Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#201) pachito


pachito
őstag

Girl power

(#202) alite


alite
aktív tag

Hivatalos discord-on írták, hogy ugye jövő héten jön a Silver Surfer season pass, majd azt követő héttől hetente adnak ki egy pool 5-ös kártyát. Azt hiszem soha sem lesz teljes collection-öm... :)

[ Szerkesztve ]

(#203) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziasztok! Erről tudtok valamit? Valóban nem tanácsos nyitni semmit?

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#204) alite válasza CsiguszMaxim (#203) üzenetére


alite
aktív tag

Szia, ma reggelre javították. Nyugodtan lehet nyitni bármit.

(#205) lm83 válasza CsiguszMaxim (#203) üzenetére


lm83
őstag

Most már azt írják, javították, reggelre változott a szöveg:)

(#206) pachito válasza alite (#202) üzenetére


pachito
őstag

Az csúnya lesz ilyen 6k-s tokenárak mellett..

(#207) Tyler Durden

Első tokenért vásárlás meg is van (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#208) Deck


Deck
titán

Csatlakozom én is :R

PS5

(#209) pachito válasza Deck (#208) üzenetére


pachito
őstag

Üdv, jó játékot!

(#210) lm83


lm83
őstag

Tegnap nyitottam 23 ládát. (Collector's Reserve van már nekem, cl 2500 felett vagyok, 12 szintenként van láda.)
Összesen 6-ban volt kártya :/ Ebből egy S4-es. Esett még 300 Token.

(#211) Deck válasza lm83 (#210) üzenetére


Deck
titán

Atyaúristen, hogy lehet ilyen magas cl? :D

PS5

(#212) Deck válasza pachito (#209) üzenetére


Deck
titán

Köszi :R

PS5

(#213) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

42 környéken való vergődésből sikerült végre felmászni 58-ig, de a legjobb az egészben, hogy egy olyan deckkel, amivel a játék eleje óta nem voltam ennyire szimbiózisban. Nagyon jó vele játszani. Alapvetően a képen látható fenti decket a netről szedtem le és a lenti deckre variáltam át a tapasztalatok alapján.

Sera köré épül, de sokszor meglepően jól teljesít ha nem jön fel a lap az ötödik körig.

Juggernaut remek counter a játék végén illetve lockjaw ellen, és strong guy is sokat hozott a konyhára, mert mivel az emberek nem egy discard dekket látnak, ezért alábecsülik.

A boszorka kimozgatja a bosszantó helyszíneket és storm ellen is kiváló, killmongert pedig érdemes a végére hagyni ha nagyon 1 cost cardot játszik az ellenfél.

Összeségében amúgy abban látom a pakli erejét, hogy a szinte a végéig nehéz olvasni hogy mi lesz belőle es jól altatja az ellenfelet. A sok kis lapot pedig nem nagyon veszik komolyan ezért komolyabb snapekbe is beleugranak

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#214) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#213) üzenetére

Én ahogy írtam fentebb leestem egészen 47-ig, onnan kapaszkodtam vissza. 71 vagyok jelenleg, én discard deckkel mentem végig, ez tűnik nekem a legjobbnak. Bár ez a deckem se fullos, de megvan a Dracula, azzal elég sok meccset le lehet hozni. 3000 tokenből mára már csak 1000 maradt, Wong mellett ma megvettem Patriotot is..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#215) lm83


lm83
őstag

Lehet csapatni a szezon végi hajrát Bar Sinister Hot Location-nel.
Nagyon gusztustalan dekkek van hozzá: [link]
P1-el is bőven mehet a Nightcrawler-> Blue Marvel-> Onslaught Kombó!

(#216) pachito válasza lm83 (#215) üzenetére


pachito
őstag

Én is megtaláltam a climb-os decket:

(#217) fogtunder


fogtunder
nagyúr

valaki vett rajtam kívül absorbing mant? hittem a youtube-nak és behúztam, de egyáltalán nem érzem, hogy jó lenne. pl adná magát a Wong-White-Panther-Absorbing Man kombó, de így ledobva csak egyszer triggerel. egyelőre nagyjából használhatatlannak tűnik, de ha valaki tud értelmes felhasználási módot, azt szívesen veszem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#218) pachito válasza fogtunder (#217) üzenetére


pachito
őstag

Én Thor-ral láttam párszor, Thor-Absorbing-Jane Foster

(#219) fogtunder válasza pachito (#218) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, az nem rossz, de ahhoz képest, hogy mindenki el volt ájulva, milyen erős lap, hát nem egy nagy szám. rohadtul nem ért meg 3K tokent

I hate morning people. And mornings. And People.

(#220) pachito válasza fogtunder (#219) üzenetére


pachito
őstag

Nekem sajnos még nincs Absorbing Man-em de valamilyen Hazmat-Odin kombót is el tudok képzelni vele

(#221) fogtunder válasza pachito (#220) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, csak ahhoz Luke is kellene

I hate morning people. And mornings. And People.

