Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) FABRICIUSZ válasza zsolt501 (#5999) üzenetére


FABRICIUSZ
tag

Hű! Nekem szimpi, hogy fehéren világít. Egy picit részletesebben le tudnád írni, hogy mit kell tennem, ahhoz hogy a ruter újraindítása után is fehér maradjon. Mit hova kell másolnom vagy írnom.
Köszike

FABRICIUSZ

(#6002) zsolt501 válasza FABRICIUSZ (#6001) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Csak a két sorral próbálkozz egyenként külön külön de mind a két esetben mentsd el a beálítást és indítsd újra.
/sbin/gpio enable 2
/sbin/gpio enable 3

Én örülök neki hogy nem világít :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6003) zsolt501 válasza zsolt501 (#6002) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem nem sikerült azt megcsinálni hogy fehéren világítson.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6004) Gazala válasza zsolt501 (#6003) üzenetére


Gazala
aktív tag

nekem sem vilagit ha beirom a parancsot (DD-WRT v24-sp1 micro)

(#6005) And válasza Gazala (#6004) üzenetére


And
veterán

#5078.
Led kapcsolgatása, fehér:
gpio disable 2 (bekapcs.)
gpio enable 2 (kikapcs.)
Ugyanez a narancs ledre:
gpio disable 3
gpio enable 3.

(#6006) zsolt501 válasza And (#6005) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Köszönet ez így jó :R

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6007) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Egyáltalán nem megoldható hogy a routerre kapcsolt összes gép a pontos időt onnan szinkronizálja, tudom léteznek time szerverek de egyéb okok miatt a routerröl szeretném megoldani ezt ha lehet ha nem azt is megértem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6008) xabolcs válasza zsolt501 (#6007) üzenetére


xabolcs
őstag

szia,

dd-wrt egyik forumaban pont ezt feszegetik.
egyik tipp: optware, amihez vmi hattertar kell. ha ezt valasztod a wrt54gxxx routered melle, akkor nekikezdhetsz az sdmod-nak ;]

masik: o perdig azt mondja, h tessek letolteni ezt meg ezt, viszont tobb, mint 1 mega jffs kell neki :Y
megjegyzem, h nekem v24sp1 mini-vel 500~700 kbyte jffs-em van :(
azt is ideirom, h a micro-ban pedig nincs jffs, uhhogy fordithatsz sajat dd-wrt-t ;]

ha felted a garanciat, akkor egyertelmuen a forditast ajanlom,
viszont ha nem szamit a gari, akkor termeszetesen az sdmod-ot :K

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#6009) zsolt501 válasza xabolcs (#6008) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Belenyúlni nem akarok a wrt54GL-be a fordításhoz meg nem értek szóval akkor marad a régi módszer amit nem annyira szerettem.
Kár hogy ezt a lehetőséget nem teremtették meg a DD-WRT-ben mert egyébként rengeteg mindent tud de time szerver funkciót kár volt kihagyni mert nem egy nagy dolog lett volna mivel maga a router már szinkronizál 1 szerverrel ezért nem hiszem hogy túl bonyolult lett volna ezt a lehetőséget is beletenni, na mindegy. :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6010) Jag


Jag
senior tag

Hogy ne kelljen ilyen SD modot csinálni, az ethernet porton nem tud egy usb-s kártyaolvasóval kommunikálni?

(#6013) Gazala válasza And (#6005) üzenetére


Gazala
aktív tag

koszi, errol a verziorol nem tudtam :R

(#6014) zsolt501


zsolt501
nagyúr

DD-WRT esetén mi a felhasználó név és a jelszó mert amit eredetileg a webes felülethez be van állítva azt nem fogadja el telnet esetén.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6015) lorant80 válasza And (#5997) üzenetére


lorant80
tag

Szerintem nincs. - akkor a köv. képen cselekszem majd…, lekapom mindkét antennát és a nem használtat szigetelő szalaggal betekerem! Vagy?

A vezeték nélküli kliensek számának nem igazán van elvi korlátja, vagy az egy kellően magas szám. - tehát a lényeg, minél kevesebb gép van rákötve annál gyorsabb és stabilabb a működés! (valahol ez logikus is ;) ) De ugyan ez érvényes a kábelen (LAN) osztott netre is?

