Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 11 – Vörösboros marhaszelet
- Austin F.: Hardverapró szűrő script 🛒
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Köszi. Idáig nagyn elégedett vagyok vele amúgy, mert halk és gyors (de azért nem alázza szét az eddigi opti165,2*1giga, dfi nf4ultra kombómat). Betöltés, leállás eléggé gyors. A lap amúgy szerintem teljesen minőségi benyomást kell, a csomagalosáa meg egyenesen elsőrangú. A c&q szépen működik. Azért pl. a cmos-reset elhelyezése (a vga és az előlai kivezetések tövében) elhibázott és a ramok is picit közel vannak a cpufoglalathoz. Amúgy aránylag hűvös, bios szokatlan volt kicsit dfi után, de funkcionalitásban nem nagyon marad el számomra, sőt a pwm-szabályozás egész kellemesen megoldott (manual módban mindenféleképpen
) A ház nagyon átgondolt, bár ugye szükségszerűen ki kell szerelni dolgokat, ha "mélyebben" lévő cuccokhoz szeretnénk hozzáférni Amúgy adatlapomon fent van, mik vannak benne..#zodo: köszi Neked is és toldynak és mindenki másnak is, akinek a tapasztalatai segítettek. Szerintem sokáig maradok veletek mini-itx-es, nem lesz most új gép megint egy-két évig.
szerk.: A topic szülöttének tekintem a gépet
.
Új hozzászólás Aktív témák
- Crypto Trade
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mesterséges intelligencia topik
- Tanuljunk angolul!
- Fujifilm X
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen TV-t vegyek?
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- További aktív témák...
- RAM memória Crucial Pro OC Gaming 16GB DDR5 6400MHz CL32 Black - bontatlan, új
- Corsair 64GB KIT DDR4 3200 MT/s CL16 Vengeance LPX - bonatlan, új
- Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 VENGEANCE RGB PRO SL Black - bontatlan, új
- Gigabyte GA-78LMT-USB3 rev 6.0 AM3+ alaplap, FT-6300 Proci
- Gigabyte B760 GAMING X DDR4 alaplap, LGA 1700 foglalat
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B350M R5 1400 8GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA DeepCool 400W
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 8GB RAM 256GB SSD
- REFURBISHED - DELL Performance Dock WD19DCS (210-AZBN)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 11500 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Zalman T4 Plus be quiet! 600W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) A ház nagyon átgondolt, bár ugye szükségszerűen ki kell szerelni dolgokat, ha "mélyebben" lévő cuccokhoz szeretnénk hozzáférni Amúgy adatlapomon fent van, mik vannak benne..
.
