Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) h_143570 válasza outsiheder (#9000) üzenetére


h_143570
addikt

Na igen tobb, mint fel evig csond aztan 3 napon belul 2.

(#9002) Juzzie71


Juzzie71
tag

Sziasztok!

Van nékem egy Linksys WRT54GL-es router-em, amit a vásárlás után már frissítettem is egy új firmware-el (DD-WRT v24-sp1 (07/27/08) mini)! Kb. 1 éve használom, problémám eddig nem volt vele - most sincs! Viszont szerettem volna egy tűzfal szabályt létrehozni böngészőn keresztül. Beléptem a webes felületen, de mielőtt beállítottam volna a szabályt, gondoltam egyet és a Router hozzáférést az Administrator fülön megváltoztattam (új felhasználónév és jelszó). Hogy minden rendben van-e, kilépés után újra próbálkoztam... :/
De böngészőn keresztül már nem tudok belépni a régi és az új felhasználónév és jelszó párossal sem! Érdekes, hogy Telnet segítségével az új felhasználónév és jelszó jó, elfogadja és be is lépek. Telnet-es belépés segítségével kitudom köszörülni a böngészős belépésen esett csorbát?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.

(#9003) GS_Laja válasza outsiheder (#8989) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Nem haragszom, inkább a tehetetlen düh ami nem tesz jót az idegeimnek :)

Sajnos az ügyfélszolgálat nyitva tartása alatt én dolgozom.
Ezért mire hazaérek már nem tudok velük beszélni.
De ha legközelebb nem lesz net, akkor megteszem amit ajánlottál.

Bár én kínomban arra gondoltam, hogy kicseréltetem a modemet hátha az a rossz.

"Tehát arra kérd meg őket, hogy indítsák újra a kábelmodemedet, ha tényleg jónak tűnik náluk, akkor ezt meg tudják tenni, a ledeken látszik, ha újraindul, és meg fogsz lepődni újra lesz neted, anélkül, hogy a routerhez hozzányúlnál/újraindítanád
De ettől még korán sem biztos, hogy rossz lenne a kábelmodem."

Ha ez az eset előfordulna, akkor mi lehet a hiba?
A log filéből nekem az a gyanús hogy a szolgáltató DHCP-je nem osztja ki az új IP-t miután lejárt a lead time.
Ezért " ragad be " a régi ip amit a router utoljára kapott és ezért látom a connected állapotot annak ellenére, hogy valójában nincs net.
De lehet hogy ez az egész csak hülyeség, nem tudom.

(#9004) outsiheder válasza GS_Laja (#9003) üzenetére


outsiheder
tag

Hogy őszinte legyek, nem tudom, hogy mi lehet a baj.
A szolgáltatók többsége nem ad fix IP-címet, csak külön felárért, elméletileg naponta egyszer megszakítja a kapcsolatot, és a kapott (új) cím 24 órára érvényes.
Azért van az új zárójelben, mert bár lehet, hogy megszakítják a kapcsolatot, de ugyanazt az IP-címet kapod vissza/újra, és lehet, hogy akár több héten keresztül gyakorlatilag állandó a címed!
Most néztem a 24 órás forgalmamat grafikusan, azon nem látszik a megújítás forgalom kiesése, noha a mostani címem több, mint 23 óráig érvényes elméletileg, tehát kb fél órával ezelőtt lett megújítva. Nehéz kideríteni, mert ahhoz hibátlan és folyamatos kapcsolat kellene, de nálam ma is volt több 10-15 perces kimaradás, csak ma nem hívtam a 1412-t.
A WAN értékeinél nézd meg, hogy 24 órára kapod-a a címet, nálam most:
Remaining Lease Time 0 days, 23:43:26
Azt pl nem értem, hogy a Connection Uptime értéke miért jóval hosszabb, mint amennyi időn belül én itthon biztosan újraindítottam a kábelmodememet, persze lehet, hogy a T-s DHCP szerver Lease Time értéke úgy van beállítva, hogy hosszabb legyen, mint egy esetleges kényelmesen végrehajtott kábelmodem újraindítás ideje.
A gépen az egyidejű kapcsolatok száma (TCPIP.SYS) értéke meg lett növelve, illetve a routerben az ADVANCED -> Connections -> Maximum Connections értéke szintén növelt-e?
A Tomato-ban meg is tudja számolni az éppen élő kapcsolatok számát, ha a torrent megy, igen szép számokat ad vissza értékként.

