Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) jagada


jagada
őstag

Hi!

Olyan progi kéne amivel be tudok tekinteni a .avi filekbe mikor még folyamatban van a letöltés.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1352) robekri válasza jagada (#1351) üzenetére


robekri
addikt

Torrentnél szvsz felejtős a dolog! De ha tévedek engem is érdekel!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1353) jagada válasza robekri (#1352) üzenetére


jagada
őstag

dc++-nél használnám, strongnál van betekintő funkció, de nem mindíg működik, valami külső progira gondoltam, állítólag létezik ilyen.


[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1354) (Bundás) válasza jagada (#1353) üzenetére


(Bundás)
addikt

Az Mplayer belelát Torrent fájlba is, de azon időre azt hiszem le kell állítani a film letöltését, de ez nem biztos, mármint, hogy le kell állítani. Viszont a film egy bizonyos részének meg kell lennie, mert pl. ha pont az eleje hiányzik a fájlnak, akkor nem életképes. Torrent-nél biztos így működik, DC++-nál nem tudom hogy szedi a filmet, elejétől fogva, vagy úgy mint a Torrent esetén, össze-vissza ahol épp van feltöltés...

[Szerkesztve]

(#1355) jagada válasza (Bundás) (#1354) üzenetére


jagada
őstag

ja, strong dc++nál az előnézetbe én is az mplayert használom, de valami más kéne, ha vóna.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1356) róland válasza robekri (#1352) üzenetére


róland
veterán

Amennyiben az eleje már nálad van, akkor Azureus-ból a megfelelő alkalmazásssal meg tudod nézni az elejétől nálad lévő egybefüggő részt.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1357) jagada válasza róland (#1356) üzenetére


jagada
őstag

a ''megfelelő alkalmazás'' alatt egy médialejáccót értessz?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1358) Dictator^ válasza jagada (#1355) üzenetére


Dictator^
veterán

bsplayer-t probáltad? én dc-nél és torrentnél is ezt használtam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1359) jagada válasza Dictator^ (#1358) üzenetére


jagada
őstag

nem próbáltam, azér használom az mplayert mert nem akarok codekpackot felrakni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1360) robekri válasza róland (#1356) üzenetére


robekri
addikt

utorrent forevő', kék béka PFFFF..

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1361) mr_knight válasza jagada (#1353) üzenetére


mr_knight
senior tag

AVIPreview kell neked. ;) [link]

(#1362) mr_knight válasza Zaji (#1349) üzenetére


mr_knight
senior tag

Quick Screen Recorder kell neked. [link] (Trial verzió)

(#1363) mr_knight válasza ALI_G (#1346) üzenetére


mr_knight
senior tag

Az én monitoromnál van ilyen lehetőség, hogy beállítsam a képernyő ''görbét''. Gondoltam lehet, hogy a te monitorodnál is van ilyen. :)

(#1364) jagada válasza mr_knight (#1361) üzenetére


jagada
őstag

na ezt kerestem, Thanks!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#1365) ALI_G válasza mr_knight (#1363) üzenetére


ALI_G
veterán

van itt a monitoron a beállításaiban minden lósz*r, de akárhogy próbálkozom, csak marad vmi hiba, ami zavaró.

(#1366) slayer006 válasza jagada (#1353) üzenetére


slayer006
addikt

GOM Player

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1367) ALI_G válasza (Bundás) (#1347) üzenetére


ALI_G
veterán

dede. pont arról van szó. De nekem 85-ben xar. Főleg jobb alul.

Egyébként amennyire én tudom arról van tényleg szó, hogy csak egy sík lap van elől, és sima ''görbe'' monitor van mögötte.

1152-ben nem bírja a 100-at? Mivan ha ártakom, és véletlen nem bírja? Kinyírhatom?

Nekem még van fent egy refresh-lock nevű progi, ami mindig a drivernek megfelelően a legmagasabb Hz-be rakja a CS 1.5 miatt, mert ott folyton levette 60 Hz-re ami gusztustalan manapság, meg nem is bírom (régen még jó volt az mikor nem volt jobb :D). Viszont most, hogy átraktam 1152-be 1 hónapja kb. a refreshlock ellenére is 60 Hz-ben megy a CS. :( Felraktam a Belinea driverét, amit alig mernék annak nevezni, inkább manuálisan állítanám be, hogy melyik felbontásban mennyin járassa, és bár a refreshlock ezt tudja, még sem csinálja mostmár. :((

Most nézem vmiért nem is fut a refreshlock...hmm. Pedig már kezdtem aggódni, hogy az a ludas.

