Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Geller72 válasza TooCool (#4499) üzenetére


Geller72
veterán

Pont erre voltam kíváncsi, hogy mi van a kifizetésen belül, milyen lehetőségek.

(#4502) AAntii válasza ImpersonatoR (#4498) üzenetére


AAntii
őstag

5% különbséggel számoltam a raider és az aurum hatásfoka között differenciaként, az ha közel maximális terhelésen megy a tápegység kb. 35 watt különbség óránként. 24(óra/per)*183(fél év)*0.035 (kw/h, mint különbség)*50(Ft)=7700 és kb. árban 8-9 ezer forint különbségről beszélgetünk, de lehet ez több, kevesebb is, mint ahogy a két táp hatásfokkülönbsége is csak becsült érték. Tehát ebben az esetben az üzemeltetési költségek csökkennek annyival fél év alatt, mint amennyivel többe került a táp.

TooCool: azért a csapások dobások számítása, számolása ennél egy kicsit bonyolultabb.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4503) TooCool válasza Geller72 (#4500) üzenetére


TooCool
aktív tag

Az oke, de a 'három csapásban' akkor az már a második húzás lesz... .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4504) LLam válasza Imafett (#4473) üzenetére


LLam
senior tag

:C :R

(#4474) deadwing sorry missunderstood :D

(#4477) szijartg nincs extra kedvezmény, mert csak itt propagálom a poolt. sztem a 14 vagy 12 (már elfelejtettem, de tök mindegy imo :D ) napi (szünetmentes) bánya után járó (kérhető) 0% fee nagyon jó ajánlat..

(#4486) AAntii :R

(#4500) Geller_1972 a vérmes mindenedet! :D (totál meg tulak érteni, pár alkalommal megfőtt pármilla agysejtem ilyen szitukban grrrr(%!/=//()=(Ü%+!%)

Stay hungry!

(#4505) Geller72 válasza TooCool (#4503) üzenetére


Geller72
veterán

..belefér, hidd el..;)..

(#4506) Tenken válasza Geller72 (#4500) üzenetére


Tenken
őstag

Hardverker ilyen. Én még nem vettem tőlük olyan cuccot, amin lett volna ép matrica a csomagoláson. ;]
Ennek ellenére, ha szar volt valami és vissza vittem szó nélkül vissza adták az árát.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#4507) deadwing válasza LLam (#4504) üzenetére


deadwing
addikt

Nekem a tegnapi pálinkától tűnt el pár millió... Lassan egysejtű leszek :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#4508) AAntii válasza Geller72 (#4500) üzenetére


AAntii
őstag

"Hogy hogy nincsenek bányászkártyák?"
Nem találok 280x-et se a pcx-en, se az aquaban, se az iponnál, erősebb, referenciahűtéssel rendelkező kártyát meg nem nagyon vennék, később szvsz nehezebb eladni.

@Tenken: ebben az a durva, hogyha mégse lennének olyan rugalmasak, hogy az újként megvett használt holmit kicserélik, akkor hogyan bizonyítod be, hogy már pedig a csomagolás már fel volt bontva. Ennyi erővel az user errorból származó hibás cuccokat is kiküldhetik, aztán majd ha visszaviszed megmondják, hogy leégett tápot vagy kócos foglalatú alaplapot nem vesznek vissza. Szerintem elég nagy szemétség használt cuccot újként árulni, még akkor is, hacsak egy teszt erejéig használták.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4509) TooCool válasza AAntii (#4508) üzenetére


TooCool
aktív tag

A ramiban Sapphire 270x - 280x - 290 - 290x van raktáron.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4510) ImpersonatoR válasza AAntii (#4502) üzenetére

Azt hittem a litecoin bányászatra értetted hogy van meg 6 hónap hatra amíg meg érheti bányászni nem a tápegységre sry :)

Egyébként berendeltem iponbol 2db 280x Toxic ot kíváncsi leszek kihozzak e 31 re ahogy ígértek.

(#4511) Geller72 válasza AAntii (#4508) üzenetére


Geller72
veterán

Van zafir az iponban 94-ért.. :Y

(#4512) Tenken válasza AAntii (#4508) üzenetére


Tenken
őstag

Ezzel számolni kell. Van amit nem érdemes náluk venni, de nekem közel van pont gyalog, így sokszor praktikus onnan vásárolnom...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#4513) ripla


ripla
őstag

hát hölgyek és urak, én elolvastam a legelső kommentet, meg utána még párat, de kb. kínai nekem ez az egész.
mi ez, hogy működik, mit kell csinálni, mit állítok be, honnan, hová, mit, meddig. nem tudná valaki szájbarágósan leírni? komolyan lövésem sincs hogy miről beszéltek. :D

(#4514) AAntii válasza TooCool (#4509) üzenetére


AAntii
őstag

A Ramirisben nem csak viszonteladókat szolgálnak ki?