A hozzászólásaimból szerintem bőven kiderült, h nem sokat konyítok a router világhoz :B (de hála neked „And” most már azért sokkal tisztábban látom a dolgokat). Az „n”-es routerek-be inkább nem bonyolódnék bele, ha még a szabvány nem végleges! Valamint nem akarok én azért olyan komoly hálózatot kiépíteni, hogy arra szükségem legyen! (de igaz nem is értem mivel jobbak azok a bizonyos routerek (az angol annyira nem megy, hogy megértsem a MIMO (linkelt oldal) lényegét)

S.L

(#6016) zsolt501 válasza zsolt501 (#6014) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Megoldódott a telnet jelszó problémám ha a webes felületen be lett álítva új jelszó akkor azt kezeli viszont a felhasználónév a root szóval így két felhasználói név van egy a webes és egy a telnetes elérésnél viszont a jelszó mindkét esetben ugyanaz. :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6017) xabolcs válasza Jag (#6010) üzenetére


xabolcs
őstag

hatha talalsz eth <-> usb atalakitot, akkor talan sikerulhet ;) ;]
viszont elindulhatsz a halozati tarolok iranyaba.
a "baj" csak az, h amelyik nassal tudna rendesen kommunikalni a routerrel,
az valszeg linuxos, tehat erdemes lenne azt birizgalni, s hagyni a routert routerkedni. :)
komolyabb baj, h a nasok dragak ... egy - egy ilyen otthoni barkacshoz kepest :DDD

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#6018) Jag válasza xabolcs (#6017) üzenetére


Jag
senior tag

van egy nyomtatóból kiszedett kártyaolvasóm, meg SD kártyám is, így adott lenne szinte minden.
Egy ilyet találtam, szte ez j lehet.

Ha ezt összerakom, hogyan tovább?

(#6021) kiskakas válasza Jag (#6018) üzenetére


kiskakas
senior tag

Jag,

neked pont a forditott kene, már ha nem akarsz sd modot csinalni,csak siman radugni egy eth portra pl egy usb-s cuccot..bar ha van is ilyen ethernet -> usb cucc, meg mindig nem tudom,hogy mi kezelné le pl a rádugott pendriveot.. Esetleg magaban a konverterben lenne egy kis szerver? Nem kizart, de csodalkoznek, ha lenne ilyen cucc.. es ennel mar tuti olcsobb egy ethernetes NAS.

Az SD modhoz _KELL_ angol tudas, minden verzional mashol kell csatlakozni a gpio portokhoz, itt egy jo kiindulo oldal,de sok link itt is halott, googlezni kell,abszolut nem lehetetlen!

Ha beforrasztottad, tesztelni legegyszerubb egy dd-wrt-vel a webes feluleten. Tomatonak sajna még nincs olyan stabil mod-ja, ami minden wrt-t kezelne, egy regebbi Victek, asszem 1.13-as vagy 1.16-os nekem jol kezeli pl az sd-t, de az ujabbak nem.

(#6022) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok!

Nos, be lett üzemelve a WRT54GL masina, minden remekül működik, minden számunkra fontos beállítást megtaláltunk. Ellenben van egy elég nagy probléma. A Wifi jelét folyamatosan gyengének/nagyon gyengének jelzi a Win, ami 1-5 mbps-ot jelent. Jó lenne, ha ki tudnám használni a 20 mbps-os netet.

Szeretném megkérdezni tőletek, hogy mit érdemes csinálni: venni egy nagyobb teljesítményű, ehhez való antennát, esetleg van rá mód, hogy valamilyen szinten a router konfigba húzzunk rajta minden plusz eszköz nélkül, vagy esetleg valami házibarkács megoldást választani.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Ui.: egyébként nincsenek nagy akadályok a router és a notebook között, az Asus AP-m simán képes volt nagyon jó/kiváló jelet sugározni ugyanonnan, ahol most a router van.

(#6023) Bodsa


Bodsa
csendes tag

helló

Nekem egy WRT54G2-em van. Az érdekelne hogy hol tudnám beállítani a LELA-ban vagy máshol h automatikusan felcsatlakozzon az internet wifin keresztül. XP-m van és csak kábeles megoldásnál láttam azt h lehet automata csatlakozás.

köszi előre is

és bocsi h ezért nem olvastam végig a 6000 hozzászólást :-)))

üdv
bal

(#6024) bajnokpityu válasza mhorvat (#6022) üzenetére


bajnokpityu
félisten

próbálj előbb játszani a router elhelyezésével.aztán az antennák dőlésével.utána pici tuningot enged,ha ez sem,akkor uj antenna :)
nekem az a tapasztalatom,h sokkal erősebb a jele,mint akármilyen eddig próbált wifis routernek,alap erősségen.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6025) mhorvat válasza bajnokpityu (#6024) üzenetére


mhorvat
senior tag

Az elhelyezés (sajnos) fix, mivel nem csak én használom. Esetleg meg tudod mondani, mivel milyen határok között lehet vacillálni a beállítások között, hogy még ne kelljen rá hűtés?

