés, kevesebb, mint egy hét alatt lett kártyám, úgy hogy közben ünnep is volt, és jövő hét közepére a számhordozás is kész, szupi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15738) mexel válasza Ezekiel Ston (#15734) üzenetére


mexel
veterán

Én más flottás oldalakat ( is) hívtam, de nagy általánosságban az oldalakon található infók nem teljesen vagy egyértelműen egyeznek a valósággal. Amivel leginkább találkoztam, hogy magánszemélynek nem lehet ezeket megkötni csak cégnek, ahol nincs hűség ott legtöbbször a flottakezelő a szám tulajdonosa, ha meg akarom tartani a számomat a nevemen akkor nem azok a feltételek amik írva vannak az oldalon, stb.
Talán összeszedem az infóimat és leírom, de eléggé sok minden van és nem biztos hogy érdemes. Sajnos ha magánszemélyként akarok előfizut úgy hogy enyém maradjon a szám, akkor mire mindennel végez az ember és kifizeti a flotta cég díját, esetleges kauciót, kártyacserét stb, sokszor alig lesz jobb ajánlat mint utcáról besétálva a szolgáltatóhoz ( pl 15000ft egyszeri díj, ha úgy számolom 15 hónapig plusz 1000ft) .
A honlapokon látható csomagok között van ami elsőre jónak tűnik, de az apró részletek és a plusz fizetnivalók miatt ( vagy mert éppen nem is létezik az a csomag) a végeredmény legtöbbször más lesz.
Lehet hogy éppen csak olyanokat hívtam ahol így van, de eléggé egyformának tűnik minden, és nem tudom kis haszon reményében érdemes-e minden adatunkat stb kiadni valakinek akit nem is ismerünk. Sajnos van aki olyankor is kéri amikor nekünk kell a szolgáltatóval megkötni a szerződést.
Futok majd még egy kört és körülérdeklődök, talán egy-két pozitívabb tapasztalatot leírok majd nevesítve is ha lesz időm kimazsolázni az infókat.
Az igazság az hogy ne is nagyon bíztam az ilyen neten fellelhető, bárki számára elérhető flottákban, az igazi jó fottákba nehéz bejutni és nem reklámozzák.
Az lenne jó ha ilyenek lennének itt megosztva, mert van egy pár jó egyébként, nem csak a dpi és prána.

[ Szerkesztve ]

(#15739) Teko001 válasza mexel (#15738) üzenetére


Teko001
őstag

"Sajnos van aki olyankor is kéri amikor nekünk kell a szolgáltatóval megkötni a szerződést."

A belépéshez ki kell állítani egy igazolást/engedélyt, valószínűleg ezért.

(#15740) Ezekiel Ston válasza mexel (#15738) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Igen, ezt tapasztalom én is.
Egyébként még mindig nem értem azt hogy ha én szerződök a szolgáltatóval a flottának miért van szüksége az adószámomra, és személyigazolvány számomra...és még sorolhatnám...Bizalmatlan vagyok az ilyenekkel maximálisan és nem ugrok fejest bele rögtön...Inkább fizetek többet, de nem szívatom le magam teljesen egy ismeretlen flottával.
Számomra még mindig a voda részről a prána a legnormálisabban feltütnetett verzió.

(#15741) Soma01 válasza Ezekiel Ston (#15740) üzenetére


Soma01
veterán

Ezt a pránás dolgot én is megerősíthetem. Már 2 előfizuval vagyunk benne és semmi gond nem volt a belépés, szerződéskötés során. Persze a használat során sem. Sima ügy. Minden úgy van ahogy le van írva és tényleg nem nagyok a számok.

(#15742) mexel válasza Teko001 (#15739) üzenetére


mexel
veterán

Ez megoldható lenne úgy is hogy a szolgáltató megkérné az engedélyt ha a szolgáltató megkapta tőlem az adataimat. Az a baj hogy egy ismeretlen cégnek vagy névnek vagy emailcímre el kellene küldeni mindent amit nem szokott minidig kiadni az emberfia. Természetesen egyáltalán nem biztos hogy bármi féle visszaélés lenne, csak én pl nem szívesen adom így ki az adataimat. Ezt mondjuk embere válogatja, valaki bármikor kiadja és semmi baja sem lesz, valaki ki sem adja és mégis visszaélnek a nevével :)

(#15743) Ezekiel Ston válasza Soma01 (#15741) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Mondom, én azért is bízom a pránában jobban, mivel ismerem a pránát, ismerem Petrezselyem Józsefet, és ha Ő valamihez adja a nevét az nem átb...verés... :DDD

(#15744) Teko001 válasza mexel (#15742) üzenetére


Teko001
őstag

Persze, ezt teljesen megértem (és tök jogos), csak tájékoztatásul mondtam, hogy bizonyos adatot emiatt kérhetnek (pontosan nem tudom, hogy minek kell szerepelnie az igazoláson).

(#15745) mexel válasza Teko001 (#15744) üzenetére


mexel
veterán

Így van, elvileg ezért kérik, ez az indok és remélhetőleg erre is kell. :) Mondjuk ha belemennék ilyesmibe akkor is személyes átadáshoz/aláíráshoz ragaszkodnék hogy lássam ki az aki megkapja és milyen körülmények között. ( pl van-e iroda, milyen az ügyintéző, esetleg csak egy lakásba bejelentett cég stb)
Jó dolgokat ígérő honlapot bárki összehozhat sajnos. A sok jó flottát ígérő honlap ellenére mindenki keresi a jó flottákat, ezért van ez a szerintem egészséges paranoiám :D

(#15746) Ezekiel Ston válasza mexel (#15745) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Az teljesen mindegy hogy "egészséges paranoia" vagy "egészségtelen" mert ha visszaélnek a személyes adataiddal...pl adószám, személyi igazolványod stb adataival akkor már neked annyira mindegy hogy milyen paranoiád van, mert az fog benned motoszkálni hogy " mekkora egy barom voltam hogy belementem ebbe"
a másik meg "ha a kezem közé kerülnek akkor...."
Szóval igen, személyes találkozó, személyes látvány az irodában ha van és természetesen megfelelő múlt a céggel kapcsolatban. Ez alap.

(#15747) szürke


szürke
tag

2 hete várom hogy hivjanak a DPI miatt, pénteken volt 2 nem fogadott hívásom rejtett számról. Ilyen módon szoktak hívni vagy nem? Köszi a választ!

(#15748) atus72 válasza szürke (#15747) üzenetére


atus72
senior tag

Próbáld őket felhívni, vagy a legjobb ha személyesen mész be hozzájuk.
Anno állítólag engem is kerestek csak ennek nem volt nyoma a telefonomban és nem igazán törik magukat hogy többször keressenek :)

(#15749) LoOsEr 01 válasza szürke (#15747) üzenetére


LoOsEr 01
csendes tag

Nálam az egész ügyintézés 1,5 hónapot vett igénybe!!! :W Röhej!!!

(#15750) aronpapa válasza szürke (#15747) üzenetére


aronpapa
tag

Nekem 1 hét volt az adatok megküldésétől, hogy felhívjanak, a számhordozás pedig a személyes szerződéskötés után 3 napon belül lezajlott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.