Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) alitak


alitak
senior tag

Kéne egy progi, ami ha rászúrom a gitáromat a gépre, megmondja, hogy milyen tempóban pengetem. Ha esetleg létezik ilyen :F

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#602) róland válasza PaleeGy (#600) üzenetére


róland
veterán

Az az igazság, hogy összetett hangfájlból már soha nem csinálsz tiszta karaoke fájlt, mert csak szűrőkkel operálhatsz, magát az énekhang sávjait nem tudod kikapcsolni, csak szűrni azokra a frekvencia tartományokra, ahol az énekhang van. Így viszont nagyon rossz minőséget kapsz, mert pont a lényeget fogod kiszűrni. Sajnos nem csak az énekheng esik azon biozonyos frekvenciatartományba.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#603) PaleeGy válasza róland (#602) üzenetére


PaleeGy
tag

Köszi az infókat... :R
Igen próbálkoztam nagyon sokat az elmúlt napokban, amit szerettem volna nem sikerült.
Meghát rengeteg fórumot is elolvastam és ugyan ezt írták amit te...
És ugy döntöttem lemondok erről a karaoke zene készítésről... Majd esetleg 10 év mulva lesz olyan szoftver ami képes lesz rá :DD :))
Még egyszer köszönöm az infódat! :R

(#604) róland válasza PaleeGy (#603) üzenetére


róland
veterán

Ez körübelül olyan, mint egy süteményt az alapanyagaira bontani. Könnyű belátni, hogy az nem egy könnyű mutatvány.

Igazából az összekevert, összetett zenei fájlokat soh nem tudod alap összetevőire bontani. Ellenben ha hozzájutnál a stúdió soksávos hanganyagához, akkor csak ki kellene kapcsolni az ének sávjait és maradna a tiszta zene. De akkor miből élnének a stúdiók?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#605) Big


Big
csendes tag

Hali Népek!

Meg tudna nekem nevezni valaki egy progit, ami képes naplózni, hogy a gépen mikor, milyen progi lett elindítva, és mikor lett lelőve? (98-xp) (google nem igazán adott használható linkeket...)

Köszi! :R

Big

(#606) slapec


slapec
tag

Sziasztok!

Olyan gondal fordulok hozzátok, hogy kéne nekem egy olyan program, amivel be tudom állítani, hogy a gépemen 1 nap hány mb-ot lehessen letölteni.
Korlátos netem van, 3gb, és azért 1mbit-el eléggé gyorsan elmegy.
Szóval olyanra gondoltm, hogy beállítom hogy minden nap letölthessek 100mb-ot. netezek netezek, majd egyszercsak megáll, netán figyelmeztet, hogy lassítsak, mert vészesen fognyak a megák. Sajnos nem egyszer léptem már át a korlátot :(

Létezik megoldás?
Válszokat előre is köszi!

(#607) glacious válasza slapec (#606) üzenetére


glacious
addikt

A ''DU meter'' megfelelő erre a feladatra.

(#608) JustMusicFm


JustMusicFm
csendes tag

Hellosztok!
Olyan progi kéne,amivel tudom javítani a meglévő zenéim minőségét. Olyan cool edit féle. Fontos lenne, hogy legyen hozzá magyarítás. Ha valakinek van vmi jó ötlete, előre is köszi.
pápá

(#609) alitak válasza JustMusicFm (#608) üzenetére


alitak
senior tag

Próbáld ki az Audacity-t. Szerintem segíthet. [link]

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#610) JustMusicFm válasza alitak (#609) üzenetére


JustMusicFm
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!!!

(#611) Zpepe


Zpepe
tag

Tudtok valami jó kis programot amivel a videókat lehet vagdosni? Ami nem túl bonyi, ha lehet magyar (nem baj ha nem az de jó lenne), a lényeg hogy könnyen kezelhető legyen (máramennyire ez lehetséges).

(#612) Grandi válasza Zpepe (#611) üzenetére


Grandi
aktív tag

VirtualDub szerintem elég egyszerü

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#613) #65675776 válasza Zpepe (#611) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mit akarsz vágni? Avi-hoz VirtualDub(Mod), MPEG2-höz TMPGEnc (ez mondjuk fizetős, de gyakorlatilag minden MPEG2-t kezelő program az).

Ha effektezni is akarsz, akkor viszont inkább Adobe Premier. Ehhez viszont külön kell pl MPEG2 plugin.

És egyik sem magyar.

(#614) Zpepe


Zpepe
tag

Kössz srácok!

(#615) slapec válasza glacious (#607) üzenetére


slapec
tag

Huh köszi. Megmentettél! Remek program, bár valahogy visíthatna is, ha átléptem a korlátot :)

(#616) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Létezik olyan program, amely mindent leír amit a gépen műveltem?
Tehát leírja, hogy ez ls ezt ide helyeztem, amazt letöröltem,...

