Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) DeusHun válasza gxyb (#10050) üzenetére


DeusHun
őstag

Valószínűleg. Arra viszont nem tudok semmi tippet mondani mert még sosem kellett.

De a tftp2-vel nem megy rá semmi hardreset után újrainduláskor próbálkozva? Tényleg meglepő mert azzal eddig mindig sikerült valamit végül kihozni.

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#10052) gxyb válasza DeusHun (#10051) üzenetére


gxyb
aktív tag

Közben találtam valamit a dd-wrt fórumon viszont nem tudok vele mit kezdeni:
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=59803
Itt akadtam el:
4) Open 2 Command Prompt/Terminal windows or just work with the CLI if that's what you're using but be logged into at least 2 virtual terminals. On one of them issue the command:
Code:
ping (-t (for Windows only)) 192.168.1.1
(the router's IP address) which only give you multiple "Request timeouts" for now, while in the other Command Prompt/Terminal window setup tftp to upload the files to the router by issuing these commands:
Code:
tftp 192.168.1.1
binary
rexmt 1
timeout 60
trace
verbose

A két parancssort értem, de hogy a tftp-t hogy állítsam be erre:
tftp 192.168.1.1
binary
rexmt 1
timeout 60
trace
verbose

Ha pingelem látja a routert de ttl=64 helyett valahogy ttl=100-ra kellene "átállítani" ez sehogy sem jön össze...

(#10053) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha ráforrasztok pl. egy SD kártyát, akkor elvileg a torrent is mehetne rajta?
Illetve, hogy sdhc kártyát kezel?
(WRT54GL-ről van szó DD-WRTvel)

(#10054) FABRICIUSZ válasza jimlaj66 (#10043) üzenetére


FABRICIUSZ
tag

Hát már nem merek linket berakni de itt találtam látni cfé-t de igazából kreálni kell a
mac-andres alapján .
Én legalábbis így csináltam egy GL 1,1és egy G 3,1-en .
Tényleg az utolsó linkem én így mentettem a cfém-et Youtube

FABRICIUSZ

(#10055) DeusHun válasza gxyb (#10052) üzenetére


DeusHun
őstag

Azokat kell beírnod. Azok a parancsok.
"setup tftp ... by issuing these commands:"

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#10056) gxyb válasza DeusHun (#10055) üzenetére


gxyb
aktív tag

Délután megpróbálom!
THX!

(#10057) jimlaj66 válasza FABRICIUSZ (#10054) üzenetére


jimlaj66
csendes tag

Mindent ugy csináltam mint a videon van. A probeonly lefut a chip ok a memori ok. Elindítom a backupcfe lefut de csak fffffff vannak a flash cfe pedig kiírja hogy nem tudja olvasni a cfe bint. Amit linket írtál onnan töltöttem le de csináltam is a mac cím alapján. egyiket sem ismeri fel. Valami ötleted esetleg még?

(#10058) Tonyk


Tonyk
veterán

Friss paradicsom termett!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10059) And válasza jimlaj66 (#10057) üzenetére


And
veterán

Ha a backup csupa hexa FF-et ad vissza, az annyit jelent, hogy a bootloader tárterület teljesen törölt. A flash-nél pedig ügyelni kell arra, hogy a CFE-fájl neve pontosan "CFE.BIN" legyen, és ugyanabban a mappában helyezkedjen el, mint a debrick utility futtatható állománya. WRT54GL-ek esetén még hasznos lehet a /noemw ill. /noreset kapcsolók használata is (ha a folyamat el sem indul, vagy szinte rögtön az elején megáll).

(#10060) gxyb válasza DeusHun (#10055) üzenetére


gxyb
aktív tag

Ez nem jön össze...
Hogyan kellene beállítani a tftp-t?
Vistán parancssorból próbálgattam.

(#10061) FABRICIUSZ válasza jimlaj66 (#10057) üzenetére


FABRICIUSZ
tag

Szia
A video csak támpontként raktam be , hogy abból is tudj számodra valami hasznosat mazsolázni.
A CFE bin- re ugye fentebb azt írtad hogy kitörölted , ne agy isten a lomtáradba nincs még benn . mert nem biztos hogy az a sérült.

