Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) Indiant válasza Rasnac (#10693) üzenetére


Indiant
addikt

Csak ezért gondoltam:[link] ..szerinte simán veri a Cloudy-t és nem ír hibákat.
Még én sem próbáltam.

(#10702) snorbi82 válasza Ahanoiaid87 (#10700) üzenetére


snorbi82
senior tag

Gondolom a drivert nem tetted fel hozzá.
1: Driver
2: Apk

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10703) noxon


noxon
őstag

Nekem is nagyon merűl a cloudy g2 3.2, a 3.1 is merűlt sőt a stock loli is nagyon. Szóval nem rom függő, vagy szar a telóm vagy túl sokat nyúzom? :D pedig csak a messengert használom meg a clash of clanst nagyrészt meg böngészés

Rasnac: fogadjunk az én használati szokásommal a te telód is nap végére lemwrülne ;) :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#10704) dnelb válasza noxon (#10703) üzenetére


dnelb
veterán

Nálam 1 hét kellett hogy beálljon az üzemidő a 3.1nél, azóta jobb mint a 2.2 volt.

(#10705) Rasnac válasza noxon (#10703) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nekem ezek mind egynapos merítések ;) ha vissza olvasol akkor volt egy kommentem ahol írtam hogy 3 óra játék 2 óra besz fel óra kb youtube volt. (telon nehezebb linkelni bocsi)
Nagyjából én is minden nap töltöm a telot. Mert ha haza -esek akkor kávé mellé ideális egy kis biliárd :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10706) HUTCHDB válasza dnelb (#10704) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem is adni kell neki egy kis időt, pontosabban néhány töltés/merítés ciklust, hogy a battery stat beálljon.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10707) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok, tudnátok ajánlani egy jól működő backup progit, amivel a táblagépen játszott játék elmenthető(épp ahol tartok vele) és telepíthető másik eszközre ? Köszi

A sas nem vadászik legyekre

(#10708) Ahanoiaid87 válasza snorbi82 (#10702) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Köszi szépen! Ilyen elcseszésre gondoltam így már tökéletes. :R

[ Szerkesztve ]

(#10709) snorbi82 válasza Ahanoiaid87 (#10708) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nincs mit! Csak természetes, hogy segítünk.

Euphoria nekem elsőre nem akart elindulni. LG feliratnál megállt. Feltettem bootstack-d802-LP_30d-loki-signed.zip-ezt és indult is rögtön...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10710) Rasnac válasza snorbi82 (#10709) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Majd pár nap múlva néhány véleményt írnál róla ? :) köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10711) Cry0


Cry0
őstag

valaki rendelt már ebay-ról kamera védő üveget? milyen minőségű ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#10712) extasymajom válasza Cry0 (#10711) üzenetére


extasymajom
tag

keresőbe írd be. beszéltünk már róla sokszor és szerintem linkek is születtek.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10713) extasymajom


extasymajom
tag

Hát megmondom öszintén nekem eddig a cloudy 2.2 teljesített a legjobban. semmi fagyás semmi bug csak iszonyat jó akkuidő és röccenésmentes működés.

felraktam a 3.1et de az akku idő szánalmas lett. és néha meg megakad amikor alkalmazásból főképernyére megyek. Úgy döntöttem feltolom ezt a 3.2-t.

Most nézem közben, hogy KK bootloader kel hozzá?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10714) tibbike01


tibbike01
őstag

Recept a tökéletes, hibamentes, gördülékeny romhoz:

-a telón lévő fájlokat mentsd el magadnak valahova
-indítsd újra a telót recovery módban, majd flasheld a legújabb twrp-t.
-restart recovery
-gyaluld le teljesen a telefont (wipe data, cache, system, partition...MINDENT!)
-ha van utg usb kábeled akkor pendrive-ról flasheld a fel EZT. Ha nincs, akkor az összefoglalóban keresd ki a "Room készülékre másolása abd-vel" nyugi nem bonyolult dolog.
-restart recovery
-flasheld fel a legújabb Cloudy-t, szintén usb otg-vel vagy az összefoglaló segítésével.
-indítsd újra a telót, és tianium backuppal fagyaszd le az LG health-ot, Lg pc suite, Smart Screen-t.
-visszamásolhatod az első pontban elmentett fájlokat (képek, zenék)

