Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9701) bluemirage válasza BullZeye (#9700) üzenetére


bluemirage
őstag

Értettem... és jó ötlet volt... Viccnek szántam. :U

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#9702) Tond


Tond
tag

Sziasztok!
Garmin Nüvicam lmt tipusú készüléket ismeri valaki és esetleg a hozzá párosítható bc-30 tipusú tolatókamerát?Lenne pár kérdésem.
Köszönöm.

(#9703) Rudee80


Rudee80
csendes tag

Sziasztok!

GPS-t szeretnék venni. Angliában élek itt Tom tom vagy Garmin van, vagy esetleg ebayről kinai cuccok de azokat nem tudom milyenek.(sokkal olcsóbbak az biztos:) ).
Van valakinek tapasztalata Tom tom vagy Garminnal?

Kiszemelt típusok Tom tom 500 vagy 510 Garmin 2599LMT-D.

Esetleg ha van valakinek más ötlete azt szívesen meghallgatom. :)
Köszi

(#9704) Rudee80


Rudee80
csendes tag

Esetleg egy ilyet: :)
[link]

(#9705) Lehocuki


Lehocuki
újonc

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni,mert egy olyan GPS-t szeretnék vásárolni amin rajta van az "útvonaltervező optimalizáló program"(több címet összerendez),vagy ezzel a programmal bővíthető.Jelenleg egy TomTom-om van de az nem jó erre a célra.Amennyiben tud valaki ajánlani egy megbízható márkát illetve megoldást,várom válaszát!Köszönöm

(#9706) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
GPS-t szeretnék venni szüleimnek most black fridayen.Fontos hogy frissíthető legyen, akár alternatív módon is. Jólenne a lehető legnagyobb kijelző, de nem kell tablet meg hasonlók. Csak egy GPS, de legyen üzembiztos. Olyan 25e ft a max amit rászánnánk. Csak is itthonról venném, létetik valami best buy?

Tisztelet a Gépésznek!

(#9707) kirusz1 válasza VMatteo (#9706) üzenetére


kirusz1
őstag

wayteq 985

(#9708) BullZeye válasza VMatteo (#9706) üzenetére


BullZeye
veterán

wayteq x995 (androidos már, wifis már, több memória, gyorsabb proci)

(#9709) VMatteo


VMatteo
őstag

Az android nem lenne fontos, bár nemtudom egy GPSnél mennyire fárad el a rendszer.

Tisztelet a Gépésznek!

(#9710) BullZeye válasza VMatteo (#9709) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor elég a 985.

(#9711) VMatteo válasza BullZeye (#9710) üzenetére


VMatteo
őstag

Hosszabb távra jobb az android?alternativ térkép letöltés könnyebben menne?

Tisztelet a Gépésznek!

(#9712) bluemirage válasza VMatteo (#9711) üzenetére


bluemirage
őstag

Nincs különbség. Az eszköz várható élettartam alatt nem kell félni a frissítéstől.
A térkép fájlok platform függetlenül ugyanazok.

Win CE atomstabil volt a GPS-ek alá... A 980-as még Win CE-s.

Az Androidról sajnos még nincs tapasztalat, hogy mennyire lesz stabil a Wayteq alatt a GPS-hez és befárad-e' (ahogy írtad). Ennek ellenére én tennék vele egy próbát és már nem venném a 980-at... ami egyébként egy remek kis GPS, de hát haladni kell.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#9713) kirusz1


kirusz1
őstag

985 ről vannak infók.én is találkoztam vele.gyors.nem kell akkora hardver mint az android rendszer alá

(#9714) nemcso


nemcso
senior tag

Nekem x990 van, de most "raktam össze" másnak x985BT -t.
A sajátom sem lassú, de a 985 gyorsabban betölti mind a winCE-t, mind a navi programot. A GPS jelet pedíg szintén gyorsan megtalálja és stabilan tartja.
Jó kis cucc.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9715) diagonal


diagonal
csendes tag

Garmin 2689 LMT-ről mi a vélemény? Megbízható, jó? Most vettünk autót és úgy gondoljuk kellene egy GPS előbb vagy utóbb. Viszont tájékozatlan vagyok teljesen ebben a témában, annyit mondtak baráti körben, hogy legyen benne Európa térkép meg élettartam frissítés lehetőleg.
Még a Tomtom Start 60-as merült fel mint lehetőség. Nem tudom egyik mennyire ajánlott a másikkal szemben és viszont.
Amire használnánk: itthon elmenni kirándulni kisebb távokra, Balaton, Eger, Tokaj, illetve később Ausztriába szeretnénk járni időnként nyaralni, illetve esetleg Észak-Olaszországba is.

