Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) zsolthee válasza Rider74 (#17599) üzenetére


zsolthee
senior tag

Véleményem szerint nem elég.
Engem zavar, hogy az oldallapján nincs szellőzési lehetőség.
Bár nekem csak 5770-em van, de ahogy jött ez a meleg nyár, könyörgött egy oldalsó 12cm-es ventiért.
Szerintem melege lesz a GTX460-odnak, de legalább nem hallod annyira... :D

Ja, bocsi. Az a vas lesz benne ami a profilodban?

[ Szerkesztve ]

(#17602) Sandrew válasza zsolthee (#17601) üzenetére


Sandrew
őstag

Oldalsó venti csak bezavar. Egy normális első-hátsó kell és kész.

(#17603) Rider74 válasza Sandrew (#17600) üzenetére


Rider74
tag

Szia!

Jelenleg, ami az aláírásomban szerepel, de ez úgyis változik...
Ami biztosű: ATX-es lap, középkategória felső osztály VGA, alapfeszes tuning proci, 2-3 HDD. 2 ODD.
Fontos, hogy ne legyen zajos, de jól szellőzzön, lehetőleg ne legyen csupa lyuk, mert utálom, ha 2 hét alatt porcsimbókok lógnak a ventikről...
Sajnos általánosságokat tudok írni...

Ezeket néztem: Bitfendix

xigmatek

Silencio

(#17604) Sandrew válasza Rider74 (#17603) üzenetére


Sandrew
őstag

Hang is lényeg?
Mert ott a CM 692 Advenced jelenleg 22k-ért. Porszűrő van mindenhol és elég könnyen szellőzik.

(#17605) davidsz válasza Rider74 (#17603) üzenetére


davidsz
őstag

Fractal környékén szétnéznék.

Pl: Ez

Csendes, szellős, letisztult, és nem lesz tiszta por a rácsozás miatt.

Fractal házak

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#17606) zsolthee válasza Sandrew (#17602) üzenetére


zsolthee
senior tag

Persze, bezavar a melegnek. :)
T5-m van, és az első venti max a HDD-ket(3db) hűti. Azokon már levegő nem jön át.
Valahogy meg kell oldani a VGA körüli szellőzést... Vagy nem ezért lyukacsos az oldala?

(#17607) Sandrew válasza zsolthee (#17606) üzenetére


Sandrew
őstag

Ha elöl/hátul van benne venti akkor kereszthuzat lesz. Ne törődj azzal, hogy mit érzel a HDD-k nél. Ha felteszed az oldalát kialakul benne.

(#17608) Sandrew válasza davidsz (#17605) üzenetére


Sandrew
őstag

Szerintem nem akar fűrészelni :U

(#17609) szamoki válasza zsolthee (#17606) üzenetére


szamoki
tag

Nekem is T5-öm van.
Nagyon büszke voltam magamra, hogy elöl egy Scythe Kama Bay-ben egy 12 centis venti azután szinte vele egy vonalban a NINJA3 12 centise mögötte egy a ház végében és egy frissen vágott a tetőlemezben.
Hát nem lett 10 fokos esés. Max 2-3 feltekerve a hűtőket 4-5 fok.

A VGA-m meg a mostani melegben sima munka mellett 46 fok 21% veti.
Játéknál meg ahogy eddig 50-70fok max 75% ventiig.

(#17610) Azúr77 válasza Malachi (#17598) üzenetére


Azúr77
tag

Hát az tulzás hogy jól szellözne :) Survivor

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#17611) Rider74


Rider74
tag

Saját kivitelézésű otthoni rögtönzött teszetemben (mellesleg) az alábbiakat állapítottam meg.

