Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Általános kérdésekkel erre tessék. Ebben a topikban kizárólag mélyrehatóbb szakmai dolgokkal foglalkozzunk!

Everybody lies.

(#2) Meggyi001

Ez jó ötlet volt, köszönjük szépen :)

https://gamergep.hu/

(#3) rayoliviero válasza Meggyi001 (#2) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem meg fölösleges, az emberek egy jó része szerintem úgyis a másikba fogja írni, amit ide kellene... Így most két topikot kell olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#4) zack válasza rayoliviero (#3) üzenetére


zack
nagyúr

Osztom. Tök felesleges volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem felesleges szerintem, csak az eredetit kellett volna mélyvízre átnevezni. Úgy is ott van 30+ ezer hsz, ez meg lehetett volna az általános kibeszélő topic annak a pár embernek, akinek igénye van rá.

(#6) sitotomi válasza Zoja™ (#5) üzenetére


sitotomi
tag

+1
A másik topicban "mezei" kérdésekre már nem is kap az ember választ. Tapasztalat.
Az már egy másik szint, nem a még "ilyen telefont akarok venni", vagy "ma vettem és mi hogy merre?".

Egyébként király topic az is, csak nem hogy lelkesít a telefon vételére, inkább elbátortalanít, a sok kernel-rom-verzió szapulással és egymásnak feszüléssel.

[ Szerkesztve ]

(#7) rayoliviero válasza sitotomi (#6) üzenetére


rayoliviero
veterán

Így kíváncsi vagyok mennyivel több válasz fog jönni egy adott "mezei" kérdésre. Főleg ha a hozzáértők esetleg átszoknak majd teljesen ide. :D

(#8) sitotomi válasza rayoliviero (#7) üzenetére


sitotomi
tag

Ahogy Zooja is írta, a másik maradna a mélyvíz, ergo a hozzáértők, akár szakbarbárok, akik "szétvariálják" (rád bízom hogy jó vagy rossz értelemben) a telefont, ott tudnak segíteni minden komoly kérdéssel.

Akiknek meg "mezei" gondjaik, kérdéseik vannak, azok itt, ha úgy tetszik a first lane-s vonalon kapnának segítséget, ahova nem feltétlen kellenek szakik, csak olyanok akik már több mint x hónapja nyüstölik ezt a telefont.

De mivel már ez a új téma lett mélyvíz címmel létrehozva, kétlem, hogy ide átszokna az a 15 szaki aki annyira ért a dolgokhoz és megszokta a régit; ugyanakkor azt is kétlem, hogy továbbra is válaszolna ott bárki olyan kérdésekre, ami nem a 4.3.5.0.1.3.4 asdfjklé kernellel kapcsolatos... tehát marad minden a régiben, és akkor lehet egymásnak feszülni ott...

Egyébként nyilván az egy téma lenne célravezető, csak akkor kellene foglalkozni az alap kérdésekkel is, amit feltesznek páran./OFF]

[ Szerkesztve ]

(#9) pusihusi válasza rayoliviero (#7) üzenetére


pusihusi
addikt

A D 802-es még nem tud úszni :N :DDD :( Szevasztok. Szerintem is ökörség egymásnak feszülni, sértegetni, le tolvajozni stb. mert én biztos vagyok benne hogy többségünk segítő és jobbító szándékkal van itt. De vannak kérdések a telefonokkal kapcsolatban amire senki sem tud válaszolni(hardver szoftver)! Szerintem is elég lenne 1 topik.Aki nem kap választ először az kérdezzen még egyszer hátha lesz 1 új ember aki tud a problémára reagálni. :K Itt nem fejlesztők gyártók vannak hanem D 802 tulajok, aki akar romol, aki akar nem romol csak szeret olyan infóhoz jutni amit nem ismer a szeretett telefonjához. Mérsékletesség és tolarencia, ennyi lenne az egész :K

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#10) pusihusi válasza rayoliviero (#7) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezt nem neked írtam csak rád linkeltem. Jah , én megyek vissza! :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#11) Meggyi001 válasza rayoliviero (#3) üzenetére

Van igazság a szavaidban...Csak ami már ott ment, az kicsit már durva volt...

https://gamergep.hu/

(#12) Harcsai


Harcsai
senior tag

DM kis okosságát, amit a saját romjához csinált, LoPro Softkey gombok ügyében, rá lehet flashelni optimus g3-ra?

Illetve, tudom h rá lehet, de működni fog? :DD

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#13) rayoliviero válasza Harcsai (#12) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem nem, valószínűleg bootloop lenne. De kérdezd meg tőle.

(#14) rayoliviero válasza Harcsai (#12) üzenetére


rayoliviero
veterán

(#15) pusihusi válasza Harcsai (#12) üzenetére


pusihusi
addikt

Gázos :U

Üdv. Feri!!

(#16) rayoliviero válasza Harcsai (#12) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem jó hozzá, belenéztem. De amit utána linkeltem apk-kat, azokkal próbálkozhatsz.

(#17) gzbotii válasza Zoja™ (#5) üzenetére


gzbotii
veterán

Az egy cikk topicja, nem lehet átnevezni

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#18) rayoliviero válasza gzbotii (#17) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ugyanúgy ott mennek a szakmai dolgok, semmi nem változott.

Egy ember írta ide a szakmai kérdését még, idáig kezd beigazolódni, amit írtam, hogy az emberek jó része úgyis a másikba fogja írni továbbra is a szakmai dolgokat.

Kár volt erőltetni annak a pár embernek ennek a topiknak a létrehozását.

iPhone topikban annó, amikor aktív fórumozó voltam, kijött a jailbreak, ott iszonyat mennyiségű hozzászólás keletkezett pillanatok alatt, akit nem érdekelt átsiklott felette.

[ Szerkesztve ]

(#19) jilian


jilian
addikt

Persze, hogy ott folytatòdik minden hisz az a hsz. ami ide mutat "elveszik", hiába màs színü. :U
Nem olvassa el a juzer az összes napi hozzàszòlàst...sosem talàl ide.

Lásd a szifon topikot a mai napig vegyül ott is minden. :))

(#20) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok. Tudnátok ajánlani egy jó rom+kernel párost. Próbáltam DM romját is. Most Pardus romot nyüstölök. Mindkettőt dorimanx kernelel. Botrányosan alacsony, 20-21000 pontot kapok antutuban. Akárhogy állítgattam Stweaks-el meg trickster-el, nem javult. Lehet hogy a kernel a ludas. Esetleg pardus romra valami értelmes kernel? Előre is köszönöm.

(#21) rayoliviero válasza balazs8907 (#20) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

OptimusG3 ROM nálam a benne lévő kernellel 37500 pont az új Antutuban.

Pardusra fel tudod tenni esetleg a Cloudykernelt és meglátod javul-e vagy Bruce kernel, de azzal lehet melegszik majd, azt figyelni kell.

(#22) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

LG G2 G3-as ROMok közül melyiket érdemes feltenni napi használatra ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23) rayoliviero válasza eladogeppc (#22) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

OptimusG3.

(#24) #84221696 válasza rayoliviero (#7) üzenetére


#84221696
törölt tag

Akkor gyorsan egy "általános" offtopik kérdés. Szeptember elején akarom megvenni magamnak az én G2 példányom. A partneronál akarom. Milyen az a bolt? Kapok ottan európai telefont vagy csak távolkeletit?

(#25) eladogeppc válasza rayoliviero (#23) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez ? Optimus G3
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#26) rayoliviero válasza eladogeppc (#25) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen.

meunier: Ezt itt kérdezd meg.

(#27) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

6.4-es dorimanx kernelt valaki probalta mar?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#28) #84221696 válasza rayoliviero (#26) üzenetére


#84221696
törölt tag

Föntebb Te írtad, hogy ott már ilyen bagatell kérdésekre senki sem válaszol! :DDD

(#29) Danny365 válasza HUTCHDB (#27) üzenetére


Danny365
őstag

Én a lustaságom miatt még a 6.1-et hajtom, de ahogy olvastam, annyira nem is baj, hogy nem frissitettem még. Ez a 6.1 meg nálam nagyon jól muzsikál, az akksi is sokáig birja, meg gyors is mindenhol.

(#30) zack válasza #84221696 (#24) üzenetére


zack
nagyúr

Az enyém is távolkeleti volt, és nem volt nyűgje, kivéve a mostani kijelzőcserés állapotot. Part Nero-tól volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#31) DroiDMester válasza HUTCHDB (#27) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

-----------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

(#32) #84221696 válasza zack (#30) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszi! :) Végülis, jó az is. Vagyis jobb, mint a fügőő. :) :R

(#33) zack válasza #84221696 (#32) üzenetére


zack
nagyúr

Annál minden jobb. Függőeket eladni sem lehet, csak mélyen ár alatt.
Most hogy keresgéltem az aprón rájöttem, hogy a PH-s közösség 80% előfizust hirdet, ami hatalmas rizikó is a függősége mellett. Ami meg van 1-2 független pikk-pakk elviszik. Nekem jó, mert én mindig gyári függetlent veszek. A most eladott G2-öt tokkal 84k-ért vitték el 3 nap alatt, úgy, hogy a vevő garanciáztatja a kijelzőjét. A többi jelentkezőnek meg ment az "eladtam" pü, mert vagy 10-12 pü-t kaptam, akik megvették volna.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34) HUTCHDB válasza Danny365 (#29) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem is jol megy a 6.1, viszont arrol is az a hir jarja, hogy nem tul jo....nalam meg igen.

