Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Tonyk válasza petir (#10649) üzenetére


Tonyk
veterán

Más nem kell. És nem bont kapcsolatot, hanem a dinamikus ip lease-time-ja jár le. De ezt megoldja a router.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10652) petir válasza Tonyk (#10651) üzenetére


petir
senior tag

Rendben koszonom!

(#10653) Lotusz


Lotusz
tag

sziasztok, meg lehet azt valahogy oldani ezzel a routerrel tomato 1.19es firmware-el, hogy ha a böngészőbe beírok egy címet akkor azt irányítsa át egy másik címre és azt hozza be?
tehát ha beírom hogy www.123.com akkor ugorjon a www.456.com-ra.
vagy esetleg böngészőn belül meg lehet oldani?

köszi

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#10654) flash-


flash-
veterán

sziasztok

ezt olvastam itt:
http://support.microsoft.com/kb/314825/hu

"A sikeres ping műveletek esetében az -l paraméter értékének növelésével meghatározhatja, hogy mekkora méretű nem darabolt csomag utazhat egy bizonyos útvonalon. A legkisebb általánosan használt MTU érték 576 bájt, így biztonságos megoldás, ha egy 548 bájt méretű ICMP puffert kezd el használni, és ezt az értéket növeli. Például ha a Ping számítógép_neve vagy IP_cím -f -l 972 esetében visszatérnek csomagok, de a Ping számítógép_neve vagy IP_cím -f -l 973 esetében nem, az útvonal legnagyobb MTU értéke 1000 (972 plusz 28). Az elterjedt hálózatokban használt alapértelmezett MTU értékeket a Microsoft Tudásbázis következő ismerteti: "

nálam ugyanez van hogy 1472re van válasz, 1473 tól azt írja hogy a csomagokat darabolni kell, de a df be van állitva.

ez tehát azt jelenti hogy a routerben 1000 re állítsam az mtu-t?
(a fenti írás alapján ami azt irja hogy az útvonal legnagyobb mtu értéke 1000

amúgy ilyenkor mit kell pingelni?a router ip cimét,vagy mondjuk a szolgáltatómat?(t-home.hu)
mert ha a routert akkor 1472 nél még nem darabol,
ha a szolgáltatót pingelem akkor meg 1444 amikor még nem darabol
szóval?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10655) Tonyk válasza Lotusz (#10653) üzenetére


Tonyk
veterán

Windows alatt a windows\system32\drivers\etc -ben találsz egy host nevű fájlt. Ebbe írd mit szeretnél (a fileban lévő szöveg után), de úgy hogy az ip címét használod a átirányítandó címnek:
Pl.: www.index.hu-t szeretnéd a www.prohardver.hu-ra irányítani. Megnézed mi az ip címe a www.prohardver.hu-nak (ping www.prohardver.hu Erre kiderül, hogy 92.61.114.124)
Akkor a host file végére beírod, hogy: 92.61.114.124 www.index.hu
Elmented.
Böngészőbe beírod, hogy www.index.hu, akkor a porhardver jön be. Azonban a index.hu-ra már nem. Erre is meg kell csinálni.
Akkor meg ezt még írd be a végére:
92.61.114.124 index.hu
Így már mindenre ez jön be.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10656) Tonyk válasza flash- (#10654) üzenetére


Tonyk
veterán

Az MTU a WAN-ra vonatkozik. Tehát wan oldalon kell valamit pingelni

Az hogy 1444-nél darabol meg valami szolgáltatói override lehet.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10657) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
DD-WRT v24 SP2 IPV6 beállításában tudna valaki segíteni?

T-Online ADSL-en akarnám tesztelni, be is regisztráltam a tesztre. A login név PPOE-nél annyiban változik, hogy xxxxxx@ipv6.t-online.hu lesz a login név. De sajnos ha ezt átállítom, elszáll a net, nem kap wan oldalról IP címet.
Hátha már valakinek sikerült ezt összehoznia.