Fontos! Ne tegyél vissza semmilyen program mentést, beállítást. Kezd el szépen belakni a romot úgy ahogy azt illik :)
Én egyedül a híváslista, sms, wifi jelszókról szoktam másolatot csinálni, és azt visszaállítani, de csak az adat részét. Titanium Backup-al.

Plusz néha, 2-3 naponta szimplán indítsd újra a telót. Jót tesz neki!
Az új romnak kell egy pár nap mire rendesen beáll (akku idő, működés...stb)

Ne az első 10 perc használatból vonj le következtetést.

:C

[ Szerkesztve ]

(#10715) reap3r válasza tibbike01 (#10714) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ezekkel a lépésekkel én 95%-ig egyetértek. Emberek nem fogják fel, hogy BÁRMILYEN megmaradt mappa/adat/fájl úgy bekavarhat a rendszernek ,hogy amiatt mehet egy-két rom szarul, aztán szidják ezerrel... Most gondoljatok bele ebbe a sarkított példába: Aki anno nyomatta a windows xp-t és kb. fél évente újrarakta, az tudja, hogy teljes gyalulás nélkül újratenni a windows-t kb. értelmetlen volt... Hiába tesz fel egy Aero xp-t vagy akármilyen módosítottat, ha egy halom mocsok random fájl/program megmarad...Ja és akkuidőt szerintem egy hét után kell nézni... Nekem az első napokban a 3.2 Cloudy a stock alatt volt, de most 4-5 óra kijelzőidő lazán megvan... Ja és van majdnem 30 telepített appom, ami hihetetlenül sok, eddig 10-15 volt a max...

[ Szerkesztve ]

(#10716) noxon


noxon
őstag

Nekem is kicsit sok az android rendszer fogyasztása, most 40%os volt pedig sok felesleg tiltva. Az sok? Van valami fix rá?

We live in a simulated world...

(#10717) extasymajom válasza reap3r (#10715) üzenetére


extasymajom
tag

En mar tul vagyok par heten de a helyzet nem javult.
Ugyanolyan hasznalat melett mar delutan 32%-on vagyok.
Kepernyo ido kb 1.5 -2 ora de 3nal tobbet meg nem nagyon lattam. Ja es termeszetesen szuz rendszerre tettem fel.nem szoktam megtartani semmit mert minden adatom felhoben van es a google visszarak mindent ha kell.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10718) noxon válasza extasymajom (#10717) üzenetére


noxon
őstag

Nálam ugyanez a helyzet. Szóval vagy a mi telónk a szar, vagy akinek vigan elnegy másfél napot füllent egy kicsit vagy csal valamivel.

Nekem utoljára cm12ön ment el másfél napot...

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#10719) Doky586 válasza noxon (#10718) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sok olyan mobil van amely' akár egy hetet is elmegy töltés nélkül, sőt olcsóbbak mint 10eFt, függetlenül MM-ből véve, akinek ilyenre van szüksége ne G2-t vegyen..

(#10720) Rasnac válasza noxon (#10718) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nos .. srácok nem tudom miért kell ez ... csak csalás gyanús se legyen itt van minden adat a mostani aksi időmről Cloudy 3.2-ről ha más is kell szóljatok .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10721) tibbike01 válasza Doky586 (#10719) üzenetére


tibbike01
őstag

Ott a pont!
Ennek a telónak 3000-es akksija van, a mai telók között is jónak számít.
Simán kibír egy napot masszív használat mellett.

Mi lenne veletek ha egy iphone-t vagy valami más kisebb akksival szerelt készüléket használnátok.

Kicsit unalmas már, hogy az akku idővel jön mindenki.

(#10722) noxon válasza Rasnac (#10720) üzenetére


noxon
őstag

Na nekem ott lehet a bibi, android rendszer nálam sokkal több

We live in a simulated world...

(#10723) noxon válasza tibbike01 (#10721) üzenetére


noxon
őstag

Csak az zavar, hogy van akinek elmegy másfél napot nekem meg este már tölteni kell. Magában ezzel nincs is baj, töltöm akkor este, de tudom, hogy ez a teló többet is bír és ez az idegesítő, mert valami miatt gyorsabban merűl mint kéne.

És 4%ot merűlt azalatt míg elolvastam a hozzászólásaitokat és vválaszoltam...

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#10724) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Srácok
Van vkinek itt tipje miért fagy le a gyári romban az accelerometer?(kijelző elforgatás nem megy) lassan újraindítás után 2 naponta lefagy.....eddig a tunein app volt gyanus,mert amíg nem indítottam el nemvolt gond,de csak egy letörlés/újraindítás nem segít....hidden menüben is látszik,hogy nincsen adat tőle és ahogy olvastam nem csak nálam gond....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10725) Rasnac válasza Quqesz (#10724) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nálam KDZ-vel való Rom ujra rakás normal flash-el nem pedig a CSE flashel ami ugye töröl mindent :/ oldotta meg 1-2 hétig , én ajánlom a Cloudy 3.2 -t eddig nincs ilyen hiba :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10726) Rasnac válasza noxon (#10723) üzenetére


Rasnac
aktív tag

A napi töltés sokban függ a használttól is ...egész nap nem jatszok reggel 7- tol este 6 ig merül 25 30%ot ...elkezdek játszani vagy utazok vagy bármi estére 5-15 % ....persze hogy fel kell rakni tölteni :)
De volt úgy 3 nap szabadnap alig nyúltam a telohoz 2 napig vígan elvolt stock v30b vel.. Második nap este raktam fel mert 20on pár százalékon volt ... Sok mindentől függ hogy mikor kell tölteni

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10727) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

3 napja használom a Cloudy G2 3.2-est, szépen megy, egészen nosztalgikus hangulatba kerültem, régen használtam 2.2-est és nagyon jó volt az is. CM11 után egészen felfrissülésnek érzem.

Dori kernelre érdemes lecserélni. Sebesség vs akkuidő?

Köszi

(#10728) dnelb válasza schferenc77 (#10727) üzenetére


dnelb
veterán

Nem mert random rebootol.

(#10729) Soltee


Soltee
tag

Visszatértem Cloudy 2.2-re.
Erre is a legjobb az Optimus 1.3 kernel?
Ha valaki még emlékszik rá... :)

(#10730) tothgergo90


tothgergo90
tag

srácok!
Euphoria-OS-ből nincs 5.1 G2-re?
Most BlissPop-ot használok, de szeretnék váltani, mert a rendszer spontán soft-reboot-ot csinál bizonyos időközönként, ami baromi idegesítő.
Gondoltam kipróbálnám az Euphoria-OS-t, de az is lehet, hogy az új Cloudy lesz. Ki mit tud ajánlani? Melyik lenne az ésszerűbb ajánlat?
Láttam a leírásban, hogy a Cloudy Lolli-hoz KK baseband kell, arra a Blisspop után hogyan tudok ráállni? Simán recovery-ből telepítem, aztán wipe all, majd az Euphoria mehet a Gapps-ekkel és kész?
Köszi!

(#10731) Rasnac válasza tothgergo90 (#10730) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Cloudy váltáshoz van egy bootstack changer (linket nem tudok küldeni bocsi)
Azt feldobod az a twrpt is felfrissiti
Cloudy felrakása aromában bejelölöd még mire van szükséges (xposed adblock stb....)
Aztán egy teljes gyalulás wipe system data stb. :)
De ha...http://m.mobilarena.hu/tema/lg_g2_melyviz/hsz_10714-10714.html

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10732) tothgergo90 válasza Rasnac (#10731) üzenetére


tothgergo90
tag

köszönöm szépen!

