Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) JoeCockBill válasza hard74 (#10948) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

beszarás, az majd 30ezerrel drágább mint a media marktban :D :D
nem tudom eldönteni hogy a T a nagyobb idióta vagy aki megveszi ott rablánccal ennyiért

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#10952) hard74


hard74
senior tag

Na kezdek egyre jobban fázni ettől a biznisztől. A gond az, hogy akitől venném az sem az eredeti vevő. Személyesen nem tudunk találkozni, túl nagy a távolság. Előfizus, és ha a számla nem fizetésével tiltható a teló is nem csak a sim, akkor van baj.Fő a bizalom, de azért itt nem kicsi a bujható összeg.
Ráadásul még nem volt a kezemben g4,így tartok a microlagtól is.A levinonál ilyen nincs.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10953) Meggyi001 válasza hard74 (#10952) üzenetére

A g4-el tuti nem lesz gond, és menj be egy szolgáltatóhoz, ott megmondják az élest.

https://gamergep.hu/

(#10954) hard74 válasza Meggyi001 (#10953) üzenetére


hard74
senior tag

Imei szám alapján meg tudják mondani a tutit?Illetve kiadnak információt?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10955) Meggyi001 válasza hard74 (#10954) üzenetére

A szabályokat, azt mindenképp el fogják tud mondani, hogy melyik esetben tilthatják le a telefont.

https://gamergep.hu/

(#10956) #93966848 válasza m_dawe (#10938) üzenetére


#93966848
törölt tag

Ez a módszer nekem is jó, ha 20H-ról szeretném feltenni a Cloudy G2 3.2-t?

20H rootolás-TWRP-Full wipe-LP Bootstack-ROM

(#10957) m_dawe válasza #93966848 (#10956) üzenetére


m_dawe
senior tag

Igen, de ha az Autorec felteszi a TWRP-t akkor tedd fel a legfrisebb Bumped TWRP recoveryt és utána a wipe stb.

(#10958) m_dawe


m_dawe
senior tag

AOSP,CAF,CM alapú romokból jelenleg melyik a legstabilabb? Nekem szinte az összes dobálja wifit és a mobilnetet bizonyos időközönként.

(#10959) Rasnac válasza m_dawe (#10958) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Cloudy romját tudom javasolni ;) azzal nincs ilyen baj a 3.2 t használom azóta mióta kijött és egyszer indítottam ujra. Minden szépen muködik és néhány plusz feautert is kapsz ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10960) hard74 válasza stefi68 (#10949) üzenetére


hard74
senior tag

Ez valóban így van.Megkérdeztem az ügyfélszolgálaton,és ha van hűség, akkor végső esetben a telót is tiltják. Na ez bem jó hír.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10961) m_dawe válasza Rasnac (#10959) üzenetére


m_dawe
senior tag

Tegnap feltettem a 3.3at de nekem sokkal joban merül mint pl a BlissPop, valamintt nagyon melegedik.. :(((
Tudna valaki küldeni egy linket a Cloudy 3.2-ről?

[ Szerkesztve ]

(#10962) snorbi82 válasza m_dawe (#10961) üzenetére


snorbi82
senior tag

BlissPop után a 3.2 is jobban fog merülni és melegedni...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10963) Meggyi001 válasza hard74 (#10960) üzenetére

Akkor hagyd sztem inkább...

https://gamergep.hu/

(#10964) stefi68 válasza snorbi82 (#10802) üzenetére


stefi68
addikt

Milyen tuningot csináltál meg?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#10965) snorbi82 válasza stefi68 (#10964) üzenetére


snorbi82
senior tag

10786

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10966) hard74 válasza Meggyi001 (#10963) üzenetére


hard74
senior tag

Hagyom mindenképpen. Mivel a teljes számláról kapott képből még az is kiderüt, hogy nincs egyben kifizetve, részletre vásárolt. Legalábbis a számlán szerepel egy "Induló részlet kezdő összege" sor.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10967) #93966848


#93966848
törölt tag

Segítsetek telócimbik!

Hülye fejemmel éjjel telepítettem a Cloudy G2 3.3-ra a Cloudy G2 2.2-t!Azóta próbáltam mindent!Bootstack megoldást is, kdz-t is, de ez valamiért nem indul el pedig minden driver fent van.
Van ötletetek? :R

(#10968) extasymajom válasza #93966848 (#10967) üzenetére


extasymajom
tag

Gondolom akkor se twrp se download mod nem jön be.
Próbáltad másik gépen más op rendszerrel?
A gép nem ismeri fel a telefont vagy csak nem indul a kdz?

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10969) gps76 válasza snorbi82 (#10962) üzenetére


gps76
őstag

A legjobb pedig kipróbáltam sokfélét,az összefoglalóban szereplő droidth gyári romra épülője,.zipből telepíthető,dorimanx kernellel belőve,advanced camera driverrel nem melegszik,nem akad és jól bírja üzemidővel.