(#9716) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Szüleimnek keresek gps-t. Tudtok olyan készüléket ajánlani, ami valóban megbízható, és ami fontos, hogy ők nem tudják telepíteni, és frissíteni se, ezért gyárilag telepített szoftver legyen rajta, és élettartam frissítéssel legyen elérhető. És itt meg is kérdezném, hogy az ilyen frissítéseket hogyan kell elvégezni?

(#9717) nemcso válasza kacsento1 (#9716) üzenetére


nemcso
senior tag

A családban Garmin-ok vannak élettartam frissítéssel teljes Európára.
Vásárláskor már rajta van a navi szoftver (másra nem is lehet használni őket) és az előre telepített térkép, ami lehet "csak" Magyarország, de lehet Közép-Kelet Európa, vagy teljes Európa térkép is.
A Garmin.hu -ról le kell tölteni egy Garmin Express nevü programot (magyarul tud), amit elindítva, miután a PC-hez kapcsoltad a navit megnézi és felajánlja a navigációs szoftver és/vagy térkép frissítését interneten keresztül (persze csak olyan térképfajtáét, ami már a gépen van)
Nekem teljes EU térképek vannak rajtuk, amik most már kb 4 GB méretűek. Ezek frissítése gépenként kb. 30 perc 120Mbps neten keresztül.
Telepítéskor nem kell a felhasználónak semmit sem nyomkodni a klaviatúrán, a térkép, vagy szoftver frissítése automatikusan megy végbe.
Térkép frissítés évente négyszer, szoftver fejlesztéstől függően.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9718) huliganboy


huliganboy
addikt

Üdv!

Miylen GPS készüléket érdemes most beszerezni? Ajándékba venném, főleg Budapesti használatra, tehát előny lenne az erősebb GPS chip melynek jobb a vétele, minimum 128mb ram. Térkép szoftver nem szükséges. A rászánt összeg 20-25 ezer magyar forint!

CNS Globe Amber-t néztem ki..... első körben

Köszi a válaszokat! :R

(#9719) kisguly válasza huliganboy (#9718) üzenetére


kisguly
tag

Talán inkább Wayteq 985

(#9720) huliganboy válasza kisguly (#9719) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem 980Bt van, 3D alatt kicsit akadozik...
olvasok a 985 után...

(#9721) kacsento1 válasza nemcso (#9717) üzenetére


kacsento1
senior tag

Köszönöm a választ! Hogy érted, hogy másra nem lehet őket használni? Más navi-kat mire lehet még használni? Win7-el kommunikál a gép? Valahol olvastam olyat, hogy valakinek csak Vista-val ment, bár ezt én is kétlem.

(#9722) nemcso válasza kacsento1 (#9721) üzenetére


nemcso
senior tag

A garminjainkkal max képeket nézegethetek még, míg pl. a Wayteq x990 -cel filmet nézhetek, zenét hallgathatok, vannak rajta játékok. Ez utóbbin WinCE van, ezért is tud több szolgltatást, itt a navigáció indítását te magad teheted meg a navigáció ikonjával, nem indul el az a PNA bekapcsolásával automatikusan.
Nálam a garminok winXP, win7, win10 alatt is rendben kapcsolód(tak/nak) a PC-hez.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9723) BullZeye válasza nemcso (#9722) üzenetére


BullZeye
veterán

Wayteq 995BT-vel meg még 5 millió mást is tehetsz. Hülyeség lenne wince-s készüléket venni, ha van ugyanolyan androidos is.

