Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma megvettem a TZ-10-est!
Még nagyon tanulni kell, teljesen más mint a TZ2-öm.
Azt nem tudom, hogy az automata képforgatás visszanézésnél miért nem működik!?!

(#27352) tildy válasza olivera88 (#27349) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat ezt nagyon elvitte a cica...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27353) Nagya21 válasza tildy (#27352) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Próbáld meg a PC Inspector :Smart Recoveri programot is.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#27354) tildy válasza Nagya21 (#27353) üzenetére


tildy
nagyúr

Ennek ugy nez ki kapaltak....Egyik program sem tudott semmit sem visszaszedni. Ha jol altom nem egyedi gond sdhc kartyaknal...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27355) NoMagix válasza NoMagix (#27351) üzenetére


NoMagix
addikt

Rájöttem, működik, de itt nem úgy működik a forgatás, mint egy telefonnál!

(#27356) tybsen válasza KTU (#27325) üzenetére


tybsen
addikt

A Nikon P300-nál ugye ez itt csak elírás, vagy szintén nincs mélységállítás? Nem hiszem el.

(#27357) Nagya21 válasza tildy (#27354) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Szar ügy............
Az asszonynak a tényképezőjéből kiszedtem a karit(csak 1gb)lementettem a képeket, mikor rakom vissza nem találja a gép, rakom másik gépbe az sem látja, leformázom(win7-xp) úgysem :W :W :W :W
3 fényképezőben bróbáltam egyik sem látja, a számítógép kariolvasón keresztül igen.....ki érti ezt???
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#27358) petrasgabor válasza tybsen (#27356) üzenetére


petrasgabor
csendes tag

Már előtted is képzavarban volt valaki, ezért megkérdezem, hogy mit nevezel "mélységállításnak"? Ha a manuális élességállításra gondolsz, akkor azt ne sajnáld, mert LCD-n fókuszálni fájdalmas művelet. (Kivétel a Sony NEX Focus Peaking, ami tényleg zseniális.)
Nem kioktatásnak szánom, de ha a mélységélességre gondoltál, röviden egy olyan távolság-intervallumot jelent, amelyen belül éles a kép. Más szóval a befókuszált tárgytávolság előtt és mögött bizonyos távolságon túl fokozatosan homályosodik el a kép. Pongyolán "háttérmosásnak" is szokták nevezni, ami persze nem teljesen helytálló. A mélységélesség mértéke számos dologtól függ, többek között az érzékelő méretétől(!), a blende vagy rekesznyitás mértékétől, az objektív fényerejétől, a tárgytávolságtól stb...
A témával kapcsolatban érdemes áttekinteni EZT a kellemes kis leírást.
Tehát aki kis mélységélességgel szeretne fotózni, az elfelejtheti a kiskompakt kategóriát (1/2,33" vagy annál is kisebb érzékelőt), és a picivel drágább csúcskompaktok (1/1,8" vagy annál nagyobb érzékelők) között keresgéljen, vagy az utána következő 4/3-on (17x13mm) és APSC-n (22x15mm) keresztül, a teljes Leica kisfilmes FF méretig (36x24mm) és még tovább... De nem szabad ész nélkül hajszolni a mélységélességet sem, nem attól lesz valaki jó fotós, hogy drága a gépe.
Picit elkanyarodtam, de visszatérve, legegyszerűbben az "élességi sáv" szélessége rekeszállítással szabályozható, és válaszolva a kérdésre -amennyiben erre gondoltál-, ez a P300-on is állítható. De amint láthatod, az érzékelője ugyanakkora mint egy 15e Ft-os gépnek (nyilván jobb minőségű), ezért én inkább egy Canon S90-et javasolnék helyette (ha még lehet kapni).
Bocs, picit hosszú lett, de szerintem nem baj ha le van írva.

(#27359) grunge válasza grunge (#27346) üzenetére


grunge
addikt

Erre valami? Tapasztalatok? Van aki használta a kettőt, vagy van más alternatíva ebben az árkategóriában? Eddig a Sony felé hajlok.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#27360) tybsen válasza petrasgabor (#27358) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi, igen erre gondoltam, csak nem ertek hozza.. de koszi a reszletes es hasznos infokat, most rendezodtek a dolgok a fejemben. Egy jo ideje gondolkodom valami jo kompakton, mar majdnem sx230 lett aztan a p300 mellett dontottem, de vegul semmit sem vettem. Sx130-on vacilalok meg mindig, mert eleg olcso es allitolag jo kepeket csinal - az elemes mukodes nem zavar, sot.

