Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Lenry: Windows 11 telepítése inkompatibilis gépre
- bambano: Bambanő háza tája
- Őskoczka
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
válasz
kisza25
#26360
üzenetére
Egyszer kiszámoltam, egy átlagos halk (kis légszállítású) 8 centis venti alig pár százaléka jött ki légáramra olyan házbeli hőmérséklettel, amit még elviselhetőnek tartok. Neten ott vannak az alap képletek, guglizás+számolás 1 óra.
szerk.: Szerintem pont ebben a topikban "publikáltam" az eredményt, mikor sokadszorra eldurrant az agyam ezen. Alig 1200 hsz-om van itt, 1 óra alatt azt is át lehet nézni.
meg is van
Új hozzászólás Aktív témák
- E-book olvasók
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Fujifilm X
- Becsszó, még mindig készül a Half-Life 3!
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- MIUI / HyperOS topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Nintendo Switch 2
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- További aktív témák...
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- 16 GB-os Quadro RTX5000 HP
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Tab S6 Lite - Oxford Gray - Használt, karcmentes
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3584, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

