Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Cloudy g2 3.2 aksi idő update .
Ebből masszív 3 óra játék volt ( hitman sniper és 8 ball poolal), 2 óra beszélgetés 4gn és kábé a maradék böngészés meg youtube ( fel óra legalább ) wifin
Szerintem elég masszív :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10652) HUTCHDB válasza Doky586 (#10650) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En csinaltam dalvik es cache wipe-ot, es jol mukodik, nincs fc, es maradt minden adat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10653) Doky586 válasza HUTCHDB (#10652) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kellett semmilyen backup-program hozzá?
És megmaradt a wifi-jelszó és sms-ek..?

(#10654) Danny365 válasza Doky586 (#10653) üzenetére


Danny365
őstag

Amiket felsoroltál, plusz appok, beállítások, ilyesmik, csak akkor vesznek el, ha a /data/-t is törlöd. (meg persze ha egy alkalmazás rendszeralkalmazás, akkor a /system/ törlésével is eltűnnek ezek, de jelen esetben ez lényegtelen)

(#10655) akooos válasza HUTCHDB (#10645) üzenetére


akooos
veterán

Nem rossz-nem rossz, de a G Watch R nekem jobban bejön. Egy kis ROM-olással arra is lehet wifit varázsolni és van rá 1:1-es Urbane port :P
Ha az árat nézem, akkor pedig főleg... én 79.000-ért vettem a G Watch R-t, 2 hónappal a megjelenés után. Most 110 az Urbane és nem nyújt többet (nekem)? Hát... :U

(#10656) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg Cyanogenmod 11 snapshot M12 van a telón és gondolkodom a váltásban. Cloudy-t használtam sokáig előtte, tehát vagy a G2 3.2-es vagy CM12 snapshot (20150625), amit fel is dobott a teló, mint elérhető firssítés. Kérdéseim:
- a mostani CM11-ről ezt az OTA-s CM12-őt simán fel lehet rakni?
- mi a menet, ha a mostani CM11-ről a Cloudy G2 3.2-őt akarom felrakni? Simán a leírás szerint recovery, full wipe, install és aroma installer? A CM11 gondolom KK boatloaderrel volt, így az nem kell 0. lépésként. TWRP-ből még valami ezer éves van fent, abből is érdemesebb a legfrisebbet felrakni?

Köszönet!

(#10657) Zoja™ válasza schferenc77 (#10656) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha CM12-re akarsz frissíteni, akkor egy frissebb twrp flash után mehet a full wipe, azután a jb bootloader, utána a kk baseband és végül a rom+gapps.

Ha Cloudy 3.2-re akarsz frissíteni, akkor egy LP bootstack flash után kell egy reboot recovery, majd abból mehet is a Cloudy.

(#10658) schferenc77 válasza Zoja™ (#10657) üzenetére


schferenc77
aktív tag

A bumped twrp és a régi (2.7.0.1) között mi a különbség? G2 3.2 felé hajlok egyre inkább, tehát elképzelésem szerint ez lenne a sorrend:
- twrp-2.8.7.1 flash
- LP bootstack flash ez alapján. Ez twrp-ből megy fel ugye?
- G2 3.2 flash

az egyes lépések között mikor kell reboot?

(#10659) Zoja™ válasza schferenc77 (#10658) üzenetére


Zoja™
őstag

Az LP bootstack cseréli a twrp-t is, szóval a mostaniból felrakod a bootstack-ot, majd reboot recovery. Utána full wipe, majd mehet a Cloudy.

(#10660) Indiant


Indiant
addikt

Új Xposed-ot (65) próbálta már valaki??

(#10661) azvagyok12


azvagyok12
csendes tag

valaki tud segíteni téglázásból visszaállítani a telóm? nagyon megköszönném

(#10662) HUTCHDB válasza azvagyok12 (#10661) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mi a jelenség, mi történt?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10663) azvagyok12 válasza HUTCHDB (#10662) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

Az történt hogy kimaradt a cloudy 3.2 telepítesekor a kk bootloader....(tudom nagy hiba).
szóval most se recovery se download mode semmi
elkezdtem az útmutatóban lévő leírást végigcsinálni de a gdisk -l/dev/sdb parancsnál megakadtam, mert errort ad be. azt hiszem azzal a hivatkozássl hogy nincs ilyen fájl a directoryban(ez nem biztos). és akkor innentől nem megy tovább hiszen nem adja be azt a táblázatot