Köszönöm

(#10658) enddav


enddav
aktív tag

Nekem WRT54GC-s routerem van. A problémám úgy látom már több embernél előjött, tehát h a rúter vmiért nem tudja a max sávszélt továbbadni.
routerrel:
direktbe modemből:
Lehet vmit állítani vagy kuka? Mert szvsz elég nagy különbség és ha fizetek érte, akkor tudjam már kihasználni a sebességet. :((

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10659) G.F. válasza enddav (#10658) üzenetére


G.F.
aktív tag

Hát, nekem alapbeáállításban így néz ki:

[ Szerkesztve ]

-gf-

(#10660) fazy


fazy
csendes tag

Helló

Telnetből vagy ssh-ból lehet ki-be kapcsolni a web gui-t?

Üdv

(#10661) PonPon válasza fazy (#10660) üzenetére


PonPon
senior tag

dd-wrt telnet: "killall httpd" és "httpd"

[ Szerkesztve ]

(#10662) Larry


Larry
tag

akik a JTAG után érdeklődtek, nekiem már volt sikeres JTAG-olásom.

WRT54G v5.1

[ Szerkesztve ]

Kicsi vagyok székre állok, b****átok meg igy se látok! :P

(#10663) Larry válasza Tonyk (#10643) üzenetére


Larry
tag

openvpn-t próbáltad már? bizonyos ddwrt-k még támogatják is (nem au oenvpn_AS -re gondolok mert az már fizetős)

Kicsi vagyok székre állok, b****átok meg igy se látok! :P

(#10664) veze


veze
őstag

wrt54gl dd-wrt fw..
kb kétnaponta eltünik az összes portátiranyitásom belöle és inaktiv lesz tehát nem is tudok felvenni másikat. a magyarrra állitot nyelv is átállítodik angolra
visszatöltöm a backup-ot és akkor ott van és jo
két nap mulva kb megint eltünik és átállitodik a nyelv angolra magatól.
frissitettem már fw-t.. a korábbival és a frissitetetl is elöfordul ugyanugy mi lehet az oka?
áramszünet ilyesmi nincs kétnaponta de havonta se...

[ Szerkesztve ]

(#10665) Tonyk válasza Larry (#10663) üzenetére


Tonyk
veterán

Openvpn van a Keith Moyer-es tomatoban is. :) .Szóval nem próbáltam, mert használom. De openvpn van az említett Tomato RAF-ban is. :)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10666) Tonyk válasza veze (#10664) üzenetére


Tonyk
veterán

tomato-val is ezt csinálja?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10667) enddav válasza G.F. (#10659) üzenetére


enddav
aktív tag

o.o Tied mikori gyártású? Enyimé 2008/02. Kicsit szétbarmoltam, levettem a tetejét meg ilyenek, így kb 1Mb-tel többet tud. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10668) veze válasza Tonyk (#10666) üzenetére


veze
őstag

az sosem volt rajta.
de eddig dd-wrt-vel se csinalta..kb 2 hpnapja vettem észre elöször .
máskülönben müködik rendesen, söt azt vettem észre hogy a portforward is müködik, ami meg volt adva neki, csak épp nem látom és ujat nem tudok felvenni amig vissza nem írom a backupból

(#10669) Tonyk válasza veze (#10668) üzenetére


Tonyk
veterán

az sosem volt rajta.

És mi tart vissza, hogy legyen rajta?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10670) cole05


cole05
csendes tag

Sziasztok!

Olyan jellegü gondom van, hogy van egy Linksys WRT54G routerem és képtelen vagyok működésre bíni. összedugom ahogy a leírásban ill. telepítőben mutatja és amikor a telepítő végén "checking your computer settings" megy akkor utána kidob egy hibaüzenetet és semmit nem tudok vele kezdeni. A hibaüzenet: Unable to connect to the Router! Check that to the router has been connected to the computer, and that your Ethernet adapter is working.
Ha jól értem azt mondja, hogy buktam a kapcsolatot és nézzem meg, hogy világit-e a pici zöld lámpácska a hálókártyán. Világit. azóta nem megy amióta a szolgáltató elvitte a modemet és csak kábelen jön a net. Mi lehet a gond, mert már eléggé kibuktatott a dolog.
Ha valakinek van ötlete esetleg megoldása azt nagyon megköszönném.