@Geller_1972: délután nem láttam a toxicot, legközelebb jobban figyelek.

@FragStaR: np, csak épp azon elmélkedtem, hogy tulajdonképpen a folyamatos igénybevétel miatt tényleg megérheti egy gold minősítésű tápot venni (az első két percben a hsz elolvasása után meg voltam róla győződve, hogy bányászásnál pénzkidobás, holott a leginkább ilyenkor éri meg jobb tápot venni).

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4515) LLam válasza deadwing (#4507) üzenetére


LLam
senior tag

:DDD

azt amúgy elfelejtettem, hogy köszönöm a poolt támogató: TooCool deadwing és Driver 42 userek adományát, volt még egy srác aki sokat tolta, most idle Alter a nickje asszem, szal nektek TY! :R :R

megjegyzem, hogy a fee-ből és a donationból eleddig 16 WDC azaz kb 0,01 BTC jött össze, szal nem ebből leszek gazdag! :)

Stay hungry!

(#4516) Geller72 válasza ripla (#4513) üzenetére


Geller72
veterán

..elolvastad az elsőt. Utána meg még kettőt. Az kb a semmire sem elég..egy hetet szoptam vele. Ha elolvasod mindet, megérted. ez tuti.

[ Szerkesztve ]

(#4517) TooCool válasza AAntii (#4514) üzenetére


TooCool
aktív tag

Elvileg de. Viszont a KP-s vásárlókat simán kiszolgálták eddig, ha beblöfföltek valami cégnevet, ami regisztrálva volt náluk. Még bélyegzőt sem kértek, ha kifizetted, és nem utalásra akartad elvinni.

Mondjuk a websopok, amiknek a nevét az előzőekben is olvastam, de szándékosan nem nevesítem, a szlovák megjáratott számláikkal volt hogy jobb árat adtak mint a Rami, nagykerként. .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4518) Ricsiii1992 válasza Geller72 (#4516) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Tényleg nem könnyű nekikezdeni, 1 hónapja azt se tudtam mi az a litecoin. ****sok olvasás, tutorial, és egy jópár youtube videó :) így utólag nem olyan bonyolult, de elsőre...

(#4519) Geller72 válasza Ricsiii1992 (#4518) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem egy valaki segített itt, meg is köszöntem neki, mert tényleg nulla voltam az egészhez. Az sokat segített, onnan már könnyebb volt. De rengeteget kellett utánaolvasni, stb.

(#4520) Imafett válasza LLam (#4515) üzenetére


Imafett
aktív tag

én inkább hó végén juttatok valamilyen formában el hozzád "támogatást" mint itt 2-3-5%donateben

(#4521) Geller72 válasza LLam (#4515) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem nem kell 0% fe, meg mostantól megy a donate is. Ha számít valamit..

Elég jól meg van feküdve a WDC, viszont jön fel az LTC.. :Y WDC LTC alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#4522) TooCool válasza Imafett (#4520) üzenetére


TooCool
aktív tag

Ha gondolod, egy liter páleszt én is tudok küldeni. .-)

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4523) Telegdy válasza TooCool (#4509) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Privátban esetleg el tudnád dobni a Ramirises árakat? Csak hogy ne kezdjek el embert keresni akinek van bejárása, ha nem éri meg :D

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#4524) Imafett válasza TooCool (#4522) üzenetére


Imafett
aktív tag

vodkás vagyok de köszönöm ;) coinra gondoltam, egy tételben utalva mondjuk :D::D:

Geller: "WDC LTC alatt van." micsoda?

// WDC blokk time

[ Szerkesztve ]

(#4525) Geller72 válasza Imafett (#4524) üzenetére


Geller72
veterán

Sorvége, jobb oldalt..2mh/s/1kWh/0.2USD/kWh eseténi haszon/óra

[ Szerkesztve ]

(#4526) Imafett válasza Geller72 (#4525) üzenetére


Imafett
aktív tag

ez milyen gyűjtőoldal? mert én coinwarzozom néztem, de ott még felette van

[ Szerkesztve ]

(#4527) AAntii válasza TooCool (#4517) üzenetére


AAntii
őstag

Nekem csak az élelmiszer kiskereskedelemre van közvetlen rálátásom, ott is olcsóbbak nagyon sok esetben a hipermarketek, mint a nagykerek, de a kézzel írt 12 milliárdos számlák országában, ahol még a kerítés sem kolbászból, hanem cukorból van, én nem lepődök meg semmin. :D

Egy árlistát küldenél nekem is?

