Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) wolandino válasza #98593280 (#20248) üzenetére


wolandino
tag

nem is kell hangtalan, elég ha kvázi hangtalan, ahogy írtam :)
Ahhoz, hogy le tudjam szabályozni kell valami szabályozót is betenni a táp és a venti közé gondolom, az kb. mennyibe fájna?
Illetve a venti csere mennyi lenne, és mit ajánlanál?

A házat amúgy te ajánlottad, és a ventiken kívül nagyon meg vagyok vele elégedve:)
Még annyi, hogy egy ilyen házba minek van több értelme szerinted?
Passzív hűtésű vga-t venni, vagy inkább egy halkabb hűtésű nem passzívat?
Mivel a passzív hűtéshez kell egy komoly légmozgás, tartok tőle, hogy azt előidézni nagyobb zajjal járna, mint egy halkabb hűtésű nem passzív kártya, az árról nem is beszélve.

(#20252) wolandino válasza Gerisz (#20250) üzenetére


wolandino
tag

és van valami best buy venti, ami viszonylag halk levegőt is szállít és még csak nem is megy tönkre 2 hét alatt? :)

(#20253) #98593280 válasza Gerisz (#20250) üzenetére


#98593280
törölt tag

Azt azért nem mondanám, hogy szarok a CM ventik. Az RC430-ban a gyári első kék LED-es venti pl. nagyon jó, halk és van légszállítása is. 1500 és 2000 Ft-ért pedig már kapható Arctic Cooling, Englide vagy Coolink is, amelyek szintén jók.

(#20254) wolandino válasza albert8 (#20249) üzenetére


wolandino
tag

nem lehet poros, mert újan vettem :F

(#20255) #98593280 válasza wolandino (#20251) üzenetére


#98593280
törölt tag

Venti szabályzást a legtöbb BIOS-ból meg lehet oldani, a frissebb alaplapoknak már win7-es segédprogija is van erre (ASRock AXTU pl.)
Másik lehetőség egy előlapi panel, pl. ez: Scythe Kaze Q 3,5", 4 csatornás vezérlő előlapi panel, 4k alatt megvan.
Házi barkács megoldás, ha egy molex-ről veszel 5 vagy 7 voltot, a 12 helyett, máris csendesebb lesz a venti. De erre külön topik van, itt ez már off.

Ami a Silencio-t illeti, azt csak később hallottam, hogy valszeg a szigetelés miatt, gyengébb a hűtése. Következésképpen én inkább halk, de ventis diszkrét VGA-t vennék (Sapphire, Gigabyte...), a házat pedig igyekeznék nagyobb légszállítású ventikkel hűteni, ha a gyári CM nem elégséges. Szerintem a COOLINK SWIP pl. már jó erre a célra, ezek aránylag halkak is.

(#20256) TomiLi válasza proci985 (#20246) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszi szépen!
Hát a raven az acél és műanyag. Az Ft-nél ehhez jön egy kis alu is....
FT01 is csak másodikra sikerült jól (elforgatták 90 fokkal a felső venti tokozását, és akkor már normálisan oldalra ki is lehetett venni a porszűrőjét)
Akkoriban a TJ07 volt az Isten! Mondjuk még ma is tartja az árát szépen.
Ez viszont szerintem csak vízre jó, és még erősen alakítani kell rajta....

Ahogy mondod! Tökéletes ház nincs! Itt is szerintem tudatos ez a tervezésnél, hogyha valaki a tökéletességre törekszik akkor jó pár dolgot "kipróbál" - ergo megvesz.

Aztán jön a sajátkezű megoldás.... :B

Visszatérve az alap problémámra.... TJ08-E vs V353.
Az utóbbinál jó ötlet a H100 nagyon. És ha az első? Neked mi a véleményed arról a házikóról?

szerk: kár, hogy nincs V353-hoz hasonló ház csak ATX méretű... :B

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#20257) Madn!ght válasza proci985 (#20246) üzenetére


Madn!ght
addikt

A 2db gyári 18as ventiknek gyakorlatilag semmi hangjuk nincs, ugyanakkor lentről felfelé fújva kiváló szellőzést biztosít. Az 1 db 12cm-es silverstone ventit kicseréltem most egy noiseblockerre, mert egyrészt a NB feleslegessé vált, és nagyon halk ugyanakkor jó levegőszállítású, illetve a silverstone-t megpörgetve nem vagyok a csapágyazásával megelégedve. (gyk alig fordul 2t körbe, míg a NB fél percig pörög)

Ami a szerelést illeti, korábban a TT soprano házamba ha valamilyen komponenst cseréltem, már előre stresszeltem, hogy mindent ki kell szedni, zsúfoltság van (pedig törekedtem a lehetőség szerinti kábel "menagement"-re). A Raven esetében pillanatok alatt ki tudom szedni az egész alaplapot anélkül, hogy azt kellene néznem, melyik kábelbe akad bele.