(#6026) ubuntuu_ válasza mhorvat (#6022) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

Szerintem mindenek előtt cseréld le a gyári fw-t , DD-WRT-re.(tud magyarul is ezzel[link])Ha ez megvan akkor már tudsz akkora teljesítményt adni ,hogy lehet nem is kell a nagyobb antenna.[link] :C

[ Szerkesztve ]

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6027) ubuntuu_ válasza ubuntuu_ (#6026) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni tőletek,abban hogy "adott 1 GL router amitől én 50 méterre vagyok.Ha még egy GL routert vennék akkor hogyan kell beállítani hogy a 2es routerral venni tudjam az1 es router wifijét?(remélem érthető)köszönöm. :F :Y :RNyilván illetve csak gondolom a 2es router az kliens lenne ,de hogyan mit kell a ddwrt ben állítani hogy net is legyen???

[ Szerkesztve ]

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6028) And válasza ubuntuu_ (#6027) üzenetére


And
veterán

Ha az első routeren (wifi-módja: AP) már mindent beállítottál, a LAN-portokra csatlakozó gépeken van net, akkor a másodikat valóban kliensnek, pontosabban kliens-híd módba kell állítanod. Ezen felül a másodikon a netelérést (WAN-port felől) le kell tiltanod a basic setupban, a DHCP-szerverét - főleg, ha az elsőn az már működik - ki kell kapcsolnod, és gateway-ként meg kell adnod az első router LAN IP-jét. Ezek után a második router LAN-portja felől is működnie kellene a netelérésnek.

(#6029) ubuntuu_ válasza And (#6028) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

köszönöm a gyors válaszodat,és ha jól értem a client-bridge-kell nekem mint beállítás? :F(magyar a nyelv,de akkor visszaállítom hogy tudjam miről van szó pontosan)

[ Szerkesztve ]

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6030) ubuntuu_ válasza ubuntuu_ (#6029) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

Network Address Server Settings (DHCP)-itt kell kikapcsolni?vagyis disable-re állítani :K?

[ Szerkesztve ]

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6031) CWorm válasza mhorvat (#6022) üzenetére


CWorm
aktív tag

Ha esetleg valami olcsó gagyi usb-s wifi adaptert használsz, az is baj lehet. Én legalábbis nemrég vettem egy Edimax-os adaptert, majdnem ez volt a legolcsóbb, amit láttam, de szar is volt, mert gyengén fogta a jelet (és még a foglalatból is ki tudott esni egy apró kis fuvallattól is). Aztán vettem egy PCI-os Linksys izét és az remekül megvan a WRT54GL-emmel.:)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#6032) mhorvat válasza CWorm (#6031) üzenetére


mhorvat
senior tag

Köszi mindenki válaszát!

Akkor azt hiszem felrakom a DD-WRT firmware-t. A WLAN kártya adott, notebookom van. De lehet inkább várok, mert elvileg 1-2 napon belül elkel a noti és ahová az asztali gép fog kerülni ott már a noti is rendesen kap netet. Nagygéphez én is egy Linksys hálókártyát néztem ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#6033) ubuntuu_ válasza ubuntuu_ (#6029) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

Tudna valaki segíteni ,hogyan lehet elérni a routeremet távolról?Mit kell beállítani ddwrt-ben?(wrt54GL es) :R :R :R

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6034) And válasza ubuntuu_ (#6033) üzenetére


And
veterán

A lényeget már említettem, de mégegyszer: setup / basic setup / wan connection type: disabled. Wireless / basic setup / wireless mode: client bridge, SSID: ugyanaz, ami a routeren van beállítva (a wireless security beállításokat is hasonlóan, természetesen). Kliens-híd módnál a DHCP-szerver kategória eltűnik a basic setup-ból, ugyhogy azzal nem kell foglalkozni..
A többi beállítás a kapcsolat szempontjából kevésbé kritikus, úgyhogy légy kicsit kreatívabb :B. Általános segítség a paraméterekhez, kiindulási pont: [link].

(#6035) FABRICIUSZ válasza And (#6005) üzenetére


FABRICIUSZ
tag

Köszi, fasza lett !