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4528) Rolly válasza Geller72 (#4525) üzenetére


Rolly
veterán

ezt hol lehet így kiszámolni?

(#4529) Geller72 válasza Imafett (#4526) üzenetére


Geller72
veterán

Már linkeltem párszor.

@Rolly:A linkelt oldal lap alján.

Közben van blokkunk!! :C :C :Y Ismét...és ismét..beszarok..egy percen belül két blokk..látott már valaki ilyet?? :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Neem, nem kettő, hanem HÁROOOOOOM!!!
:DDD.
Nézzétek a time oszlopot!!..:D 20:48---20:53---20:58.. :Y

[ Szerkesztve ]

(#4530) TooCool válasza Geller72 (#4525) üzenetére


TooCool
aktív tag

Szoval nekem ezt szamolja ebben a szent pillanatban:

Nagyban

[ Szerkesztve ]

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4531) Imafett válasza Geller72 (#4529) üzenetére


Imafett
aktív tag

köszönöm, ismétt beesett egy WDC blokk gyerekek karácsony van trúba!
// Geller beelőzött,

[ Szerkesztve ]

(#4532) AAntii


AAntii
őstag

Karácsonyra én még 23-án napi 10 blokkot kértem, így a végére még meglehet :D Illetve a kezdeti 3-4-500%-ös körökre egy kis gyógyír.

Geller: az általad linkelt oldalon a wdc-nél 9 wdc-vel kevesebb jutalmat ír egy-egy blokkra, mint ami most is szétosztásra kerül közöttünk, lehet itt van a doge elásva :D

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4533) adrian360


adrian360
őstag

picit dübörög a pool :)

(#4534) Overlocker válasza Geller72 (#4525) üzenetére


Overlocker
veterán

00065 felett váltanak mindenhol, tehát ez nem valós..

(#4535) TooCool válasza adrian360 (#4533) üzenetére


TooCool
aktív tag

Helyes, mert ugyis benyugosodtem, hogy megint megallt egy gep, amit nekem kell holnap ujrainditanom....

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4536) LLam válasza Geller72 (#4529) üzenetére


LLam
senior tag

LOOOOOOOOOOOOOOOOL éppen be akartam írni, hogy meglett a 7ik blokk mára, mindenki menjen és egye meg a maradék "bájglit" (kopirájt Norbi Update) erre beesik még kettő alig 3000 share-s blokk!!

köszönöm mindenkinek! :)) :D :DD :DDD :R

AAntii kivánta a 10 blokkot karira??? :D jah, te voltál (#4532) AAntii

[ Szerkesztve ]

Stay hungry!

(#4537) Ricsiii1992 válasza adrian360 (#4533) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Megkérdezhetem milyen vga-val nyomod? Mindig ott vagy körülöttem :) .

(#4538) Geller72 válasza Overlocker (#4534) üzenetére


Geller72
veterán

Nyilván nem is tudja követni, mert én sem tudom. Szinte másodpercenként ugrál az árfolyam, ahogy te is látod. Lehet, hogy mondjuk 3 percenként frissít. Most pl már felette van a linkelt oldalon is a wdc az ltc-nek. de ha tudsz oilyan oldlat mondani, ami msec-re leköveti? Bár annak sincs jelentősége, mert mire az egérért nyúlok, hogy nyomnajk egy sell-t, addigra teljesen más lesz ismét az aktuális.. :U

Ahogy az sem valós, hogy nekem pl 48 wdc-t jósol egy napra, miközben csak délután minerkedtem 40-et...;)...máskor meg 19 óráig semmit..

[ Szerkesztve ]

(#4539) Overlocker válasza Geller72 (#4538) üzenetére


Overlocker
veterán

coinwarz, úgy ahogy up-to-date.. De egy barátom már ír valami figyelőprogit.. ;)

mod: A calculatoroknak nem kell hinni..pooltól függ, nálam most 90%-ba jön le az a mennyiség, amit kalkulál, de a folyamatos diff váltás miatt nehéz ezt követni..