(#617) alitak válasza slapec (#615) üzenetére


alitak
senior tag

Options --> Alerts and reports
Mindent be lehet állítani szerintem, legalábbis nekem sikerült.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#618) zork212


zork212
csendes tag

Egy olyan programot keresek, amivel a dj pultom kiváltható. Pontosabban olyan mp3-lejátszó programot, amivel egyszerre lehet hallgatni a jobb pultot a hangszóróból, a balt pedig használhatom közben számok keresésére, amit fejhallgatóval hallhatok. Illetve a kettőt bármikor felcserélhetem. Egy Terratec DMX 6.fire hangkártyám van. Előre is köszönöm a válaszokat.

(#619) littleNorbi válasza littleNorbi (#616) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Neincs ilyen ??? :F

(#620) Gergo_pet


Gergo_pet
aktív tag

Sziasztok

Egy olyan programra volna szükségem amivel mint per to per filecserelő megosztást létesithetnék két gép között.
Elmondom mire kellene, hogy könnyebben erthető legyen. Van egy haverom angliában akivel szeretnénk filokat cserélgetni. Eleddig az FTP-s megoldást használtuk, feltöltöm letöltöm módszerrel, de azon felül hogy ez elég lassú, sok vele a gond, meghát a tárhely szolgáltatók nem igazán szeretik ezt. Tehát erre a problémára kellene valami hasznos kis megoldás. Esetleg az sem baj, ha mást is, persze csak általunk választott személyt, bevonhatunk a dologba. Tehát egy kis zárt hálozatot tudunk kialakitani.

Segitségeket előre is köszi.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#621) ollie válasza Gergo_pet (#620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ftp lassu? Miből gondolod, hogy bármilyen más megoldás gyorsabb lesz?
A direkt feltöltés a leggyorsabb, azzal teljesen ki tudod használni a max feltöltési sávszélességed. Még küldheted a file-t mondjuk msn messengeren keresztül is, de azzal sem lesz gyorsabb. Végül is tök mindegy milyen módszert használsz, nem lesz gyorsabb. A p2p-nek meg mi értelme van 2 gép között?

Most újra elolvastam a hozzászólásod. Messengeren keresztül ki lehet kerülni a tárhelyeket, de ez sem lesz gyorsabb.

[Szerkesztve]

***

(#622) Grandi válasza Gergo_pet (#620) üzenetére


Grandi
aktív tag

Ácsi.. minek töltessz fel?
add meg elérésnek a saját ip-címedet és arra csatlakozzon ( ftp ), állítsd be, hogy ha csatlakozik az iphez( gépedhez ) akkor hova érkezzen, honnét töltsön.
Nem kell feltöltögetni.
Mondjuk tény, ahhoz be kell, hogy legyen kapcsolva a géped, ha ez megvalósítható, akkor ez a legegyszerübb megoldás.
persze nem hátrány ha a feltöltési sebesség(ed) (hogy ő jó gyorsan tudjon tőled tölteni, ill Te tőle) magas.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#623) #54715584 válasza zork212 (#618) üzenetére


#54715584
törölt tag

traktor :) nem vicc, van ilyen es sztem a legjobb :)
es megmarad a 2 pult + van keresesi lehetoseg egy harmadik helyen :)

(#624) Gergo_pet válasza ollie (#621) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Messengert ismerem, de az gáz, mert ott kell ulni mellette elkuldeni leokézni stb stb, szóval az nemigazán megfelelő. Ráadásul a messengerben file méret korlát is van 10 mega.

[Szerkesztve]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#625) Gergo_pet válasza Grandi (#622) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

A gép be van kapcsolva az nem érdekes, viszont nem vagyok egy FTP agytröszt, hogyan lehetne ezt megvalósitani. Mondjuk SMART FTP-t nagyjából ismerem, meg az ingyenes, ha abban el tudnád mondani hogyan kell ezt megoldani nagyon megköszönném. Az ip cimem megadom az addig oké, de hogyan állitom be hova érkezzen és milyen filokat lásson? Persze itt végülis nem a gyorsaságon van a hangsuly, sokkal inkább a tárhelyek kikerülésén és azon, hogy több filet tudjon másolni egy kijelöléssel ne kelljen minden filet kulon elinditani és ne legyen file méret korlát.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#626) Gergo_pet válasza #54715584 (#623) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

egyébként igy van traktor dj szoftver ami neked kell, az egyik legjobb és ha jól tudom magyar is.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#627) #54715584 válasza Gergo_pet (#626) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, a legjobb ;) azt nem tudom, hogy van-e magyar verzio, igaz, nem is neztem meg utana :)

(#628) Zpepe


Zpepe
tag

Van valami program amivel a rm formátumú videókat avi-vá lehet konvertálni?