(#9724) nemcso válasza BullZeye (#9723) üzenetére


nemcso
senior tag

És ezt minek írod nekem ?
Csak arra hoztam fel példát (saját eszköz alapján), hogy a garmin igazán navigációs céleszköz.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9725) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

GPS-ben kérnék tanácsot, mit ajánlanátok, max.40-50e Ft-ig. Konkrét márkát típussal kérnék, ha lehet. Most elsősorban az emag kínálatát nézzük, ha ezek között van ajánlott, a holnapi akció miatt (hát ha lesz benne GPS is). De olyan is érdekel ami nincs benne az emag kínálatában, ha van jobb.

Szempontok:
- Teljesen magyar nyelvű legyen rajta minden
- Könnyű kezelhetőség
- Gyorsan találjon jelet és mindig stabilan tartsa
- Teljes európa térkép benne az árban rajta a készüléken feltelepítve
- Frissítési lehetőség, ami ne legyen bonyolult és jó lenne ha ingyenesen lenne
- Időben jelezzen pl. autópálya lehajtónál hogy forduljak le, ne akkor mikor már csak 20 méterre vagyok, vagy elhagytam
- minimum 4,3"-os, de inkább 5" (nagyobb nem hiszem hogy árban beleférne)

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9726) s3toraph válasza s3toraph (#9725) üzenetére


s3toraph
senior tag

Kicsit visszaolvastam, látom hogy wayteq-et és garmint ajánlotok. Melyik mellett mi szól? Garminból melyik típust?

Valamint, nyilván minél olcsóbban lenne jó, meglepődve látom hogy ez a WayteQ X985BT térképpel 36 ezer, ez nem is rossz ár érte, szerintem. Térképből olvasom hogy iGO rárakható, de nem legális úton. Ebbe akkor nem is mennék bele csak az érdekelne hogy aki iGO-val használja, a jobb, pontosabb, megbízhatóbb térképprogram-e, mint ha térképpel veszem? Milyen fajta térképrendszer/program van rajta a térképpel szerelt verziókon? Van már valakinek bármilyen negatív tapasztalat vele?

Valamint olvasom hogy az elődjéhez a 980-ashoz képest több ponton javult, de még nincs vele túl sok tapasztalat. Érdemesebb lenne a régebbi, kiforrottabb 980-ast venni? Vagy jó ez a 985-ös? Árban gyakorlatilag ugyanaz mindkettőnek a térképes változata.

Szüleimnek kellene, ezért is keresek elsősorban térképpel szereltet amit nem egy ördöglakat frissíteni. Ők nem boldogulnak el térkép telepítéssel, nekik kulcsrakész, megbízható megoldás kell. Egyből tudják használni, és könnyű legyen megtanulni kezelni.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9727) bluemirage válasza nemcso (#9722) üzenetére


bluemirage
őstag

itt a navigáció indítását te magad teheted meg a navigáció ikonjával, nem indul el az a PNA bekapcsolásával automatikusan.
Dehogynem! :)
A Wayteq Win CE alatt be lehet rakni automatikus indításra akár az IGO-t. Nálam úgy indul. Ha bekapcsolom a navit, akkor egyből indul az IGO. Ha kilépek az IGO-ból, akkor az ikonos Wayteq felület jön be, de következő bekapcsoláskor újra az IGO indul.

#s3toraph
A Wayteq-n Sygic van, ha nem üresen kéred. Használtam droidos telefonnál. Azért az életemet nem bíznám rá.
Klasszisokkal jobb az IGO... nem hiába piacvezető.
Az IGO Primo simán felmegy rá és tudsz hozzá aztán később térképeket is frissíteni, vagy letölteni és felmásolni.

A Garmin vs Wayteq (IGO) összehasonlításba nem mennék bele. Csak annyit, hogy azoknak jó a Wayteq, akik nem boltban veszik az IGO-t és később így fenn is tudják tartani. Idősebb embernek, vagy hozzá nem értőnek én nem ajánlanék Wayteq-t. Az vegyen kohnyakész és hivatalos megoldást... Pl. Garmin-t.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#9728) Darks!de


Darks!de
csendes tag

Sziasztok!