Egy szó mint száz, nagyon kényelmesen elfér benne minden. Egyedüli hátrányként azt tudom felhozni, hogy a vinyó hot-swap fiókokba a Vertex2 a saját 3,5 átalakítójával nem illeszkedik megfelelően. Szerencsére elég mély a fiók csatlakozó, és az fixen tartja az SSD-t.

A héten jön a H100-am, remélem terveim szerint be tudom építeni, és majd jövök pár képpel.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20258) wolandino válasza #98593280 (#20255) üzenetére


wolandino
tag

De hogy szabályozzam a ventit, ha egyszer csak tápcsatlakozója van, ahhoz kellene egy adatkapcsolat a biossal is, hogy tudjam szabályozni, de az nincs, van valami megoldás, amit érdemes lehet beletenni, bár gondolom az már annyi, mintha a ventit is lecserélném.

(#20259) albert8 válasza wolandino (#20258) üzenetére


albert8
addikt

Általában van rajta 3pin-es venti csati is :)
azt rá lehet kötni a lapra vagy a szabályzóra

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20260) Speed limit válasza Speed limit (#20233) üzenetére


Speed limit
tag

Találtam egy új versenyzőt, most vettem észre hogy ezt is ajánlottátok :D
IN WIN BR665 Midi-Tower - black
Cooltek Timaios

Erre a kettőre szűkült a lista de sajnos mindkettő csak külföldről rendelhető és hát én szeretek személyesen a cuccokért menni hogy még is egyből lássam hogy mit veszek.

Remélem hogy a hét elején lehet már itthon is kapni.

ha viszont nem lehet akkor milyen házat ajánlotok tegyük fel hogy nem kell előre USB3 kivezetés.
Shinobi jó lenne csak hát amíg minden kiegészítőt megveszek hozzá már egyből 25-26k lenne az ára. mert ahogy látom ott emblémától kezdve minden külön kell meg venni hozzá :S

Bocsi hogy ennyit bénázok de ötletem sincs mit kellene csinálnom.

(#20261) Jim-Y válasza #98593280 (#20248) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én most vettem 2 darab qs-202 és nem kaptam hozzá usb3 -at :U

(#20262) Jim-Y válasza Speed limit (#20260) üzenetére


Jim-Y
veterán

BitFenix Shinobi Black - window két ventivel, később ha lesz pénzed még vehetsz hozzá plusz kiegészítőket, úgy mint más szintű logó, más szintű rácsok, plusz ventik, nekem ilyen házam van és csak ajánlani tudom, minőségileg jobb mint a T9 like házak :)

Képek

megj: bocs, tökre elfelejtettem, hogy az előbb szóltam hozzá :D :/

[ Szerkesztve ]

(#20263) BioNiCMaN válasza Madn!ght (#20245) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Igényesen szét van barmolva az ODD tartó... :U

Cserébe, féláron van. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#20264) proci985 válasza TomiLi (#20256) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, TJ07 mai napig 50-65k erre is. mondjuk a kiindulási árához képest már egész olcsó:).

ha az első, akkor van egy cég, ami gyárt 180as radival egybevizet. mondjuk azt eléggé necces lesz beszerezni. vagy hátra akár egy antec kühler víz, esetleg egy corsair h60/h80 (h50 és h70nek más az oemje, és eléggé gyenge az akusztikus teljesítményük, kb egy hyper212plussal vannak egy szinten hűtésben). duplaradi sajnos nem fog bemenni.

tessék, V353 alakú ház, ATXméretben, sőt a cég árul HPX (evga sr2) méretben is:).

Madn!ght: köszi az infokat! képekre pedig kíváncsi leszek.

