Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127480) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Tápot szeretnék cserélni full modulárisra. Jelenleg Be Quiet pure power 10 500CM et hajtok amivel nagyon elégedett vagyok, gyakrolatilag semmi hangja nincs (bár nem is tudom mennyire van terhelve), csak sajnos a 24 pines ATX kábel fix és nem kapok hozzá szálanként harisnyázott kábeleket sem. Elsősorban a kis hely miatt lenne érdekes egy olyan full moduláris táp amihez kapok ilyen kábeleket.

Én a Corsair RM750x (2018) tápegységet néztem ki viszont nem találtam róla videot vagy leirást hogy a venti mennyire hangos. Hiperérzékeny hallásom van, szinte majdnem whitefülü vagyok ezért ez nagyon fontos számomra az új táp esetében. Az ár egyenlőre nem számít csak jó legyen 750W körüli tápot tervezek. Akinek ven ötlete PM be vagy itt is szivesen várom.

Illetve az is érdekelne hogy az adott tápegység hozzá adott kábeleit szét lehet e bontani (egy speciális eszközzel ahogy láttam) és harisnyázott kábelre cserélni?

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.