Látom sokan javasoljátok a WayteQ x985BT! Nekem az lenne a kérdésem, hogy erre hogyan tudok navi rendszert rakni mondjuk IGO-t? Gondolom letöltöm és feltelepítem rajta, de melyik kell ? Androidos ? pl.ncore-n amik fent vannak.

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

Üdv.
Laci

(#9729) nemcso válasza bluemirage (#9727) üzenetére


nemcso
senior tag

Tudom, hogy be lehet pipálni az automatikus indítást, nem ajánlott, mivel ha fejre áll a navigációs szoftver, lehet gányolni, hogy ismét használható legyen az eszköz. (Én magam is Wayteq-et használok, a buherálás nem gond, és a Primo jobb, mint a Garmin szoftvere.)
És a kérdező a szüleinek akarja, akik nem biztos, hogy akarnak vele szórakozni.

[ Szerkesztve ]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#9730) DM43 válasza Darks!de (#9728) üzenetére


DM43
őstag

A Wayteq x985 Windowsos alapú, erre nem megy fel az androidos program :)
Ha android és Wayteq kombóra vágysz, akkor ott az x995.

[ Szerkesztve ]

(#9731) bluemirage válasza nemcso (#9729) üzenetére


bluemirage
őstag

Bakker erre nem is gondoltam, hogy az IGO borulása milyen bonyodalmakat okozhat. Pedig logikus. Thx
Törlöm is az indítást :R

Meliora sunt bono inimica

(#9732) phantie


phantie
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy egy becker 5 active bekapcsoláskor miért Stuttgartban gondolja, hogy van, s miért nem tudja meghatározni jelen helyzetét, ami egy magyarországi cím lenne?
Nem nagyon értek ezekhez a kütyükhöz, de ennyi pénzért még a dunnyuskát is el kéne dalolnia, e helyett meg Stuttgartban rostokol.
Normális ez? :F

(#9733) laszlohu válasza phantie (#9732) üzenetére


laszlohu
addikt

Egyrészt bizonyos idő, amíg gps jelet talál, addig pl. Moszkvában is lehet, másrészt csak az autó szélvédőjére rakva, vagy a szabadban tud gps adatokat venni, zárt térben, épületben gyengén, vagy egyáltalán nem.

(#9734) V8TommY


V8TommY
tag

Sziasztok,

Jobb szerem magam kivalasztani a leendo kutyumet, am most megis a segitsegeteket szeretnem kerni. Volt egy Wayteq X960BT-m amit vagy elloptak vagy eltunt. Beke poraira, tanultam hibambol. Amen.

Ujat keresek a megüresedett helyere. Az X960-ra magam raktam az Igot, ismerem a WinCE-t, megy a terkep frissitese egyedül is. Kb ennyit tudok elmondani relevans kepesseimrol.

Tulajdonkeppen barmikor ujra beruhaznek egy X960-ba (mostanra inkabb mar azt ot valto X985-re) ha lenne kiforrott es bevallt mod a TMC-re. A TMC igen fontos lenne szamomra, mert havonta 1-szer mindenfelekeppen megteszem a Frankfurt - Nyiregyhaza utvonalat es lehet, hogy hamarosan Svajcba is jarnom kell majd. Jobb szeretnek kevesebbet ülni az autopalyan, es többet a csaladommal.

Ket-harom heten belül szeretnem letudni a vasarlast, szoval az elso opcio hogy lenyelem a TMC hianyat es megveszem az X985-öt, vagy

dragabban veszek navit, megkerdezlek Titeket, hogy melyik tipust tudnatok ajanlani, 40-50 ezer forintert olyat ami következö tulajdonsagokkal bir:
- 5 col
- TMC
- Teljes EU terkep (lehetoleg orok frissitesi lehetoseggel)
- megbizhato keszulek

Ha az altalam keresett navi letezik, de dragabb, azt a tanacsot is szivesen meghallgatnam.
Kerlek, tudnatok segiteni?

Segitseteket elore is koszonom!