BioNiCMaN: na igen... vízre azért még jó lehet, bár eredeti célra már kevésbé néz ki alkalmasan.

wolandino: a CM550 egy relatíve olcsó, középkategóriás ház, ehhez méreten felszerelve (persze, nem kevés pénz egy házért, de a rendesen zajszigetelt p183 másfélannyi, plusz a ventiket abban is szokták cserélni). a CM ventik egyébként a lényegesen drágább Cosmos/Cosmos S modellekben is ugyanezek: hangjuk tényleg nem a legjobb, és alulfeszelve a motor/csapágyzaj jelen van, cserébe elég jól viszik a levegőt (szubjektív véleményem szerint Arctic ventiket verik minőségben és az occsó kategóriában az egyik legjobbak, ha számít a hűtés is, nem csak a zaj). normál ventik meg tényleg olyan 3k/darab körül kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20265) Speed limit válasza Jim-Y (#20262) üzenetére


Speed limit
tag

Nem tudom még gondolkozok mindenhol nagyon dicsérik. De Szerdáig várok talán lesz a 2 kiszemelt közül valamelyik ha nem lesz akkor lehet beújítok egy Shinobit
Köszi a képeket tényleg szép nem tudod hogy mekkora VGA fér el benne kényelmesen, Hány cm?

(#20266) albert8 válasza BioNiCMaN (#20263) üzenetére


albert8
addikt

ÉN simán megvenném igy is :K
baromi jó kis gépet tudnék csinálni belőle

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20267) Jim-Y válasza Speed limit (#20265) üzenetére


Jim-Y
veterán

A legnagyobbak is elférnek benne, hacsak nem teszel bele 8 HDD-t, nekem egy 4850-em van benne, onnantól még 1x centi hely van a HDD-bayig. Ha bemész a pchear-be ott meg is tudsz nézni egyet élőben, üdv

(#20268) wolandino válasza proci985 (#20264) üzenetére


wolandino
tag

antec nem kellene, volt olyan házam, és nem értettem mire a nagy hype....
CM silencio eddig nagyon bejön és lehet, hogy árban középkategóriás, de ha azt nézzük hogy mennek le a hardverárak, akkor meg sok ház érthetetlenül drága...
Amúgy ha lett volna 70k-m erre, akkor egy Lian lit választok, de lehet abban is cserélni kellene a ventiket :)

(#20269) Madn!ght válasza BioNiCMaN (#20263) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az tény, hogy szét van "barmolva", viszont azösszkép valljuk be, nagyon tuti. :)

Szvsz 20k baráti ár érte, igaz nekem az airbrush festés annyira nem adja. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#20270) TomiLi válasza proci985 (#20264) üzenetére


TomiLi
addikt

syc árul egyet 50k-ért! (ezen is van egy kisebb átalakítás, de nem vészes)

Nem is tudtam, hogy van 180-as radival is egybe víz!
Viszont ha abba házba elfér egy D14 is (én az eredeti hdd tartót nem használnám és csak 2.5"-os háttértárak lennének benne)
Viszont arra lennék inkább kíváncsi, hogy szerinted milyen lenne a hűtése a TJ08-E-nek? Elég az az egy nagy venti, hogy hűtse a lapot, procit vga-t? A vga elég keveset kap a friss levegőből, és a ventije is felfelé néz, ahol szűk a hely. (2slot, vagy inkább egy - DCII-vel)

ATX kocka ház: igen ezt ismerem, csak nálam nincs számításba, mert irreálisan drágák, és szerintem rondák is! De azért köszönöm!
Úgy képzeltem, hogy egy V353 minden irányban a szükséges "toldásokkal", hogy egy ATX lap beférjen (arányosan)

Bogyóka

(#20271) proci985 válasza wolandino (#20268) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, ez is igaz. és igen, LLekben is szokták őket cserélni:) (egész olcsók egyébként a ventijeik).

ceaser: na igen, mountain mods kissé extrém. szerintem lehet lesz LLnél is valami hasonló, maga a kialakítás egész ötletes lenne.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20272) proci985 válasza TomiLi (#20270) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

TJ08E, direkte a V354/FT03el vetik össze, és eléggé jól szerepel. a 180as venti meg elöl egy Air Penetrator, amik eléggé jól szoktak teljesíteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20273) wolandino válasza #98593280 (#20255) üzenetére


wolandino
tag

És mondjuk ha konkrét VGA-t kellene mondanod pl 5770-es teljesítmény környékén, akkor a halkságot és ár/értéket tekintve mit választanál?

(#20274) crhis86


crhis86
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Sharkoon T9 Value házat, és 2 szín között vacilálok. Tudtok esetleg Budapesten olyan boltot ahol élőben meg lehetne nézni őket?

Köszi:
crhis

(#20275) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok
Egy gyors kérdéssel fordulnék hozzátok.