(#10970) rzoli válasza #93966848 (#10967) üzenetére


rzoli
senior tag

A recovery-be még vissza tudsz lépni?

Én ezt szoktam használni: D802_PATCH_RETURN_KK_droidth

És utána mehet a Cloudy G2 2.2.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#10971) #93966848 válasza rzoli (#10970) üzenetére


#93966848
törölt tag

Véletlen raktam fel, 3.2-t akartam .D sima lollipopos zipet felraktam twrp-ből, így megint van rendszerem :D
Köszi a válaszokat :C

(#10972) m_dawe


m_dawe
senior tag

BlisPop-on hogy tudom működésre bírni a floating window módot? :B
Sikerült megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#10973) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Cloudy 2.2-ről térnék át CM-re, csak a kíváncsiság kedvéért.. :) Linkelnétek nekem egy friss cm-et és hozzá tartozó GApps-ot? Valamint Cloudy-ra mehet rá most full wipe-al a Cyanogen vagy vissza kell térni előtte gyárira? Köszönöm előre is! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#10974) david_97


david_97
senior tag

sziasztok,én is cloudy romjáról térnék vissza stock alapú lp-ra....kell valamit tennem?vagy simán mehet a rom a szokásos wipe-okkal? :R

(#10975) gps76 válasza david_97 (#10974) üzenetére


gps76
őstag

Én Innen szedtem hozzá mindent és hiba nélkül megy.A 0425-ös kell neked,80230b LP baseband-ot,SRK-t is lökd fel úgy a biztos. Ha jól be akarod lőni a dorimanx kernellel lehet szórakozni,nálam az órajel 1570,és nem laggol,alig melegszik még 120 fps HD videófelvétellel is.(ehhez kell az advanced camera driver). Meg érdemes Viper4-et is tenni a rendszerre,sokat dob a hangzáson.

(#10976) redbiro


redbiro
őstag

van egy elég kellemetlen bugom a gyári 30d-n (csak rootolva van):

ha játszom vagy videót nézek és elfekszik a kijelző, bejövő híváskor crash-sel a phone.apk.
a telefon tovább csörög, de felvenni nem lehet és utána nem is lehet többet hívni, csak az újraindítás segít.

nincs valakinek ötlete, hogyan lehetne megkerülni ezt?

it never gets easier, you just go faster

(#10977) redbiro válasza redbiro (#10976) üzenetére


redbiro
őstag

megtaláltam a megoldást:
csak a kis felugró ablak crashelt el landscape módban.
ha azt kikapcsolom, bejövő híváskor visszavált a full képernyős hívásfogadásra és így nincs gond.

it never gets easier, you just go faster

(#10978) Meggyi001 válasza redbiro (#10977) üzenetére

Az oké, hogy kikapcsolod, de ennek azért rendesen kéne működnie.

https://gamergep.hu/

(#10979) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

segítsetek már.
hozzám került egy g2, amin nem nagyon akar menni a navigáció, alig talál jelet, és dobálja is.
szoftot rendeztem, de nincs változás, de tudom, hogy van valami kis papírlapos megoldás, vagyis az érzékelők mögé kell betenni kis lapokat.
keresem már vagy 20 perce, de nem találom azt a hozzászólást, ami erről szól..
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10980) hard74 válasza HUTCHDB (#10979) üzenetére


hard74
senior tag

Itt van a video.
https://youtu.be/UdDJqFxpRy8

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#10981) akooos válasza HUTCHDB (#10979) üzenetére


akooos
veterán

Telóról vagyok, de youtube: lg g2 gps fix. Valami francia című videó. A megoldás sajnos csak ideiglenesen volt jó nálam, utána szervizbe vittem. Egy kollega ha jól tudom azóta nem panaszkodott rá.

(#10982) HUTCHDB válasza akooos (#10981) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

(#10980) hard74 és (#10981) akooos!
Köszönöm, megtaláltam!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10983) snorbi82 válasza HUTCHDB (#10982) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem jó a papiros megoldás. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#10984) HUTCHDB válasza snorbi82 (#10983) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megcsinaltam.
Nem mondom,hogy hibatlan lett, de szerintem javitott rajta.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#10985) Rasnac válasza m_dawe (#10961) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Halihó

Akinek kell a Cloudy 3.2 linkje

[Cloudy 3.2 ]

Mi el XDAn már nem nagyon találni :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10986) m_dawe válasza Rasnac (#10985) üzenetére


m_dawe
senior tag

Köszönöm szépen :R :R

(#10987) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok cpu szabályozó programot keresek ami jól végzi a dolgát :)
[Ez Mennyire jó ?] valaki próbálta már esetleg mert most beállítottam 1.7 ghz re de nincs komolyabb változás .

