Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Cathfaern válasza pappkarcsi (#17750) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

X11Coin-t már nem lehet bányászni.

(#17752) Janou válasza Mesterlovesz (#17749) üzenetére


Janou
őstag

Hát sajnálom amúgy nagyon ezt az X11 coint... Kurva jól hozott... :DDD

(#17753) Mesterlovesz válasza Janou (#17752) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Ja, dehát már tényleg annyi érme van, hogy még napi új érme bányászattal sem lehet minden érmére felkészülni...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17754) pappkarcsi válasza pappkarcsi (#17750) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

:B

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17755) Reggie0 válasza Reggie0 (#17748) üzenetére


Reggie0
félisten

Na ennyi ido kellett mig a bitcoin deposit sikerult a 6 confirm utan.

(#17756) Mesterlovesz válasza Reggie0 (#17755) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Sajnos ebből a szempontból a Bitcoin bizony el van maradva a többiektől, az a 10-20 perc amíg átér egy tranzakció, kőkori köridőnek számít, hiszen a legtöbb érme manapság már instant érmetovábbítást csinál...(nyilván egy váltón lassabban jelenik meg, de váltóról tárcába, vagy poolból tárcába akár pár másodperc alatt)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17757) Reggie0 válasza Mesterlovesz (#17756) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez nem bitcoin problema volt, hanem krakent. A 6 confirm utan orakkal kerult csak a krakenes szamlamra az osszeg.

(#17758) GG888 válasza pappkarcsi (#17750) üzenetére


GG888
senior tag

Úgy tudom pow-nak vége, már csak pos van.

de a tradingnek még nekiállhatsz :D

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17759) Csabipici


Csabipici
aktív tag

(#17760) Dexar007 válasza Csabipici (#17759) üzenetére


Dexar007
veterán

Johetne meg egy ket ilyen csalas par honap erejeig,hogy lehessen megint epitkezni. :DDD

Give me your cum,bull!

(#17761) Mesterlovesz válasza Csabipici (#17759) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Elég jól hangzik a dolog, ennek ellenére azt is látni kell, hogy akármekkora csalás is volt a dologban és akármekkorát bukott a Bitcoin árfolyama emiatt, mégiscsak itt van a május vége és 560 USD-t ér 1 BTC!

A pénzpiacokat általában a benfentes befektetők, milliárdosok simán tudják befolyásolni, nem olyan nagy dolog ez, pl. a 2008-ban indult gazdasági válság idején az OTP részvénye 1700 forintig esett le.

Aztán megállt mint a cövek és ott ült kb. 3 milliárd forintnyi eladásra váró részvény. Hmm. Érdekes volt, hogy addig esett, esett az árfolyam, tehát mindig volt egy pánikseller aki még alacsonyabb áron adott el, mint a többiek. De az 1700 körüli árnál megállt a dolog, nem volt kereskedés zárás, stb. egyszerűen egyszercsak mintha körbetelefonált volna mindenkinek Csányi, hogy b.sszátok meg, ne adjátok el 1735 alatt a részvényeket. Hát persze, mert egy szabadpiac így működik, ugye??

Szóval az a lényeg, hogy a Bitcoin gyűjtött egy olyan hatalmas befektetői csoportot maga köré akik miatt a BTC van volt és lesz! Egyszerűen annyi pénz bele lett már pumpálva, hogy hacsak ki nem derül, hogy valami gebasz van a kódban akkor az árfolyam lehet, hogy hullámzani fog, de csak felfelé fog menni hosszú távon!

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17762) Overlocker válasza Dexar007 (#17760) üzenetére


Overlocker
veterán

:DDD :C

(#17763) Janou válasza Mesterlovesz (#17761) üzenetére


Janou
őstag

Úgy legyen!!! :R :R :R

(#17764) Zizi123


Zizi123
senior tag

Volna 1 olyan kerdesem, hogy szabalyos kereskedo robotot hasznalni a valto oldalakon? Pl Bittrex

(#17765) Cathfaern válasza Zizi123 (#17764) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahol van publikus API kereskedésre (bittrex-en van), ott az ég világon semmi akadálya (ugye ezeket pontosan azért hozzák létre, hogy más szoftvereken keresztül is lehessen kereskedni). Viszont korlátozások lehetne, pl. bittrex-en:
"We are currently restricting orders to 500 open orders and 200,000 orders a day."
Szóval nem biztos, hogy hagyományos kereskedő robotok rendesen működni tudnak.