[ Szerkesztve ]

(#9005) outsiheder


outsiheder
tag

Ja igen, próbáld megkeresni, hogy a kábelmodemed webes felületét hogyan lehet elérni, én rákerestem az enyémre, az IP-címe megvan, pingetni lehet, válaszol, de az adott címre nem ad webes felületet, lehet, hogy le van tiltva? Cisco DPC/EPC3000 ill. 192.168.100.1 (a router nem ebben a tartományban van)
Még a végén megnézem a hozzáadott cd lemezt.

(#9006) outsiheder válasza h_143570 (#8998) üzenetére


outsiheder
tag

Pontosítás a 1 IP / 2 MAC cím (hálózati eszköz) beállításhoz

Linksysinfo.org fórum hozzászólás

(#9007) h_143570 válasza outsiheder (#9006) üzenetére


h_143570
addikt

Na igen ez hasznos informacio, egyidoben 2 kulonbozo eszkoznek nem lehet azonos ip cim egy azonos alhalozaton. Kezdok szamara fontos megkotes es hasznos tudni.

(#9008) outsiheder


outsiheder
tag

még pontosabban
A két különböző eszköz az nem két különálló szgépet vagy notebookot jelent, hanem egy pl egy notebook ethernet (drótos) és ugyanazon notebook wifi kártyáját jelenti.
Tehát csak akkor kaphat ez a két hálózati eszköz/kártya azonos IP-címet, ha gondoskodunk róla, hogy ne legyenek egyszerre felcsatlakozva a routerre.
vagy nem dugjuk be a notebookba az ethernet kábelt,
vagy ne állítsuk be prefered networknak a saját wifi hálózatunkat, és/vagy tiltsuk le wifi automatikus elindítását
Ha ezt nem tudjuk/akarjuk beállítani (mert pl. több eltérő beállításokat megkövetelő helyen használjuk a gépünket), akkor az eddig ismert/használt módon külön-külön egyedi IP-címeket kell adni mind az ethernet, mind a wifi kártyának.
(mind az ethernet, mind a wifi kártya maradhat dhcp-n, a routerben pedig erősen célszerű egyedi static dhcp-t állítani két hálózati csatoló/kártya eszköznek)
Ha a gépet csak otthon, a saját hálózatunkon használjuk, akkor beállíthatunk fix IP-címeket is

(#9009) southfields


southfields
csendes tag

A szomszédból jön a net WRT54GL -en keresztűl utp kábelen. Már frissítettem is a rútert, és már kipróbáltam másik rúterreli is, sőt az utp kábelt is kicseréltem már. A problémám a következő: a szomszédba mindíg van net, nállam sajnos csak néha, akkor viszont 6-8 óra hosszán keresztül. Ha nincs netem és a ruter menüben a rányomok a connect-re a következő üzenetet kapom: Can not get an IP address from PPPoE server.
Van valakinek valami ötlete? Én már kifogytam....
Lethet hogy csak akkor van netem, ha a szomszéd gépe be van kapcsolva????

(#9010) outsiheder válasza southfields (#9009) üzenetére


outsiheder
tag

nem akarod egy kicsit pontosabban leírni, hogy mi hova/mire van dugva, onnan kezdve, hogy kábelmodem, amire....

(#9011) Livius válasza southfields (#9009) üzenetére


Livius
őstag

Ilyen üzenetnél szerintem szolgáltatónál lesz a gond. Vagy a router beállításai szarok.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#9012) Atapi válasza southfields (#9009) üzenetére


Atapi
senior tag

szomszéd gépén ki van kapcsolva a pppoe tárcsázás? (ha nincs, akkor kapcsold ki.)

(#9013) GS_Laja válasza outsiheder (#9005) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Átolvastam a doksit, amit adtak a kabelmodemhez.
Nem irnak benne webes feluletrol.
A gateway-t megtudom pingelni, ha van net akkor minden rendben.
Ha elmegy a net, akkor hiaba pingelem nincs valasz.