Ezt még a régi chieftec házban SH01 BBB próbáltam ki (klasszikus felsőtápos ház, elforgatott vinyókeret elöl, a vinyóknál oldalt 2x 92mm venti., hátul 1db 120mm venti.)
Próbaképpen kivettem a tápot, a helyét lezártam, a befúvás a 2x92-es a kifújás 1x120 as ventivel.
Az eredmény: a kialakult pozitív nyomás ellenére alul a VGA-nál kb. 2-3°C hőmérséklet csökkenés volt megfigyelhető, de a mostani 28°C os szobában játéknál a VGA 70° körüli hőmérsékletet ért el, a lap kb.42-43°C os.

Nyilván nem tragédia, de azt gondoltam, hogy ha az ideális elöl be hátul ki áramlás valósul meg, akkor csökkennek a belső hőmérsékletek...

A tesztet csak azért csináltam, hogy kipróbáljam, hogy játék alatt miért kapcsol a számomra már zajos fokozatra a GPS-400A tápom, amikor kifejezetten jó hatásfokú az olcsobb 400W-osok között. Erre egyébként jó volt, a táp a beszívott melegtől teker, mert ha kint volt a gép tetején szinte semmit sem gyorsított a kb. játék alatt 230-250W felvett teljesítménytől....

(#17612) albert8 válasza Dexter-2000 (#17590) üzenetére


albert8
addikt

Ezekre jók a
Coolermaster Storm Scout és a Bitfenix survivor
mindegyiken van hordófül és elférnek benne elég jó hardverek is :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17613) Rider74 válasza Sandrew (#17604) üzenetére


Rider74
tag

Én is néztem CM 692 Advenced-et, csak túl nyitottnak találtam, illetve a CM oldalán úgy tűnt, hogy csak a Táp alatt van kivehető porszűrő benne...
Hogy érted, hogy mindenhol van benne porszűrő?

(#17614) Sandrew válasza Rider74 (#17613) üzenetére


Sandrew
őstag

Alul is van a venti helyeknél. És az előlapnál is.

Felül is van ha jól néztem az enyémet. Hátul nincs mert oda meg minek?!

(#17615) kornel76 válasza albert8 (#17612) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nekem is Scoutom van már fél éve és nagyon jó "kis" kuckó, egyedül arra kell figyelni ,hogy túl hosszú vga nem fér bele (27cm visítva).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#17616) Malachi válasza Azúr77 (#17610) üzenetére


Malachi
addikt

jobban, mint a sharkon rebel 9. :)
furcsállom, ránézésre elöl-hátul-tetőn venti, nem tudom miért melegszik.

(#17617) AxBattler válasza Rider74 (#17599) üzenetére


AxBattler
félisten

Sharkoon T9 Value?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17618) zsolthee válasza szamoki (#17609) üzenetére


zsolthee
senior tag

Most a - 4/5 fokra vagy a tetőlemezbe vágott szellőzőre vagy büszke? :)

(#17619) zsolthee válasza Sandrew (#17607) üzenetére


zsolthee
senior tag

De a VGA már elég hangos volt, ha feltettem az oldalát.
Szerintem nem sokat érzett Ő abból a huzatból. :)
Ezért tettem egy 12-es Coolinket az oldalára(T5). Te mit javasolnál akkor helyette?
:R

(#17620) Sandrew válasza zsolthee (#17619) üzenetére


Sandrew
őstag

Kiszedni a HDD keretet :U

(#17621) Azúr77 válasza Malachi (#17616) üzenetére


Azúr77
tag

Mondjuk hátra nem adnak ventit és a teszt is igy történt,ahogy Sandrew fórumtárs is irta elsö hátsó venti és van légáramlat.Ha veszel bele hátulra 1 et ,vmi csendeset biztos jobbak lesznek a höfokok.

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#17622) Malachi válasza Azúr77 (#17621) üzenetére


Malachi
addikt

plusz gyárilag van benne egy 20cm-es piros a tetőn, akkor azt talán kivehették, vagy nem tudom...