[ Szerkesztve ]

FABRICIUSZ

(#10062) gabcsikovo


gabcsikovo
csendes tag

Sziasztok :R
Van egy wrt54gl routerem ...az internet sebességemet felemeltettem a szolgáltatomnál.Ahogy felemelték nem volt internet kapcsolatom..Na akkor csinálok egyett gondoltam..
Bejön a jel modembe onnan megy a routerbe onnan meg a gépbe...Az a gond hogy bármilyen kapcsolatot csinálok nem csatlakozik fel a netre...De viszont ha kihagyom a routert akkor tudok kapcsolatot csinálni és fel is megy.....Az invitelnél azt mondták konfiguráljam ujra a routert...Csak sajnos a cd-je már nincs meg,,és a többi verziót nem tudom... Ja és persze mivel uj csomagra váltottam a felhasználónév ill a jelszó is uj lett...
légyszives segítsetek ha tudtok :R :R

(#10063) Tonyk válasza gabcsikovo (#10062) üzenetére


Tonyk
veterán

Kábel a modemből a router WAN portjába , mint eddig is, majd:

Böngészőbe beírod hogy: 192.168.1.1 majd entert nyomsz. Bejön egy ablak ahol kéri a felhasználó nevet és jelszót (az amikor megvetted a routert és a setup CD-vel beállítottál ). Beírod , bejelentkezel.
Setup - Basic Setup - Internet Connection type - PPPoE. Itt beírod az új felhasználói nevet és jelszót (amit most kaptál az inviteltől). Mást ne tölts ki. Mentés. Ennyi.

(De ez benne van a manualban is)

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10064) jimlaj66 válasza And (#10059) üzenetére


jimlaj66
csendes tag

A bacup csupa fffff-eket ad vissza tehát akkor az teljesen törölt. A CFE.BIN a pontos név de pontosan hol kell elhelyezni hol van a "debrick utility" állomány vagy az mi?Mert amikor flash-ni szeretném akkor nem tudja olvasni a cfe bin állományt. Nekem abban a mappában van ahol a tjagv2 exe, az jó?

(#10065) jimlaj66 válasza FABRICIUSZ (#10061) üzenetére


jimlaj66
csendes tag

Sajnos az nincs meg.

(#10066) gabcsikovo válasza Tonyk (#10063) üzenetére


gabcsikovo
csendes tag

szevasz
nagyon köszönöm sikerült :C :C :C :R :R :R :DD :D :)) :)) :C

(#10067) Bandeeboy


Bandeeboy
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Linksys WRT54GS version 6-os routerem. A felállás a következő: van most a házban 2 asztali gép, illetve egy laptop. Az átlagfelállásban csak 1 gép és 1 laptop van. A két asztali gép kábellal csatlakozik a routerra, a lapi pedig wifi-n keresztül. Viszont van egy olyan probléma, hogy a router folytonosan megszakítja az internetet, ám csak az asztali gépeken. Hiába töltünk le / játszunk bármilyen multiplayer játékkal (akár egy cod, akár wow) néha megszakad a net. Tehát elvileg van adatforgalom, és nem szabadna megszakadnia.
A routeren alap firmware van, illetve beállítások között a Max Idle time helyett a másik opció van beállítva.
Most a laptopra volt feltelepítve a router, és volt rajta net (erre az időre kábelesen volt megoldva), viszont ha pl. az én gépemre akartam feltelepíteni, sikerült is, ám net nem volt a gépemen, csak azokon, amik rácsatlakoztak a routerre pl kábellel. A két asztali gép LAN-ban látja is egymást, elvileg más IP címet oszt ki a router.
Még egy kérdés: Call of Duty 4-ben most tudunk játszani, és ritka a lagg/ szakadás, illetve Bad Company 2-ben is, ellenben WoW-ban (most is játszik mellettem a másik egyén :) ) őt nem dobta le egy jó ideje, de ha én is felmegyek, akkor Disconnect.