(#9014) GS_Laja válasza outsiheder (#9004) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Nalam a remaining lease time 6 ora, nem is tudom allitani, vagy legalabbis nem talalom, hogy hol lehetne.
A maximum connection erteke gyari 4096 a torrent miatt itt meg 200 nal nagyobb erteket nem lattam.
Azonban az Advanced ->DHPC/DNS resznel a static lease time "same as normal lease time" allasban van.
Lehet, hogy at kene allitanom "infinite" vagy "costum" allasba?

Mikor megrendeltem a szolgaltatast a kabel szolgaltatonal, akkor azt mondtak, hogy nem szakitjak meg a netet 24 orankent.
Ez igaz is lehet, mert gyakorlatilag 2 eve ugyan az az IP cimem, pedig nem kertem fix IP-t.
Mondjuk az aramszuneteket es a javitasokat leszamitva sosem ment el a net a szolgaltato es a modem kozott.

Jut eszembe, a router es a PC kozott a lease time-t megnoveltem a maximumra a multkor.
Most ahogy nezegetem a router webes feluletet, a DDNS automatic refresh 28 nap.

Tobbet nem tudok mondani, kérem kaccsolja ki!! ;)

(#9015) outsiheder válasza GS_Laja (#9014) üzenetére


outsiheder
tag

Hali!
A webes felület talán http://192.168.100.1/
(de a wrt54g default állapotában is ezen a címen van, tehát a saját belső, a gépekre kiosztott dhcp címtartomány át kell állítani máshova)
A remaining lease time értéke attól függ, hogy mikor kaptad a címet, és mennyi érvényességi/bérleti időre van beállítva a címet osztó rendszeren (a szolgáltatónál, tehát ezt nem tudod állítani)
Azt majd a nálam okosabbak leírják, hogy amikor lejár a cím, akkor a kliens gép, vagy a címszolgáltató kezdeményezi az újrakérést. (ezt nem tudom)
Advanced ->DHPC/DNS resznel a static lease time "same as normal lease time" allasban van nálam is ott van!
router es a PC kozott a lease time túlképpen közömbös, a static dhcp a szgép mac címére kiváltja

(#9016) GS_Laja válasza outsiheder (#9015) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

"A webes felület talán http://192.168.100.1/
(de a wrt54g default állapotában is ezen a címen van, tehát a saját belső, a gépekre kiosztott dhcp címtartomány át kell állítani máshova)"

Na most ezt a részt nem értem .

A modememnek a valószínű webes felületének az ip-je a 192.168.100.1 ez OK ezt értem :)
nekem a default gyári kiosztás nem ez, hanem a 192.168.1.100 - 149 ig.
akkor most ha átállítom az általad írtra akkor bejön a modem webes felülete?

(#9017) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

A WRT320N megéri a plusz pénzt a WRT54GL -hez képest? Egy ősrégi smc routert cserélnék le. Hosszútávra kellene.

(#9018) jercsi


jercsi
tag

Na nekem sikerült......:D!
:C :C :C

(#9019) outsiheder válasza GS_Laja (#9016) üzenetére


outsiheder
tag

Igazad van, rosszul írtam, 192.168.1.100 - 149 a tartomány! (wrt54g default belső dhcp cím tartománya)
A kábelmodem webes felülete leginkább a 192.168.100.1

(#9020) outsiheder


outsiheder
tag

Tessék rám szólni, kijavítani, ha rosszat írok, sajnos előfordul :Y

(#9021) GS_Laja válasza outsiheder (#9019) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Közben találtam egy oldalt a neten, ahol elmagyarázzák, hogy hogyan kell belépni a modem webes felületére.
Tételezzük fel, hogy megcsinálom és benn vagyok a modem admin felületén, miért lesz ez nekem jó?
Mit kéne csinálnom, és miért?

Nem lenne egyszerűbb egy másik modemet kérni a szolgáltatótól?

(#9022) kali válasza Pharaoh (#9017) üzenetére


kali
legenda

természetesen igen! főként ha a későbbiekben gyorsabb netet is tervezel, mint 20 - 30 mbit/s - előbbi a wifi ~ korlátja a g szabvány miatt (bizonyos esetekben feltornázható ~ 25 mbit/s sebességre, de 30 mbit/s alatt marad feltétlenül!), de vezetéken sem tud csak ~ 40 mbit/s sebesség körül!
a gigabit képes, és n szabványos wrt320n jelentősen nagyobb sebességet tud!