Lenne jelenleg egy Radimax Ninja gépházam szószerin LELAKVA :D első disz tálca letörve plexi karcos az oldalso müanyagok ki esnek alul az usb elrejteö müanyag letörve felül 1-2 helyen be horpadt.
Eladnám 5-6.000ft ért lenne rá vevőm

És ezt néztem ki helyette [link] Itt aprón 5.000ft ért meg tudnám ezt venni
a kérdés csak az lenne hogy ez hűtésileg van e olyan jó mint a radimax ninja ? És még nem tudom hogy ezen kivül milyen szempontokat kell nézni
Szóval az a kérdés érdemes e lecserélni a jelenlegi gépházamat a linkeltre ?

ha igen akkor bele férne e a linkelt gépházba egy ilyen VGA HD6870 1GB
és az adatlapomon szereplő confignak elegendő e benne a hely? :F

várom válaszotokat előre is köszi :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20276) Jim-Y válasza dvd_R+ (#20275) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, ezt tuti nem venném meg, szerintem az a két venti amit bele lehet tenni nem elegendő a kiszemelt vga-nak, vagyis elegendő, de én biztosabbnak érezném ha lenne legalább +2 hely, ahova tizenkettest tehetek. Összefoglalva, én nem venném meg :U

(#20277) dvd_R+ válasza Jim-Y (#20276) üzenetére


dvd_R+
őstag

értem de a ventilatorokon kivül semmi más probléma nincs vele ?
meg most nem értem a jelenlegi gépházam egy roncs :D szószerint ehez képest külsöleg
és 5k ért elvinnék és 5k ért meg venném ezt a blueberry-t

az én gépházamba most elöl hátul 1-1 12cm venti szerelhető az odlalába pedig egy 8cm es

ebbe a blueberrybe pedig hátulra egy 12 cm elölre 8cm és oldalra 8cm

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20278) albert8 válasza dvd_R+ (#20277) üzenetére


albert8
addikt

szerintem inkább vegyél egy CM 335-öst vagy 370-est
esetleg egy Cheiftec dragont azok legalább jobbak :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20279) dvd_R+ válasza dvd_R+ (#20277) üzenetére


dvd_R+
őstag

itt vannak képek a házamról [link]

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20280) dvd_R+ válasza albert8 (#20278) üzenetére


dvd_R+
őstag

de nem akkarok rá költeni pénzt 5k árban tudtok jobbat mutattni ettől amit linkeltem ? mert akkor azt veszem

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20281) albert8 válasza dvd_R+ (#20280) üzenetére


albert8
addikt

fotók nem elérhetők :))
de azok amit irtam kb olyan árban vannak használtan pl az apróról
én azt mondom tartsd meg a mostanit mert azzal semmivel sem lépnél előrébb :(

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20282) dvd_R+ válasza albert8 (#20281) üzenetére


dvd_R+
őstag

javítva mostmár jó

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20283) #98593280 válasza dvd_R+ (#20280) üzenetére


#98593280
törölt tag

Az első amiért pénzt adnék:
Gigabyte GZ-M3 Micro Tower Black, ~6k
Ami ez alatt van, az igencsak fapad...
Szerintem jobban jársz, ha a házon nem spórolsz.
Én a helyedben ezt venném:
BITFENIX Merc Alpha táp nélküli fekete midi, 8500Ft-ért már van.
Ez már ház!!
Esetleg:
Cooler Master Elite RC-342-KKN1-GP Fekete, ~7k

[ Szerkesztve ]

(#20284) dvd_R+ válasza #98593280 (#20283) üzenetére


dvd_R+
őstag

értem de mint írtam most nem akkarok rá költeni igy tehát azt mondjatok inkabb maradjon ez a ninja gépház ? addig amig nincs pénzem jobbra? [link]

ez a két lehetőség közül szeretnék választani

vagy a blueberry gép vagy ez a ninja ami van jelenleg

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20285) albert8 válasza dvd_R+ (#20284) üzenetére


albert8
addikt

ÉN megtartanám addig :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20286) #98593280 válasza dvd_R+ (#20284) üzenetére


#98593280
törölt tag

Ez a Ninja igencsak megérett a cserére:)

(#20287) horush válasza #98593280 (#20283) üzenetére


horush
addikt

Mondjuk ez a gigabyte még rosszabb a blueberrynél.. csak 2*9cm venti pakolható bele. A blueberrybe meg előre és hátra is 12-es, valamint egy 9-es oldalra. Annyira nem lehet rossz amúgy, még szabályzó is van (ami mondjuk lehet nem ér semmit..), de 5k-ért szerintem jó vétel. 2 rendes 12cm-es venti simán elég egy 6870-nek..