(#222) pachito válasza fogtunder (#221) üzenetére


pachito
őstag

Nemtom, én nem feltétlenül gondolkoznék valami über megállíthatatlan kombóban, pl egy sima value play is simán jó lehet, widow turn 3, absorbing turn 4 vagy gambit turn 3, absorbing turn 4, ha eldobta akkor ghost rider..én szeretek az ilyenekkel kísérletezni.

(#223) alite


alite
aktív tag

Vásárolt már valaki a hivatalos Marvel Snap site-on keresztül?

Fülöp-szigeteki peso-ban egész jó áron van a Season Pass. :U

(#224) fogtunder válasza pachito (#222) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, végülis discard pakliba is jó lehet T3 Sif, T4 absorbing, nem is rossz ötlet, Hell Cow-m úgysincs még

I hate morning people. And mornings. And People.

(#225) pachito válasza fogtunder (#224) üzenetére


pachito
őstag

Pl.

Vagy Wave, Magneto, Absorbing, Odin.

Szerintem ez pont olyan kártya ami elég sok deckbe elfér és könnyü mellé építeni bármit.

(#226) Tyler Durden válasza alite (#223) üzenetére

Én néztem, de nem mertem még meghúzni a vásárlást :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#227) alite válasza Tyler Durden (#226) üzenetére


alite
aktív tag

Holnap Silver Surfer-nél rápróbálok, aztán majd írom, hogy járható út-e. ;)

(#228) fogtunder válasza pachito (#225) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, hát Wave sincs, meg Sera se még.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#229) pachito válasza fogtunder (#228) üzenetére


pachito
őstag

Ezért nem javasolják a pool 4 és 5 beszerzését a pool 3-as kulcslapok előtt. :(

(#230) fogtunder válasza pachito (#229) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A droprate miatt tűnt jó ötletnek, meg mert a franc se gondolta, hogy Wonggal ilyen hülyén fog működni, ha kétszer aktiválódna, igazából simán valid lenne bármelyik on reveal deckben, majdnem második Odin.
A pool 3 lapok majd jönnek, 23 van még hátra, egy Doomot vettem szintén tokenből, a Pool 4-et meg ki tudja, mikor fogom kinyitni a lepkefingnyi esélyek mellett. Amúgy persze, ha jött volna Sera és Wave instant veszem őket, de nem jöttek

I hate morning people. And mornings. And People.

(#231) pachito válasza fogtunder (#230) üzenetére


pachito
őstag

Hát igen, ez a token-rendszer is épp arra nem lett jó amire szánták.

(#232) alite válasza Tyler Durden (#226) üzenetére


alite
aktív tag

Működött rendben, sőt egyből aktív lett a pass. Appon belül általában 10-20 perc kellett várni. :)

(#233) Tyler Durden válasza alite (#232) üzenetére

Most veszem én is, árfolyamban Fülöp-szigeteki peso a legjobb? (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#234) alite válasza Tyler Durden (#233) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, azzal jön ki a legjobban. :U

(#235) alite válasza pachito (#206) üzenetére


alite
aktív tag

Most már hivatalos is lett, hetente jönnek új lapok S5-be. Nem igazán örülök ennek.

December 8. - Black Panther
December 13. - Knull
December 20. - Sentry & Darkhawk

(#236) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Pool 3 elején lenni most szezon kezdésnél elég elrettentő érzés :D olyan deckek jönnek szembe , hogy csak pislogok. Nekem meg van kb 4-5 db pool 3 as lapom azok is a rosszabb végéről. Cacheből állandóan boostert meg tokent kapok kártyák helyett így gyorsan elmegy az ember kedve

(#237) lm83 válasza NyalokAA (#236) üzenetére


lm83
őstag

Elég sok p2 dekkel lehet azért aprítani.
https://marvelsnapzone.com/pool-2-decks/
Olyat nézz amit nemrég frissítették azért, mer lehet amit egy hónapja, azóta nerfeltek valamit...

(#238) pachito válasza alite (#235) üzenetére


pachito
őstag

100 dolláros token bundle mellett én sem. Vagy mégis honnan kellene kiszopnom most 6k tokent?

(#239) Tyler Durden válasza NyalokAA (#236) üzenetére

Sokat fog számítani még a shop ellenére is miket húzol. Mi nagyjából együtt kezdtünk a fiammal, szignifikánsan jobb kártyái vannak. Pool 3 trash tierből nyitottam eddig 9 kártyát, azt hiszem ez mindent elmond. :U
Amúgy tudni fogsz haladni a ladderen 30-40 magasságában általában a világtalanok vannak, mind1 milyen lapja van, mert a játéktudása nem acélos. Én 60+ kezdtem érezni, hogy ott már azért nem mennek bele minden szituba, ha reménytelen, akkor retreat, illetve a snapet se nyomogatják, mint egy vadbarom..

alite: thx az infót, reggel megvettem én is, most kezdem a mászást Surfer dekkel :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#240) NyalokAA válasza Tyler Durden (#239) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

előző szezonban pool1 ben felmentem 68 ig utána átnyitottam magam pool2 be ott visszaestem 57-63 közé . Végül 62 őn zártam ma reggelre . Most már pool3 ban vagyok 611 collection levellel
Pool 3 eddig : Aero , Mister Negative , Mysterio , Ronan , Beast , Quake , Dracula + dr doom amit jónak neveznék :) többivel egyenlőre nem tudok mit kezdeni

(#241) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Most Sera van a boltban ez megér 1000 tokent?

