Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#801) alite válasza woodbear (#800) üzenetére


alite
aktív tag

Galactus-al kínlódtam egészen tegnapig. 78 körül jártam, de nagyon sok időt nem tettem bele. Aztán tegnap írták, hogy jön a Thanos nerf. Gondoltam akkor még egyszer utoljára előveszem, szóval azzal kb. 2-3 óra volt onnan az inf. :)

(#802) Dobi 562 válasza alite (#799) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulalok! :R

(#803) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Marvel Snap Zone Meta tier list (early access, holnaptól nyilvános)

(#804) Tyler Durden válasza alite (#799) üzenetére

Congrats! :C
Hétvégén nem volt időm nagyon játszani, ma folytattam a mászást, én is célba értem :U Menü ugyanaz mint nálad, próbálgattam Galactust, majd váltottam Thanosra és azzal mentem fel inf-re. Még annyi, hogy szerintem ha így marad, akkor könnyebben elérhető az inf, esetleg rakhatnának 100 fölé is valami rewardot..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#805) alite válasza Tyler Durden (#804) üzenetére


alite
aktív tag

Köszi, grat Neked is! :R

Igen, könnyebben elérhető az Inf, 70-ről indulva csak 200 cube kell. Korábbi rendszerben több kihívás volt, de tény az Inf-en is változtathatnának, mert a Daily Quest-eken kívül ilyenkor már picit céltalannak érzem. Jó kis friendly mód a következő 3 hétre.. :)

(#806) Tyler Durden válasza alite (#805) üzenetére

Kb hja, nekem is ez a bajom, ezért is írtam, hogy vmi rewardot még belőhetnének akkor, mert így kb malmozol.. Annyi van, hogy mivel jön a nerf, valszín nekiállok gyakorolni Galactussal, tesztelgetek majd egy pár variáns.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#807) alite válasza Tyler Durden (#806) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem Kang ma/holnap érkezik, még őt akarom próbálgatni, de nekem is Galactus lesz a következő hetekben vagyis igazából a hozzátartozó Doc Oc és Electro lapokat akarom farmolni. Doc-ból jó lenne egy Gold, Electro-ból egy Ink. :D

(#808) Tyler Durden válasza alite (#807) üzenetére

Uhh mind2 skin-t adom, nekem vásárolgatni kell sajna, mert csak a pixel ömlik :D Galactusra néztem ki most skint és várom, hogy vmikor bepörögjön a shop-ba,

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#809) mike1334 válasza Tyler Durden (#808) üzenetére


mike1334
veterán

Én nyitottam egy venomized scorpiont hétvégén, az annyira nem rossz (pláne a sok pixel után). A jakuzzis Sunspotot mondjuk sajnálom, hogy nem vettem meg, van esély ládából nyitni?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#810) alite válasza mike1334 (#809) üzenetére


alite
aktív tag

Nem sajna, a korábbi bundle variant-okat nem tervezik már visszahozni, viszont a Global Release előtti, még beta során kiadott Season Pass variant-okat ki akarják újra adni. Nekem azok közül Thor és Wave bejön.

[ Szerkesztve ]

(#811) pachito válasza alite (#810) üzenetére


pachito
őstag

Thor-t nem vettem de ez a Wave megvan. Szerintem abból a szezonból a Namor és Cosmo variant is jobb.

(#812) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kíváncsi vagyok ti tudtátok volna-e mit játszik az ellenfél.

3. lane-re kirakott Armort és Sunspotot, lezárodott 2 raptorral. Erre snap-elt.

2. lane-re játszik LockJaw-ra Wasp-ot, Wasp le, Giganto fel.
Én Shurira játszok Hobgoblint, hogy lock-oljam a LockJaw lane-jét de övé a prioritás es kirak egy Prof X-et a LockJaw-ra... :Y

Szóval ott marad nekem a -16 Hobgoblin.

Ki látta volna ezt jönni? Sosem láttam még Lockjaw deck-et Prof X-el..