Viszont pont most voltunk nyaralni es egy haver a canon eos 30d gepevel olyan kepeket csinalt, hogy csak na :) Ugyhogy erosen elgondolkodtatott a dolog, h dslr kellene inkabb. Bar az sx130 atmenetileg szerintem megse lenne rossz. Nem tudom.

(#27361) petrasgabor válasza tybsen (#27360) üzenetére


petrasgabor
csendes tag

Az SX130 is nagyon kellemes gép, sok beállítási lehetőséggel! (még a fókusz is állítható tárcsával, de amint mondtam az nem egy lehányálom). Sokkal jobb a fogása mint a többi csajos kis kompaktnak, amik azért annyira nem kicsik, hogy mindig a zsebedben legyenek. Kis belső ellenállású akkukkal a készenléttel sem lesz gond, CHDK-val pedig RAW (!) és egyéb finomságok is előcsalogathatóak belőle! (a CHDK röviden egy memóriakártyára felmásolható program, amivel rengeteg -a gyártó által elrejtett- jobbnál jobb beállítás hozható elő a legtöbb Canon kompaktból. pl.: RAW, nagyon kicsi ill. nagyon nagy záridő, időzített felvétel, stb. stb.)
Megértem, hogy megtetszett a DSLR, de az ára gondolom már kevésbé. :) Plusz egy tükrös gépet nem dobsz be a táskádba az ásványvíz mellé, mert van neki sajátja, ami pár obival meg pótakkuval nagyobb mint a hátizsákod. 40-50 körül van az sx130, 110 körül a belépő tükrösek, 80-90-ért Olympus E-PL1, E-P1, NEX-3, 70 körül pedig a Samsung nx100, nx10, nx5. Ezek azért már bőven jobbak, mint a kompaktok, de még a csúcskompaktokat is elkalapálják a cserélhető objektív és a nagyobb érzékelő miatt. Cserélhető obisak, de tükör nincs bennük, ezért kisebbek mind a DSLR társaik, de hasonló (vagy ugyanolyan) a képminőségük, idővel pedig objektívekkel, vakuval, keresővel bővíthetőek. MILC vagy EVIL néven fut ez a kategória, amit szintén ajánlok figyelmedbe!

(#27362) themebuilder válasza petrasgabor (#27361) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sajnos a Canon PowerShot SX130 IS nincs benne a CHDK kompatibilitási listájában.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27363) tybsen válasza petrasgabor (#27361) üzenetére


tybsen
addikt

Koszonom a reszletes valaszt. Mivel olyan sokat ugysem fotozok, egy sx130 boven jo lesz nekem. Mar tobben irtatok ezt a tipust ugyhogy koszi a sok segitseget, szerintem ennel maradok. Aztan kesobb ha jobban erdekel a tema, beruhazok egy komolyabb gepre. Megegyszer koszonom szepen Nektek!

(#27364) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Egy teljesen kompakt alap géphez szeretnék venni minél olcsóbb víz alatti tokot. Aquaparkba kellene :D

Ezt néztem: [link], ez mennyire állhatja a sarat? Mondjuk ha már 1-2 alkalmat kibír, az is elég.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27365) themebuilder válasza Motion_Blur (#27364) üzenetére


themebuilder
senior tag

Annyit valószínűleg ki fog bírni, bár rontani fog a kép minőségén jelentősen az biztos.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27366) hgabi


hgabi
csendes tag

Szerintetek melyik a jobb canon sx220 vagy sx230?

Olvastam mar egyik tesztben olyat, hogy a 220asnak jobb a kepminosege, pedig elvileg ugyanaz a 2 gep, annyi a kulonbseg, hogy a 230asban van GPS, ami meg gondolom zabalja az akksit. Amugy egy arban vannak.

(#27367) KTU válasza hgabi (#27366) üzenetére


KTU
addikt

Természetesen teljesen ki lehet kapcsolni a GPS -t a Canon PowerShot SX230 HS -ben!
bekapcsolt GPS-nél 2 lehetőség van
1. kamera kikapcsolt állapotában is rögzíti merre jár, + természetesen azt is mikor hol lőttel fotót.
2. csak azt rögzíti mikor fotót lő, kikapcsolva nem fogyaszt semmit, így nem merül le az aksi, a gép kikapcsolt állapotában sem.

és persze GPS teljes kikapcsolás, így olyan mint az SX 220 gép.

megnézném azt a tesztet, ha lehet kérek linket

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#27368) N.GÁBOR válasza hgabi (#27366) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Jól látod a két gép teljesen ugyanaz a gps-t kivéve. Eleinte a 220-ast néztem ki, de mivel egy árban vannak és a GPS kikapcsolható, így elképzelhető, hogy a 230-asra esik a választásom.
Arra a tesztre azért kíváncsi lennék, ha megvan akkor légyszíves linkeld be. Nem lehet különbség köztük.