[ Szerkesztve ]

(#4540) adrian360 válasza Ricsiii1992 (#4537) üzenetére


adrian360
őstag

sapphire hd7770, gpu 960 mem 1250 intensity 15. így 193 kh/s a cgminer szerint.
néha leesik a teljesítmény, mert ezt a gépet használom másra is, nem egy szervergép, csak egy sima asztali

(#4541) deadwing válasza Geller72 (#4529) üzenetére


deadwing
addikt

Nyeheeee, egyiket én kaptam el :D

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#4542) AAntii válasza Geller72 (#4538) üzenetére


AAntii
őstag

Mint írtam, kevesebb jutalmat ír az oldalad, mint a coinwarz és mint amennyi a valós jutalom.
Szépen lassan a btc árfolyama is kúszik fel.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#4543) HSM válasza Tenken (#4506) üzenetére


HSM
félisten

Én jópár cuccom ott vettem, mindig bontatlan volt minden... Egyedül az egyik VGA-m volt bontott, azt mondták is, hogy ki volt bontva, megmutatták valakinek, de nem vitte végül. De látszott rajta, hogy vatta új (értsd: gépben nem volt még). Tök normálisak szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#4544) Nestor16 válasza ripla (#4513) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szerintem ezzel érdemes kezdeni, aztán innentől, ami alatta van. A lényeget így értettem meg, legalábbis a bányászós részét, az hogy ebből hogy lesz nekem a bankkártyámon forint formájában valami is arra még rá kell jönnöm, addig meg bányászok, aztán lesz mivel kipróbálni :D
Mellesleg van még jó pár kifejezés, amit én is csak tippelek vagy egyáltalán nem tudok, gondoltam olyanra, hogy valami listaszerűséget leírok, és hogy beleírom a fogalmat, például WDC és mellé, hogy szerintem mit jelent, aztán ha segítenek a többiek a rossz megfogalmazásokat kijavítanák, a jó pedig ott marad akár más számára is, amiből tanulhat vagy átírom jóra és ezzel én is megtanulom remélem a dolgokat.

Azért próbálkozok egy ilyesmivel, mert úgy gondolom kicsit könnyebb helyzetbe tudom hozni, aki szeretne segíteni, mert csak a rosszat kéne kijavítania. Ha benne lennétek, akkor én neki is kezdenék, aztán lesz ami lesz :)

Üdv, Dávid

(#4545) Geller72 válasza AAntii (#4542) üzenetére


Geller72
veterán

Ha lefrissíted, amit linkeltem, már ott is nagyobb a wdc..pár perce..de ez amúgy is, mint említettem, tájékoztató adat, úgy is az számít, ami azon a kereskedőoldalon van, ahol éppen a pénzed van eladásra-kereskedésre.

(#4546) Geller72 válasza HSM (#4543) üzenetére


Geller72
veterán

Poros, retkes, dzsuvás volt a táp..remélem, szépen meg fogjuk oldani. Ha kell, ráfizetek az Aurumra, de nekem AZONNAL kell egy táp...Kb fél millát hagytam ott egy hónap alatt. Nem csak a bányászkodás miatt. Ha másnak kell valami, azt is tőlük rendelem. nem az én nevemre, van ismerősöm, aki partnerként van náluk..

[ Szerkesztve ]

(#4547) LLam válasza Nestor16 (#4544) üzenetére


LLam
senior tag

beszállok a leírás szerkesztésbe, dobd fel mondjuk googledocsba és lássuk

Geller és Imafett alias Zegige is támogató lett: nektek is köszönöm! :R

(#4548) TooCool pont ez a lényeg, hogy sokféleképpen látjuk. hozzunk össze egy jó 1. hsz-t vagy valami még tutibb dolgot magyar nyelven!! én asap adom a gettingstarted oldalamat! ;)

[ Szerkesztve ]

Stay hungry!

(#4548) TooCool válasza Nestor16 (#4544) üzenetére


TooCool
aktív tag

Én csak félig értem mit szeretnél, de attól, hogy csinálsz egy szótárat, amiben nincsenek benne a logikai kapcsolatok, azzal még nem sokra megy egy kezdő szerintem. Viszont tegnap vagy tegnapelőtt volt itt egy srác, akinek szintén annyit mondtunk, h olvasson vissza, és nem kell minden nap magyarázni. Néhány óra múlva beírta, hogy végigolvasta, és már dolgozik és, és megy mindene.

Ettől függetlenül, ha van kedved egy komplett leírást készíteni hajrá, valamennyit tudok segíteni.

Hozzáteszem, h én pl Cryptsy-t meg Krakent használok, és nincs offline tárcám, a többiek jó része pedig egészen máshogy adja elő ezeket a dolgokat. Szóval nem lesz instant megoldás mindenkinek.

"Mert számolni mindig kell valamit." .-)

(#4549) Geller72


Geller72
veterán

230.000 acceptedbe belefér ezer rejected nem? ;] .

(#4550) Nestor16 válasza TooCool (#4548) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szerintem a legutóbbi kérdezgető én voltam tegnapi napon főleg :D

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.