(#10733) extasymajom válasza Doky586 (#10719) üzenetére


extasymajom
tag

Na én pont azért választottam a g2-t mert ez volt az első olyan telóm ami intenzív nyomkodás melett röhögve kibírta anapot és csak másnap kb délben vagy koradélután kívánta a kaját. És ez a cloudy 2.2 alatt simán megvolt. Ehhez képest most örülök ha kevesebb használat melett kibírja este 7ig míg hazaérek. Elhiheted, hogy ez előtt soha nem foglalkoztam az akku idővel azt sem tudtam hol kell megnézni a képernyő időt. Amikor beérkezett a lolli és mindenki ezt nyomta, akkor megnéztem a 2.2 képernyő idejét és töltési fázisát. Ez a kép akkor készült. Itt láthatód egy teljes nap után reggeli állapotot töltés nélkül.

Egy teljes nap után 59%-on. Na ilyen nem fogsz látni lolli alatt és ez nem elhanyagolható külömbség, nem 1-2 óra. Egyébként a céges 10k telefonom ami nyomógombos 1,5 napig bírja . :F

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10734) Soltee válasza extasymajom (#10733) üzenetére


Soltee
tag

Én is ezt mondom mindig... a lolli 1 nagy rakás....
mindig vissza kell térnem a KK-ra. :(

(#10735) extasymajom válasza Soltee (#10734) üzenetére


extasymajom
tag

azért nem mondanám hogy sz@r. Nekem egyébként bejön de messze jobbra számítottam. Bár a stock lolli jobban bírta aksiban mint a C3.2 és ez a fájó pontom.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10736) Soltee


Soltee
tag

A gyári email klienst, hogy lehet rábírni, hogy ne csak max 2 hónapi leveleket töltsön le?
Nem akarok másik klienst...

(#10737) reap3r


reap3r
aktív tag





Ezek fent 3.2-es Cloudy-ról képek... Egyszer volt egy 6 órás kijelzőidőm,de akkor szinte csak sorozatot néztem egésznap, ja és 480p csak...
A lolli nem bánik jól az akksival(heavy use-t jobban bírja, mint a kk, de alapjáraton többet eszik szerintem), nagyon sokat gondolkodtam a 20H-ra való visszatérésen, de egyszerűen ez a Cloudy 3.2 valahogy nekem így jó... A cloudy 2.2-n épphogy 4 órás kijelzőidőim voltak, nagyon ritkán 5 is...
Stock KitKat-en most nézve a régi screen shotokat pedig 5 óra lazán megvolt...
Igazából ez mind a beállításoktól függ és attól, hogy ki mit használ... Nekem mindegy, hogy milyen a kijelzőidőm, nem szokott elfogyni a szufla sosem, ha már csak 20 %-on van, akkor beteszem energiatakarékosba,ha nagyon kell majd később, aztán ennyi...Minden nap kénytelen vagyok feltenni este töltőre, mert hiába maradna benne 50 %, nem tudom, mennyit kell majd használnom...Persze mindenkinek más célra kell, de egy jó kijelzőidőért az öregedő aksikkal szerintem már meg kell küzdeni...Gondoljatok bele, hogy 5-6 órás kijelzőidőt akar mindenki, azért az rohadt sok idő egy telefont bámulni... 4-5 évvel ezelőtt ezen senki nem hisztizett...

[ Szerkesztve ]

(#10738) Donzoo


Donzoo
csendes tag

Sziasztok!

Elkövettem egy b*** nagy hibát.

Cloudy romon voltam ki akartam probálni az euphoriát.Letoltottem a bootstackjét a romot gappsot.Recoverybol wipe után rakosgattam sorban oket -- restart után az euphoria logonál nem ment tovább .