(#629) alitak válasza Gergo_pet (#620) üzenetére


alitak
senior tag

Próbáld meg ezt: [link]
Virtuális LAN hálózatot hoz létre interneten keresztül, szóval szerintem a megosztott fájlokat is látni kéne vele, bár erre még soha nem használtam.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#630) Grandi válasza Gergo_pet (#625) üzenetére


Grandi
aktív tag

Sajnos azt a fajta ftp okosságot nem ismerem.
Én amikor elkezdtem ezekkel az FTP-el foglalkozni ( 4 éve ) akkor egy nagyon egyszerüen kezelhető, magyar nyelvü software-t használtam mégpedig a TYPSoft-ot. Kicsi, de a célnak megfelelő progi.
Nem nagyon sőt nem szoktam saját ftp címet csinálni/használni, így ez a program maradt ha mégis.
Ebben tudok segíteni.

[Szerkesztve]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#631) ssolitude válasza Zpepe (#628) üzenetére


ssolitude
őstag

[link]
[link]
[link]
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#632) Zpepe válasza ssolitude (#631) üzenetére


Zpepe
tag

köcce szépen

(#633) ollie válasza Grandi (#630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hátizé... ez nem csak úgy megy, hogy beeftépézel bárhová, aminek van ip címe. Ahhoz fel kell telepíteni egy ftp szervert, hogy valaki elérje a gépedet ftp-n keresztül.

***

(#634) Grandi válasza ollie (#633) üzenetére


Grandi
aktív tag

Ezt mondom. ez pontosan az.
Saját FTP kliens/server

[Szerkesztve]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#635) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Felvettem a számítógépre egy filmet VHS-ről de a VHS kicsit öreg volt már, ezért az előző felvételnek a hangja halkan hallatszik azon amit átvettem.Na szóval olyan progi kellene ami ezt a halk hangot megszüntetni.

(#636) ollie válasza littleNorbi (#635) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha avi a film, akkor virtualdubbal egyszerűen lementheted a filmet hang nélkül.

***

(#637) littleNorbi válasza ollie (#636) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

avi, de nekem az eredeti hang kell...

(#638) ssolitude válasza littleNorbi (#637) üzenetére


ssolitude
őstag

Ezt én sem egészen értem.... most akkor mi az eredeti?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#639) #54715584


#54715584
törölt tag

volt egy film a videokazin, ravett egy masikat, de az eloszor ravett film hangja halkan hallatszik...ez a nagy problema...megoldast en nem tudok :)

vagyis probald megszerezni a hangot vmilyen mpeg formatumban mp3 vagy mp2 es akkor ra tudod szerkeszteni virtualdubbal...asszem :)

[Szerkesztve]

(#640) littleNorbi válasza ssolitude (#638) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Az eredetinek a hangja kell, de a háttérbe halkan szóló előző felvételnek(ami a VHS-en volt) a hangja nem.

(#641) ssolitude válasza littleNorbi (#640) üzenetére


ssolitude
őstag

Miután a VHS-ről bevitted a filmet ,annak a hangja egy stream(bár két különböző hang).A stream-et le lehet emelni gyak bármilyen formában(célszerű wav-ban)aztán ezt mindenféle keverő meg mixelő programokkal lehet boncolgatni. Ehhez sok sikert és kitartást kívánok.
Vagy a már előttem említett lehetőség, a hangot megszerezni digitális formában és alátenni a képnek.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#642) littleNorbi válasza ssolitude (#641) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

A netről valahonnan lehet digitális hangokat szedni ?

(#643) ssolitude válasza littleNorbi (#642) üzenetére


ssolitude
őstag

Ez nagyban függ attól, hogy mi is ez a ''hang''.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#644) littleNorbi válasza ssolitude (#643) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Pl ismert filmekhez.

(#645) Eperfa válasza littleNorbi (#644) üzenetére


Eperfa
tag

ennyi erővel letöltheted az egész filmet egyben és megspórolsz magadnak pár óra szarakodást. kevés hülye teszi letölthetővé egy filmnek csak a hangsávját

[Szerkesztve]

(#646) Eperfa válasza alitak (#601) üzenetére


Eperfa
tag

nem hinném h van ilyen. esetleg nekiülhetsz írni egyet, bár egy jó darabot kell előtte tanulmányoznod egy gitárpengetés hangjának alakulását eheh..
végy egy metronómot (nemkell venni, erre ugye jó a gép) és tanulj meg ütemre játszani, sztem előremutatóbb.

(#647) Eperfa válasza Big (#605) üzenetére


Eperfa
tag

http://www.softaward.com/14.html
ez azt hiszem egy kicsit több mint amit keresel, de sztem le lehet kellően butítani h csak arra figyeljen amit te akarsz.
nem tudom mennyire akarsz keyloggolást (nem szép dolog..), arra jelentősen több programo van

(#648) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Melyik proggal lehet szétválasztani a videot a hangtól?

(#649) tototos válasza littleNorbi (#648) üzenetére


tototos
őstag

Virtualdub vagy virtualdubmod

(#650) littleNorbi válasza tototos (#649) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Kösz,de hogy kell szétválasztani Virtualdub-bal?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.