Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133747) mert_csokis válasza kolopele (#133746) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Rosszul állok hozzá? :)
Egyszerűen nem érdekel. Emiatt nyilván nem én vagyok a célközönség, de nincs is ezzel gond.
Abszolút sokadlagos dolog az életben, hogy én most szánok néhány órát a szabadidőmből, és leülök kicsit játszani, meg nyomkodom a gépet.
Bőséggel elég a FullHD felbontás.
Sőt, ha nem kellett volna új monitort vennem, még mindig a 22-es, 16:10-es képarányú, 1680x1050-es felbontású kijelzőmet használnám.
Abszolút kiszolgált. Semmivel nem ad nagyobb élményt ez a 24-es Dell monitor. Kicsit nagyobb lett a látható kép. Ok. Illetve talán a színek kicsit nyugodtabbak. Na bumm.
Szóval kicsit parasztvakításnak tartom ezt a 4K mizériát. Persze a 4K tévék elterjedésével várható volt, sőt törvényszerű, hogy a gamer piacon is megjelennek ezek a kijelzők.
De eleve egy szűk réteget céloznak meg vele, akiket meg lehet fogni ezzel.
A tévés iparág sem különb. Amikor a 4K tévén elindítasz egy normális minőségű 1080p-s remux-ot, majd utána ugyanannak a filmnek a 4K verzióját, és vakarod a fejed, hogy akkor most hol a katarzis, akkor mindig elmosolyodom.
De nem baj, kell a 4K. Az sem baj, hogy sok csatorna még HD-ban sem sugároz, szükség van a 4K-ra. Sőt, már itt vannak a 8K-s tévék is.
Agymenés az egész...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.