üdv,
Tomi

[ Szerkesztve ]

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9735) s3toraph válasza bluemirage (#9727) üzenetére


s3toraph
senior tag

Szia!

Köszi!

Garminból hasonlót mint ez a wayteq, mit tudnál ajánlani, ami szintén kulcsrakész azaz térképpel szerelt? Garminon ezek szerint jobb a térképszoftver, mi van rajta?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#9736) bluemirage válasza s3toraph (#9735) üzenetére


bluemirage
őstag

A Garmin egy megbízható, kulcsrakész megoldás. Nem jobb semmivel, mint egy Wayteq IGO-val, de hülyebiztosan' frissíthető, teljesen legális. Egy hátránya van az árán kívül: a felbontás. Ami okozhat bosszúságot.
A Garmin nüvi 66 horror árban van, annak jó már a felbontása. Az alatta lévő 4-es és 5-ös széria viszont szégyenteljes felbontással dolgozik. De meg lehet szokni. Egy komplex, részletes rajznál viszont lehetnek vicces dolgok... Ennek ellenére ajánlott lehet egy olcsóbb Garmin. Más hátrányt nem tudok.

Navon-t nem vennék. Lehetnek vele minőségi gondok és ott is alacsony a felbontás (490 Plus, 670), akkor inkább egy Garmin 4-es, 5-ös széria. De rád bízom a döntést.

TomTom-os cuccot magyar viszonyok közé nem ajánlanék. Nyugaton állítólag van piaca.

Meliora sunt bono inimica

(#9737) OldMike válasza bluemirage (#9736) üzenetére


OldMike
őstag

Amikor navi céleszközt (saját hivatalos szoftverrel) néz ki valaki, akkor a hardver tulajdonságain túl térképszolgáltatót is kénytelen vele kiválasztani, és ez akkor sem könnyű, ha a régi beidegződések már nem feltétlenül igazak.

A Garminhoz a HERE (korábban Navteq) a térképszolgáltató.

A TomTom esetén saját maga (korábban TeleAtlas) adja a térképet. Itt megjegyzendő, hogy ha valaki például Wayteq eszközt vesz meg a hozzá kapcsolhat Sygic-kel, akkor is TomTom térképet kap. Esetleg még az mondhat valamit, hogy a Google Térkép is ugyanezeket a térképeket használja.

Nem tisztem eldönteni, hogy hol melyik a jobb, ez még a felhasználó közlekedési szokásaitól (milyen utakon jár inkább) is függhet. Információim szerint a TomTom gyakrabban frissíti a térképeit.

A TomTom eszközök eléggé hasonló árkategóriában vannak a Garminnal, de több a jobb felbontású, többet tudó készülék.

És még egy lehetőség: Becker. Ez sem olcsó, viszont tulajdonképpen egy kicsit átszabott IGo megy rajta, és a HERE a térképszolgáltató.

42LM660S

(#9738) bluemirage válasza OldMike (#9737) üzenetére


bluemirage
őstag

Így van, de nem elvárás, hogy ne SD' felbontást használjunk az elkövetkező 4-5 évben? Engem ez bosszant, hogy a Wayteq az egyetlen akinél sok feltétel találkozik. viszonylag jó vevő és minőségi építés, jó ár/érték, igo-t masszívan futtat nagy felbontásban.

Pont az alsó és közép árkategóriában több pénzért, csak valamilyen szempontból rosszabbat lehet kapni. De ha más nem, hát az SD felbontás kiakasztó.

Persze jó, hogy zárt és hülye biztos gyári rendszerrel van szállítva, mert ez is lehet fontos szempont egy bizonyos vásárlói rétegnél.

Magyarországon -én úgy gondolom-, hogy a térképek közül ex Topmap, most NNG a legjobb. De jogos, mindenki azzal szívatja magát amivel akarja... :D Pontosabban amilyen ZÁRT rendszert vett, azt eszi.