Üdv

May the force be with you!

(#27369) N.GÁBOR válasza KTU (#27367) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Hát...gyors voltál.:) Mikor elkezdtem írni a hozzászólást még nem láttalak sehol:)

May the force be with you!

(#27370) tildy válasza Motion_Blur (#27364) üzenetére


tildy
nagyúr

ugy latom ez aquapac. Nekunk volt ketto is, tokeletesen bevalt.

themebuilder: nekunk nem rontott rajta sokat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27371) themebuilder válasza hgabi (#27366) üzenetére


themebuilder
senior tag

Canon PowerShot SX230 HS 65.300 Ft
Canon PowerShot SX220 HS 64.100 Ft

Érdemes megvenni a GPS-es verziót, mert alig kerül többe.

Új, Canon PowerShot SX230 HS fényképezőgép GPS vevővel

Canon PowerShot SX230 HS – hmm, nem is rossz!

Canon Powershot SX230 HS teszt

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27372) petrasgabor válasza themebuilder (#27362) üzenetére


petrasgabor
csendes tag

Az egy dolog, hogy az SX130 nincs a kompatibilitási listában, az meg egy másik, hogy attól függetlenül letölthető és feltehető rá a CHDK. Edenyke már hónapokkal ezelőtt írt róla ezen a fórumon. (többek között itt:
mobilarena.hu/tema/melyiket_valasszam_digitalis_fenykepezogep/hsz_25016-25016.html
Bocs de telefonról nem megy rendesen a linkelés gomb.)
Ja igen, van színcsatornánkénti hisztogram, százalékos akkukijelzés, superfine minőség stb...
Tehát aki komolyabb dolgokkal is szeretne babrálni az első körben nézzen utána, hogy van-e CHDK a kinézett géphez, vagy meddig bírja ki nélküle, mert idővel szinte minden keresettebb Canon masinához leprogramozzák úgyis..
Az A3200-hoz is készül már, de az sx130 mondjuk chdk nélkül is enged manuális állítgatást.

(#27373) themebuilder válasza petrasgabor (#27372) üzenetére


themebuilder
senior tag

Remek. Tényleg létezik, bár gondolom ez valami béta állapotú megoldás lehet, ha (még) nincs benne a hivatalos listában.

Canon PowerShot SX130 IS CHDK

CHDK for SX130 IS

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27374) tybsen válasza themebuilder (#27373) üzenetére


tybsen
addikt

Klassz :) kepminoseg szempontjabol egyebkent nagy kulonbseg van az sx130 kepei es az sx230 kozott?

(#27375) themebuilder válasza tybsen (#27374) üzenetére


themebuilder
senior tag

Canon PowerShot SX130 IS Review 43000Ft

Design 4
Features 4
Ease-of-use 4.5
Image Quality 4
Value for money 5

Canon PowerShot SX220 HS Review (SX230 HS GPS nélkül) 65000Ft

Design 4
Features 4.5
Ease-of-use 4
Image Quality 4.5
Value for money 4

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27376) KTU válasza tybsen (#27374) üzenetére


KTU
addikt

itt összetudod hasonlítani, teljesen jó képet produkál mindkettő
de CCD vs BSI CMOS

más:

most nem azért hogy a Panasonic-ot, Canon-t favorizáljam, és valaki szakértő cáfolja ha nincs igazam, de
úgy látom,
a teszt képek alapján a két gyártó márkán belüli gépei közt képminőségben sokkal kisebb a különbség,
mint más gyártók, márkán belüli, különböző árkategóriás gépei közt, pl. utazó-zoomos gépek
főleg ezeket néztem :U

de a panánál kivétel a TZ20, mert szerintem azt elcseszték

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#27377) tybsen válasza themebuilder (#27375) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen! :R

(#27378) tybsen válasza KTU (#27376) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen Neked is. :R . A ccd vs cmos megér ennyi árkülönbséget?

(#27379) oszy


oszy
veterán

üdv Nektek!

[ez] megér ennyit? :) figyelembe véve az ingyenes szállítást és a 8GB memóriakártyát.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27380) themebuilder válasza oszy (#27379) üzenetére


themebuilder
senior tag

Samsung-okból ezek ajánlottak talán.