Mi lehet a probléma? Mindkettőnknek alaplapi a hálózati kártyája.

Köszi előre is a válaszokat :)

(#10068) Tonyk válasza Bandeeboy (#10067) üzenetére


Tonyk
veterán

A routeren alap firmware van, illetve beállítások között a Max Idle time helyett a másik opció van beállítva.

Van max idle time, van Connect on demand, meg az always online. Ebből neked vagy az utolsó kéne, vagy a max idle time 0-ra (rendszerint ez mondja meg neki, hogy ne szakadjon meg)

Most a laptopra volt feltelepítve a router,

Ilyen nincs. Számítógépre nem telepítünk routert. Az elvan magában, nem kell telepíteni sehova. Max. kézzel adsz ip-címet, átjárót meg dns-t a gépen. De ez meg nem telepítés.

A két asztali gép LAN-ban látja is egymást, elvileg más IP címet oszt ki a router.

Mi az hogy más címet? az egyik pl 192.168.1.101 a másik meg 192.168.1.102 . Ez így lenne természetes, de ha az egyik 169.254.x.y a másik meg 169.254.x.z akkor ott valami gebasz van, mert ezt ne a router osztja, de ettől még lesz lan. mondjuk ekkor meg nem lenne net...

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10069) Bandeeboy válasza Tonyk (#10068) üzenetére


Bandeeboy
csendes tag

Az a baj, hogy nincs olyan, hogy Always Online. Két lehetőség van: Connect on deman: Max idle time: 5 min
Másik: Keep Alive: Redial Period: 30 sec
A Max idle time-t nem tudom 1-nél kissebre venni, a max pedig a 9999
Redialnál pedig: 20-180 sec

Akkor most mi a megoldás? IP-nél pedig úgy van hogy mondtad, csak az utolsó szám más.
A telepítést úgy értettem, hogy kaptam egy CD-t hozzá, és ez végigvezetett valamilyen telepítési folyamaton... ezért írtam a telepítést. :)

(#10070) Tonyk válasza Bandeeboy (#10069) üzenetére


Tonyk
veterán

Akkor Keep Alive : 20

IP-nél pedig úgy van hogy mondtad, csak az utolsó szám más.

ide, és a 192.168.1.x -es eset van ugye?

Routerhez nem kell cd, de nyilván most láttál életedben először ilyet. Ha egyszer belőtted az egyik gépről, onnantól megy, akkor nem kell átmenni a másik géphez a cd-vel.

Amikor ledob
- célszerű lenne még működő gépről felmenni: böngészőbe: 192.168.1.1 szétnézni a beállítások között

- a ledobott gépeken Start menü - futtatásba cmd , majd entert nyomj. Előjön a parancssor és írd be: ipconfig /all . Szúrj be ide egy képet a kimenetről

- pingelni tudod a routert a ledobott gépről? Start menü - futtatásba: cmd , entert nyomj, írd be ping 192.168.1.1 - entert nyomj. Ha válaszol ok, ha a válasz, az hogy a célállomás nem érhető el, akkor tényleg ledobott valami miatt. Ebben az esetbe ha beírod ugyan ide, hogy ipconfig /release majd ipconfig /renew ,akkor megjavul?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10071) Bandeeboy válasza Tonyk (#10070) üzenetére


Bandeeboy
csendes tag

Tehát akkor mutatom a képet is majd. A Max Idle Time-t átírtam 9999-re, azóta nem dobott le senkit sem, tehát lehetséges, hogy megjavult :) Amúgy 192.168.1.x van, igen.

(#10072) DeusHun válasza gxyb (#10060) üzenetére


DeusHun
őstag

Adminként futtatod?

Rainforest Alliance Certified signature

(#10073) gxyb válasza DeusHun (#10072) üzenetére


gxyb
aktív tag

Igen, de szerintem más probléma van...