(#813) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#812) üzenetére

Pont ez a lényeg, pár profi YT vidijét néztem és elmondják, hogy a meglepetés fél győzelem. Értsd a netdekket kicsit megkavarod 1-2 lappal és máris pislog az ellenfél. Ez szerintem pont ennek a tipikus esete, nem tudtad readelni, mert abba a típusú dekkbe, nem raknak Prof X-t.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#814) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#813) üzenetére


Dobi 562
addikt

Volt meglepetés rendesen az biztos. :D

Nem sajnáltam tőle a 4 kockát, szerintem nagyon kockázatos abban a deckben Prof X-et tartani, mert mi van ha azt dobja fel Lockjaw, úgy hogy ő van hátrányban azon a lane-en. Persze ez esetben kézben volt neki prof és azért snappelt.

Egyébként 6. körös Galactus+Nimrod destroy deck-et játszok, most vagyok 87 rank-on, ezt sem nagyon tudják olvasni (még).

Még mindig nem tudom magam rávenni, hogy LockJaw Thanos-al játszak. :DDD

(#815) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#814) üzenetére

Egy decklistet be tudsz dobni? Én is most Galactust akarom próbálgatni, de a good old verzióhoz nincs se Knullom se Octopusom pl..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#816) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#815) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ebbe nem kell se Knull se Octopus. :)

[link]

Ott van a leírásban a deck list.

Eddig 68% vele a win rate-em 38 játék után.

(#817) Tyler Durden

8 lap kell még T3-ból, olyan kérdésem lenne, hogy innen már ne vegyek kártyákat tokenért /majd kinyitom ládából/ vagy inkább toljam be a tokeneket, hogy mihamarább kész legyek és utána több token jöjjön a nyitásokból? :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#818) fogtunder válasza Tyler Durden (#817) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én már nem vennék tokenért lapot itt, hacsak nem egy Sera mondjuk. Én most épp ott tartok, hogy ki se nyitom a reserve-eket, mert igazából nem kell tokenért semmi. Galactus meg Knull az, ami játszható, de attól a paklitól írtózom, egy Darkhawk van pinelve, de ha megveszem azt se fogom tudni használni, szóval nagyjából céltalan

I hate morning people. And mornings. And People.

(#819) Tyler Durden válasza fogtunder (#818) üzenetére

Nekem is kb Knull az aki most hiányzik, többire nem költenék tokent. Akkor marad a láda nyitogatás, pár hét és beesik az a 8 karakter.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#820) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kimaxoltuk a Nimrodokat. :D

(#821) woodbear válasza Dobi 562 (#820) üzenetére


woodbear
addikt

Én tegnap este egy mozgatós paklival szórakoztam. Multiple Man-t én is feltápoltam rendesen :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#822) Dobi 562 válasza woodbear (#821) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! Én nagyon régen nem játszottam mozgatós paklit, mert mindig rosszul kombinálok és elcseszem a kombókat. :DDD

Rank 90 felett nagyon egysíkú most a játék, zsinórban 2-3 Thanos Lockjaw ellenfél egyhangúságát megszakítja néha egy-egy Shuri paklis ellenfél :(

(#823) woodbear válasza Dobi 562 (#822) üzenetére


woodbear
addikt

Nem akarok beállni a sorba, inkább kisérletezek....Egysíkú nagyon amúgy valóban most az egész.
Én sem éreztem rá eddig a Move dekkekre, de most tegnap óta szépen nyeregetek vele :) Lehet mert alig számítanak rá :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#824) Tyler Durden

Educated Collinsnál YT-n van pár nem official cucc, hogy mik lehetnek a nerfek:
quinjet 1 alá nem csökkentene
Space stone/soul stone nincs laphúzás
Redskull 15-13
Cosmo 3/2

Pár buff is van:
Mordo 2/2
Strange 2/2
Fury 5/8
Miles: bármikor mozog vki a játék során, akkor 1-be kerül
Surfer: 3/3
Gambit: nem targetelhet immun célpontot

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#825) Dr.NX válasza Tyler Durden (#824) üzenetére


Dr.NX
addikt

Baron Mordo most 2/3; nem írtad el véletlenül?