(#17766) Zizi123 válasza Cathfaern (#17765) üzenetére


Zizi123
senior tag

Az a gondom, hogy van valaki, aki mindig 0,00000001 -el ala megy a legjobb ajanlatnak az ajanlat kitetele utani 5s-en belul. Nyilvan lehetseges, hogy az urge ott ul egesz nap a gep elott, nem csinal semmit, csak bamulja a monitort, es ha valaki jobbat iger, akkor ala megy, de ennek eleg kicsi az eselye.
Ez szabalyos, ha ezt 1 kereskedo obot csinalja?

(#17767) Cathfaern válasza Zizi123 (#17766) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szabályos.

(#17768) Janou válasza pappkarcsi (#17733) üzenetére


Janou
őstag

Köszönöm a tanácsokat x11mod ügyben, eddig úgy néz ki bevált.
Engine: 1010-ről 990-re
Memory: 1500-ról 1300-ra
Intensity: 20-ról 19-re

Reggel óta megy HW hiba nélkül, sebesség maradt 3,9M.

(#17769) janos666 válasza Zizi123 (#17766) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy valószínűséggel bot műve az ilyen, de nem 100%-ban. Nem kell hozzá 1 ember, aki amphetaminin él és egész nap a gép előtt ül, elég ha pár ezer ember napi fél órát játszadozik, már akkor is elég zsúfolt lesz a divatosabb coin-ok mezőnye a nagy váltókon.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17770) BRIKLY


BRIKLY
veterán

"Coinbase: $614.48" Alakul. :C

(#17771) pappkarcsi válasza Janou (#17768) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Örülök, hogy segíthettem! :)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17772) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

bsztt 5 perces szerk idő...

coinmine.pw-n van BTC-ben való kifizetés is vagy csak az adott bányaszott coinban, amit a multipoolban kitermeltél? Lehet, hogy csak nem szúrja ki a szemem, de nem találom..

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17773) Janou válasza pappkarcsi (#17772) üzenetére


Janou
őstag

Elvileg nincs... Már én is nézegettem, de én sem találtam.

(#17774) BRIKLY


BRIKLY
veterán

GRS elég szépen elkezdett mozgolódni ismét

(#17775) pappkarcsi válasza Janou (#17773) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

: (

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17776) siemenss65 válasza pappkarcsi (#17775) üzenetére


siemenss65
tag

a Coinkingen van ilyen opció

[ Szerkesztve ]

(#17777) pappkarcsi válasza siemenss65 (#17776) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

:R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17778) Ricsiii1992 válasza siemenss65 (#17776) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Nekem az account unlock-os emailt se akarja elküldeni több mint fél órája :S

(#17779) Mesterlovesz


Mesterlovesz
aktív tag

Újabb szerencsés napon vagyunk túl, 0,0189 BTC/Mhs/nap...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17780) BRIKLY válasza Mesterlovesz (#17779) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ez melyik coinra?

(#17781) Mesterlovesz válasza BRIKLY (#17780) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Amelyiket a PHool-ban bányásztuk! 8)

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17782) BRIKLY válasza Mesterlovesz (#17781) üzenetére


BRIKLY
veterán

Közben már látom. :C

(#17783) WiZARD


WiZARD
addikt

Arról van valakinek 5lete/elmélete, hogy az LTC/BTC árfolyam miért alakul ilyen szarul, és miért ér napról-napra kevesebbet az LTC?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17784) cleric válasza Mesterlovesz (#17781) üzenetére


cleric
tag

Mikor lehet csatlakozni? :))

[ Szerkesztve ]

https://lightyear.com/go/adam149

(#17785) Mesterlovesz válasza WiZARD (#17783) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Ha megmondod, hogy milyen újítások és fejlesztések voltak az LTC-nél ami miatt fel kellene hogy menjen az ára, akkor lesz erre egy válaszom, mégpedig az, hogy hűű, hát akkor nem tudom. :DD