(#10664) HUTCHDB válasza azvagyok12 (#10663) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

amikor rácsatlakoztatod a pc-re, akkor nincs sok-sok meghajtó?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10665) azvagyok12 válasza HUTCHDB (#10664) üzenetére


azvagyok12
csendes tag

dede

(#10666) HUTCHDB válasza azvagyok12 (#10665) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

írok privátot, remélem tudok segíteni! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10667) Matyi222 válasza azvagyok12 (#10665) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Múltkor én is így jártam, de én visszaflasheltem a laf.img-t akkor let download mód és kdz akkor már rendbe rakta.

Lehet az segít neked is.

[link]

De kérdezz nálam jobban hozzáértőket azért.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#10668) Sanki


Sanki
addikt

Akik felrakták a Cloudy 3.2-t azoktól kérdezném, hogy ők felflashelték a google play services battery fix-et is?

(#10669) HUTCHDB válasza Sanki (#10668) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én spec. nem.
miért? kellene?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10670) Sanki válasza HUTCHDB (#10669) üzenetére


Sanki
addikt

XDA-n nézegetem a topikot és ott beszélnek róla.
Milyen az akksi időd? Esetleg nem fogyaszt kiemelkedően az android os vagy vmi google play app?

(#10671) reap3r válasza Sanki (#10668) üzenetére


reap3r
aktív tag

Lehet én vagyok egyedül, de nekem a google play services nem igazán akad be/merít. Egyedül az LG Health Care merít, az produkált egy jó kis CPU menetet és ébrentartást... Ezen kívül nekem semmi sem akad be/merít. Egy hete megy durván a rom...

(#10672) Sanki válasza reap3r (#10671) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor én is kipróbálom a fix nélkül, aztán, ha merülne akkor felrakom.

(#10673) HUTCHDB válasza Sanki (#10670) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem veszek észre semmi rendkívülit.
2-3 nap után viszont kicsit mintha be be akadna a rom...ami a 30B-re nem volt jellemző...
lehet újraindítom a telefont... :B

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10674) Sanki válasza HUTCHDB (#10673) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, köszi. :)
Én minden töltés után szoktam újra indítani. (Tehát 2-3 naponta)

(#10675) reap3r: én a stock lollit fel sem raktam, eddig pedig a CloudyStock-on voltam. A KK-hoz képest, mintha a kamera jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10675) reap3r válasza Sanki (#10672) üzenetére


reap3r
aktív tag

Szerintem ez a rom annak tökéletes, aki elvan az új LG UI-jal és lollipop-ot szeretne a G2-re. Stock 5.0.2-re épül, én azt mondom, hogy akksiidőben hozza a stockot, mivel túl sok merítő tényezővel nem rendelkezik a stock-hoz képest. Alapból + pont a Viper4Android megléte mindenféle mókolás nélkül. A kamera szoftver szerintem nem rossz, bár itt sem tökéletes. Nekem ez a rom általánosságban vévejobb, mint a stock, de nem sokkal, csak valahogy nekem frissebb és szemrevalóbb.
Annyi bajom lehet talán, ami igazából csak valami eszmefuttatás, hogy mobilnettel merül, mint az állat, de ez eddig sem volt másképp lollipop alatt...

(#10676) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Cloudy 3.1 alatt véletlenül beléptem a vendégfiókba, utána pedig visszaléptem a saját nevemen.
Nem használtam képernyőzárat, csak a dupla koppintást. Most berakta az elhúzogatósat, de a listán nincs olyan lehetőség, hogy semmi ne legyen. Hol tudnám kikapcsolni újra?

(#10677) stefi68 válasza Sanki (#10670) üzenetére


stefi68
addikt

Melyik fórum az?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10678) Rasnac válasza Sanki (#10668) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Aksi idő Cloudy 3.2 alatt . Semmi fix nincs telepítve csak only cloudy 3.2 :DD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10679) stefi68 válasza Indiant (#10660) üzenetére


stefi68
addikt

Feltettem + az újabb (Alpha4) installert is.
Minden működik ugyan úgy mint eddig.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10680) Muki94 válasza Rasnac (#10678) üzenetére


Muki94
aktív tag

Mobilnet mennyit megy?
Vagy az zabál nagyon, vagy ideje cserélni az akkumat... (na meg persze a számomra szükséges appok fent vannak)