(#1368) slayer006 válasza róland (#1356) üzenetére


slayer006
addikt

meikkel :F

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1369) mr_knight válasza ALI_G (#1367) üzenetére


mr_knight
senior tag

Monitort nem tudod kinyírni a felbontással. Készenlétibe lekapcsol, ha nem bírja.

(#1370) róland válasza jagada (#1357) üzenetére


róland
veterán

Avi-hoz médialejátszót, képekhez, valami képnézőt, stb. Azureus alól automatikusan az adott fájltípushoz társított alapértelmezett lejátszót nyílik meg.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1371) róland válasza robekri (#1360) üzenetére


róland
veterán

Mindekttőt használtam, inkább az Azureus a tudása miatt, bár uTorrent se rossz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1372) Ly-sha


Ly-sha
csendes tag

Hi,
tudnátok segíteni hol tudom a gépen megnézni,hogy mikor lett bekapcsolva. Úgy tudom van olyan progi ami ezt rögzíti?

thx előre isz. :R

(#1373) Dictator^ válasza Ly-sha (#1372) üzenetére


Dictator^
veterán

winxp, vezérlőpult->felügyeleti eszközök->eseménynaplónál sztem észre lehet venni, ha van halo kartyad és a kapcsoltot megnézed akkor látod hogy miota él..bekapcsolás ota.. de biztos van 1szerübb mod.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1374) robekri válasza róland (#1371) üzenetére


robekri
addikt

Nem biza! Breki java miatt zabálja a memet! :P

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1375) nolika


nolika
aktív tag

Halisztok!

Mondjatok olyan programot, amit azt tudja, h .cue file alapján feldarabolni egy adott mp3 file-t.
Torrenten ha töltök le egy mixet, általában mindig így adja meg...
Létezik ilyenhez ilyen feldaraboló progi?! :R

[Szerkesztve]

(#1376) (Bundás) válasza ALI_G (#1367) üzenetére


(Bundás)
addikt

Azt írja az Everest, hogy 1152x864 90 Hz. Nem nyírod ki, ha átrakod 100 Hz-re. Ha nem bírja akkor is 100-on fog menni, csak idővel lehet megunja... ;]
Miben több ez, mint a 105 Hz-es 1024x768? :U

Néha bebolondul a reflesh lock driver telepítgetéssel, miegymással. Sokszor meggyült vele a bajom, hiába állítottam 100 Hz-re az Istenért nem akart annyin menni. Jó ideje nem cserélgetem a driver-eket, azóta nincs semmi bajom vele.
A Belinea driver-e meg hibásan van szerkesztve, ott 1024x758-ra 85 Hz-et ad. :D

(#1377) nolika válasza nolika (#1375) üzenetére


nolika
aktív tag

Köcce már nem kell, találtam egyet:)

(#1378) Ly-sha válasza Dictator^ (#1373) üzenetére


Ly-sha
csendes tag

Néztem én, de nincs felügyeleti eszközök a vezérlőpultban. :U

(#1379) (Bundás) válasza Ly-sha (#1378) üzenetére


(Bundás)
addikt

Vezérlőpultban balra ''váltás klasszikus nézetre'' és akkor lesz Felügyeleti eszközök. ;)

Amúgy Everest is méri azt, hogy mióta megy, miegymást : Operációs rendszer / Üzemidő

[Szerkesztve]

(#1380) ALI_G válasza (Bundás) (#1376) üzenetére


ALI_G
veterán

igen ott hibás is. Refreshlock belőve, nemtom miért nem ment, pedig aktívra volt állítva, mégsem töltődött be. Abban 100 Hz-re van rakva 1024-ben, meg 800-ban is. CS alatt is jó volt most, 100on ment.
Amúgy én kb. egy éve tudom, h megy 100on 1024ben.

Szóval akkor lehet tenni vmit? Everest szerint 90 Hz? Ezt megnézem.

(#1381) ALI_G válasza mr_knight (#1369) üzenetére


ALI_G
veterán

vmi ilyesmire gondoltam én is.