[ Szerkesztve ]

(#9023) veze válasza Pharaoh (#9017) üzenetére


veze
őstag

ha nem gondolkodsz nagyon széles sávban (80-100-150MB), mert nincs is rá szükséged, és elég egy 25-40 Megás netkapcsolat akkor nem érdemes.
Ha igen, és csak azé nincs 100megás neted mert nem elérhetö most Nálad, de jövöre igen és neked olyan kell akkor azonnal, akkor 320 N-t vegyél, mert routert nem egy évre vesz az ember. mint tudjuk (megirtak már párszor itt a fórumban)a GL -nek kb 40-50 mega a plafon, annál többet nem tud
nekem pl. 25/5-ös netnél nagyobbra nincs szükségem ezért nem is tervezem a GL-t lecserélni

[ Szerkesztve ]

(#9024) outsiheder válasza GS_Laja (#9021) üzenetére


outsiheder
tag

Délelőtt nekem is sikerült belépni a sajátomba, most éppen megint nem sikerült, de azt a saját logjában szépen látszott az, hogy mikor nem kapott választ a szolgáltatótól dhcp kérésre (maga a kábelmodem) , illetve mikor volt egyéb gondja baja a jelszintekkel, vagy a csatornák vmilyen paraméterével (ehhez sem értek)
Ja igen, eddig azt csináltam, hogy ki-be dugtam a dugasztáp lengő dugóját, de legközelebb inkább a reset gombját fogom használni, ti. a tápos újraindításkor a belső órája visszaáll 1970-es dátumra, míg ha megy (ha feljelentkezett) szépen szinkronizálja a belső óráját, és az esetleges hibaüzenet értelmes dátum/idő értékkel lesz (remélhetőleg) bejegyezve.

(#9025) outsiheder


outsiheder
tag

Akkor tehát:

Thu Nov 26 14:46:25 2009 84000500 3 SYNC Timing Synchronization failure - Loss of Sync;CM-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CMTS-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

Thu Nov 26 14:46:30 2009 84020200 5 Lost MDD Timeout;CM-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CMTS-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

Thu Nov 26 14:46:38 2009 82000400 3 Received Response to Broadcast Maintenance Request, But no Unicast Maintenance opportunities received - T4 time out;CM-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CMTS-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

Thu Jan 1 00:02:26 1970 68000100 3 DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CMTS-MAC=00:nn:nn:nn:nn:nn;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;

dátum, hibakód, a hiba szövegesen, kábelmodem mac címe, ??fejállomás mac címe??, nem tudom, nem tudom - de talán a a DOCSIS verzió száma.
illetve ez az érték is megvan:
Time Since Last Reset 5 days 10h:44m:15s

Csak read-only mód, senki se állítgasson semmit, ha esetleg találna egy olyan paramétert, aminek az értékét módosítani tudná!

(#9026) GS_Laja válasza outsiheder (#9025) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Leírnád, hogy te hogyan lépsz be a modem webfelületére?

Köszönöm

(#9027) Juzzie71 válasza Juzzie71 (#9002) üzenetére


Juzzie71
tag

Sziasztok!

Mivel nem tudta senki megválaszolni a feltett kérdésem, szeretnék egy egyszerűbbet feltenni. :)

DD-WRT v24-sp1 (07/27/08) mini reset-elése a 3X 30 másodperces mizériával érhető el, vagy elég neki a sima 30 másodperces is? Mi a kettő között a különbség? Ha elég az 1X 30 másodperces, azt miként is kell elkövetni?

Köszönöm a válaszokat, ha lesznek egyáltalán... :)

Üdv.

(#9028) davide83


davide83
csendes tag

Sziasztok!

Miért van az, hogy a router-en keresztül nem tudom a max sávszélességemet (50Mbit) kihasználni?

Korábban egy 8Mbit-es netem volt, most már 50 Mbit-es LANNET-em van. Router nélkül ha csak simán bepattintom a hálózati kátyába süvít 50 Mbit-tel, ha közé teszem a routert, akkor kb. max. csak fele annyit tud?