(#10681) r3dwo0d válasza Sanki (#10670) üzenetére


r3dwo0d
tag

Nálam a legnagyobb fogyasztó az android rendszer, ha nem játszom sokat vagy nem használom a wazet. Már küzdöttem ezzel a problémával 2.2 alatt is. Hol található meg ez a fix? Lehet tennék vele egy próbát mert az akksi időm csökkent, csoda ha nap végére elérem a 3 órát. Előre is köszi a segítséget! :)

(#10682) Sanki válasza stefi68 (#10677) üzenetére


Sanki
addikt

Ez lenne az.

(#10678) Rasnac: Ez szerintem elég jó. :)

(#10681) r3dwo0d: Innen le tudod tölteni, viszont nem tudom, hogy jó D802-höz e.. Szóval saját felelősségre.

[ Szerkesztve ]

(#10683) stefi68 válasza Sanki (#10682) üzenetére


stefi68
addikt

A fórumot sejtettem, hogy az. Végigolvastam az utolsó pár oldal hsz.-eit de nem találtam köztük olyat ami erről szólna.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10684) Rasnac válasza Muki94 (#10680) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hali vagy wifi vagy mobilnet de állandóan megy ha nem jatszol a telefonnal csak zenét hallgatsz böngészel telefonálsz viberezel a 1.5 nap sima liba sőt a 2 nap is akár :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10685) Rasnac válasza r3dwo0d (#10681) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Cloudy 3.2 t told fel de úgy hogy teljesen gyalult legyen a rendszered és kapsz egy rendes aksi időt :) az android rendszer ebben alig fogyaszt majd csinálok nap végére egy képet mi mennyit fogyaszt.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10686) stefi68


stefi68
addikt

Dorimanx (LP) kernellel mi újság mostanság? Látom frissíti rendszeresen....

Piszkálja a csőröm ez az lassú töltés (autós töltővel)

A korábbi LP Rom (Quetzal) -on még 740 mA-el töltött, most a CloudyG2 3.2-n már csak 610 mA-el.
Tegnap másik két kernelt is kipróbáltam, de nem változott a helyzet.

Gondoltam ma adok egy esély a Dorinak :)

valaki használja Cloudy alatt? Esetleg próbálta, hogy gyorsabban tölt-e autós töltővel?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10687) laca71


laca71
aktív tag

Szia !

Nekem egy 2A samsung autós töltővel a Cloudy 3.2 es rendszeren a Dorimanx
kernellel sem töltött rendesen.
A gyorstöltés be volt jelölve, de nekem semmit sem ért..
A Cloudy 2.2-nél hibamentes a töltés

(#10688) stefi68 válasza laca71 (#10687) üzenetére


stefi68
addikt

Nekem csak 1.2 A-es van és az is csak a felével tölt most.

Kipróbálom majd ha lemegy az akkuszint 15-20%-ra, akkor hogy tölt.
Valaki írta, minél közelebb van a 100%-hoz, annál jobban visszaveszi a töltőáramot.

Én egy Accura kernelt próbáltam. Abban is van "Fast Charge" funkció, de az sem ér semmit. :(

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10689) r3dwo0d válasza Sanki (#10682) üzenetére


r3dwo0d
tag

Köszi a linket, kipróbálom nemsokára. Írta valaki, hogy D802-re feltette, igaz a tapasztalatait nem osztotta meg. :D

(#10685) Rasnac: Tiszta telepítéssel ment fel a 3.1 ott is az androidrendszer volt a vezető. Erre ment rá a 3.2 és nem javult meg. Persze az is elképzelhető, hogy az általam használt appok ennyire szívják az akksit valamint itthon térerő gondok is előfordulnak néha. Hozzáteszem, hogy 2.2-n is problémám volt ezzel, hogy egyik napról a másikra az android rendszer lett a fő fogyasztó és merült meg fagyott a telefon, úgy hogy a belakás óta nem került rá új app csak a frissítések.

(#10690) Zoja™


Zoja™
őstag

Nekem annyira nem jön be a Cloudy 3.2 sem. Érezhetően lassabb is, mint a KK, jobban is melegszik. Ma reggel még az fogadott, hogy villogott az értesítő led egy új emailről, de kijelzőt nem tudtam bekapcsolni, sem dupla koppal, sem pedig a bekapcsoló gombbal.