(#17623) zsolthee válasza Sandrew (#17620) üzenetére


zsolthee
senior tag

Na, ugye! Mondtam én, hogy az a ludas :D
Nincs nagy kedvem most az összes vinyót feltenni 5,25-ös helyre... :N
Nem tudom, ki lehet egyáltalán a T5-ből szerelni azt a keretet?

(#17624) Azúr77 válasza Malachi (#17622) üzenetére


Azúr77
tag

szerintem benne volt, csak hátul nem volt az a baj :K

[ Szerkesztve ]

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#17625) Sandrew válasza zsolthee (#17623) üzenetére


Sandrew
őstag

Hát fogalmam sincs. Meg kell nézni. Én is kivettem a 692-ben mert 1-2vinyóm van az meg elfér a maradékban :K

(#17626) szamoki válasza zsolthee (#17618) üzenetére


szamoki
tag

Na hát ez az, hogy többet vártam ezektől a módosításoktól. :(

(#17627) osonte válasza zsolthee (#17623) üzenetére


osonte
senior tag

Ki lehet szedni a T5-ből a HDD keretet: alul - felül 4 - 4 db csavar fogja.

(#17628) KatonaT


KatonaT
aktív tag

Sziasztok!!
Asszem Sandrew meggyőztél a cm 690-el!!
De miért is lenne ilyen egyszerű a választás....
Megpilantottam a HAF 912-őt...
Megtetszett az a 20 cm-es tátongó lyuk az elején!!
Néztem a tesztet és csak a lekapcsolt ventilátorok melett volt nagy előnye a 690-nel szemben!!
Erről a kuckórol van valami véleményetek?
Vagy maradjak a 690-nél?
Az a baj vásárlás elött mindíg felfedezek valami ujjat :W És az ember mindg a "legjobbat" akarja!!
Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#17629) sasa134


sasa134
addikt

Nos, Fractal Define Mini megrendelve, remélem nem bánom meg. Sokat agyaltam mire eldöntöttem, majd mesélek, ha érdekli a nagyérdeműt. köszi mindenkinek a segítséget.

Avanti Roma

(#17630) osonte válasza szamoki (#17626) üzenetére


osonte
senior tag

Szerintem jó lett a módosítás után. Mondjuk én előre raktam ventit (befúj), oldalra lent (befúj), hátul (kifúj), tetejére (kifúj). Az oldalsó FELSŐ venti hely eléggé bezavar, azt leragasztottam. Elől a venti előtt van szivacs porszűrés céljából, ami eléggé megfogja a levegőt, azt kivágtam és a ventire tettem egy darab női harisnyát. Az optikai meghajtót betettem a legalsó helyre. Fölötte kitörtem a lemezeket, ott is tud szellőzni, de ott a porszűrő szivacsokat meghagytam. A táp lefele van, meg van emelve a gép 1.5 cm-t.

Nekem ezzel a medoldással egy EKL cold tower van passzívan tuningolt E3400-al. Mielőtt nem csináltam meg ezeket a módosításokat, tuning nélkül bírta csak a processzor. Általában 500-as fordulaton mennek a ventik. A nagy melegben is 30 fok van a gépben.

(#17631) Azúr77 válasza KatonaT (#17628) üzenetére


Azúr77
tag

mind2 jó döntés.Teljesitményben hasonlóak,amelyik tetszik neked azt vedd

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#17632) tatabánya válasza Azúr77 (#17631) üzenetére


tatabánya
senior tag

már a házakat is teljesítményben adjuk meg :) eléggé túl vannak itt dramatizálva a dolgok főleg ha megveszitek a mindenfajta military felszereltségű hardvert ami "hasszám" -100 tól +100 fokig bírja. De most énis egy FD Core 1000-t választottam, jó lesz PH-t nézegetni, tetszenek az FD designjai viszonylag tűrhető árakkal vannak itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#17633) Zohan


Zohan
senior tag

szerintetek melyik a jobb
Cooler Master Stacker 831 black VS. Cooler Master 690..????

nem a kinézet az első szempont hanem a tudásuk..

