Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Chili7 válasza D4rkm4n (#1100) üzenetére


Chili7
őstag

Nem emlékszem, de mindegyikkel volt valami, ami miatt tovább kerestem. A Private Folder volt a ''legkényelmesebb''.

(#1102) Jarod1 válasza sekli (#1006) üzenetére


Jarod1
addikt

van ilyen progi, csak nem emlékszem a nevére: :W

(#1103) D4rkm4n válasza Jarod1 (#1102) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Na itt kezdődnek a problémák :DDD De van megoldás! Kavinton :DD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1104) Kona


Kona
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy Raid 1, illetve Raid 5 mentés/visszaállítás Ghost-tal lehetséges, ha igen, akkor melyik Ghost verzióval?

Köszönöm a segítséget!!

norbi

Kobra

(#1105) _Gudella


_Gudella
senior tag

Üdv!

Nekem egy FTP kliens kéne egy adott célra.

Legyen egyszrű, kicsi, semmi felesleg, kevés erőforrás, ne írja be magát mindenhova stb...

Lényegében azt a feladatott kéne minél egyszerűbben ellátnia, hiogy adott, kb 8db FTP tárhely, ezeknek a címét, felhasználónevét, jelszavát tárolja el, és időnként egy mappában lévő 10-20 file-t tegye fel mindegyik tárhelyre, ezt lehetőleg pár kattintással el lehessen érni. A legjobb az lenne, ha a fájlok jobb-klikkes menüjében elhelyezne valami ''send to all my FTPs'' vagy ilyesmi menüpontot.

Előny lenne, de nem feltétlen fontots, hogy tudjon több helyre párhuzamosan tölteni, mert gyakran ezek a tárhelyek lassabban fogadják az adatokat, mint a ferltöltési sebességem, így egyesével töltésnél nincs kihasználva a sávszélesség.

Jó lenne akár egy parancssoros kliens is, amihez írnék egy batch file-t az adott feladat végrehjtására.

(#1106) #54715584


#54715584
törölt tag

...ami bizonyos idokozonkent valtogatja a hatterkepet egy konyvtarban levo kepek kozott?

(#1107) #54715584 válasza #54715584 (#1106) üzenetére


#54715584
törölt tag

talaltam par progit, koztu ka webshots nevut is, de ha jol ertelmezem van egy wbs file, amibe a kepek vannak?
olyan progi esetleg, ami a sima jpg fileokat cserelgeti bizonyos idokozonkent?

(#1108) Ramius válasza #54715584 (#1107) üzenetére


Ramius
őstag

nvidia driver :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1109) #54715584 válasza Ramius (#1108) üzenetére


#54715584
törölt tag

? van benne ilyen opcio?
hol? hogy? minden infot kerek :) :R

(#1110) Ramius válasza #54715584 (#1109) üzenetére


Ramius
őstag

Jobklikk a desktopon, tulajdonságok, és nekem van olyan fül, hogy Slide Show. Na azaz.

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1111) #54715584 válasza Ramius (#1110) üzenetére


#54715584
törölt tag

:R amint hazaertem, kiprobalom, koszonom :R
meg egy kerdes: ott konyvtarat adhatok meg, honnan toltse a kepeket?

(#1112) Ramius válasza #54715584 (#1111) üzenetére


Ramius
őstag

Igen. Könyvtárat adhatsz meg, időintervallumot és azt, hogy random vagy normál sorrendben cserélgesse.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1113) #54715584 válasza Ramius (#1112) üzenetére


#54715584
törölt tag

pont erre van szuksegem, koszonom megegyszer :R

(#1114) Ramius válasza #54715584 (#1113) üzenetére


Ramius
őstag

És nemis kell +1 program :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1115) #54715584 válasza Ramius (#1114) üzenetére


#54715584
törölt tag

nem talalom :B
ez hol van a beallitasoknal?

(#1116) balco


balco
aktív tag

Paraszt módra elfelejtettem, hogy van ez a topik, tehát csináltam egy ilyet:
[link]
Ha van ötlet, akkor jöhet! :)

(#1117) Eastman


Eastman
őstag


Sziasztok!