FABRICIUSZ

(#6036) drpele


drpele
senior tag

Szerintetek a tomato-t rá lehet venni valahogy, hogy a webes felületre való bejelentkezéseket logolja?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#6037) ubuntuu_ válasza And (#6034) üzenetére


ubuntuu_
csendes tag

Válaszodat köszönöm,és az igazat megvallva egy routert teljesen betudok állítani,de mivel még nem csináltam a kliens módos 2routeres megoldást, ezért kértem a segítséget amit köszönök neked. :R :R :R ha van aki a továbbiakban is segítene megköszönném.

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#6038) And válasza ubuntuu_ (#6037) üzenetére


And
veterán

Azon a linken, amit adtam, totál szájbarágósan le van írva a beállítások mikéntje, beleértve azt a pár apróságot, amit kihagytam. Na jó, nem pont ott (sorry..), hanem egy kattintással odébb - Wireless bridge. A képen látható példa pont a Te esetedre vonatkozik, mivel az AP <-> kliens-híd módot írja le, mint hídkapcsolatot. [A DD-WRT-ben nincs dedikált "Bridge", mivel a már létező wifi-módok mellett nem lenne értelme.]
Ha már állítottál be routert, ennek gyerekjátéknak kell lennie. Az első router beállítása semmiben nem különbözik egy alap házi netmegosztó router konfigurálásától, mivel arról van szó (router: mint AP). A kliens beállítása is nagyon hasonló bármely más kliens eszközhöz, legyen az notebook, kártya vagy usb-s adapter. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot csak attól, hogy ezt a feladatot most épp két azonos típusú router végzi, mivel a konfigurálásuk alapja ugyanaz, mint bármely más AP-kliens eszköznek.

[ Szerkesztve ]

(#6039) mhorvat


mhorvat
senior tag

Eddig olyannal próbálkoztam a gyári FW-ben, hogy:

1) Mixed módot átállítottam csak G szabványra
2) Próbáltam állítani a chaneleken

De semmi jelentős változás nem történt. Nem tudom, hogy a WiFi beállítások advenced részében lehet esetleg még valamit állítani a jobb vétel érdekében?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más: tegnap, beüzemelés után pár órával az egyik gépen teljességgel megszűnt a net. A routerre felcsatlakozott, tehát kinn volt a kis monitor jel a tálcán, de a UPC-re már nem ment fel. Aztán a mai nap délután az én gépemen is ugyanez a jelenség történt (WiFi-ről, a másik gép kábelről kapja a netet). Aztán be akartunk menni a setupba, de nem akarta elérni a címet (192.168.1.1-ről át lett állítva 192.168.1.másra, de gondolom ez mindegy). Szerencsére tegnap este a beállításokkal csináltunk egy backup fájlt, így bátran próbálkoztunk meg egy router resettel. Ezek után fel is tudtunk menni szépen az alapértelmezett átjáron, beadtuk neki a backupot és utána vígan felment az átállított (ugye a backupban is eltárolt) átjárón, tehát működött szépen. Eddig ez a helyzet, kérdésem a következő lenne:

4 gép csatlakozik a routerre, 3 kábelen, egy WLAN-on keresztül. Mind a 4 gépnek fix IP van kiosztva, hogy legyenek szabad portok mindenkinek. Lehetséges az, hogy ezt egész egyszerűen nem bírja fenntartani a router? Ugyanis mikor az egyik kábellel csatlakozó gépen (amikor van net) a hálózat javítása opciót választjuk a végén kiírja, hogy: "Nem sikerült a DNS-gyorsítótár kiürítése". Ez gondolom a router bufferében tárolódik. Nagyon kíváncsian várom az ötleteket. :F

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S végül, egy apró örömhír, simán bírja a WAN port a 20 mbitet produkálni gyári FW-vel.

(#6040) Osiris


Osiris
őstag

Nekiálltam végre az sd modnak, végülis a digimokus féle sd readerből operáltam ki az sd foglalatot. A foglalatra sikeresen rá is forrasztottam a drótokat és most szedném szét a routert, de sehol egy csavar vagy egy pöcök... a gumitalpakat már leszedtem, de mintha ott sem lenne semmi használható. Hogy lehet szétszedni a wrt54gl-t? :F

(#6041) zsolt501 válasza Osiris (#6040) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezt én is észrevettem vagyis nem látok rajta egy csavart sem.
Valószínűleg össze van pattintva az egész.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#6042) Osiris válasza zsolt501 (#6041) üzenetére