(#31) DroiDMester!
Hogyan az istenbe lett majdnem 40e? :Y
Pedig a proci ugy latom alapon van....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#35) #84221696 válasza zack (#33) üzenetére


#84221696
törölt tag

Láttam a hírdetésed, de azért nem ugrottam rá, mert még nincs meg a lóvé. Az majd csak szeptemberre lesz meg. Aztán elkezdek gyűjteni a G4-re, ha lesz olyan. :)

(#36) DroiDMester válasza HUTCHDB (#34) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

(#37) zack válasza #84221696 (#35) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt a mindig a köv. gyűjtögetek nem igazán jó stratégia, főleg ha hónapok alatt jön rá össze. Van itt a fórumon olyan, nem is egy, aki mindig a köv gyűjt, és soha nem vesz semmit. :DDD
Szeptemberben vegyél egy új G2-öt, oszt sanyi. Addigra úgyis 90k be fog esni az új bolti garisok ára.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38) HUTCHDB válasza DroiDMester (#36) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De az alulfesz ennyit dob?
Mondjuk a pontok csalokak....
Azert felteszem en is ezt az uj kernelt, kiprobalom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39) rayoliviero válasza HUTCHDB (#38) üzenetére


rayoliviero
veterán

Min. cpu frekvencia 2,26.
Az alulfesznek semmi köze hozzá, hogy magas pontot kap. Azzal azt akarja szemléltetni, hogy bírja az alulfeszt ezekekkel a beállításokkal.

(#40) DroiDMester válasza rayoliviero (#39) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem egészen!

Nagyon is van köze tegnap a túloldalon leírtam miért! :K

De röviden

Minnél jobban alul feszed annál kevésbé melegedik az soc, és annál később fogja vissza venni a hővédelem először csak a max órajelét a cpu -nak, később a teljes magok lekapcsolását!

AntuTu hasonló teszt telón, mint PC -n a kombustor/furmark irreális terhelést ad a rendszernek, és pillanatok alatt felszalad 80.fokra a cpu és máris veszi vissza az órajelét és később meg kapcsolja is ki a magokat!

Szóval NAGYON is van köze az alulfesznek! :C

(#41) rayoliviero válasza DroiDMester (#40) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, ebben van igazság, ez teló. Nekem nem bír sajnos még minimális alulfeszt sem.

PC-n sosem bírtam elérni akkkora hőfokot még 4,4 GHz-en sem, hogy visszavegye, abból indultam ki. Ott nyilván volt is megfelelő hűtés.

Próbáltad amúgy alulfeszelés nélkül, úgy menyit dob? Ugyanezekkel a beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#42) rayoliviero válasza DroiDMester (#40) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most nekem ugyanezekkel a beállításokkal Dorimanx 6.4 és OptimusG3 ROM alatt 37500 pont körül jött ki úgy, hogy nem volt alulfeszelve és úgyis hogy -37,5-re volt alulfeszelve (most kibírta a tesztet újraindulás nélkül).

De ennyi pontot kap az OptimusG3 a benne lévő stock kk kernellel is, mókolás nélkül. Ezért nem szeretem a Dorit, nem nyújt nekem többet a stock kerneltől, akárhogy állítom be.

[ Szerkesztve ]

(#43) pusihusi válasza balazs8907 (#20) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia én a Parducot is használtam minden változtatás nélkül 32000 volt.

Üdv. Feri!!

(#44) pusihusi válasza DroiDMester (#36) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ez a flaux csak annak nyílik meg aki megveszi, vagy hogyan kell megnyitni? 10 percig próbálkoztam de nem nyílt meg, "free" verziót meg nem találtam :U Köszi

Üdv. Feri!!

(#45) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#38) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na nekem nem adja ez az uj dorimanx (6.4)
Nekem ezzel is darabos az egesz.
6.1 meg nalam jo!
Szivesen kiprobalnek mas kernelt is.
Ki mit ajanl?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#46) cettlee


cettlee
őstag

tegnap óta nyüstölöm az uj telot, nagyon fasza eddig. olyan micro usb - anyausb kábelt honnan lehet szerezni(amibe pendrive megy) ?

ma jön hozzá a spigen tokom. elsö tapintásra semmivel sem kevésbé massziv a telo mint mondjuk a 4xhd-m

[ Szerkesztve ]

(#47) rayoliviero válasza pusihusi (#44) üzenetére


rayoliviero
veterán

Trickster modból van ingyenes, az ingyenesben is talán alul tudod feszelni.

HUTCHDB: Yoda kernel az nem rossz, van még Cloudykernel, Bruce (DM azt mondta melegszik vele a teló, azt én már nem is használom így), Simple kernel (ez meg órajelet emel és így szintén melegszik).
De a Yodára is írták már egyszer, hogy melegszik, azt kérdezd meg előtte tőle, felteheted-e.
Cloudykernellel nem melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#48) rayoliviero válasza cettlee (#46) üzenetére


rayoliviero
veterán

Számtech boltokban szokott lenni, Ipon, Pcx, Edigitalban is van stb.. Micro USB pendrive sem rossz.

(#49) HUTCHDB válasza rayoliviero (#47) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Yoda-t hasznaltam, az nem volt rossz, mondjuk inkabb semmilyen volt.
Attol jobb a dorimanx beallitva.
A bruce meg nem volt a telefonomon, igy lehet azt kiprobalom.

En egyebkent egy uj, jol optimalizalt g3-as romot szivesen feltennek mar, de ugy latom ebben nincs elorelepes.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#50) DroiDMester válasza HUTCHDB (#45) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ma reggel megpihenve, még kicsit több is hogy nem meleg a teló!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.