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#17634) Azúr77 válasza tatabánya (#17632) üzenetére


Azúr77
tag

Hu tényleg :B ugy akartam kifejezni közel azonos höfokon teljesitenek nekem egyébként nem jönnek be az ilyen stilusuak,inkább Antec P széria vagy amit te is választottál,vagy még define mini,r3 de ezek drágák még nekem :)

[ Szerkesztve ]

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#17635) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Van aki a csendes házakat szereti és kipróbált már többet is?
Most van egy Casetek ck-1020 házam, ami elég jó, de gondoltam kéne egy még csendesebb.

Eddig átnyálaztam elég sok tesztet, de kb. ezeket találtam:
- Cooler Master: Cosmos 1000
- Antec P182/183
- Cooler Master: Sileo 500
- Fractal Design Define R2/R3

Nekem az Antec tűnik a legjobbnak, vagy a Fractal Design házai. De jó lenne egy olyan véleménye, aki használta, vagy látta/halotta ezeket működés közben.

[ Szerkesztve ]

(#17636) -zaki- válasza Kal-El (#17635) üzenetére


-zaki-
tag

Cooler Masternek van egy új csendes háza, a Silencio 550. Van róla sok teszt, de felhasználói tapasztalat nem nagyon, mert mostanában kezdték forgalmazni.
Kicsit olcsóbb, mint az R3. Vegyél egyet, írd meg a tapasztalataidat, és ha jó, veszek én is :)

(#17637) thomasa válasza Kal-El (#17635) üzenetére


thomasa
senior tag

Esetleg SilverStone FT02R-W is játszhat.
http://www.ibertronica.es/Silverstone/products-ft02.htm

(#17638) Tothgera30 válasza Kal-El (#17635) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nah, szóval térjünk a lényegre. Sok házat nyúztam már, jelenleg a második Antec házikómat gyűröm. A P sorozat házainak az oldalfala három rétegű kompozit anyagból épül, az hiszem alu, plasztik, alu. Ezért elég halknak nevezhető, tehát a többi ház meg sem közelíti, sem minőségben, sem pedig szellőztetés terén. Én nem váltanék más márkájú házra,ettől jobbat úgy sem tudnék venni, tehát ha hosszú távra tervezel akkor Antec.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#17639) Kal-El válasza thomasa (#17637) üzenetére


Kal-El
senior tag

Érdekes ez az alulról hűtős koncepció. Találtam egy tesztet róla: [link]. Jól hűt, viszont a zajról nem esett szó. De szerintem egyébként is csúnya.

-zaki-: Ez a Silencio 550 már inkább olyan, ami nekem kéne. Tetszik, mert eléggé puritán és letisztult, egész jónak tűnik. De ennyiért szerintem én inkább Fractal Design Define R3-at vennék, csak 3 ezerrel drágább. Vagy: NZXT H2-t ez viszont már 7ezerrel több, viszont sokkal több extra van hozzá és szerintem külsőleg is jobb benyomást nyújt. Ezek sokkal jobb minőségűek, az már más kérdés megér-e annyi +pénzt.

Tothgera30: Valahogy én is erre jutottam, nem valami meggyőző ez a szivacsos hangtompítás, meg szerintem a hőmérsékletnek is csak rosszat tesz. Csak az a kár, hogy a belseje olyan rosszul kialakított, esztétikailag sem a legszebb, meg nincs lefújva feketével. Ennek ellenére, valószínűleg ez lesz megvéve. Köszi a megerősítést!

(#17640) Tothgera30 válasza Kal-El (#17639) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen, ez egészen más kategória mint az előzőekben említett házak. A P180 Mini Black-ot és a P182-nek egy verzióját (azt hiszem Metal Gun Black nevűt) kívül-belül feketére festik. De itt a PH-n is van aki gépházakat fest belülről, talán 5k-ba fáj egy teljes belső fényezés, normális alapozóval és festékkel, szétszereléssel-összeszereléssel.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#17641) Kal-El válasza Tothgera30 (#17640) üzenetére


Kal-El
senior tag

Nem biztos, hogy igénybe veszem, de megkérdezhetem, hogy ki csinálja ezt?