(#242) pachito válasza NyalokAA (#241) üzenetére


pachito
őstag

Hogy megér-e? Valószínüleg egyike a top 5 pool 3 lapnak.

(#243) Tyler Durden válasza NyalokAA (#240) üzenetére

Én 50-60 körül pattogtam, majd elkezdtem össze-vissza dekkeket váltogatni amihez nem volt meg a játéktudásom és leestem 46-47 magasságába. Ezután csak dracula discarddal mentem és 71-en zártam a szezont. CL-em 888 jelenleg, de ülök 2k goldon meg 2k crediten.
Nekem pool3 lapok: Wasp, YellowJacket, Deadpool, Zero, Baron Mordo, Falcon, Silver Surfer, Patriot, Lockjaw, Wave, Polaris, Maximus, Dracula, Wong, Crystal, Drax, Omega Red, Black Bolt, Red Skull, Arnim Zola, Magneto, Agatha.

Lehet látni, hogy elég sok a hulladvány a kollekcióból :D Serrát meg insta kapd ki, ahogy írják is abszolúte top tier kártya.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#244) alite válasza pachito (#238) üzenetére


alite
aktív tag

Legalább egy jó hír van, hogy a kártyák downgradelődni fognak idővel (S5->S4->S3), szóval vagy könnyen lehet majd nyitni őket vagy csak 1000 tokenbe fognak kerülni. Hangsúly az idővel-en. :)

(#245) lm83 válasza alite (#235) üzenetére


lm83
őstag

Ez azért elég csúnya, hogy az előző szezon lapját már s5-be rakják...

(#246) Tyler Durden válasza lm83 (#245) üzenetére

Kíváncsi leszek, hogy ez precedens lesz e, tehát, hogy a season pass lapok élről S5-be kerülnek, vagy a párducot a durvasága miatt tették oda.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#247) pachito válasza lm83 (#245) üzenetére


pachito
őstag

Black Panther is series 5 lett, wut? Ezt hol írták? Azt hittem megy a collection track-re.

Maga a játék zseniális de ha ez valóban így lesz asszem parkolópályára teszem. Csak idő kérdése hogy egy második Wave kerüljön paid bundle mögé aztán lesheted mikor clvl helyett nyolc lakat alá kerül series 5-ben. Eleve ellenszenves hogy egyáltalán van lap ami elérhetetlen F2P és akkor még ez is.

(#248) lm83


lm83
őstag

@Tyler Durden
Szerintem oda fognak kerülni, mindig a legmagasabba, ennek pénzügyi okai vannak :)
Meg a régi játékosok közül már elég soknak lesz teljes p3 gyűjteménye, akkor ők első nyitásnál megkapják egyből,, ezt biztos nem szeretnék..

@alite
Muszáj nekik, mert egy idő után akkor az új játékosoknak marha nehéz lenne utolérni a régieket. Elég elrettentő a kezdő játékosok számára...
Hs-ben is ez volt a baj. Én 2017-ben kezdtem, Hiába volt már rota, és mentek ki az régi szettek, hiányzott az alap klasszik gyűjteményem ami miatt minden paklinál hátrányban voltam. Még az újrareformálásig sem sikerült összeszednem nagyon sok lapot (Most néztem még 16 lego hiányzik...).
Kellett ez az ingyenes core szett minden kezdő játékosnak, hogy legyen esélye, meg hogy elvegyék a régi játékosoktól a sok meglévő lapját.

(#249) fogtunder válasza pachito (#247) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha havonta fognak lejjebb szivárogni a lapok, akkor kvázi nem változik semmi, csak ha nagyon mázlista vagy, hamarabb ki tudod nyitni. eddig két hónap után lehetett nyitni a SP lapokat, most ugyanaz lesz, csak első hónapban Series 5, másodikban Series 4, harmadikban megy le ugyanúgy Series 3-ba. persze ha nem, az nagyobb szívás.
az viszont biztos, hogy nem ez lesz a világ leginkább F2P barát játéka, bár én nem is számítottam rá.

nekem amúgy eddig jó hetem volt, token shopban volt Sera, ma nyitottam egy Wave-et, tegnap Hell Cow, ami szintén kellett a dracula Discardba

I hate morning people. And mornings. And People.

(#250) alite válasza fogtunder (#249) üzenetére


alite
aktív tag

Gyűlölöm a token shop-ot.. :DDD Hiányzik még pár Pool 3-as kulcs kártyám, de már a Series 4 nálam végig rotálódott a shop-ban és ma újrakezdte a Series 4-eket. Nem hiszem el, alig dob Pool 3 kártyákat..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.