(#10074) outsiheder


outsiheder
tag

Miért a kliens gépen van beállítva a DNS kiszolgáló IP címe?
Ha router van, akkor azon/ott kell beállítani,
A kliens gépeket viszont alapállapotra, DHCP-re kell állítani, (+ auto config), mindent a routerből kapjon

(#10075) outsiheder


outsiheder
tag

Tomato 1.28
Submitted by jon on Mon, 2010-06-28 12:48 Firmware

Version 1.28

Changelog

* Fixes for udhcpc. Thanks to fedor for his help.
* Warn if saving an empty Access Restriction since it's the same as blocking everything.
* Add option in Admin:Access to select which menus are permanently expanded.
* Increase PPPoE username and password length.
* Increase limit for web_printf to avoid problems handling very long variables.
* Update Dnsmasq to 2.55.

This is basically beta 1812 with an updated Dnsmasq.
-------------------------------------------------------------------------------

és Victek:
Yes!!!! Since 1.28 is out then I go! ..
tehát az utóbbira még várni kell, bár az 1.25-ős Victek nálam stabilan és hibátlanul megy.

(#10076) outsiheder válasza outsiheder (#10074) üzenetére


outsiheder
tag

a 10071-re ment

(#10077) jimlaj66


jimlaj66
csendes tag

A CFE BIN állományt sikerült feltölteni, most a backup során az állomány nem csak ffffff-eket tartalmaz hanem más karaktereket is. Most a firmware-t nem sikerül feltölteni, valaki részletesen leírná hogy mit hogyan? Én úgy próbáltam, hogy a parancssorba beírtam tftp -i 192.168.1.245 put dd-wrt.v24 micro generic majd enter és időtullépési hibával kilép. Mit csinálok rosszul?

(#10078) Shono


Shono
aktív tag

Azt hittem már elég okos vagyok, hogy rutinból mennek a dogok - hát nem. :N
WRT54GL v1.1-re gyári firmware-re parasztból ráküldtem a DDWRT-t.
Eredmény:
- Update failed
- restart failed
- 30/30/30 reset failed
- ping failed

Már előbányásztam az ősrégi LPT kábelem (mátrix nyomtatóhoz használtam utoljára), holnap kellékért egy JTAG kábelhez. Előreolvasni könnyebb lett volna... :O

(#10079) And válasza jimlaj66 (#10077) üzenetére


And
veterán

Azért az még édeskevés, hogy nem egy üres állományt kapsz vissza. Próbáltad esetleg összehasonlítani azzal, amit előtte ráflash-eltél? Ha a kettő stimmel, az a jó eredmény. De azt is megoszthatnád, hogy végülis mi volt a gond a korábbi próbálkozásoknál.
Konkrétan miféle cfe.bin-t égettél be a routerbe? Mert ha azt, amelyet Fabriciusz kolléga #10054-es hozzászólásának linkjéből lehet kihalászni, akkor ne azzal az IP-vel próbáld, amit emítettél, mivel abból a letöltött CFE-ből szemre egészen más címet (192.168.1.1) lehet kiolvasni. Egy .1.245 végű IP-vel megáldott CFE évekkel ezelőtt, a VxWorksKiller megjelenése előtt keringett a neten, és eredetileg egy WAP54-es AP-ről mentették. De megpróbálhatod pingelni is az 1.1-es címen a routert, a bootloadernek válaszolnia kell. Az más kérdés, hogy csak az indulás - LAN-ledek kialvása - utáni első néhány másodpercben, vagy tovább is, de ha az első eset igaz, akkor a kernel-image tftp-s feltöltését is az indulás után hamar kell majd elkezdened a megfelelő pillanatban.
#10078: Pedig egy GL-nél úgy kell, csak nem mindegy, melyik verziót teszed fel először, mivel a gyári firmware nem támogatja adott mérethatár (talán 3 MB) feletti fw-image feltöltését. Ezért szokás a cserét a Mini-verzióval (mini_generic) indítani. A DD-WRT keresős router-adatbázisa a WRT54GL-nél is első helyen hozza a 'Mini-Build required for initial flashing via TFTP / WEB' nevű verziókat.

