Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) erik88 válasza stefi68 (#10250) üzenetére


erik88
aktív tag

sziasztok :) Lenne egy pár kérdésem :) Nem g2 tulaj vagyok hanem g3. Tégláztam... :U :W látom itt az otafix meg a nulláról újrahúzás elég kiforrott téma a g2-nél. Ezzel kapcsolatba annyi lenne a kérdésem, hogy g3-at unbrickelni lehet e? Xda-n olvasgattam. találtam pár megoldást de egyszerűen nem ismeri fel a gépem a g3-at. se adb driverrel se mással.
Ja és droidmestert keresem. őt ajánlottál másik fórumban :) De természetesen nagyon megköszönném ha más is segítene :R :R

(#10252) JNSK


JNSK
aktív tag

A g3tweaksbox rc2 (1.4.1)ben csak en nem tudom bepipalni az automata hivasrogzitest?

(#10253) akooos válasza JNSK (#10252) üzenetére


akooos
veterán

Premium feature kizárólag.

(#10254) extasymajom válasza erik88 (#10251) üzenetére


extasymajom
tag

Elöször is próbáld meg 2.0 usb-n is vagy másik helyre dugni, másik kábellel is mert sokszor ez volt a baj.
Download mod bejön?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10255) erik88 válasza extasymajom (#10254) üzenetére


erik88
aktív tag

bejön de szerintem ez már nem is az hanem valami más. eddig úgy jött be, hogy download felirat aztán maradt is úgy. most meg bal felső sarok valami booting error. de középen ugyan úgy download felirat aztán két másodperc és elmegy a kép. aztán villod a led kéken meg pirosan. próbáltam mindenhogyan. másik porton más usb vel is meg mindenhogy. de látja telefonnak de sehogy nem lehet írni. cmd-ben is mindig waiting for devices. se adb-ve se fastboottal nem megy.

(#10256) snorbi82 válasza erik88 (#10255) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hali!

Nekem volt ilyen anno a sima G-vel... Akkor EZ alapján csináltam meg. Azt írják, hogy jó G3hoz is. A Driver hozzá. Remélem segíteni fog.

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10257) Grecky


Grecky
senior tag

Halk CloudyG2 3.1 értesítési hangok normalizálva:
http://www.mediafire.com/download/yxy9uxssv2bem92/5x.zip
Tesztelve. ;)

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#10258) noxon


noxon
őstag

Nekem felrakás utáni első feltöltés után sokkal rosszabbúl teljesít az aksi az új cloudy rommal:( remélem beál bár ebben nem hiszek

We live in a simulated world...

(#10259) Zoja™ válasza Grecky (#10257) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi, ez már kellett :R

(#10260) extasymajom válasza erik88 (#10255) üzenetére


extasymajom
tag

eszközkezelőben felismeri a telefont? próbáld meg gépredugva ki és visszakapcsolni valamint belépni a rec menübe, volt hogy g2-nél és nexus 4 nél menet közben tudta felrakni a drivert.miközben ki be kapcsolgattam egyszer csak sikerült megtalálnia.
Ha eszközkezelőben adb látszik akkor más a hiba oka.

Ja és mi az elözménye a bricknek?

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10261) erik88 válasza extasymajom (#10260) üzenetére


erik88
aktív tag

rootolás. látja de nem lehet vele mit csinálni.

(#10262) m_dawe


m_dawe
senior tag

Sziasztok.
Cloudy G3.1 ről szerettem volna visszamenni KK-ra, de a KDZ nem ismerte fel a telefonomat. Feltettem DM 20G-s romját, de ezekután is a helyzet... Korábban ugyanerről a gépről számtalanszor használtam a KDZ-t hiba nélkül. Hogy tudnám életre kelteni?

(#10263) racerx válasza Grecky (#10257) üzenetére


racerx
őstag

Jah már tudom, hogy nálam mért nem jelentkezett, ui én egyiket se használom ezek közül :)

(#10264) snorbi82


snorbi82
senior tag

Aki feltette ezt a ki gyomláló zipet, annak mennyi szabad memóráiája van? Köszi!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10265) Matyi222 válasza snorbi82 (#10264) üzenetére


Matyi222
aktív tag

600-800MB között váltakozik.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#10266) Zoja™ válasza snorbi82 (#10264) üzenetére


Zoja™
őstag

Igazából sokat nem jelent, mert a system partícióról gyalul, ahhoz meg egyik 3rd party app nem fér hozzá. A RAM esetén meg megint nem számít, amíg nincs rendes memory leak fix.

Akkor lehet értelme ha xposedet használsz memory leak fix patch-el, vagy esetleg kernel toolkit-ben beállítod a minfree értékeket.