Minden érme annyit ér amennyit az emberek (közösség) szerint ér. Ha nincs mögötte látható fejlesztés, (elfogadóhelyek, android tárca, névtelen küldözgetés, stb) akkor az az érme szép lassan meg fog halni...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#17786) janos666 válasza WiZARD (#17783) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt ahogy egyre több és hatékonyabb Scrypt ASIC áll handrendbe, úgy egyre olcsóbban árulhatják majd a bányászok a napi termelésüket.
Bár ez szerintem egyéb független tényezők hiányában közvetlenül egyelőre még nem éreztetné a hatását, hisz még ha elhanyagolhatóvá is válna az ASIC áramfogyasztása a GPU-k mellett (bár itt kisebb a rés, mint a Bitcoin-nál volt), maga az ASIC hardware ára szerintem még nagyon keveseknek térült meg, hogy azt mondhassák az áramdíjon felül most már minden csak ajándék, így akár top-bid áras autosell is mehet.

Másrészt a DRK marketing és árpumpa a rengeteg agyament Litecoin klón zagyvalagába taposva részben ráébresztette a piacot, hogy az LTC-nek igazából nincs semmiféle alanyi joga a piaci részesedés lista 2. helyén terpeszkedni (ellentétben azzal, ahogy ezt sokan már adottnak vélték, mint ha oda lenne betonozva), hanem egyszerűen csak szerencsésen odakerült, mikor épp divatos volt különböző okokból, és ezidáig még nem volt semmi jó oka leesni onnan, de most úgy tűnik rögtön kettő is jött karöltve: újabb, szebb, jobb, divatosabb, nem csak 1:1 litecoin klón altcoin-ok rabolják a piacát, illetve a Scrypt ASIC ténye úgy, hogy közben megvan az új divatos algoritmus, amire még nincs ASIC (X11).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17787) akrobet


akrobet
tag

A kérdés, hogy van-e még ra esély hogy visszamenjen 0.02 BTC közelébe, vagy szabadulni kell tőle amíg lehet..?

Mert a difficulty viszont töretlenül növekszik minden retargetnél...

[ Szerkesztve ]

(#17788) GG888 válasza janos666 (#17786) üzenetére


GG888
senior tag

Ha minereunál veszel 2 bladet, akkor darabja $740 (mondjuk nálam jobb ára van, de mindegy)

Ha valaki kiskerbe veszi esetleg a 290X-eket, akkor nagyjából egy ilyen blade árába vannak.
A blade harmadannyit fogyaszt, és ötszörakkora teljesítményt hoz. (voltmoddal meg 7szerannyit.)
Kecsegtető :)

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17789) gyuszaa válasza akrobet (#17787) üzenetére


gyuszaa
őstag

Természetesen fog érni még annyit, nyugodt lehetsz, ez csak átmeneti.
Az EUR/USD market le sem követi ezeket a mozgolódásokat.

Sokan temetik, de ezt ne így fogd fel. Még mindig a légértéktartóbb a BTC-n kívül, nagy market cap, és nagy network hashrate-el, csak csodát nem kell várni tőle (Nem fog hirtelen felértékelődni a BTC mellett csak úgy, nem úgy mint egy lehetséges innovatív p&d shitcoin.)

A helyét megalapozta annak idején, ennek is köszönhetünk egy bizonyos dolgot, kezdetet. ;)
Amiről a diskuráció folyt, az, hogy hosszabb távon (ami itt nagyon képlékeny) lassú halálra van ítélve.

[ Szerkesztve ]

(#17790) janos666 válasza gyuszaa (#17789) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, én sem azt akartam kifejezni, hogy már temetni kell, csak azt, hogy a közelmúltban azért megkérdőjeleződött a sorsa, mint második helyezett.

Ez a negatív trend többféleképp is könnyen visszafordulhat. Akár a mostanában divatos hype faktorok (mint most épp a kliensbe épített anonimitás funkciók) lecsengésével és így a külső nyomás csökkenésével, akár a Litecoin figyelemfelkeltő fejlesztése révén (nem látom valószínűnek, de lehetséges), vagy persze manipuláció útján (vagyis ugyan úgy, ahogy most a DRK szárnyal, és persze ahogy az LTC is repült már korábban is).