(#10671) veze válasza Tonyk (#10669) üzenetére


veze
őstag

tulképp semmi..
csak ezzel eddig semmi bajom nem volt és megszoktam megszerettem 3 év alatt.

(#10672) fazy válasza PonPon (#10661) üzenetére


fazy
csendes tag

Köszi.

De a Remote Acces Web GUI Management-re gondoltam.

(#10673) Tonyk válasza cole05 (#10670) üzenetére


Tonyk
veterán

Most akkor tulajdonképpen milyen neted van?

Mert ha modem volt, akkor vagy ADSL vagy KTV hálózaton lévő kábelnet. Mert ezek modem nélkül nem fognak menni.
Ha meg nem kell modem, akkor LAN-os neted kéne hogy legyen, amihez eddig sem kellett volna modem.

Történt valamilyen váltás? Szolgáltató? Más techonológia?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10674) csixy válasza cole05 (#10670) üzenetére


csixy
addikt

1, hálózati kapcsolatok - a kapcsolatodon a TCPIP beállításoknál DHCP beálítása mindent automatikusan kérjen ... UTP kábel az egyik LAN likba , másik vége a hálókártyádba ...
2, Milyen rendszer van a gépeden?
3, milyen NET érkezik a kábeleden?
ADSL, csak távolabb van tőled a modem? .... PPPOE ....
"kábelnet" ... WAN még nem dug be - dinamikus mód beállítása a routeren - a géped hálókártyája MAC címének klónozása a a routered WAN MAC címe helyére - WAN bedug ... RENEV

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#10675) atesss


atesss
addikt

Üdv !
WRT54G v2.0-ról mik a tapasztalatok hardveresen ?
Használtan gondolkozok, hogy vennék egyet.
És ugye ez egyrészt egy elég régi verzió - így lehet hogy nem valami erős hardveresen, bár igazából nem is nagyon kell - szerintem, de inkább mondjatok róla ti véleményt: amire használnám: [link]

Másrészt meg egy 2.0-s verzió meg alapból régi lehet csak, folyamatos használat mellett sok lehet már neki ennyi év...
De kondicserét, meg más egyszerűbb szerelést megoldom ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#10676) And válasza atesss (#10675) üzenetére


And
veterán

Ez így nem túl sok, hogy 'csak' hálózatokat keresnél vele, és csatlakoznál azokra. Egyébként igen, erre minden 3rd-party firmware képes, a dd-wrt micro is. Az pedig a legkevésbé sem a RAM függvénye, hogy melyikre megy fel, sokkal inkább a flash méretéé és a processzor típusáé (Broadcom-processzoros verziókra biztosan felmegy, 4 MB flashméret alatt viszont csak a micro változat).
A WRT54G v2.0 pedig lehet, hogy régi kiadás, de sok tekintetben (mondjuk épp a RAM és a flash méretének szempontjából) többet tud, mint a mai társaik: a v5.0-tól felfelé az összes WRT54G-verzió feleakkora ramot és flash-t tartalmaz, mint a korábbiak. Routolási sebességben sem hinném, hogy jelentősen alulmaradna az újabb WRT54GL/GS típusokkal szemben.

(#10677) atesss válasza And (#10676) üzenetére


atesss
addikt

Akkor ezt tudja a micro is, köszi a választ.
És akkor mely funkciók kellenek ehhez ? Az biztos, hogy azt jelenti, hogy kliensként tudjam használni, de más nem kell hozzá ? Régen csináltam már a beállítást (és nincs most itt a papirom), pl. nem kell Bridge is hozzá ?