[ Szerkesztve ]

(#10267) m_dawe válasza m_dawe (#10262) üzenetére


m_dawe
senior tag

Na most már 2%-ig eljut a KDZ és utáan errort kaptam..XDA-n találtam egy leírást róla, de azzal sem működik.. Más gépen is uyganezt csinálja.. Btw van TWRP-m, rootom, tudok ROMot felrakni :F

(#10268) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Az új cloudy romban nincsen benne a recoverybe való újraindítás opció? Valamint a g4 kamerához még fel kell tenni valamit? Első blikkre a kamera ugyanúgy néz ki mint eddig is semmi plusz beállítási lehetőséget nem látok a v 2.2-ben lévőhöz képest.

(#10269) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Helló! Patch és DM KK-je után teljesen Stock telefonom lesz, amit frissíthetek 5.0-ra?

Tekmen

(#10270) Doky586 válasza m_dawe (#10267) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem próbáld meg a 30b.kdz -t felrakni.

Ha azzal is ez van akkor ez azt jelenti hogy a CloudyG2 3.1 -at nem lehet unrootolni se azaz aki felrakja annak ugrik a garija is ?????

(#10271) Danny365 válasza Doky586 (#10270) üzenetére


Danny365
őstag

Dehogy jelenti. Az, hogy neki nem megy, nem jelent semmit. Amúgy meg TWRP-ből is tehetsz fel stock ROM-ot.

(#10272) m_dawe válasza Danny365 (#10271) üzenetére


m_dawe
senior tag

igen, de a Stock v30b és a stock 20H is megállt 99%nál a megán :DDD Ha most nem kapok idegbajt akkor soha.

(#10273) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok! Nincs Szigetszentmiklós környékén valaki aki tudna segiteni feltámasztani a telefont ?

(#10274) Doky586 válasza Danny365 (#10271) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szervízben ha látják hogy a TWRP telepítve van az egyenlő a gari megvonásával. tudtommal
Próbált már bárki is CloudyG2 3.1 -ről visszatérni 30b.kdz -re sikeresen?

(#10275) noxon válasza Indiant (#10242) üzenetére


noxon
őstag

Feltettem a sima lita-al bootlop nekem, a very lite-al meg elállította az lg bill hangját ami speciel engem zavart

We live in a simulated world...

(#10276) Danny365 válasza Doky586 (#10274) üzenetére


Danny365
őstag

De ha minden partíciót flashelsz a kdz-ből, nem marad TWRP, se semmi, teljesen gyári lesz minden.

(#10277) Doky586 válasza Danny365 (#10276) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Elvileg a sima KDZ-nek is fel kell(ene) mennie... simán...
De ha hiba miatt a Cloudy után nemcsak egy hanem minden embernél előfordul ez akkor gond van...

Ezért nem az 'elvileg' hanem a 'gyakorlati' példa érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#10278) akooos


akooos
veterán

Kellene nekem egy gravitybox vagy tweaksbox guru.
Navigációs sávomom eltűnt a recent apps és helyette menü gomb van.. Én ezt nem akarom és nem is állítottam be semmi ilyet egyikben sem. Ha inaktiválom a 2 modult, akkor sem vált vissza a kocka ikonra, a 3 csíkos menü gomb van ami a JB romokból ismert. Valaki találkozott már hasonlóval? A sima beállításokba nem tudok belépni, FC-zik az "Előlapi gombok" menübe lépve...

(#10279) stefi68 válasza akooos (#10278) üzenetére


stefi68
addikt

Fent van a gravitybox és tweakbox is?
Nekem akkor csinált ilyeneket amikor mindkettőt hasznalni akartam.
Nem tudtam helyrehozni, rom újra flashelés lett a vége.

Ha minden kötél szakad, data wipe nélkül rom újra rakás...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10280) Meggyi001 válasza akooos (#10278) üzenetére

Esetleg próbáltad már a navbar xposed modult? Hátha helyre hozza...

https://gamergep.hu/

(#10281) fery02 válasza stefi68 (#10224) üzenetére


fery02
addikt

Igen, azon én is meglepődtem, mikor futtattam a telefonon az Autorec-et és fent "for KitKat" felirat fogadott.
Egyből néztem is az Összefoglalóban a képeket a Lollis TWRP telepítés résznél és miután láttam, hogy azoknál is ilyen feliratok vannak, gondoltam jó Autorec-et futtatok és nem akadtam fenn rajta.

Az a 30DRecovery.zip meg egy kissebb csomag. Tartalmaz egyben egy picivel korábbi verziós TWRP-t, plusz egyéb fontos dolgokat (boot, laf fájlok ugye).
Őszintén fogalmam sem volt mit flash-elek vele, de bíztam abban, hogy az Összefoglalóban leírtak azért csak nem vágják haza a telefont és ha ez így még nem is a legtisztább mód (Cloudyfa is az Autorec2-t ajánlja), úgyis közvetlen utána nyomtam is fel az új Cloudy ROM-ot, ami cseréli a kernelt is a sajátjára és onnantól már "tiszta" leszek.