(#10080) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Egy gyors kérdés. A linksys wrt54gl router az UTP kábelen keresztül a 80megabites netet leadja? A wifi része nem érdekes. Köszi előre is.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#10081) Atapi válasza nyikszi (#10080) üzenetére


Atapi
senior tag

nem. kb 50mbit a routási képeségének a vége.

(#10082) Tonyk válasza Atapi (#10081) üzenetére


Tonyk
veterán

PPPoE alatt még ennyi sem kb 28Mbit

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10083) Tonyk válasza Shono (#10078) üzenetére


Tonyk
veterán

Nem értem én ezt a DD-WRT mániát.

Még jó, hogy tomato alatt nincs ilyen szopás. :)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10084) And válasza Tonyk (#10083) üzenetére


And
veterán

Én meg a szopást nem értem: számtalan eszközre tettem már DD-WRT-t (ugye egy rakás típusra más nem is megy), és még sosem szívatott meg a feltelepítésekor vagy frissítéskor. Pedig néha wifi-n frissítek, mert az adott router messze van, és nincs ott senki, de olyankor is gond nélkül szokott felmenni ;).

(#10085) FABRICIUSZ válasza Shono (#10078) üzenetére


FABRICIUSZ
tag

(#10086) sirály12 válasza sirály12 (#10034) üzenetére


sirály12
őstag

Valakinek ötlete a 10034-esre?

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#10087) nyikszi válasza Atapi (#10081) üzenetére


nyikszi
őstag

Köszi, akkor ez nem nyert.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#10088) zsolt501 válasza And (#10084) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Pl. én úgy szoptam, hogy egy bizonyos idő után szépen lelassult és elkezdett fagyni, csak úgy semmi előjel nélkül, viszont mióta tomató van ilyen soha nem fordult elő.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#10089) And válasza zsolt501 (#10088) üzenetére


And
veterán

Igaz, hogy a telepítésről volt szó, de ha számít, eddig egyik verzióval (v23 óta) sem volt gondunk, pedig számtalan GL-re és G v5-re tettük fel. Száz nap feletti uptime-okat produkál, lassulás nélkül (amit aztán általában áramszünet vagy újrakonfigurálás nulláz le), ráadásul külső antennákkal. Te már elég régen és többször írtad, hogy találkoztál ilyen gonddal. Más meg nem. A következtetést mindenki vonja le maga.

(#10090) ksasa67


ksasa67
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam egy használt wrt54GS V7. routert. Működik, de a kettes számú lan led gyorsan villog akkor is ha nincs bedugva a hálókábel a portba. Egyébként a kettes lan port nem működik, ha gépet teszek rá. Ez milyen hiba lehet, hardveres, szoftveres?

Tulajdonképpen 3 portja működik, de jó lenne a negyedik is... Valami ötlete valakinek?
Köszönöm! Sasa.

(#10091) And válasza ksasa67 (#10090) üzenetére


And
veterán

Első blikkre hardveres nyűgnek tűnik, de ha szeretnél róla megbizonyosodni, akkor frissíts firmware-t vagy válts DD-WRT-re (más 3rd-party fw erre a típusra se nagyon megy fel). Már az is gyanús lehet, ha egy, a rossz portra csatlakoztatott számítógép LAN-aljzatán nem villan fel a vivő meglétét jelző led. Ha a probléma hardveres eredetű, túl sok mindent nem tudsz vele kezdeni: olyan helyen használhatod (pl. dd-wrt-vel kliensként, azzal a WAN port átkonfigurálható ötödik LAN-portnak), ahol nincs szükség mind a négy LAN-portra, vagy beszerzel hozzá egy filléres switch-et kiegészítésként. Esetleg eladod némi kedvezménnyel, a hibájára tekintettel.