(#1382) Zaji válasza (Bundás) (#1350) üzenetére


Zaji
őstag

hangfelvétel már müxik! :R
a hypercam-ot még le kell töltenem.
thx!

(#1383) whiskey


whiskey
tag

Hali...

Tud valaki segiteni nekem abban, hogy milyen progival lehet egyszerűen egy floppy lemezről valamilyen ISO-fájlt csinálni?
Köszi ...

(#1384) Winner_hun válasza (Bundás) (#1345) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kösz, remélem ez jó lesz, full változatot torrentáruházban megrendeltem:DDD Amúgy tanáromnak kéne egy ilyen program ezért kell minél egyszerűbb:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1385) ALI_G válasza whiskey (#1383) üzenetére


ALI_G
veterán

Most nem tudom fejből, de szerintem a WinISO támogatja.

(#1386) róland válasza Zaji (#1382) üzenetére


róland
veterán

Jogtiszta Windows felhasználóknak ingyenesen elérhető a Windows Media Encoder 9-es verziója.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1387) whiskey válasza ALI_G (#1385) üzenetére


whiskey
tag

Köszi megnézem, én az ULTRAISO-t néztem , de azzal nem egyszerű, nem lehet kijelölni az egész A meghajtöt csak a fájlokat , és a mappákat utána egyenként kell átvinni.Szóval ez a fönökségnek sok.. :)
Köszi, megmézem a winiso-t... :R

(#1388) (Bundás) válasza ALI_G (#1380) üzenetére


(Bundás)
addikt

Everest kiolvassa az okosságot, miszerint:

640 x 480 160 Hz
800 x 600 135 Hz
1024 x 768 105 Hz
1152 x 864 90 Hz
1280 x 1024 75 Hz

(#1389) róland válasza róland (#1386) üzenetére


róland
veterán

Link itt: [link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1390) ALI_G válasza (Bundás) (#1388) üzenetére


ALI_G
veterán

ő is csak adatbázisból dolgozik.

(#1391) (Bundás) válasza ALI_G (#1390) üzenetére


(Bundás)
addikt

Jah, csak ő nem a monitor inf-ből olvassa, hanem belelát azagyába. :D (Volt ésszerű magyarázat, hogy mit lát, meg hogyan, de már nem tudom :B )

(#1392) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!
Olyan program kellene, ami kikapcsolja a számítógépet az én általam megadott időpontban, amellett hogy a futó alkalmazásokat bezárja. Tudtok ilyet? A Shutdown Monster nem jó, nálam az nem működik, valami más kell...

Előre is köszi!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1393) ALI_G válasza Apollyon (#1392) üzenetére


ALI_G
veterán

ütemezett feladatokba beraksz egy progit ami kikapcsolja a gépet az általad megadott időpontban.

(#1394) róland válasza Apollyon (#1392) üzenetére


róland
veterán

JetAudio, s emellett még egész jó zenelejátszó is.

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1395) Apollyon válasza róland (#1394) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én winampot használok, vmennyire ismerem azt a lejátszót de ezt nem vágtam, kösz! :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1396) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Milyen progi az, amivel a kis felbontású DivX filmeket fel tudom konvertálni szabványos PAL felbontásuvá?
DVD-re konvertáló progim van, de azt nem szeretem, mert egy dvd-n 11-12 DivX film is elfér, de dvd minőségben csak 2 :U
Elsősórban ingyenes, magyar nyelvű progit keresek :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1397) Dictator^ válasza klepto (#1396) üzenetére


Dictator^
veterán

1 DVD5ön? elfér 11-12 film? ha ugy számolom hogy durván 700mega egy film akkor kb 6 db fér el max..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1398) Artemisy


Artemisy
csendes tag

Hali!
Ismer valaki olyan progit, ami felvett szöveget, vagy például diktágitálást begépelne helyettem?
Ezer köszi. :R

(#1399) Jarod1 válasza Apollyon (#1392) üzenetére


Jarod1
addikt

Swith off a te programod, magyar nyelv is van, visszaszámolva is tud leállítani, NEten keresztül is le tudod állítani... :C

(#1400) Dufresne válasza klepto (#1396) üzenetére


Dufresne
addikt

Nem lesz valami szép minőség, ha kis felbontást felkonvertálsz... :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.