"Routolási sebességben sem hinném, hogy jelentősen alulmaradna az újabb WRT54GL/GS típusokkal szemben."
Én pont erre gondoltam a kérdésemben.
Akkor azt mondod, ebből a szempontból nem lehet gond ?
Igaz, hogy gyors netet "osztana meg", de igazából belegondolva ha a 6-7Mbit-et átviszi probléma nélkül, akkor már ok (HTTP). Torrent ritkán lesz.

Ami még lényeges lehet, az a Wifi sebessége, de gondolom hogy a 6-7Mbit-el nem lesz gond, ott ahol a WL-500gP v1 13-14Mbit-et vitt.

Abból hogy már régi a router (és ha mondjuk feltételezem, hogy sokat ment), származhat probléma ? Egy régi BEFW11 (ha jól rémlik a név, ez a még csak B-s verzió) routert szedtünk már szét, annak elektronikailag korrektnek tűnt a belvilága, de a Linksys-ekkel (főleg a régiekkel) kevés probléma szokott lenni.

Azt tudom, hogy a flash méretétől függ, hogy melyik verzió megy föl. A processzortól úgy tudtam főleg csak az függ, hogy felmegy-e egyáltalán bármelyik DD-WRT.

"v5.0-tól felfelé az összes WRT54G-verzió feleakkora ramot és flash-t tartalmaz, mint a korábbiak."
Utánanéztem én ám a témának, úgyhogy nagyjából tudom mi a helyzet. Amíg írtam az összes WRT54 eladónak, megnéztem amit árulnak mit is tud ebből a szempontból, a Wikipédia: [link] és a DD-WRT router database alapján.
Egyébként elég gyakori is az 5.0-s verzió, meg a WRT54GC az aprón. Vagy lehet az 5.0-nál régebbieket, és a GL-eket gyorsan el tudják adni.
De azt viszont nem értem, hogy a 3rd-party fw-t nem támogatókat is miért árulják majdnem ugyanannyiért...

[ Szerkesztve ]

(#10678) PonPon


PonPon
senior tag

Nincs valakinek valami jó tippje, hogy helyezzem el a WRT54GL-t kültéren, milyen doboz passzol hozzá...?

(#10679) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

1. na az elmutl hetekben tanultam vmit: v24sp2beta-k reset utan root/admin a defautl webes jelszo
2. fesz ingazdozas torolheti a ruter konfigot /torolte is szerencsere csak 1et meg is bolondulnek ha az sszeset ujra ken csinalni egyszerre:- )))/
3. kisse tel va tokom a v24sp2betak vebes elerhetosegevel /54gl es 320n-nel is/ ebbol kovetkezik: v24-k26 hogy muzsikal 320-on?
4. fizikailag kimult a wrt320n lett hejette e2000 ugyanazon kondiciokkal. a 3as vegu fw-re nemment fel a ddwrt javasolt atallo /14929usb_ftp,/ 4es vegure gond nelkl, most eppen a 18628big van rajta kivancsi leszek ez mennyire lesz stabil /sima vpn v. minivpn-t hasznal vki e200en?/
5. e2100l-ek mi a valodi savszleje tesztelte ar vki /meg nincs info, hogy mikor lesz juroban/?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10680) cole05 válasza Tonyk (#10673) üzenetére


cole05
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget neked is és csixy kolegának is bár a felét nem is értettem :) A kérdésedre válaszolva LAN--os a net(asszem) és nem váltottam szolgáltatót, a technológia változott bár nem vagyok annyira képben vele, csak azt tudom, hogy 1 megás netem volt és egy modem hozzá, most pedig 20 megás modem nélkül. Vista oprendszerem van. A jóhír az, hogy nagy nehezen sikerült működésre bírni, viszon most meg állandóan szakadozik a kapcsolat. Esetleg ebben tudnátok segíteni? Előre is köszi!

(#10681) neduddki válasza cole05 (#10680) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Digi lan pppoe-vel? mijjen fw van a ruteren?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10682) cole05 válasza neduddki (#10681) üzenetére


cole05
csendes tag

Szia!