Szerintem jobban jársz ha veszel egy Nikon Coolpix S2550-est (22eFt)és külön hozzá egy 8GB Class4-es SD vagy MicroSD+SD adapteres memóriakártyát.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27381) oszy válasza themebuilder (#27380) üzenetére


oszy
veterán

köszi! én is inkább Nikon párti vagyok ;) ezen lehet manuálisan állítani sok mindent? :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27382) oszy válasza themebuilder (#27380) üzenetére


oszy
veterán

esetleg a Canon PowerShot A1200? igaz ez nem saját akkumulátoros. a többi adata jól "hangzik"

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27383) themebuilder válasza oszy (#27382) üzenetére


themebuilder
senior tag

Canon PowerShot A1200 és az Canon PowerShot A2200 - ezek nagyon belépő modellek.
Ebben a kategóriában a (professzionális) manuális állítgatást sajnos el kell felejteni. Ezek teljes automata módra vannak inkább optimalizálva.

Ha neked fontos az amit írtál, akkor minimum a Canon PowerShot SX130 IS (43eFT) körül érdemes keresgélned.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27384) Czibor10 válasza oszy (#27382) üzenetére


Czibor10
tag

Szerintem se járnál jól azzal a samsunggal. Ennyiért canon a3000/3100/3150, és az említett nikon értékelhető. Ezeknél csupán a fehéregyensúlyt, iso-t, mp-t lehet állítani, de a canonokhoz talán összerittyentenek valamikor chdk-t és akkor mehet minden, bár még béta sincs.

[ Szerkesztve ]

(#27385) oszy válasza themebuilder (#27383) üzenetére


oszy
veterán

köszönöm válaszotokat. nekem olyan kellene amin lehet nagyjából "sok" beállítást lehet manuálisan is elvégezni. akkor Canon legyen?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#27386) Czibor10 válasza oszy (#27385) üzenetére


Czibor10
tag

Olcsó gépeknél sajnos kispórolják a manualitást a gyártók, úgyhogy marad a chdk, de kitudja mire jön, és mikor. Az a490-495-re már van béta az biztos.

(#27387) elsiete


elsiete
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki hasonlót, akinek canon 230-asa van, vagy bárki más?
A gépemmel készített néhány képnél a fák és az épületek fölött, ahol az égbolttal találkoznak, fehér sáv van. Miért?
Vagy ez természetes? Nem találkoztam még ilyennel.
Ti esetleg tapasztaltatok ilyet, vagy én fogtam ki a selejtet?

A 2 kép:

http://prohardver.hu/dl/upc/2011-08/17/340420_bsawru7r1mc3wabt_110816_041.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2011-08/17/340420_lxvor3fu8op7hi1z_110816_014.jpg

(#27388) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Mindenkinek!!
Tegnap megvettem az sx220hs tényképezőt.
Ami nem tetszik:a vaku rossz helyen van..... :W
Ami tetszik: egyenlőre minden más :))
Üdv Nagya
UI: Ugyanitt megkímélt Kodak z812Is 3db akkuval-akkutöltővel kb5700 expóval eladó.(3 éves) :C

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#27389) N.GÁBOR válasza tybsen (#27378) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

tybsen
Körülbelül ugyanazt az utat jártuk be mint Te, de végül én az sx230\220-ra szavazok.

Kedvesemmel együtt szerettünk volna egy fényképezőgépet. A kezdeti keresgélés után az sx220 tűnt ideális választásnak. Mivel azonban ekkor még bőven 70 felett volt mindenhol az ára, olcsóbb megoldást is kereste, így jött az sx 130.

Ezután valamiért, teljesen elcsábultam a tükörreflexesek irányába. Ezen a téren viszont csak 130-ért kapnék olyat ami megfelelő videós képességekkel rendelkezik, ez meg bizony sok. Ekkor jött az ötlet, hogy tükör nélküli cserélhető objektíves gép lehetne a megoldás, nevezetesen az Olmypus E-pl1. Azonban itt is csak sztereo hangot és 90-ezer forinttért nagyon korlátozott zoomátfogású objektívet kapnék, így visszatértem az eredeti tervhez. Mikor azonban újra megnéztem az sx130 és sx220\230 képeit, azt gondoltam, hogy nekem tuti nem kell a 130. Persze, jó gép, viszont ha a képeket teljes nagyságukban nézed (ami mondjuk ritkán szükséges) akkor látható, hogy a 130 sokkal-sokkal zajosabb képeket készít. Kiváló fényviszonyok mellett a 220\230 képe makrós képe az én amatőr szememben majdnem hozza az E-pl1 szintjét. Emiatt nekem nem kérdés, hogy megéri azt a plusz 20-at. Ami ha jobban belegondolok nem is plusz 20, hisz az sx220\230-hoz kapok aksit, míg ha jól tudom, akkor a másikhoz nem.