Elfogadom a sütiket.

(#826) alite válasza Tyler Durden (#824) üzenetére


alite
aktív tag

Nem tűnnek rossznak a buff-ok, viszont kíváncsi leszek tényleg ennyivel megússza-e Shuri a nerf-eket.

Egy biztos kedden jön a patch.

(#827) Tyler Durden válasza Dr.NX (#825) üzenetére

Bocsi a szövege is változott: when your opponent next draws a card change it cost to 6.

alite: én ahogy már itt más is írta a manaköltségét emeltem volna 5-re.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#828) lm83 válasza Tyler Durden (#827) üzenetére


lm83
őstag

Pedig pont inkább ennek van értelme mint az egész Shuri lapot a kukába dobni.

(#829) Tyler Durden válasza lm83 (#828) üzenetére

De most simán kirak mást a RedSkull helyett akár /Aero, Cpt Marvel/, illetve Skull 13-as verzióban se lesz hurka..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#830) pachito válasza Tyler Durden (#824) üzenetére


pachito
őstag

Totál mellélövés az összes nerf. Én egy ideje Red Skull helyet Black Panthert játszok Shuri deckben, akkor marad is ez a továbbiakban.
Quinjet-et sikerül tönkretenni egy ilyen nerffel, pont az a lényege hogy olyan lapokkal müködjön mint Maria Hill, Falcon, Beast, stb.
Space Stone/Soul Stone megintcsak siralmas. Marhára nem broken egyik sem - kivéve ha Lockjaw-val van kombózva. Természetesen a főkolompos kutya megússza a nerfet.

Buffok:
Mordo így nagyon op lesz szvsz. Ha tényleg kap ilyen buffot, jöhetnek a toxic Mordo, Widow, Master Mold bounce deckek orrvérzésig. Fincsi lesz.
Az a Miles buff megintcsak kemény, önmagában nem annyira de egy Shurival vagy uccsó körös Aero+Miles nem rossz.
Fury, Surfer power boost gondolom elfér.
Strange-hez nem tudok sokat hozzáfüzni, nagyon keveset moveoztam.
Gambit nem ettől lesz agyonjátszva de nem rossz. Egy ilyen mehetne Polarisnak is, nem egyszer akadt meg a képesség Colossus-on mikor játszottam.

(#831) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#824) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pont most játszottam ellene. :DDD

(#832) woodbear válasza Tyler Durden (#824) üzenetére


woodbear
addikt

Miles most is úgy van ha mozog valaki akkor 1-be kerül

Oldalam: www.swsfoto.de

(#833) alite válasza woodbear (#832) üzenetére


alite
aktív tag

Nem teljesen, mert jelen állapot szerint csak akkor kerül 1-be, ha egy kártya mozgott az előző körben. Az új felállás szerint, ha egy kártya bármikor mozgott, akkor kerülne 1-be. Szerintem nem rossz, szinte garantált lenne így az ára.

A kérdés az, hogy mennyire valós leak-ek ezek, mert sehol nem jönnek szembe neten. :D

[ Szerkesztve ]

(#834) woodbear válasza alite (#833) üzenetére


woodbear
addikt

Jaaaa, hogy bármikor a játék folyamán. Értem. Mondjuk ha mover dekked van akkor kb minden körben mozog valami :D de nem rossz

Gambit így elég OP lesz szerintem. Wong-Odin kombóval, nem fog oda csapni aki armor alatt van, vagy ProfX-nél ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#835) woodbear


woodbear
addikt

Frankó újítások lesznek ahogy olvasom. :C

részletesen: [link]

