- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- EmPoWeR: Költözés uTorrent-ből qBittorrent-be
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bitblueduck: RTX 50-es széria PhysX támogatás nélkül. Tényleg akkora probléma?
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Osibaa
senior tag
válasz
kbhuinfo #3373 üzenetére
Szia!
A Zotac kisgépe egy házikót, passzív tápot és ION2 alaplapot tartalmaz, így kerül árgép szerint 55K-ba. Amit magad tudsz építeni:
- Házat passzív táppal lehet kapni többet is, azonban design-ban és/vagy méretben kompromisszumot kell kötnöd; ilyen méretű (2,5 literes) ház az LC-Power 1340i 11K-ért, de designban jóval egyszerűbb, vagy nagyobb méretű ház a Modecom Feel 202 17K-ért (4,2 literes) és az Antec ISK 300-65 (7 literes) 20K-ért, ami külcsínben is megállja a helyét
- ION2 alaplapot nem tudsz venni m-ITX méretben, (még) nem jelentek meg. Teljesítményben az ION1 ugyanott van, ezek az alaplapok most 29-40K között vannak felszereltségtől függően
- A házilag szerelt gépnek van még egy olyan előnye, hogy rugalmasabban bővíthető és halkabb hűtés is elérhető vele, mint a Zotac gépé.Innentől a pénz és ízlés kérdése a dolog, mert beteheted a 29K-s Asrock lapot a 11K-s LC-Power 1340i-be és összesen 40K-ért kaptál egy pici, kompakt gépet, ami külsőben elmarad a Zotac gépétől, hangosságban kb egy szinten állnak, de 15K-val olcsóbb. Másik véglet a 20K-s Antec ház egy 40K-s Asus lappal, ami picit drágább és nagyobb, de cserébe jól néz ki, csendesebb és tud fogadni ODD-t és 2 db HDD-t is.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3301
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Bontott, vadiúj, SKY BLUE MacBook Air 13.6" M4 10C/8G 16GB 256GB 13 Gar.: 1 év APPLE világgarancia
- Új HP 14 Elitebook 840 G8 FHD IPS 400nit i5-1135G7 4.2Ghz 16GB 256GB Intel Iris XE W11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest