Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Cloudy 3.3-at használok és át akartam térni CM re. Bootloader changerrel feltettem neki egy JB bootloadert majd újraindult a telefon. LG logó után sötét kép. A gép felismeri, kihoz vagy 13 partíciót. Teendő? :(

U.I: Download mód van, kdzből rakhatok rá stock romot?

U.I2: Megoldódott, recovery is van csak nem akart bejönni egyből :)

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#11002) reap3r


reap3r
aktív tag

Droidth féle 30b lolit flasheltem Cloudy 3.3-ra. Vissza akartam térni a gyári lollira, mert 3.3 alatt nem volt hajlandó a GPS működni. Na fel is ment szépen a droidth flashelhető zipje. Optimalizálta az appokat, aztán rájöttem,hogy van egy csomó mappa, ami megmaradt, ezért gondoltam TWRP-ben wipeolom a cache-ket és az internal-t, hogy tényleg full lepucolt rendszert lakjak be. Na bootloop-ot kapott wipe-olós művelet után a telefon... Csak gondoltam megosztom veletek, hátha valaki tudja, mit nem kellett volna csinálnom/ hátha valaki belefutott már ilyenbe.

(#11003) dzsordzs69 válasza m_dawe (#10998) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

110 óra? Igaz, én gyárin vagyok... :)

(#11004) m_dawe válasza dzsordzs69 (#11003) üzenetére


m_dawe
senior tag

:Y
Nálam ennyit órát még egy rom se bírt ki újraindítások közepette sem :DDD

(#11005) Danny365 válasza m_dawe (#11004) üzenetére


Danny365
őstag

Én pár napja az Euphoria ROM-ot 561 óránál indítottam újra, de akkor se lett volna szükséges. Természetesen azóta se indult újra még egyszer sem.

(#11006) m_dawe válasza Danny365 (#11005) üzenetére


m_dawe
senior tag

Melyik build van fent? Ha jól tudom júni 22 a legújabb. Én anno egyel korábbit tettem fel, de az random rebootolt, fc stb.

(#11007) noxon


noxon
őstag

Üdv, cloudy 3.3 alatt feltettem az Onovo appot ami nézi a mobilnet forgalmát és hát szomorúan láttam, hogy 24 mb-ot elhasznált az android rendszer egy nap alatt, amki elég gáz 500 mb keret mellett :(
Van ötletetek mi eszi így? Időjárás alkalmazás 3 óránkénti frissítésre van állítva, google szinkronizálásnál is ki van véve a legtöbb... Mi eheti még?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#11008) akooos válasza noxon (#11007) üzenetére


akooos
veterán

Ott valami egyedi hiba lehet, nekem júli 1 óta az android rendszer 0,89 mb adatot forgalmazott.

(#11009) Danny365 válasza m_dawe (#11006) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem még a 18-i van szerintem. De én az unofficial-t használom.

(#11010) dnelb


dnelb
veterán

Az App Ops működik CloudyG2 3.3 alatt? Valaki próbálta?

(#11011) moltam


moltam
tag

Kipróbáltam a Blisspop romot, de nekem a gyári jobban bejön, ezért feltettem a legújabb kdz-t. Ilyenkor felteszi a hozza való bootloader is és teljesen gyári a telefon? Semmi teendőm sincs?

(#11012) Danny365 válasza moltam (#11011) üzenetére


Danny365
őstag

Nincs, a kdz mindent visszaállít.

(#11013) extasymajom


extasymajom
tag

Bár nem g2 de felteszem itt a kérdésemet mert tudom, hogy sokan vannak itt olyanok akik nexus 4ről jöttek ide. És hát a nexus 4 topik elég halott sajnos. Hátha ti tudtok megoldást eme kihívást jelentő problémára.

Gép win 7
több usb porton is próbálva.
Adott egy nexus 4 amire ugye semmilyen rendszert nem vagyok képes feltelepíteni úgy, hogy működjön is.
Letöltöttem az összes hivatalom rom-ot hozzá.
Csak és kizárólag a 4.2.2 (JDQ39) amivel hajlandó elindulni és működni hibátlanul.
Ezekkel el sem indul:
4.3 (JWR66Y) bootlop
4.4 (KRT16S) bootlop
4.4.2 (KOT49H) bootlop
4.4.3 (KTU84L) bootlop
4.4.4 (KTU84P) Ezzel egyszer elindult de random restartolt és bootlopba került.
Ezekkel elindul, néha mondjuk 50ből kétszer:
5.0 (LRX21T) bootlop
5.0.1 (LRX22C) elindul ha NRT-vel rányomok a „modified boot.img-re. de csak az első HR-ig utána bootlop
5.1.0 (LMY47O) elindul ha NRT-vel rányomok a „modified boot.img-re. de csak az első HR-ig utána bootlop
5.1.1 (LMY47V) bootlop
A lollikkal az a probléma, hogy nincs wifi. Nemhogy nem látja a hálózatokat, hanem be sem tudom kapcsolni a menüpontban.
Az NRT 2.0.5 kiadás.
Egyéb: amikor nrt-ben rootolok akkor jól megcsinálja, de mindig, amikor újraindítja a telefont egy fejezet végén akkor továbbmegy a fastbooton és egyből be akarja tölteni a rendszert. Ilyenkor manuálisan kikapcsolom, és újra belépek fastbootba és ha elég gyors vagyok, akkor folytatja a folyamatot.
Jelenleg 4 napja szórakozok vele és most felment rá a 5.1.0 LMY47o Jelenleg wifit is lát.
CMD-ből elraktam flash-all.bat parancsal. majd nrt-ből rányomtam egy modified boot.img-t ami nem futott le.
Most rootolom és felteszek egy TWRP-t aztán backup. Kiváncsi vagyok meddig lesz jó így.
A korábban elfogadott 4.4.4 (KTU84P) csináltam twrp-vel mentést és bootlop után próbáltam visszaállítani, de nem sikerült többé.

Szóval passzolom a kérdést.

Ötlet, hogy mi a francot próbáljak még ki?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11014) Rasnac válasza extasymajom (#11013) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nincs esetleg egy progi ami teljes újra particionálást plusz gyári alap JB recovery t tenne fel ? Aztán onnan lehetne flashelni ( bár bocs ha hulye volt a kérdés anno Lg 2x en volt ilyen problémám teljesen ledurtan újra particionáltam és jó lett )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11015) extasymajom válasza Rasnac (#11014) üzenetére


extasymajom
tag

Elvileg az NRT erre valo de azbiszonyat sok variacios lehetoseg ellenere nem jutok elorebb valahogy. Az olyan mint a g2 nel a kdz elvileg gyalul mindent.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11016) reap3r válasza rzoli (#10801) üzenetére


reap3r
aktív tag

Mobilnettel és navival ez szerintem jó üzemidő, akármilyen romon is vagy...

(#11017) m_dawe válasza extasymajom (#11015) üzenetére


m_dawe
senior tag

Próbáltad már egyesével flashelni az img-ket?

(#11018) reap3r


reap3r
aktív tag

Van már valami kimondottan jó kernel Cloudy G2 alá? Látom sokan használják a Dori kernelét,de sokszor azt is látom, hogy sz*rok a friss kernelei. Van valami jó kis verzió, ami esetleg mindennapi használattal megdobná az üzemidőt? Vagy ez a Dori kernel hittel működik?

(#11019) ClioRS válasza reap3r (#11018) üzenetére


ClioRS
őstag

Én kétszer tettem fel, egyszer gyári Lollipop alá, egyszer meg Cloudy 3.2 alá, mindkétszer visszatértem a gyárira. Nekem gyakran berakadt, akadozot a teló, még úgy is, ha nem állítottam semmit, gyárival meg tökéletes minden.

(#11020) Indiant válasza reap3r (#11018) üzenetére


Indiant
addikt

A 3.9.2 tuti és a 4.2 is használható (max. ebben néha akkor is villog a led, mikor nem kéne) ;]

(#11021) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Megosztanák egy észrevételt amit az utóbbi hetekben teszteltem
Van ugye sokaknál (akár gyári akár Cloudy t használó user) akiknél az elforgatás néha megborul és egyszer csak elfelejt elfordulni és csak restart segít .
A helyzet az hogy nálam eddig mindig kivétel nélkül a facebook okozta a gondot. Ugye mostmar beépített böngészője van és ha azon belül nyitsz meg akár youtube akár más videót akkor tapasztaltam eddig az elforgási hibat. Megnyitja a videót néha meg is tudom nézni de aztán paff.
Kábé 10 videó volt az átlag amivel tapasztaltam (megtelhet a gyorsitotar ? Nem tudom mi okozhatja)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#11022) extasymajom válasza m_dawe (#11017) üzenetére


extasymajom
tag

nem úgy még nem próbáltam de azt is megnézem.Bár máshol írták ezt a módszert de úgy. hogy a recoverit kicserélték. na nekem úgy nem ment.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#11023) m_dawe válasza extasymajom (#11022) üzenetére


m_dawe
senior tag

Nekem annó úgy sikerült csak életet lehelnem a Nexusomba.
Btw. szerintem a Nexus 5 fórumban kapsz a legtöbb segítséget. Ők kb. mindent megoldanak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11024) Mankó


Mankó
veterán

Nem sikerült független telefont kerítenem az egyiptomi netezéshez. Ha szerencsénk lesz, akkor a kinti vodafone képviseletnél még kaphatunk usb sticket. MI annak a menete, hogy azt használhassam a G2-vel? Root, otg kábel van.

(#11025) Mankó válasza Mankó (#11024) üzenetére


Mankó
veterán

USB modem van kint, rátudom valahogy hekkelni a telefonra? OTG kábellel fogadni fogadja?

(#11026) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van valakinek olyan tapasztalata, hogy az "új" 3.3-as cloudy rommal kevésbe melegszik a telefon?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11027) m_dawe válasza HUTCHDB (#11026) üzenetére


m_dawe
senior tag

Nekem ezzel forrósodik+merül a legjobban. 3.2-t igaz nem próbáltam , de a 3.1 messze hűvösebb volt és jobban bánt az akksival. BlissPop hatalmas megváltás minden téren :))

[ Szerkesztve ]

(#11028) Doky586 válasza Mankó (#11025) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Esélytelen. Vegyél egy új független telefont... Vagy kérdezz rá itt.

(#11029) Milk_n_Coffe válasza HUTCHDB (#11026) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Nekem a 3.3-as verzióval nagyon melegedett a telefon. BlissPop viszont annál jobb :))

Amerre mégy, oda tartasz

(#11030) HUTCHDB válasza m_dawe (#11027) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt a romot nem ismerem.
Ez cm, vagy milyen alapu?
Nincs nalam a g2 (csaladban maradt a sogoromnal, aki viszont 50 km-re lakik tolem) igy kiprobalni nem tudom.
Viszont 3.2-es cloudy-val adtam oda neki, es panaszkodik, hogy meleg a telefon nagyon...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11031) m_dawe válasza HUTCHDB (#11030) üzenetére


m_dawe
senior tag

CAF alapú, de semmilyem hibája, nyűgje nincs és rendkívül testreszabható.

(#11032) HUTCHDB válasza m_dawe (#11031) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Lehet ki kellene probalni.
Mondjuk a hasznalo semmilyen szinten nem kivan mokolni a telefonnal, es a gyari kinezet, megjelenest preferalja.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11033) reap3r


reap3r
aktív tag

Köszönöm a válaszokat a Dori-s kérdésemre. Melyik Bliss Pop-ot ajánljátok? A kamera milyen képeket lő Bliss Pop alatt? Ha tényleg nem melegszik annyira és nem indulgat random újra, akkor lehet adok neki egy esélyt...

(#11034) m_dawe válasza reap3r (#11033) üzenetére


m_dawe
senior tag

Én a 3.6 officalt használom. A kamera jó képeket lő, de a kamerában közel sincs annyi beállítási lehetőség, mint a gyáriban.

(#11035) reap3r


reap3r
aktív tag

Bliss Pop alá valahogy fel lehetne varázsolni a Cloudy 3.x-es kamera appot?(úgy, hogy a kamera használható legyen) Gondolom nem amúgy...

[ Szerkesztve ]

(#11036) HUTCHDB válasza m_dawe (#11034) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezek szerint nem a gyari kamera app van benne?
Xcam felteheto ra?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11037) m_dawe válasza HUTCHDB (#11036) üzenetére


m_dawe
senior tag

Kiköpött mása a google camerának. Nekem még nem sikerült felvarázsolnom rá, de ez nem azt jelenti, hogy nem is lehet :DDD

(#11038) Milk_n_Coffe válasza HUTCHDB (#11036) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Feltehető rá, csak nem indul el :DD

Amerre mégy, oda tartasz

(#11039) HUTCHDB válasza m_dawe (#11037) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na ez nem tul jo hir...

(#11038) Milk_n_Coffe !
😀

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11040) hard74 válasza HUTCHDB (#11036) üzenetére


hard74
senior tag

Itt van aosp-ra való lg kamera app. Nem tudom blissen működik e, de aicp-on én ezt használtam.
d-h.st/users/B!GBOY/?fld_id=42561#files

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#11041) HUTCHDB válasza hard74 (#11040) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Majd a forumtarsak kiprobaljak, es varom hogy jelezzek hogy mukodik-e.
Koszonjuk!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#11042) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Cloudy 3.3-hoz fel kell pluszban installálni az advanced camera drivert hogy a Cloudyban levő fényképezőgép jól működjön UHD vagy 60Hz (v120Hz?) -el is?

[ Szerkesztve ]

(#11043) dnelb válasza Doky586 (#11042) üzenetére


dnelb
veterán

Nem, elég az xcam app.

(#11044) Milk_n_Coffe válasza hard74 (#11040) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Működik rendesen ez a kamera app!
Nagyon köszönöm, a Bliss alap kamerája gusztustalan :DD

Doky586: Nem úgy van, hogy a Cloudy alap kamerája is tudja a 4k-t meg a 120 fps-t? :Y

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#11045) Milk_n_Coffe válasza Milk_n_Coffe (#11044) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Lőttem pár képet ezzel a kamera appal, de sajnos néha-néha leáll magától, szóval visszavonom, nem működik, legalábbis nem rendesen. :(

Amerre mégy, oda tartasz

(#11046) Doky586 válasza Milk_n_Coffe (#11044) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A kamera programban a menüpont benne van, mégis előtted írták hogy kell (de minek?) az xcam is, úgyhogy nem egyértelmű. És a camera driverről még senki semmit nem mondott.

[ Szerkesztve ]

(#11047) Milk_n_Coffe válasza Doky586 (#11046) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Cloudy 3.3-ban benne van és jól működik. Szóval szerintem se driver, se xcam nem kell :))

Amerre mégy, oda tartasz

(#11048) reap3r válasza Doky586 (#11046) üzenetére


reap3r
aktív tag

Cloudy-ban megy minden rendesen, nem kell flashelni meg telepíteni semmit sem. UHD, auto hdr, minden, ami benne van megy szépen.

Más:
Ma este feldobom én is a BlissPop-ot, aztán megpróbálok aláheggeszteni valami normális kamerát, mert a rom, ahogy olvastam patent, de a kamera app nekem gyalázatosnak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#11049) Mankó


Mankó
veterán

Kint vagyunk egyiptomba, vettem a vodafone-nal usb sticket, meg egy 3 gb-s net kartyat. Epp a szobara varunk elvileg 2-ig lenne idom osszeutni a netet, de nem megy.Van nalam egy rootolt Lg G2, meg egy nexus 7 tablet. A tablet nem kartyas, a telefon t-mobilos. Hogy tudom megoldani, h valamelyik eszkozon legyen net? Ha mar az egyiken van net, akkor a masik fele tovabb tudom osztani, mert ez a napi 15$ a wifiert nem allapot! :(((
Beallitasok kellenenek mit, hol, mire, segitsen aki tudja mi a megoldas! Koszi

(#11050) Zoja™ válasza Mankó (#11049) üzenetére


Zoja™
őstag

A nexus 7-nek elvileg tudnia kellene kezelni, ha van nálad OTG kábel, a telefon nem valószínű, hogy tudja.

Legközelebbre szerezz be egy mobil hotspot-ot...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.