Előre is köszi :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10988) extasymajom válasza Rasnac (#10987) üzenetére


extasymajom
tag

Nem ertem miert akarod visszafogni a telefont. :))

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#10989) Rasnac válasza extasymajom (#10988) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Mert melegedik :) ugye itt a nyár meg a minden és pl egy hoszabb böngészéskor is már szépen melegedik ... Eddig ugye ilyen nem volt mert jó idő volt de ha az átlag hőmérséklet 30-35 fok akkor bizony a telo is csak nyomogatáskor felmegy 42 45 fokra amit mondjuk most észrevettem hogy levettem 1.7 re és csak 41 fok volt eddig a max

Plusz annyira ritkán használom ki a 2.26 ghz ét hogy nagyon :) ritkán jatszok csak más meg nem zabálja a procit

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10990) gps76 válasza Rasnac (#10989) üzenetére


gps76
őstag

A dorimanx kernelt ha felrakod,lesz egy dorimanx progi is,amiben lehet állítani mindent.

(#10991) Rasnac válasza gps76 (#10990) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem akarok kernelt változtatni :) abból csak a bajom volt eddig . csak egy szimpla progi kellene ami jó de ahogy látom az amit kérdeztem nem megy annyira jól cpu z szerint többször felmegy 2.26 ra annak ellenére hogy 1.7 et adtam meg

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10992) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok!

Gyári lollipopról térnék át Cloudy 3.2-re. TWRP után melyik bootloadert tegyem fel? Tehát elég a lollis is vagy menjek vissza KK-re és arra tegyek fel egy KK bootloadert? :)

Amerre mégy, oda tartasz

(#10993) Rasnac válasza Milk_n_Coffe (#10992) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Többször is leírtuk a menetet a történetnek Bootloader changer kell aminél KK t kell kiválasztanod ...
Majd mehet rá a Cloudy 3.2 full wipe system stb...
Ha kérdés van szólj

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10994) Milk_n_Coffe válasza Rasnac (#10993) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Köszi, megtaláltam amit linkeltél!
Azt meg tudnád mondani, hogy ha a changerrel KK-ra állítom a bootloadert úgy, hogy nekem stock lollim van, az úgy jó lesz? :) Természetesen utána meg menne rá a Cloudy 3.2

Amerre mégy, oda tartasz

(#10995) Rasnac válasza Milk_n_Coffe (#10994) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Igen igen :) én is úgy csináltam sőt én dirty n telepitettem mert valami hiba okán nem wipelta le a rendszeren a twrp. És mindenem megmaradt ... Mondjuk azért szerintem tolj egy teljes ledurást biztos ami biztos

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#10996) gps76 válasza Rasnac (#10991) üzenetére


gps76
őstag

Gyári kernelen nem fogsz órajelet állítani.Hidd el én se szeretek mókolni,unom már hogy jóskapista csinál egy romot,meg gipszjakab,és hú de szuper lesz.Egy darabig,utána meg előjön ez,előjön az,az "optimalizálástól",meg mókolástól.
Nem véletlenül van jópár mérnök aki írja gyárilag a szoftvereket.
Én csak a dorimanx-ot használtam,mert jól működik,mindenfelé állítgathatod az egész rendszert.
Ha kell egy jól működő dorimanx mentés,szól felrakom valahová. Még ebben a nagy melegben se melegszik a teló,nem is akad.Persze droith romjára van rárakva,amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#10997) moltam


moltam
tag

Sziasztok!

Vettem egy G2-t, melyre feltettem a legújabb hivatalos Lollit, és így használom, a telefon tökéletes így is nekem. Az eddigi telefonjaimat mindig babrálni kellett hogy jó legyen, ezért kérdezném hogy elérek valamit vele ha teszek rá egy CM-et vagy bármi más főzött ROM-ot? Van bármi előnye egy főzött ROM-nak átlagfelhasználásra? A gyári Lolli nekem baromi gyors. :)

(#10998) m_dawe válasza moltam (#10997) üzenetére


m_dawe
senior tag

Én azért tettem fel BlissPop romot, mert hiányzott a felülete, valamint nálam a gyári rom jobban merül mint egy custom rom. Nexus 5ről jöttem át G2-re az akkumulátor miatt, viszont a szoftvert imdátam, így viszont van egy tökéletes üzemidejű Nexusom :DDD (Igaz, hogy azért Nexuson egy cseppet stabilabbak voltak a romok, de jelen pillatban 110 órája nem indítottam újra BlissPop rom alatt a telefonomat.

(#10999) moltam válasza m_dawe (#10998) üzenetére


moltam
tag

Köszi a választ!

És az ilyen LG specifikus dolgok működnek? Pl. távirányító, duplakoppos lezárás/ébresztés. Ennyi a lényeg nekem.

(#11000) m_dawe válasza moltam (#10999) üzenetére


m_dawe
senior tag

Dupplakopp már működik rendesen, távirányító CM alatt működik elvileg, de még soha nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.