(#17642) Tothgera30 válasza Kal-El (#17641) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Régen Yana csinálta, de már a Stackeremet se tudta elvallani anno, szóval nem tudom hogy csinálja-e még, most Jaja dolgozik ilyesmivel, ő nekem csinált ventiszabályzót, nagyon korrekt és rendes, csak ajánlani tudom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#17643) Kal-El válasza Tothgera30 (#17642) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ok. Köszi!

(#17644) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami olcso de jó minőségű kíváló szellőzéssel bíró házat? max 15k-ért? vagy max 20k-ért de akkor ne kelljen vennem ventiket.... köszi

(#17645) proci985 válasza Kal-El (#17635) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem Cosmosom van. röviden: nagy, masszív, ergonomikus, tud jól szellőzni, tud halk lenni.

alul szív, tehát előre nem hallatszanak ki az alkatrészek, vinyók közül meg még a elsőszériás raptor hangját is szépen lefogja (kb egy 1300rpmes 120as venti alapból, seek közben versenyzik a 2500-2800rpmes kategóriával... tényleg 40dbA+:) ), pedig az asztalon két óra után nekem már elviselhetetlen, ha seekel is. kifelé hátul szellőzik, kialakítás miatt sok por felülről nem megy bele (ez a felül szellőző házak átka). vas váz, ami miatt nem fog beremegni 5 vinyóval sem (többel nem próbáltam). a vinyók szellőzésében sok helyen kételkedtek, nos annyira rosszul szellőzik, hogy konkrétan a CM690et veri ilyen tekintetben (120as ventit alulról felmozgattam). a dupla szigetelés és a gumibakok miatt a vinyók tényleg jó helyen vannak: tesztelőknek ez nem tetszett, de gyakorlatban nagyon jó megoldás. alulról por miatt nem kell aggódni, jók a gyári porszűrők, csak szőnyegen pár hetente nem át átmosni őket pl a csap alatt: ez kb két perc.

ergonomikus, a füleinél könnyű emelni. mmint amennyire könnyű lehet felemelni egy kb 30-35kilós házat. nagy, könnyű szerelni (CM690hez képest is). a tetején a csúszásgátlós tartó remek. elöl 4 usb és esata, előbbiek főleg jók, mert nagy és macera mögé belógni:). ja és imádom a gombnyomásra nyíló oldallapot: többé nem kell a csavarhúzó, ha le akarja venni az ember az oldalát.

ventik kellemesek és bírják: alapból is jól szellőzik, bár nekem ventik felül antec 140esekre, 120as lyukakon pedig SFlexekre lettek cserélve. házszellőzést kikapcsolni vagy sokkal gyengébbre venni a házban nem lehet, gyári ventikkel 5Vn beáll a meleg, olyan 8V még okés. ld ph!s teszt, egyszerűen ennek a háznak kell a légmozgás. ez egy nagytorony EATX támogatással, innentől pedig egyszerűen nem elég neki annyi légmozgás, mint pl az Antec p18Xeseknek. ebből következőleg teljesen csendes háznak ez nem való, de halk performance pcnek tökéletes. 360Wos terhelésig tudtam jelen konfiggal próbálni, annyit lazán bírt. erősebb ventikkel nyitott asztalos teszteredmények szintjét el lehet érni vele, de ott már persze annyira nem lesz halk:).

külsőleg picit nekem szokni kell, de jellemzően 20 fölött mindenki, aki picit is ért a gépekhez, nagyon meg szokta nézni, szóval élőben elég magas a *bling* faktora is:D a középkategóriás (sileo, cm690) házakhoz képest a minősége azért egy más világ.