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#836) mike1334


mike1334
veterán

Token shopban pinneltem Galactust, majd őt elengedtem, és most Thanos van pinnelve. 3600 tokennél járok..érdemes gyűjtögetni rá, vagy inkább őt is engedjem el, és várjak egy Shurit? Shuri kb védhetetlen ahogy tapasztalom, Thanoshoz meg nincs még Lockjawom..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#837) Dobi 562 válasza woodbear (#835) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kíváncsi leszek a Conquest-re. 90 felett a létrázás borzasztó unalmas vagy Thanos vagy Shuri ellen kell játszani vagy ha nem ezek ellen akkor is le vagyok Leechelve. :D

(#838) Dobi 562 válasza mike1334 (#836) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a baj Thanos és Shuri is nerfelve lesz de még pontosat nem lehet tudni. Valószínű a márc 21-ez patchel jönnek a kártya balanszok is. Szerintem addig várj ha már be van pinnelve.

(#839) Dr.NX válasza mike1334 (#836) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én is Thanost pinelem, nekem sincs Lockjaw-m.
Viszont Thanost máshonnan nem fogom megkapni (ja, de 0,25% eséllyel), Lockjaw-t meg Shuri-t meg majd megveszem a shopból, a patch után elvileg még több token fog potyogni a Reserve-ökből.

In the current system, a set of 40 Collector’s Reserves has:
10x 100 Collector’s Tokens
9x 200-600 Collector’s Tokens
1x Series 4 card
In the new proposed system:
9x 100 Collector’s Tokens
10x 200-600 Collector’s Tokens
1x Series 4 card

Elfogadom a sütiket.

(#840) mike1334 válasza Dobi 562 (#838) üzenetére


mike1334
veterán

És Dr.NX
Köszi! Akkor várok még vele, mondjuk még kell token bőven hozzá :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#841) mike1334 válasza Dobi 562 (#837) üzenetére


mike1334
veterán

Leechre a legjobb válasz az Infinaut, a múltkor letettem uccsó körben, úgy hogy egyébként abban a játékban kihagytam volna.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#842) Dr.NX válasza mike1334 (#840) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mennyi goldod van? Token Tuesday-ekkel pikk-pakk meglesz. :)

Elfogadom a sütiket.

(#843) mike1334 válasza Dr.NX (#842) üzenetére


mike1334
veterán

Most éppen 200 :D elvitte az utóbbi 4 token tuesday, meg a pár nappal ezelőtti goldból tokent akció.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#844) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Choose Your Card: Series 3 cards now have their own section in the Shop! Once per season players who haven’t completed Series 3 will be able to claim one free Series 3 card to help them fill out their favorite deck and take a step closer to completing their collection. Now you can save your tokens for Series 4 and 5 cards!

Nem derül ki egyértelműen, de ha szezononként egy bármilyen S3 kártyát ingyen elvehetek, az elég nagy királyság lenne. (Helló Lockjaw, helló She-Hulk!)

Elfogadom a sütiket.

(#845) mike1334 válasza Dr.NX (#844) üzenetére


mike1334
veterán

Wow...és mikor jön? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#846) Dr.NX válasza mike1334 (#845) üzenetére


Dr.NX
addikt

"You don’t need to wait long for these updates, both of these changes will be in our next patch!"
Talán már kedden?

Elfogadom a sütiket.

(#847) pachito válasza Dr.NX (#844) üzenetére


pachito
őstag

Igen, cserében ott az apró betüs részlet, amit nem reklámoznak: eltüntetik az összes S3 kártyát a token shopból. Tehát a havi 1db ingyen lapon kívül csak S4 vagy S5 lapot vehetsz tokenen.

(#848) mike1334 válasza Dr.NX (#846) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#849) woodbear válasza pachito (#847) üzenetére


woodbear
addikt

Bazz azt nem is láttam....Elmennek a picsbe :D Akkor már nem is szórom el inkább a Crediteket hanem gyűjtök S4-5 lapokra. Vagy ezt az uccsó ezresem még eldobom valami S3 lapra. Elvileg 21-én jön a patch úgy tudom.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#850) pachito válasza woodbear (#849) üzenetére


pachito
őstag

Igen, valószínüleg jövő hét kedd.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.