A kérdésedre válaszolva Digis net és pppoe legalábbis ha új kapcsolatot kell létrehoznom akkor arra kell rányomnom. Az a gáz, hogy nem nagyon értek hozzá és ahoz is idő kellet, mire leesett hogy mi az az fw. Firmware Version: v7.00.1 .

Köszi:

cole05

(#10683) neduddki válasza cole05 (#10682) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es hanyas a ruter verizo? aljan talalod

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10684) cole05 válasza neduddki (#10683) üzenetére


cole05
csendes tag

hello!

Model No. WRT54g ver. 7. remélem ez az amit kérdeztél.

Köszi.

(#10685) Atapi válasza cole05 (#10684) üzenetére


Atapi
senior tag

jól értem, hogy az alapproblémád az, hogy a kapott cd-vel nem tudod beállítani az eszközödet? mert ez esetben azt javaslom, hogy azt a cd-t használd a továbbiakban söralátétnek, de kapcsolatot beállítani ne próbálj vele, mert kevés esettől eltekintve egy használhatatlan vacak.

ellenben nézz utána, hogy miként lehet a router webes felületén konfigurálni az eszközt. kezdetnek próbálj meg belépni rá. ha össze van kötve a géped a routerrel, indíts egy böngészőt, írd be címnek a router ip ímét, ami default 192.168.1.1 , gyári fw esetén bejelentkezéshez a felhasználónév mezőt hagyd üresen, a jelszó pedig admin lesz. ha sikerült bejelentkezned, barangolj egy kicsit, nézz körül. elvileg közvetlenül bejelentkezés után a setup/basic setup fülön leszel, ahol a felső részen be lehet egyből állítani a kapcsolat tipusát, ami esetedben egy pppoe lesz. kitöltöd a szükséges adatokat (ha véletlenül lenne service name mező, azt hagyd üresen), mentesz egyed, és elvileg működnie is kellene a netednek.

üdv

(#10686) kovi831


kovi831
aktív tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem: hogyan lehet kikapcsolnia router belső tűzfalát?
Azért kellene mert multiznék játékokkal hamachin keresztül.
Ja és Tomato Firmware v1.28.1816 van fent.Angolul van és azt nem tudom hogyan kell, de írok pédát:
Az advenced/firevall menüpont alatt van ilyen:

Respond to ICMP
Allow multicast
NAT loopback
Enable SYN cookies

Na most a nat loopback van nálam kikapcsolva.Ez lenne az?

(#10687) cole05 válasza Atapi (#10685) üzenetére


cole05
csendes tag

kiválóan levágtad a makogásomból, hogy mi a pronbláémám és köszi a help-et is.
a gondom jelenleg az, hogy nagy nehezen eljutottam addig, hogy működjön a dolog és működik is, viszont kb. 30-40 perc (max) és bontja a kapcsolatot és csak úgy tudom visszaállítani ha újra összedugdosom a routert. addig semmi. se internet se konfogfelület semmi. szóval jelenleg az a gondom, hogy ezt miért csinálja.

köszi a segitséget

(#10688) Tonyk válasza kovi831 (#10686) üzenetére


Tonyk
veterán

nagyon nem jó ötlet kikacsolni a tűzfalat. Inkább portfowardot kéne csinálni a megfelelő portokkal!!!!
De ha már a kikapcsolásról kérdeztél. Tomato alatt nem lehet kikapcsolni. DMZ-be tenni viszont igen: Portforwarding - DMZ . -> Az itt megadott gépre nem érvényesek a tűzfalszabályok, azaz kopasz picsával a net felé....

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10689) kovi831 válasza Tonyk (#10688) üzenetére


kovi831
aktív tag

Köszi, megpróbálom, nekem elég a szoftveres tűzfal is.