Van valami tuti ötletetek? Nagyon zavar a probléma.

Köszönöm!

(#9029) veze válasza davide83 (#9028) üzenetére


veze
őstag

milyen firmware van? eredeti? vagy lecserélted már másra?

(#9030) davide83 válasza veze (#9029) üzenetére


davide83
csendes tag

1.05.7 van fenn kb 1,5 éve.

korábban ez a probléma a lassabb T-kábel 8Mbit miatt nem jött elő, de most TVNetwork 50Mbit van. Jelzem nem is wifi-n megy a cucc, csak szimplán ethernet csatlakozásom rendes UTP kábelen keresztül, és hát lassú.

Köszönöm a gyors reagálást!

(#9031) Menotti válasza davide83 (#9028) üzenetére


Menotti
aktív tag

A wrt54* sorozatnak kb 30Mb környékén vége van....
Ha töbet akarsz akkor be kell ruházni egy gigabites routerbe.(Pl:wrt320N)

(#9032) kali válasza Menotti (#9031) üzenetére


kali
legenda

több, nem gigabit képes router is tud bőven 50 mbit/s felett, és 10 e ft környékén már beszerezhetők!

[ Szerkesztve ]

(#9033) davide83 válasza Menotti (#9031) üzenetére


davide83
csendes tag

Ezt az infód honnan szedted, hogy nem tud ez a sorozat 30Mbit felett?

Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok!

Van ismerősötök, aki hasonló problémába ütközött már?

(#9034) davide83 válasza kali (#9032) üzenetére


davide83
csendes tag

Milyen márkákról beszélsz? Típus?
Azok mitől többek annak ellenére, hogy "g" szabványosak?
Mivel tud többet? Tempó?

Stb.

Részleteket kérnék Uraim!

(#9035) kali válasza davide83 (#9034) üzenetére


kali
legenda

én egy szóval sem mondtam, hogy g szabványos!
próbálj ki például egy tp-link tl-wr941nd típust!

[ Szerkesztve ]

(#9036) outsiheder válasza Juzzie71 (#9027) üzenetére


outsiheder
tag

A DD-WRT Wiki oldaláról:
Using Telnet
1. Open your favorite Telnet client (On Windows, you can use Start > Run > telnet <Router_LAN_IP>)
2. connect to <Router_LAN_IP> e.g. 192.168.1.1
3. When asked for the username, enter root (even if you changed username in web interface)
4. When asked for the password, enter your router's password

Aki ezt használja, az majd megnézi, hogy lehet-e a telnet hozzáférésre más jelszót állítani, mint a webes felület hozzáférésére, az én felületes tudásom szerint ha vki be tud telnetelni, az gyakorlatilag bármit megcsinálhat a gépen/eszközön!
A 3x30 a teljes NVRAM törlése, tipikusan firmware cserénél kell, most elég lesz a nyomva tartott reset gombos indítás, azaz 1x30, de a ledek állapotán úgyis látszik, ha feláállt a router.
Természetesen újra be kell állítani mindent annak, aki nem vette fel a hibátlan beállításokat!
Tessék figyelni, az Apply és a Save gombok megfelelő használatára :D

(#9037) outsiheder válasza davide83 (#9033) üzenetére


outsiheder
tag

Ez 2006-os!
Azért ide is ki kellene tenni egy gugli a te barátod táblás smile-t
DD-WRT fórum

Ha vki most akar venni, és nincs pénze az vegyen használt wrt54g-t, olcsón hozzá lehet jutni, pl itt az apróhírdetések között, de ma már inkább N-es szabványút kellene venni, akár Linksyst, akár más gyártótól, itt a ph-is van egy topic, hogy milyen routert vegyek.

(#9038) davide83 válasza outsiheder (#9037) üzenetére


davide83
csendes tag

Köszi a linket, most már legalább tudom, hogy ennyit bír az eszköz és kész

(#9039) outsiheder válasza GS_Laja (#9026) üzenetére


outsiheder
tag

A fenti címet a böngésző címsorába, és enter, utána lehet, hogy nevet és jelszót kér.