Szóval nem sokkal többért:
- jobb képminőség (sokkal kevesebb a zaj)
- jobb videós képesség
- nagyobb zoom
- saját aksi
- kompaktabb méret
- gps(mivel a 230 is most "csak" 65

Ezekután számomra nem kérdés, ha az ember kiadhat 65-öt gépre, akkor ne itt próbáljon spórolni. Persze ez csak szubjektív vélemény, úgy hogy még nincs meg a gép. Sajnos nem is tudom, hogy mikor lesz, mert lehet, hogy a laptopom is a nyugdíjazását kéri, bár ennek nem örülnék. De a lényeg, én inkább a 220\230-at venném.

Bocs a hosszú hozzászólás miatt.

May the force be with you!

(#27390) zolo96


zolo96
tag

Sziasztok!

Nikon Coolpix S2550 -et néztem ki de sehol nem találom. Nem tudjátok hol lehet kapni? Vagy tudtok ajánlani hasonló tudású gépet 30000-ig.

(#27391) N.GÁBOR válasza zolo96 (#27390) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Azt hiszem a Nikon S5100-es masina is belefér a keretedbe, ami még talán jobb is és fémházas.

Üdv

May the force be with you!

(#27392) hgabi válasza KTU (#27367) üzenetére


hgabi
csendes tag

Itt tudsz szetnezni:
http://www.chip.de/bestenlisten/Bestenliste-Digitalkameras--index/index/id/996/

(#27393) themebuilder válasza N.GÁBOR (#27391) üzenetére


themebuilder
senior tag

22700Ft vs 29800Ft

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#27394) N.GÁBOR válasza themebuilder (#27393) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Igen, tudom, hogy az s5100 már drágább, de még éppen belefér a 30 000 Ft-os keretbe.

May the force be with you!

(#27395) JJános válasza Zolee.Ha (#27330) üzenetére


JJános
addikt

Kedves Zolee!

Kezembe a gép, és bár nehezen ismerkedtem vele meg, hogy mi hol van, és mi mit csinál, de be vagyok ájulva a kis kompakttól.
Az összes zoomot rátoltam, így a második ház tetejéből csak egy cserép fért el.

De ami igazán megfogott, az a panoráma funkció.
Gyönyörű panoráma képet csináltam. Az első kép után gondoltam majd vigyázva elfordulok, szép lassan. Volt ott valami + jel, és a gép már csinálta a képet. Innentől már csak fordultam tovább, és ketty. Aztán összevarta, és sehol egyetlen apró hiba sem volt.

Felmosdattak aztán, mert nem tudtam magamhoz térni. :DDD

Tetszik a videó mód, és nemtom hogy de úgy állítottam be, hogy videó módban csak digi zoom van. Van egyébként elég felbontás hozzá. :))

Ezzel még madarakat is fogok tudni, és fogni is tudtam volna, és sok minden mást le fogok képezni vele.
A képek élesek, és baromi nagyok. 14 Mpixel.
És van 16:9 is, majd még próbálgatom.

Itt egy kép a mi utcánk ó de szép. egynegyedére csökkentve a felbontása, hogy ide tudjam rakni. :)

2007-05-06 óta itt!

(#27396) Zolee.Ha válasza JJános (#27395) üzenetére


Zolee.Ha
tag

Hy! Örülök hogy eddig meg vagy elégedve a géppel:) Én a panoráma módot nem sokat próbáltam, de hasznos lehet még:) Digitális zoom-ot ne használd sem a videónál, sem pedig fényképezésnél. (már leszokhatnának a gyártók a digitális zoomról). - Videónál is át tudod állítani digi vagy optikai zoom legyen. Sőt, folyamatos, vagy egyszeri. Ismerkedj csak a géppel, mert elég sok és összetett a menüje. Okos kis gép, nagy tudással.
Jó fotókat, és fényeket! Üdv!

Üdv: Zoli

(#27397) JJános válasza Zolee.Ha (#27396) üzenetére


JJános
addikt

Viszont! :R

2007-05-06 óta itt!

(#27398) #34577664 válasza N.GÁBOR (#27394) üzenetére


#34577664
törölt tag

Nagyon off-topik, de halálra röhögtem magam az aláírásodon!
Le ne cseréld, nagyon jó! :DDD

(#27399) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Mindenkinek!!
Berakom ide is, hátha valakit érdekel......
Kodak z812is :C :C :C
Lecseréltem egy kisebbre(sx220hs) :DD :DD :DD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#27400) N.GÁBOR válasza #34577664 (#27398) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Köszönöm, meg is tartom! :DDD

May the force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.