(#10690) Tonyk válasza kovi831 (#10689) üzenetére


Tonyk
veterán

Csak ha már elmész a portforwarding - dmz -be, akkor már ott a sima portforward, kb. 3 kattintással több és a tűzfalad is megmarad.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#10691) Atapi válasza cole05 (#10687) üzenetére


Atapi
senior tag

ez a kapcsolat bontás pontosan hogyan zajlik le? a már meglévő kapcsolatok (le és feltöltések) is meghalnak, vagy csak újat nem tudsz kezdeményezni (pl nem jönnek be a honlapok)? illetve a hálózat összes gépén jelentkezik a probléma? fájlcserélő alkalmazás (pl torrent) fut valamelyik gépen?

(#10692) beller


beller
aktív tag

Szasztok! A hétvégén vettem egy wrt54gl-t. Feltettem rá DD-WRT v24-sp2 (10/10/09) min. fw-t. Most szeretnék belépni de az eddigi admin jelszó nem jó. Szal kéri a felhasználó nevet és a jelszót. Valahol régen olvastam, de nem szeretném most keresni. Tudna valaki segíteni? Előre is köszi.

(#10693) And válasza beller (#10692) üzenetére


And
veterán

root / admin

(#10694) beller


beller
aktív tag

Először is nagyon szépen köszönöm. Ha már viszont ilyen gyors válszt kaptam, még kérdeznék, mint olyan aki majdnem indulás ota vissza olvastam az összes hozzászólást, de kezdő vagyok. Szal. Azt olvastam, hogy először a minit kell feltenni a dd-wrt-ből és utána lehet a normál generic-et feltenni. Most akkor ugyan úgy tegyem fel azt is? Vagy nem inkább a tomato-t kék feltenni? Azért kérdem, mert úgy voltam előbb felteszem a dd-wrt-t, kipróba aztán kipróba tomato. Mit gondolsz?

(#10695) Atapi válasza beller (#10694) üzenetére


Atapi
senior tag

a microt csak régebbi verziójú gyári fw esetén kell feltenni a generic verzió előtt, ennek pedig egyedül az az oka, hogy méretkorlát volt valamelyik gyári fw-ben, ezért nem volt képes az eszköz egyből a nagyobb image-t betölteni. a micro ennek a korlátnak a kijátszására kell. utána már azt raksz rá, amit akarsz.

(#10696) beller válasza Atapi (#10695) üzenetére


beller
aktív tag

Köszi szépen a segítséget

(#10697) beller


beller
aktív tag

Sziasztok! Tegnap cseréltem a gyári fw-t dd-wrt-re:( Ma reggelre az éjszaka folyamán a u torrent letöltéseim mind bepirosodtak és megálltak:( Na, mondok megpróba tomato 1.28. Feltelepítettem, de nem tudok belépni. Mi a felhasználó név és pass a tomatonak? Előre is köszi a segítséget.

(#10698) beller


beller
aktív tag

Sikerült reset admin-nal belépni. A utorrent továbbra is minden piros:( Lehet a szolgáltatónál történt valami? Hm. Megvárom az estét mi lesz addigra.

(#10699) Atapi válasza beller (#10698) üzenetére


Atapi
senior tag

tracker status-nál mit ír a torrent kliens? ez hasznosabb info lenne, minthogy "piros". net egyébként megy rendesen, csak a torrent rakoncátlankodik? 'advanced'/'conntrack/netfilter' lapon a Maximum Connections értéke mennyi? érdemes ezt 4096-ra állítani, ha nem ennyi, bár elvileg ez a default. illetve érdemes minden fw csere esetén egy teljes resetet csinálni (30/30/30-ast).

(#10700) gari24


gari24
tag

Sziasztok !!
A segítségeteket szeretném kérni vagy egy 1.0 WRT54GC routerem és firmware-t szeretnék frissíteni , de a fájl feltöltésél az alábbit írja ki : Frimware upgrade terminated du to insuffcient resources. Upgrade fail. Pls try agin when system is ide , és ilyenkor a router nincs is csatlakoztatva a modemhez.Továbbra hogy tud-e valaki WRT54GC 1.0-hoz egy 3rd party firmware ???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.