.mov fájl-t mivel tudok megnyitni? :F

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1118) dr_strange válasza Eastman (#1117) üzenetére


dr_strange
senior tag

aplle quicktime

JRR Tolkien nyelvei - aglardh.middangeard.org.uk

(#1119) Eastman válasza dr_strange (#1118) üzenetére


Eastman
őstag


Köszi! Kipróbálom... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1120) Eastman válasza dr_strange (#1118) üzenetére


Eastman
őstag


Köszi, megvan! :R

...ment a privi... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1121) #54715584 válasza Eastman (#1120) üzenetére


#54715584
törölt tag

ajanlom a quick alternative progit :) kevesebb helyet foglal mind a vinyon mind a memoriaban :)

(#1122) Jarod1 válasza #54715584 (#1107) üzenetére


Jarod1
addikt

Wallpapert Master , xerintem sirály :C

(#1123) alitak


alitak
senior tag

Melyik programmal lehet marha egyszerűen kivágni filmből részletet?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1124) (Bundás) válasza alitak (#1123) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ha AVI, akkor VirtualDub (Mod). (video fülnél kapcsold be a Direct Stream Copy-t, ekkor nem tömöríti újra a kijelölt részt).

(#1125) tkazmer válasza alitak (#1123) üzenetére


tkazmer
addikt

Inter video windvd creator. Vagy, ha maradsz az alapoknál, movie maker :)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1126) Zenebohoc


Zenebohoc
tag

Sziasztok!

Hogyan lehet egy WIN98-as progit XP alatt megfuttatni?
A progi: ''The War of the Wolds'' nagysikerű regény, majd film játékadaptációja.
XP alatt a ''kompatibilitás varázsló'' :) által felkínált lehetőségek nem segítettek.
Tudtok-e segíteni?

Előre is köszi.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#1127) zetorg


zetorg
aktív tag

milyen program, ami kiteszi a 6600gt-m vivo bemeneti jelét teljes képernyőre, felvétel nélkül?

(#1128) PazsitZ válasza Zenebohoc (#1126) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én mikor próbálkoztam ilyen kompatibilitási dologgal nem jártam túl sok sikerrel.
Ezekkel próbálkoztam D-Fend, DOSBox, dosshell.

- http://pazsitz.hu -

(#1129) Dictator^ válasza PazsitZ (#1128) üzenetére


Dictator^
veterán

DOSBox tökéletesen jó dosos programokra, csak egy két parancsot kell tudnod és már futatthatod is a progikat, (már ha a srác dosos progira gondolt...)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1130) róland


róland
veterán

InstallShield-del becsomagolt telepítő fájljait mivel lehet kibontani?

Telepítenem kellene egy tv-tunert, de az új verzió teljes telepítése tönkrevágja a rendszerem. Van egy olyan változata, ami WinXP Media Center Edition-höz (MCE) készült és szeretném tudni, hogy az miket tartalmaz. Ha tudom a fájlokat, akkor talán sikerülne telepíteni az új verzióból csak a megfelelő fájlokat és így működne a tv-tunerem XP alatt.

Előre is kösz a segítséget!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1131) (Bundás) válasza Dictator^ (#1129) üzenetére


(Bundás)
addikt

Játékot lehet ezen keresztül játszani normálisan, vagyis inkább mekkora gép kell ehhez? Egyszer próbáltam talán a Quake első részét, de behalt a program...

(#1132) (Bundás) válasza róland (#1130) üzenetére


(Bundás)
addikt

Próbaképp : [link] [link]

(#1133) Zenebohoc válasza PazsitZ (#1128) üzenetére


Zenebohoc
tag

Köszi a tippet, de ha jól sejtem a megadott progik Dos op.-ra vannak.
Az én progim win95, 98-as.

Nincs szebb, mint mikor az alázat csendje zenére lázad....(LGT)

(#1134) PazsitZ válasza Zenebohoc (#1133) üzenetére


PazsitZ
addikt

Akkor esetleg: Microsoft Virtual PC 2004:[link]

- http://pazsitz.hu -

(#1135) Dictator^ válasza (Bundás) (#1131) üzenetére


Dictator^
veterán

A quake első része sztem megy XP-alatt, és a DOSos játékokat simán le tudod játszani a DOSBOX-val tökéletesen, akadás nélkül, söt ha tul gyors, tudod csökkenteni (nem jut eszembe a neve) szóval a játék sebességét és igy be tudod állitani mi a jó neked. Én spec Mortal Kombat 1-et nyomtam picit gyors volt, ctrl+f12vel tudod gyorsitani (framerate :F et) ctrl+f11el meg lassitani. probáld ki ha nem megy vmi szólj

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1136) GustyX


GustyX
csendes tag

Hali!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehetne azt megcsinálni, hogy egy 5 perces videot, ami több 20másodperces részre(önálló file-ra) van feldarabolva egy filelá csináljuk, ami kiadja a teljes jelenetet?Mert egy jelenet, több részre van bontva, és szeretném egyetlen filellá tenni.
Köszi a segítséget!