[ Szerkesztve ]

(#10282) JNSK


JNSK
aktív tag

dupal (szakadozo mobilnet :/ )

[ Szerkesztve ]

(#10283) JNSK


JNSK
aktív tag

sziasztok. tapasztalta mar valaki hogy a cloudy g2 3.1 alatt a viper4android tulajdonkeppen nem csinal semmit spotify-al? xposed g3tbvel es gbvel fel van rakva. v4aban a driver statusnal minden engedelyezve van es franko, csak eppen a processing = no. ( poweramp-el sem csinal semmit)

(#10284) hard74 válasza JNSK (#10283) üzenetére


hard74
senior tag

SElinux-ot állítsd át premissive-re, és menni fog.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10285) JNSK válasza hard74 (#10284) üzenetére


JNSK
aktív tag

b.sszus :D a 24 oras muszak utan irni es gondolkodni sem tudok. Ezt mar megkerdeztem kb 1 honapja, es ugyan ezt valaszoltad ra es mukodott :p

(#10286) reap3r válasza Doky586 (#10277) üzenetére


reap3r
aktív tag

A KDZ-s visszaállás hidd el, hogy user error. Ne magyarázd már meg mindenkinek, hogy a Cloudy bekavar, mert a világ összes rom-ja után kdz-vel vissza lehet állni... Amúgy meg ha a kdz nem megy, akkor ott a recovery-ből flashelhető DM féle KK, ami UGYANAZ,mintha kdz-t tennél csak a flashelés miatt sokkal biztonságosabb. Egy rom sem tudná megkavarni úgy a dolgokat, hogy ne menjen a kdz tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#10287) JNSK válasza hard74 (#10284) üzenetére


JNSK
aktív tag

Most viszont sajnos nem működik...Nem is értem. :(

(#10288) szala86 válasza fery02 (#10281) üzenetére


szala86
aktív tag

Igyekszem majd az összefoglalóban cserélni az autorec-et. Viszont ami az összefoglalóban van, azt mind próbáltam és nekem működött. Nem írok bele olyat, amit nem tudok biztosra, hogy működik.

(#10289) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Azoktol kerdeznem, akik korabban 30b gyari romot hasznaltak, hogy az uj g4-es cloudy rom erdemben jobb-e, erdemes-e lecserelni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10290) Indiant válasza szala86 (#10288) üzenetére


Indiant
addikt

A hidden menu a CloudyG2 3.1-ben a tárcsázóban működik.

3845#*(model number) #
D802 esetén: 3845#*802#

(#10291) david_97 válasza HUTCHDB (#10289) üzenetére


david_97
senior tag

Én 30e-ről jöttem, akku idő nálam rosszabb, gyorsaságra kb ugyanolyan, talán jobb is, de lehet a lassabb animációk miatt tűnik úgy

[ Szerkesztve ]

(#10292) extasymajom válasza m_dawe (#10272) üzenetére


extasymajom
tag

lődd ki awifit majd hirtelen vissza és akkor jó lesz. legalábbis ezt ajánlották itt korábban

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10293) Rasnac válasza extasymajom (#10292) üzenetére


Rasnac
aktív tag

+1 :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10294) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Gyári Cloudy 3.1, semmi mod.

A beépített időjárás jelző (Weather Platform) valamiért folyamatosan használja a GPS-t (és ez miatt merül is a telefon) pedig ki van kapcsolva a GPS.

Ötlet?

köszi

(#10295) extasymajom válasza winfos (#10294) üzenetére


extasymajom
tag

ezt hol látod, hogy használja? nálam nincs bekapcsolva a gps és az akkunál nem is látom, hogy a listában lenne.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10296) winfos válasza extasymajom (#10295) üzenetére


winfos
tag

Nálam az akkuhasználatnál toronymagasan ez az első (weather platform néven)
Ha belemegyek akkor pedig írja is hogy GPS használat X óra.

(#10297) extasymajom válasza winfos (#10296) üzenetére


extasymajom
tag

Külön a gps beállításoknál nem tudod letiltani?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10298) winfos válasza extasymajom (#10297) üzenetére


winfos
tag

Sajnos nem, meg a GPS minden formája eleve ki van kapcsolva, mert soha nem használom, ezért is nem értem :(

(#10299) Rasnac válasza winfos (#10298) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Probáld meg azt hogy lekapcsolod az animációt a képernyőzáron és leállítod a hely meghatározást. a weather app-ban manuálisan vedd fel ujra a városod majd egy teló restart és utánna a képernyő zár animációt ujra visszaállíthatod. Nekem a helymeghatározás akadt be hasonló módon (V30B stock) ezeket elvégeztem és utánna egyből jo lett . Nem tudom mi lehet a gond , de hátha segít .

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10300) fery02 válasza szala86 (#10288) üzenetére


fery02
addikt

Én nem is szidtam sehol sem az Összefoglalóban található leírást és tudom igen, hogy csak olyan van benne, amit te is kipróbáltál már. :)
Úgy tűnik ez a megoldás is egy járható út, mert nem hallani, hogy tönkretenne telefonokat ez a megoldás.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.