Mondjuk nem azt értem, milyen elmeállapotban vesz valaki ilyen ninját :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20288) Jim-Y válasza dvd_R+ (#20284) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha szét nem esik, akkor megtartanám, az a blueberry minőségre nem lenne javulás, csak kívülről szebben nézne ki. :U

(#20289) dvd_R+ válasza Jim-Y (#20288) üzenetére


dvd_R+
őstag

jó rendben akkor addig marad a ninja :D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20290) #98593280 válasza horush (#20287) üzenetére


#98593280
törölt tag

Kérdés milyen állapotban van a BB, ha vacak akkor én a 342-es CM-et venném.

(#20291) horush válasza #98593280 (#20290) üzenetére


horush
addikt

Ebben egyetértünk :K

dvd_R+: Azt írja az eladó, hogy "keveset használt". Bár ha tényleg megvennéd mindenképpen kérj előtte pár fényképet. Ha jó állapotban szerintem, szvsz vállalható ház.

(#20292) TomiLi válasza proci985 (#20272) üzenetére


TomiLi
addikt

:R sokat segítettél, köszönöm!
Szerintem a végén ez a kis SS ház lesz a befutó (direkt lekorlátozom magam kis házzal, nehogy kósza gondolatok ébredjenek bennem a konfigot illetően)
Néztem tesztet a 180mm-es Silverstone ventikről. Van még egy ami szimpatikus, ehhez adnak egy kis pótmétert is. Annyi, hogy ez fehér, de ez nem gond, mert lehet még dob is a fekete egyhangúságon.

Ha lehet hinni a tesztnek, akkor az FN181 még több levegőt tud szállítani max. fordulaton (ez úgy is csak játék, és esetleges tesztek során lenne, ilyenkor a hang nem annyira számít - fülessel játszom)

Nekem egy kicsit faramucinak tűnik az AP181... Az oké, hogy spirálban tolja a levegőt, de ennek egy ilyen kis házban szerintem nem sok jelentősége van. Szinte az egész ház akkora, mint maga a venti. Ráadásul - lehet, hogy rosszul gondolom - a sűrű spirál hátlap, motor felfüggesztés miatt azonos fordulaton nagyobb lehet a szélzaj, mint a "hagyományos" ventiknél...

Bogyóka

(#20293) dvd_R+ válasza horush (#20291) üzenetére


dvd_R+
őstag

rendben de a többiek azt írták ne cseréljem le a ninja gépházat erre a bluebarry re most mit csinaljak akkor ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20294) polaar


polaar
tag

Sziasztok!Jelenleg egy jsp h-688-as házam van de mivel GTX580-at veszek le szeretném cserélni valami jobban hűtő házra.A keret max 25.000 körül lenne,milyet érdemes vennem?

(#20295) albert8 válasza polaar (#20294) üzenetére


albert8
addikt

CM 692, vagy HAF 912 esetleg ha olcsóbban kell akkor Bitfenix shinobi :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20296) polaar válasza albert8 (#20295) üzenetére


polaar
tag

Kössz megnézem őket.A jsp h-688 amúgy jó háznak számít?

(#20297) #98593280 válasza polaar (#20294) üzenetére


#98593280
törölt tag

Én az alábbi kettőt ajánlanám, ha kell rá USB3 csatlakozó is:
Rosewill BLACKHAWK Gaming ATX Mid Tower 25k
THERMALTAKE VM400M1W2Z V9 BlacX Edition 25k

A Rosewill szinte teljesen ugyanaz, mint az RC692 + USB3.

Esetleg ha még 30 is belefér, akkor ezek is:
Corsair Carbide 400R Midi-Tower 30k
Antec Nine Hundred Two V3-EU Gamer 30k

(#20298) polaar válasza #98593280 (#20297) üzenetére


polaar
tag

Hol árulják őket ilyen olcsón?
Amúgy nekem csak az számít melyik hűt jobban.

[ Szerkesztve ]

(#20299) #98593280 válasza polaar (#20298) üzenetére


#98593280
törölt tag

árgépen és külföldi oldalakon (pl. pc-cooling.de, caseking, newegg...), szoktam megnézni az árakat, konkrét helyet nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

(#20300) polaar válasza #98593280 (#20299) üzenetére


polaar
tag

Nem tudok dönteni,az a baj hogy a kártya egy Asus ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5 megy a házba ami hosszú és magas is,ezekben amit írtál elfér?

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.