negatívumok: az alaplapi kábelvezető lyukak jelzésértékűek, cable managementben nem ez a legerősebb ház. műanyag részei is vannak. nincs usb3. nagy és nehéz. újonnan nem olcsó, de 35-40 körüli áron szerintem ár/érték bajnok lenne. 7 (standard mennyiségű) pci slot. szabályozók közül kevés fér potisok közül bele, bár én besüllyesztettem egy zalman mfc1plusot is:)

összességében: a sajátom egy évig állt Budapesten amíg ki tudtam magam után hozni. mert nem akartam eladni nagy bukóval, hogy aztán vegyek itt mégegyet:). jelenleg kb három éve van meg, és egy hónapja cseréltem a maradék gyárikat SFlexekre: következő konfighoz is valszeg meg fog maradni. én imádom, viszont ha nem raknád tele, akkor szerintem elég egy kisebb p183 is, mert azokat picit könnyebb átszellőztetni. viszont nincs fülük:)

képek (minőségért sry)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17646) Kal-El válasza proci985 (#17645) üzenetére


Kal-El
senior tag

Akkor ez valószínűleg még halkabb, mint a többi ház, mondjuk ez már tényleg nagyon drága és használtan sem lehet venni, mert aki ilyet vesz az valószínűleg nem fogja eladni egy hamar.

Kíváncsi lennék egy tesztre, amiben összeeresztik a:
Cooler Master Cosmos 1000-et
az Antec P183-ast
a Fractal Design Define R3-at
az NZXT H2-t
a Cooler Master Silencio 550-et
és a Corsair Graphite 600T, ami nem halk háznak készült, de külsőleg a személyes kedvenc

De úgyis csak azok a márkák és alkatrészek lesznek tesztelve, amik támogatják az oldalt. Ez egyértelmű. Abból meg senkinek nincs haszna, hogy csak úgy hobbiból teszteljen ilyen drága házakat. Ezt csak úgy lehetne megoldani, hogy a tagok felajánlanák a házaikat egy összehasonlító tesztre és egységesen 1 fajta ventilátorokkal lennének hűtve a tesz alanyok.

(#17647) proci985 válasza Kal-El (#17646) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Cosmosnál elszúrták a marketinget, emberek Stackert vártak, ehelyett egy erősen felhízlalt P180at kaptak:) sose volt egy elterjedt ház, innentől apróban sem gyakori.

p183
fractal r3
nzxt h2
silencio 550

graphitet és a cosmost nem tesztelték, többire ott a tesztjük.

az egységes egyfajta tesztnek semmi értelme: milyen venti? legyen a gyári, vagy egy swif2, vagy egy ac f12, vagy netán sflex/gentle typhoon?

aztán a komponensek: hány és milyen vinyó? milyen vidkari? hány wattot fogyasszon a rendszer?

aztán a házaknak megvannak az egyéb featurejaik, pl ha eatx kell, akkor csak a cosmos játszik. a p183 a legjobban zajcsillapított atx kategóriában, de emiatt árban drága.

ez az a szint, ahol már nem 1-2 fokokat kell nézni szellőzésben, hanem featureoket: kivezetések, hely, szerelhetőség, szellőzés.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17648) izomhod


izomhod
senior tag

hali!

http://ipon.hu/webshop/akcios/coolermaster_rc_335_kkn1_gp_elite/39604

erről mi a véleményetek?
mi ez a lila világítás benne? azt ki lehet kapcsolni?

5830as vga + 4magos amd proci megy bele, tuning nélkül
2hdd+1dvd író

10k-ig mi ajánlott még ezekhez?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#17649) ETOM


ETOM
addikt

Megjött a T9 elég jó minőség eddig semmi gond. Van a csomagban a csavarok alá ilyen alátét ezt érdemes felhasználni a lap rögzítésekor?

(#17650) gergo0328


gergo0328
senior tag

Ahogy ígértem itt a házikómról a képek:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.