Restart után ujra recovery ujra wipe és észrevettem hogy wipenál nem tudom kijelolni a systemet .Észrevettem már a cloudyn is hogy pl névjegyeknél a keresobe koppintva nem jon elo a bill vagy pl facebooknál nem tudok a közepso kis kék gombra koppintani.Azt hittem hogy a rommal van valami.

Az a baj hogy elkurtam a particiokat .Van recoverym és mounttal látja is a gép a telot .Viszont ha recovery nelkul dugom gépre felugrik a 36 particio .Download mod bejon de nem sikerul egyikfajta kdzs frissites sem nem látja a telot.

Nagyon valoszinu hogy az erintopanelem egy csikban nem erzekel.

A particiok helyreállitására csak az ubuntus megoldás létezik?

valaki valami?

(#10739) Meggyi001 válasza Donzoo (#10738) üzenetére

Régebben linkelt valaki rá egy windows-os megoldást is,a felugró partíciókra...viszont ha van recovery, nem tudsz flesselni egy DM zip romot?

https://gamergep.hu/

(#10740) Rasnac


Rasnac
aktív tag

[Andorid 5.1.1 érkezik] :C :C

google fordító :
Most kaptuk az információt, hogy Korea a következő frissítés az Android 5.1.1 már a munkálatok. Minden más információ a képen.

:DD :)) :DD

Persze ez még nem 100% szerintem :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10741) snorbi82 válasza Donzoo (#10738) üzenetére


snorbi82
senior tag

#9586

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10742) racerx válasza Rasnac (#10740) üzenetére


racerx
őstag

Kb az hogy a köv 2 hónapban (hehe persze... :)) várható, egy sw fejlesztő mondta, es hogy megkapja a g4 felületét, és esetleg eddig nem ismert funkciókat is. Azért ez több a semminél, talán lesz is vmi belőle

(#10743) noxon


noxon
őstag

Ezt a google play services fixet próbálta már valaki a cloudy 3.2-őn? Feltehető d802-re?

We live in a simulated world...

(#10744) Donzoo válasza snorbi82 (#10741) üzenetére


Donzoo
csendes tag

Jelenleg ott tartok hogy az lg flash tool random megáll 55-65 % nál.Mi lehet ezzel a hiba?

(#10745) Meggyi001 válasza Donzoo (#10744) üzenetére

Próbáld meg másik usb-n is, és csináld többször a flest, volt olyan akinek huszadikra végig ment...esetleg.

https://gamergep.hu/

(#10746) r3dwo0d válasza noxon (#10743) üzenetére


r3dwo0d
tag

Felmegy rá, de nem segített sőt. Nekem azóta dobálja a hálót a wifi és gsm fogyasztás fölkúszott olyan 20% környékére. Javulni nem javult tőle semmi, de legalább még a gps is belassult és gyakran eldobódik. Szvsz én nem tenném fel még egyszer. Újra is rakom a 3.2-t nulláról hátha segít és 3 órás SOT-t elérhetem...

(#10747) Indiant válasza Rasnac (#10740) üzenetére


Indiant
addikt

..de mióta használnak Koreában EUR-os fw-t??? :F

(#10748) Rasnac válasza Indiant (#10747) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Passzolom a kérdést , de ezért is voltam kicsit szkeptikus :DD

bár azért én örülnék ha összejönne a dolog :)) Plusz ha még minden működne benne , KK-s üzemidő amit sokan visszakövetelnek , forgatás hiba , esetleges ram tulcsordulás .... :) Álom álom :DDDDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10749) racerx válasza Rasnac (#10748) üzenetére


racerx
őstag

Ugyanazon az oldalon pár perce azt irták, hogy G3-ra 2 héten belül megjelenik Koreában, (szintén az UX4-el), már csak a végső teszt van hátra. Ugyhogy asszem mi is reménykedhetünk...

(#10750) Sanki


Sanki
addikt

Nekem ilyen az akksi időm Cloudy 3.2 alatt:


Semmi fixet nem raktam fel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.