Asszem délután vissza rakom a Cloudy 2.2-t... :(

(#10691) Rasnac válasza Zoja™ (#10690) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Srácok nem tudom mi lehet a gond . Mióta kijött a Cloudy 3.2 azóta fent van és még egyszer sem fagyott le állt le zavarodott meg stb.... Brutal Melegedéssel (mint pl stock lollin) 1 oranyi folyamatos játék mellett sem találkoztam ... Töltés rendes időben zajlik 1.5 -2 óra alatt az lg töltővel feltölti . és ahogy azt korábban írtam nagyon gyors és nem laggol nem gondolkozik játék után (pl hitman sniper és real racing ) egyből visszatölti a launcher nem zajzolka újra az ikonokat .
Szóval nálam a stock lollinal gyorsabb és jobb

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10692) Indiant válasza Rasnac (#10691) üzenetére


Indiant
addikt

Kíváncsi lennék, h. a Cloudy 3.2 után mit mondanál a EuphoriaOS-ról....

(#10693) Rasnac válasza Indiant (#10692) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Az euphoriában ha jol tudom (bár nem néztem annyira utánna bevallom őszintén ) vannak még hibák és néhány funkció sem müködik valaki azt hiszem itt írta hogy a kamera meg még valami nem annyira jo benne. De lehet tévedek .
Nekem tökéletes a Cloudy 3.2 , nem hiszem hogy váltani fogok. Mert nekem a stabilitás és a folytonosság a legfontosabb . Céges levelezés miatt elsősorban és hogy mindig elérhető legyek.

De az euphoriáról ha tudsz írni bővebb tapasztalatokat aksi időt ilyesmit akkor azt megköszönjük :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10694) tibbike01 válasza Indiant (#10692) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez az euphoria cm12 alapú? vagy gyári?

(#10695) Rasnac válasza tibbike01 (#10694) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Cm alapúnak tűnik mert a GApps-ot telepíteni kell .

ROM OS Version: 5.1.x Lollipop
ROM Kernel: Linux 3.4.x
ROM Firmware Required: LP Bootstack
Based On: CM 12.1 + CAF G2 Sources

...............................
-CPU overclocking to 2.6 GHz
-GPU overclocking to 650 Mhz and underclocking to 100 Mhz
-Voltage support
-Bricked thermal driver

...............................

How to Install:
1. Download blastagator's latest TWRP
2. Do a complete wipe (/system, /cache, etc).
3. Flash LP Bootstack, then ROM, then GApps!
4. Reboot and enjoy!

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10696) snorbi82


snorbi82
senior tag

EuphoriaOS ről annyi kérdésem lenne, hogy LP partícióra fel lehet tenni? (mintha ezt olvastam volna valahol)

Ha jól látom Rasnac kolléga meg is adta a választ! :)

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10697) tibbike01 válasza Rasnac (#10695) üzenetére


tibbike01
őstag

Akkor felesleges összehasonlítani...

Mindig is meg lesznek az előnyei és a hátrányai a cm-nek.
Ezt mindenki maga dönti el, hogy használja vagy sem.

Véleményem szerint, egy jól működő, modern telefont vétek cm-el használni, ugyanis a gyári driverek-től csak rosszabb van, illetve teljesen lebutítja a készüléket.

Viszont ha egy régi típusú készüléked van, amire már nincsenek frissítések, arra teljesen jó a lecsupaszított cm.

:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#10698) Rasnac válasza snorbi82 (#10696) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Még épp betudtam csusztatni a szerkesztésbe :DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10699) snorbi82 válasza Rasnac (#10698) üzenetére


snorbi82
senior tag

Lehet ma este fel is teszem akkor CL 3.2-re... Mentésem kész, helyére mehet az E ha jól gondolom LP Boot nem kell...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10700) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. G2 Stock 30A rooted romom van, telepítettem Xdabbeb XCam advenced lollipop -hoz való v6.2.4 apk-ját és a fícsörök ott vannak de nem működnek rendesen pl az UHD felvétel tiszta pixel használhatatlan. Biztos hogy én cseszek el valamit csak nem tudom mit. Nem igazán kenem az angolt így lehet hogy a leírásban elsiklottam valami felett.

Előre is köszönöm a segítséget: Dani

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.