(#10092) hewek


hewek
csendes tag

Sziasztok!
Olcsóba intéztem magamnak egy wrt54g ver. 2 routert csak adapter nincs hozzá... Kérdésem az lenne h miet vegyek? Néztem linksys oldalán 12 v 0,5 a de a pdf docban meg 12v 1a van irva. Most akkor meik kell hozzá? Ebayen néztem ehez a tipushoz valamelyik 0.5 a de van oylan is ami 1a. Légyszives segitsetek h meik lenne frankó és még kell e valamire figyelnem adapter vásárlásakor. Köv kérdés h mien firmwaret tegyek majd rá (digi 30/20as netem van) ?
Köszi

(#10093) Atapi válasza hewek (#10092) üzenetére


Atapi
senior tag

ha nem tudod mekkora táp kell, akkor inkább a nagyobbat vedd, mert a nagyobb tud leadni kevesebbet, de a kisebb nem tud többet... szoval ha 1A terhelhetőséget irnak valahol, akkor vegyél egy legalább ekkora terhelhetőségű tápot. ha kicsit nagyobb a terhelhetőség az nem gond.

(#10094) neduddki válasza neduddki (#9740) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na vegre eljutottam a vajuknal is a mereshez:

megnyugodtam:- )

udv

neduddki

mod: teremszeteen wrt320n

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10095) neduddki válasza zsolt501 (#10088) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

v24eseket en is napont aujra inditrom ejfelkor, v23val es tomatoval ijjen bajok ritkan vannak, fel eveb ha egyszer kell ujrainditani /wrt54gl/
muxik csak kintrol nem tok bejeltkezi ra

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10096) ksasa67 válasza And (#10091) üzenetére


ksasa67
csendes tag

Köszönöm az ötletet! DD-WRT micro-t tettem rá. Persze a hibás lan port nem javult meg, de ettől függetlenül tökéletesen működik.

(#10097) neduddki válasza neduddki (#10094) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bocs lemaradt: v24beta vpn es 100as halon

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10098) gabcsikovo


gabcsikovo
csendes tag

sziasztok
wrt54gl-el van problémám...előfizettem egy nagyobb netre azóta nincs szerencsém...már kijöttek a modemet kicserélték nagyobb teljesítményűre ill a szűrőt is cserélték...tény gyorsabb lett.....egy nagy problémám van ahogy felmegyek multit játszani, kifagyok...akkor ujra kell csatlakozni jobb esetben vagy uj kapcsolatot kell neki csinálnom.... most úgy próbáltam hogy kiiktattam a routert... úgy néz ki úgy megy... hogyha csak böngészek semmi nyűgje nincs..... de játék alatt töbször szakadok... valamit nem állítottam be?? eddig 8 m netem volt egész jól ment kifagyás nem volt... most 15m és állandóan fagyok egy war alatt legalább 8 szor...
légyszi segítsetek... nem bírja router ?? vagy valami beállítási hiba?? :F

(#10099) Tonyk válasza gabcsikovo (#10098) üzenetére


Tonyk
veterán

Csak kérdezek:
Kifagy? Azaz lefagy a gép vagy lefagy a program vagy a router disconnectel? Nem mindegy...
Operációs rendszer? Router Keep online-on van? Milyen fw. van a routeren? Ha nem a gép fagy le ilyenkor, akkor internet van, vagy csak a játék szakad le?

Routernek ezt a netet bőven el kellene bírnia.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10100) gabcsikovo válasza Tonyk (#10099) üzenetére


gabcsikovo
csendes tag

szia mester
a köövetkező.. win7 64 bit eddig 8m nettel semmi gond nem volt.. elkezdek játszani és kifagy a játék illetve abban a percben a mumble is... a windows megy ...hálózatnál kis sárga felkiáltójeles háromszög jelzi hogy nincs kapcsolat....csinálok egy másik kapcsolatot jelszó felhasználónév stb ...azonnal indul....nem tudom mi van fent a routeren..te adtál abban is segítséget hogy tudom beleírni a jelszót...ne haragudj nem tudom mi az a Router Keep?
belementem a routerbe van ott valami gaming dolog.. nem tudom kell itt valaminek lenni?... az a legérdekesebb csak játéknál szakad a net és a mumble...már oprendszert is telepítettem és még mindig nem jó.. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.