Osiris
őstag

Félek ha feszegetem, valamit eltörök rajta vagy benne.., de ugyanakkor nem szeretem félbehagyni az ilyesmit! ..ugyhogy valaki árulja el mi a teendő! :O :B :R

(#6043) Osiris válasza Osiris (#6042) üzenetére


Osiris
őstag

(#6044) Osiris


Osiris
őstag

ex kártyaolvasó
Az baj ha az SD mod-ra felhasznált kártyaolvasó foglalatot rajta hagyom a nyákon, és rajtamarad az alábbi IC és pár SMD cucc? Az SD foglalat kivezetéseire a másik oldalon közvetlenül vannak ráforrasztva a vezetékek.
Egyébként, hogy szokták ezeket kiforrasztani? (ha leszedtem volna a nyákról az sd foglalatot akkor szerintem nem lehetett volna ráforrasztani a vezetékeket) :F

(#6045) And válasza mhorvat (#6039) üzenetére


And
veterán

A szabvány lefixálása (G-only) biztosan nem javítja a vételi térerőt, a csatornaváltás is csak akkor lehet hasznos, ha az aktuális csatornán más erős jel is vehető.
A wifi / advanced beállításoknál sincs olyasmi, amely a jelszintet befolyásolná. Illetve lehet (adóteljesítmény), de az egyrész a gyári fw-ben nincs benne, másrészt a router vételét értelemszerűen nem befolyásolja, csak a kliensekét.
Szerintem több okból is érdemes lenne megpróbálkoznod alternatív firmware feltelepítésével: a gyári nem támogatja a statikus DHCP-t (akkor nem kéne a gépeknek fix IP-ket osztogatni), a wifi adóteljesítményének növelését, a kapcsolati szálak számának és timeout-jának beállíthatóságát, ezen kívül nem mutatja a proc foglaltságát sem.

(#6046) mhorvat válasza And (#6045) üzenetére


mhorvat
senior tag

Köszönöm mindenre kiterjedő válaszod!

Annyit tennék még hozzá, hogy a UPC dinamikus DHCP-n (vagy dinamikus CHP-n, nem tudom az a D az a D-e) hozza a netet, ennek ellenére működni fog a statikus DHCP? Vagy pedig annyit tesz ez a statikus DHCP, amit megtesz a fix IP osztással a dinamikus és nem többet? Remélem nem voltam értetlenkedő. :U

(#6047) kiskakas válasza Osiris (#6044) üzenetére


kiskakas
senior tag

Osiris,

sztem olcsobban jartal volna egy regi floppykabellel :)
Egyebkent meg folyasd meg rendesen onnal, melegitsd es lepottyan a foglalat.

kuf

(#6048) Osiris válasza kiskakas (#6047) üzenetére


Osiris
őstag

1.2-es Floppy kábelt szerzni kb. ugyanolyan esélytelennek tűnik, mint sd connectort.., a foglalatot direkt nem szeretném leszedni a nyákról, mert így sokkal stabilabb (könnyebb lesz rögzíteni). Valahogy lebányászom róla a felesleges alkatrészeket és nem lesz vele gond remélem. (van még 4db kártyaolvasóm tartalékban :B )

(#6049) And válasza mhorvat (#6046) üzenetére


And
veterán

A DHCP első betűje valóban a dynamic-et takarja.
"Vagy pedig annyit tesz ez a statikus DHCP, amit megtesz a fix IP osztással a dinamikus és nem többet?"
Megmondom őszintén, ezt nem teljesen értem. A "statikus DHCP" csakis a router LAN-oldalára vonatkozik, vagyis arra lokális a címtartományra, amelyre a router DHCP-szerverként képes címeket kiosztani. Ennek semmi köze a szolgáltató címkiosztásához, amely a WAN-oldal felé ad egy (jó esetben) nyilvános címet. Írtad, hogy a kliens gépeknek fix IP-t (plusz nyilván gateway- és DNS-címeket, valamint netmaszkot) állítottál be. A statikus DHCP csak annyit jelent, hogy a DHCP-szerver a megadott MAC-című klienseknek mindig ugyanazt a címet fogja kiosztani. Tehát nem kell fix címeket adni nekik, DHCP-kérést használva is minden alkalommal ugyanazt a címet fogják kapni. Na ez az a feature, amit a gyári firmware ki tudja miért, de sajnos nem támogat.

[ Szerkesztve ]

(#6050) Osiris


Osiris
őstag

Ventilátorból milyet lehet a routerbe aplikálni? Hova kell forrasztani és milyen feszültségű kell hozzá? Erről nem igazán találtam leírást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.