(#9040) outsiheder válasza outsiheder (#9037) üzenetére


outsiheder
tag

Javítom magam, ne a sima WRT-54G-T, mert annál oda kell figyelni, hogy melyik a hardver verzió, amit a gyári szám első négy karaktere alapján lehet azonosítani, az alternatív firmware verziókat nem mindegyik változatra lehet feltenni.

Tehát a WRT54GL a jobb vétel, mert arra bármi feltehető.

Bővebben a Wikipédia oldala

(#9041) Juzzie71 válasza outsiheder (#9036) üzenetére


Juzzie71
tag

Köszönöm a válaszod, akkor megpróbálkozom a reset-tel. Telnet segítségével én is betudok lépni, dehogy ott mit is kell "hegeszteni", azt nem találtam sehol. Gondoltam van itt olyan szaki, aki ért hozzá. De sebaj, csak a Digi.net hozzáférést kell beállítani pppoe segítségével. Ha nincs semmilyen buktató, akkor remélem menni fog.

Üdv. és még egyszer köszönöm.

(#9042) outsiheder válasza Juzzie71 (#9041) üzenetére


outsiheder
tag

Több lépésben csináld, és mindig vedd fel a beállításokat, más-más néven, hogy ha nem jó, akkor vissza tudd tölteni a korábbi (még jó) beállításokat, ne kelljen megint elöről kezdeni.

(#9043) GS_Laja válasza outsiheder (#9039) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de milyen fenti címet kell beírni a böngésző címsorába?

192.168.100.1 re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#9044) GS_Laja válasza GS_Laja (#9043) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Igen, én vagyok a hülye! :)

Beléptem, működik, ahogy nézem a log-ot tele van warninggal - DHCP RENEW WARNING - Field invalid in response - foként ez van benne.
Valamint olyanok amikor nem tudja a belső idejét szinkronizálni.

Mostanában nem szakad meg a netem ezért nem tudom megnézni, hogy mit loggol olyankor.

(#9045) outsiheder válasza GS_Laja (#9044) üzenetére


outsiheder
tag

Csak azt nézd meg, hogy most jó-e az idő beállítása, vagyis pontos lesz-e az esetleges log bejegyzés.
A két hibaüzenet szerint a szolgáltatónál volt vmi hiba.

(#9046) GS_Laja válasza outsiheder (#9045) üzenetére


GS_Laja
csendes tag

Igen most jó az időpont
3 napja vesztette el a pontos időt, de utána meglett újra :D.
Betettem a böngészőbe 10 másodpercenként frissíti az oldalt.

(#9047) Menotti válasza davide83 (#9033) üzenetére


Menotti
aktív tag

Nem azt irtam,hogy nem tud 30Mb felett!!
Hanem azt,hogy ott a vége kb...
Ezt nézd meg:
http://www.smallnetbuilder.com/index.php?option=com_chart&Itemid=&chart=121

Egyébként volt wrt54gl-m dd-wrt-vel,dhpc-vel KB.37-38 Mbit tudott,digis nettel 30Mbit-nél vége volt(most torrentről írok,ha csak simán töltöttem le akkor természetesen többet tudott pár Mbit-tel)

(#9048) novoszath


novoszath
senior tag

üdv mindenkinek

ilyen routeren gondolkodom

olyan kerdesem lenne hogy irkaltok itt minden fele FW röl a root hoz de eltudna nekem v.ki magyarazni hogy melyiket lex majd erdemes ra felhuzni?

most jelenleg egy Belkin routerem van de mar elegge halodik es szeretnek egy masikat venni

ki menyirre ajanlja?

nem dobalja el a netet?

10M nethez kellene ilyenre jo + oldas?

a segítseget elöre is köszönöm

Üdv: Novi

UI: melyik verziot erdemes venni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#9049) outsiheder válasza novoszath (#9048) üzenetére


outsiheder
tag

Olvasd el néhány oldalnyi hozzászólást, és h_143570 aláírásában ott van az általa szerkesztett oldal címe, de ott is olvasni kell :K

(#9050) veze válasza novoszath (#9048) üzenetére


veze
őstag

ha ebben gondolkodsz és rászánsz annyit akkor GL -t vegyél..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.