Az a fajta szabadság, azaz a források váltogatása viszont csak az IGO esetében viszonylag rugalmas, azaz lehetnek alternatív térkép más-más gyártótól. A többi zárt' rendszernél az van ami van. Aztán, hogy az mennyire jó az adott helyzetben és országban na az már messzire vezetne... :U

Meliora sunt bono inimica

(#9739) laszlohu


laszlohu
addikt

Nekem még az hiányzik, hogy támogassa az IGO az Openstreetmap által támogatott .obf.zip
térképfájlokat, ami egy újabb pozitív dolog lenne, vagy legalábbis egy
.obf.zip -> .fbl konverter.

[ Szerkesztve ]

(#9740) Koczó93


Koczó93
őstag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy navigációt mivel mindig telefonnal navigálni macerás. Nagy megelégedettséggel használtam a három betűst telefonon. Kölcsönben van nálam egy régebbi Tomtom navi de nem igazán áll kézre a szoftver. Leginkább vidéken használnám, kb 15 cím naponta. Inkább használt készülékeket néztem, Wayteq x850 vagy920 is szimpatikus. Néztem még pár Cns gépet illetve régebbi mio-t, garmint.
Nincs szükségem zenelejátszóra, ebook-ra és a többi sallangra. Amit viszont elvárok hogy gyorsan találjon jelet és ne gondolkodjon, ne fagyjon.
Mit ajánlanátok?

(#9741) laszlohu válasza Koczó93 (#9740) üzenetére


laszlohu
addikt

WayteQ x985BT ( faék típusú , egyszerű ),

vigyázat!! van x995 - ös is, az Androidos

(#9742) murdoc24


murdoc24
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat! WayteQ és Tom Tom készülékeket láttam igazán jónak.

Arra szeretnélek megkérni Titeket, hogy ajánljatok nekem egy komolyabb, extrás készüléket maximum 100 e Ft értékben. A főnökömnek lesz és a lényeg, hogy angol legyen, egyszerű és jól látható (6") . Nem kötelező a 3d, gyors legyen és talán ne fagyjon le :)

Valamint kíváncsi lennék, hogy a bluetooth-t miképpen használja az ember az ilyen készülékeken? adatátvitel? telefonról felmásolni valamit?

Hálás köszönetem!

(#9743) pixelmester. válasza murdoc24 (#9742) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

BT - telefonkihangosítás :Y
én amúgy Garmint ajánlanék.

(#9744) -Fekete-


-Fekete-
csendes tag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni. :K
Nem tudom milyen tapasztalatok vannak az új WayteQ X995BT-vel kapcsolatban, ezért kérdezném:
Melyiket érdemesebb venni :F :
1. WayteQ X995BT
2. WayteQ X985BT

Segítségetek előre is köszönöm :) :DD :R

(#9745) Dracula72 válasza -Fekete- (#9744) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nekem x985BT van, 19900ft-ért vettem, torrentről igo primó CE, tökéletes.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#9746) bluemirage válasza -Fekete- (#9744) üzenetére


bluemirage
őstag

A 985BT Win CE-s és elterjedt megoldásokkal rendelkezik. A telepítés és frissítések kapcsán is. Én is ezt ajánlanám.

A 995BT az első androidos megoldásuk. Még kevés a tapasztalat. Én sem tudom ajánlani...

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#9747) VMatteo


VMatteo
őstag

a Windows-os 985-ön milyen gyakorisággal lehet térképet frissíteni ha a 3betűs progit használnám?
Az androidos 995-öt meglehet venni synic szoftver nélkül?

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#9748) laszlohu válasza VMatteo (#9747) üzenetére


laszlohu
addikt

Az 1. kérdésed warez, így erre ezen a fórumon nem kapsz választ, a 2. - ra az a válasz, hogy igen, meg lehet venni szoftver nélkül az androidost.

[ Szerkesztve ]

(#9749) PLaci58 válasza VMatteo (#9747) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerintem, ha úgy tennéd fel a kérdést, hogy Igo-ra milyen gyakran jön ki új térkép, akkor kapnál választ :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#9750) VMatteo válasza laszlohu (#9748) üzenetére


VMatteo
őstag

más akkor mi a tökömért kap? IGO jön rá?

Tisztelet a Gépésznek!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.