he-he

(#1137) tkazmer válasza GustyX (#1136) üzenetére


tkazmer
addikt

Pl windvd creatorral, egyszerűen csak megnyitod, egymás mellé rakod a kívánt fileokat a megfelelő sorrendben, kiírod egy file-ba, és már kész is.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1138) Dictator^ válasza tkazmer (#1137) üzenetére


Dictator^
veterán

huh én is több perces videóból csináltam sok kicsit, virtualdubbal de sztem mindig ujrakodoltam a képet, igy elég gáz lett? nincs vmi olyasmi amugy rontás/buthitás nélkül csinálja meg?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1139) tkazmer válasza Dictator^ (#1138) üzenetére


tkazmer
addikt

Erre is tudom ajánlani a windvd creatort, azzal rengeteg féle dvd(HQ-tól miniDVD-ig ntsc és pal-ban) valamint svcd, vcd stb minőségben tudod elmenteni a filmet.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1140) zsommi


zsommi
senior tag

Hi!

Tud valaki olyan progit, amivel lehet csinálni többféle tcp/ip beállítási, és wlan-os SSID-ból különböző profilokat?
Lényege az lenne, hogy több helyen is tudjak netezni, csak városszerte más-más ipket használunk a hálózaton, és emiatt kéne, hogy ne kelljen mindig állítgatni az ipket, hanem csak benyomom hogy pl. Wesselényi utca profil..:)

előre is köszi, várom a válaszokat

(#1141) zsommi válasza zsommi (#1140) üzenetére


zsommi
senior tag

uppp

(#1142) grabber


grabber
addikt

Erre valaki [link] :U

(#1143) zsommi válasza grabber (#1142) üzenetére


zsommi
senior tag

Ez mire jo?

(#1144) grabber válasza zsommi (#1143) üzenetére


grabber
addikt

Idősporolásra.Mert ha fel akarok rakni egy fájlt,ahhoz be kell állítani,hogy ha egérrel rákattint a szövegre,akkor az a fájl töltödjön be.

(#1145) zsommi válasza grabber (#1144) üzenetére


zsommi
senior tag

Jah, igy már értem...
Szoval a weblapra akarsz linket nyomni..
Ahhoz nem progi kéne, hanem mondjuk phpban megirni, vagy keresni egy ilyet...
Most igy elsore nem jut eszembe, hogy hol van, de gondolkodom..;):)

(#1146) tkazmer válasza zsommi (#1140) üzenetére


tkazmer
addikt

Az én notimhoz(dell inspiron) adtak ilyen progot, meg az ibm thinkpadekhez is szoktak adni, a dellemben Intel PROSet/Wireless szoftver 10.1.1.4 van. Nem tom, szabadpn letölthető e, de ez alkalmas wlan profilok létrehozására, és tárolására, sőt, ki se kell választanod, h épp melyik profilt akarod használni, ha megtalálja az adott hálózatot, aut csatlakozik hozzá a megadott profillal.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1147) tkazmer válasza grabber (#1144) üzenetére


tkazmer
addikt

Nézz szét a http://tutorial.hu -n, nem tom, van e pont ilyen cucc,de van ott néhány php-s tananyag. Vagy kérdezősködj a php-s topicban.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1148) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

bizonyara sokaknak ismeros az mkv kiterjesztes...
feltettem a kodeket is a biztonsag kedveert, bar a mediaplayer classic elotte is vitte a filet
viszont beszaggat a film elejen, es ha beletekerek, akkor is utana meg vagy fel percig kockas a kep...
ha atkonvertalom ezt a filet dvd formatumba a winavi-val, akkor az eredeti felbontas megmarad, ugye? a progiban tudtommal nem lehet allitani a felbontast, bar az uj verzioban a divx fulon mar vannak ilyen lehetosegek, de en mindent auto/default-on hagytam

(#1149) tkazmer válasza #54715584 (#1148) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem, ha nem lehet állítani a felbontást a konvertáló progban, akkor vagy meghagyja az eredeti felbontást, vagy pedig egy előre beállítottat alkalmaz, viszont ha az utóbbi eset áll fenn, akkor arról már biztos tudnál.
Egyébként sztem a legegyszerűbb, ha kipróbálod:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1150) #54715584 válasza tkazmer (#1149) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, probaltam mar, csak a tv hiaba hd ready - tudom ez nem jelent semmit - es a projector is viszi azt a felbontast, kep nincs, csak hangot jatszik le...
a lenyeg most az lenne, hogy a gepen ne szaggasson be a film...
a konfigomnak birnia kellene

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.