Ha lecseng a DRK hype, akkor nagyot ugorhat majd az LTC, vagy akár a DOGE is. De szerintem megtörténhet, hogy elveszti a második helyét, ami sokaknál már egyenlő azzal, hogy "meghal" (még akkor is, ha nem is veszt lényegesen az értékéből, hanem friss fiat/BTC bevándorlásából nő valami más coin a feje fölé, nem az LTC-ből pénzt elszívva).

Én legalább is semmi olyat nem látok benne, ami kötelezővé tenné a piacnak, hogy fix második helyen tartsa. Egyedül az LTC-ben nagy részesedéssel bírók érdekeit, de történhet olyan, amitől meggondolják maguk, kiszállnak az LTC-ből és bevásárolják magukat ők is abba, ami megelőzni látszik az LTC-t. De szerintem senki más sem tudna most felhozni semmilyen logikus és ép érvet, amiért alanyi jogon járna neki a második hely, pedig eddig szerintem nagyon sokan tekintettek rá így.

-------

Engem jobban érdekelne most, hogy mi a f@sz van a BTC-vel.
Persze több okból is örülök, hogy nő az árfolyama. Én is vártam ezt, ahogy még sokan, így maga a növekedés már-már kötelező (öngerjesztő) jellegű volt.
Az viszont most rémisztő nekem így a Gox ügyei után, hogy milyen módon (túl gyorsan és vadul, rendes pihenők nélkül).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17791) bazsyka


bazsyka
tag

Sziasztok!
Melyik x11 coin-ból érdemes most bányászni,ami nagyon megy és az elején van még?

(#17792) echo001 válasza pappkarcsi (#17736) üzenetére


echo001
aktív tag

Kernel darkcoinmod? Ez melyik sph sgminer? Udv

Echo

(#17793) lbalu válasza bazsyka (#17791) üzenetére


lbalu
csendes tag

Éjfél után indul a bitslap.
Én benézek rá.

(#17794) pappkarcsi válasza echo001 (#17792) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Ez nem sph, hanem egy sima sgminer, amibe belekerült az uj kernel a darkcoinmod, és azért darkcoinmod, mert az alap kernel neve darkcoin és nem x11.

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17795) GG888


GG888
senior tag

Sikerült szert tennem 2 db Gridseed Lightning USB-re (képek lentebb :) )
vmod1-es változat, jelenleg 1150MHz-en HW error nélkül 490-et hoz modulonként.


Nagyobb

Képek a kütyüről :
http://imgur.com/ujtD8IV
http://imgur.com/jwue70Y
http://imgur.com/NpHzWBe
forgatással nem vacakoltam

Jelzek ha megvan a végső stabil eredmény :)

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17796) GG888 válasza GG888 (#17795) üzenetére


GG888
senior tag

1175-ön jelenleg negyed órája hw nélkül kereken 500.0 kh/s
hőátadó lapkákat már kicseréltem rajta, holnap majd a ventiket is kikukázom, mert surrognak 5V-on (usbről szedi)

Ha csak LTC-t bányászok, akkor 2 és fél hó a megtérülés

pcmodding.hu | PC MODDING | Minden, ami modding, verhetetlen árak.

(#17797) Reggie0 válasza GG888 (#17795) üzenetére


Reggie0
félisten

Vehetted volna tolem is:D Amugy hosszutavon sosem lesznek HW error mentesek.

(#17798) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

X13as mókázáshoz:
MSI 280x 3G 2.515 Mh/s

"intensity" : "16",
"worksize" : "256",
"kernel" :"marucoinmod",
"lookup-gap" : "2",
"thread-concurrency" : "8192",
"shaders" : "2048",
"gpu-threads" : "2",
"gpu-engine" : "1150",
"gpu-memclock" : "1300",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "20"

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#17799) Cathfaern válasza pappkarcsi (#17798) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

X13 esetén milyen hashrate a normális?

Ugye többinél, ha scryptet vesszük egységnek, akkor:

Scrypt 1 mh/s
Scrypt-N 0.5 mh/s
X11 2.8 mh/s
X13 ?
Keccak ?

Illetve igazából X11 meg Scrypt-N-ben sem vagyok biztos, szóval ha tévedek, javítson ki valaki pls :)

[ Szerkesztve ]

(#17800) lbalu válasza Cathfaern (#17799) üzenetére


lbalu
csendes tag

Nálam 500 khs scryptből x11-nél 3mhs lett (x11mod esetén).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.